Σελίδα 7 από 10 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 147

Θέμα: Θανατηφόρο Τροχαίο

  1. #91
    DIMI1979
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
    Συν τις άλλοις μάλλον μπήκες και για να ξεφτιλίσεις το ποστ

    ΩΠΑ ΩΠΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΞΕΦΤΥΛΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ
    (ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΟΣΤ?)

  2. #92
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
    Ότι είναι κολλητός- κολλητή του κουτσικου που ήρθε να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα μας καλύπτει ?
    Γιατί πιστεύω ότι έχεις δίκιο?

  3. #93
    DIMI1979
    ANYWAY. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΣΑΚΩΙΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ Η' ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΛΕΞΙΚΑ ΚΑΙ ΟΡΟΥΣ...ΤΩΡΑ GEMA ΣΕ ΤΙ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΣΑΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ?

  4. #94
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DIMI1979
    ANYWAY. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΣΑΚΩΙΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ Η' ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΛΕΞΙΚΑ ΚΑΙ ΟΡΟΥΣ...ΤΩΡΑ GEMA ΣΕ ΤΙ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΣΑΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ?
    Μετά από όσα έγραψες, πιστεύεις ότι θα σου πω τι έχει γίνει?
    Δεν "έχω ξεφύγει τόσο" όπως μου είχε γράψει η γυναίκα του φίλου koutsikos...

  5. #95
    DIMI1979
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gema22
    Μετά από όσα έγραψες, πιστεύεις ότι θα σου πω τι έχει γίνει?
    Δεν "έχω ξεφύγει τόσο" όπως μου είχε γράψει η γυναίκα του φίλου koutsikos...
    Ε ΟΧΙ GEMA. ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΕ ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥΣ

  6. #96
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από StarSailor
    Είναι απλά απάνθρωπο να υπάρχουν μάρτυρες όπως κατάλαβα και να κρύβονται βάζοντας μπροστά τη μικροψυχία τους, τα λόγια είναι λίγα
    Σίγουρα υπήρχαν μάρτυρες, 11 το πρωί στην Κηφισίας και δεν υπήρξε μάρτυρας? Αυτό δεν γίνεται.
    Το θέμα όμως είναι γιατί δεν μιλάνε.
    Φυσικά πως να μιλήσουν οι απλοί πολίτες όταν ακόμη και η υψηλά ιστάμενοι, κάνουν τα πάντα να το κουκουλώσουν?
    Δεν είναι ακόμη ώρα, να σας πω τι ακριβώς έχει συμβεί.
    Πιστεύω μέχρι να γίνει το δικαστήριο υπάρχει ακόμη σε κάποια σελίδα το post, για να σας πω.
    Τότε θα καταλάβετε σε ποια χώρα ζούμε….

  7. #97
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Η γνωμη μου ειναι να σταματησουμε να ταλαιπορουμε την Gemma, μαμοντας το ποστ, και να ξαναγραψει καποιος εδω, μονο αν γνωριζει, αυτα που ζηταει να μαθει η κοπελα. Ολα τα αλλα κακο κανουν παρα καλο.

  8. #98
    DIMI1979
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gema22
    Σίγουρα υπήρχαν μάρτυρες, 11 το πρωί στην Κηφισίας και δεν υπήρξε μάρτυρας? Αυτό δεν γίνεται.
    Το θέμα όμως είναι γιατί δεν μιλάνε.
    Φυσικά πως να μιλήσουν οι απλοί πολίτες όταν ακόμη και η υψηλά ιστάμενοι, κάνουν τα πάντα να το κουκουλώσουν?
    Δεν είναι ακόμη ώρα, να σας πω τι ακριβώς έχει συμβεί.
    Πιστεύω μέχρι να γίνει το δικαστήριο υπάρχει ακόμη σε κάποια σελίδα το post, για να σας πω.
    Τότε θα καταλάβετε σε ποια χώρα ζούμε….
    ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΖΟΥΜΕ
    ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΛΥΘΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ
    ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ
    ΕΝΝΟΩ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΨΑΞΙΜΟ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΞΕΚΟΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΤΣΙΚΟ ΠΙΑ

  9. #99
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dexter
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    103
    ..gema κρατησου γερα στα ποδια σου και τα πραγματα θα καλυτερεψουν...

  10. #100
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NikosRR
    Εγγραφή
    09/07/2005
    Μηνύματα
    528
    σε πολύ ωραίο θέμα βρήκες "απλά να γράψεις κάτι".όντως η GEMA έχει δίκιο και φυσικά απο αυτά που γράφεις φαίνεται ότι δεν έχεις διαβάσει απο την αρχή τι έχει υποθεί(εκτός και αν ξέρεις τι έχει συμβεί).μιλάω για αυτά που λέει μετά το ατύχημα αν έχεις διαβάσει.κρίμα!ερώτηση:Σε μερικούς ανθρώπους πρέπει να τους τύχει για να καταλάβουν κάποια πράγματα και πως είναι να σου τυχαίνει κάτι τέτοιο;

  11. #101
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DIMI1979
    ΩΠΑ ΩΠΑ ΦΟΑΡ ΠΗΡΕΣ
    ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ!
    ΟΚ. Αφού κάνουμε συζήτηση, μήπως να μας πεις τι ξέρεις για την όλη υπόθεση? Γιατί με το καλημέρα σας, υπερασπίστηκες κάποιον, που μόνο κακό έχει κάνει στο όλο θέμα..
    Και αφού διάβασες υπόθετε όλα τα post, και κατέληξες στο συμπέρασμα ότι δεν πρέπει να «ζορίζω» τον Koutsiko να μου κάτι παραπάνω, γιατί βγαίνεις και ρωτάς τι ακριβώς έχει γίνει?
    Μήπως για να ενημερώσεις και τους υπόλοιπους εμπλεκομένους τι ξέρω και τι πρέπει να προσέχουν?

  12. #102
    : no more dreams : Το avatar του/της 888
    Εγγραφή
    06/06/2002
    Μηνύματα
    23
    Katarxin silipitiria kai kalo tou taksidi

    mikroutsike den pernas kamia mera ap; to pwleitai
    na mazeftoume osoi 8eloume na sou dwsoume sinxaritiria
    gia to i8os, ti sovarotita, tin or8otita kai tin aksia simperifora
    sou sto 8ema? Ante agori mou perna na eisprakseis tis xeirapsies mas...

    DIMI-MITSO-MITSENA den pas na to "paikseis" alou...
    to 8ema-posts-thread einai allo kai 8a paraminei allo
    eite to 8es eite oxi...

    <> <> <>
    Re apo mpla-mpla kaloi eiste, tipota allo kserete na kanete?
    :a31:
    minimotos.gr

  13. #103
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DIMI1979
    Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ
    ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ?
    ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ.
    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΖΥΤΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.
    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.
    ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ REGISTER ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ, ΜΟΝΟ ΕΔΩ, ΜΕΛΙ ΕΧΕΙ ?
    ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ .
    ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ.

  14. #104
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DIMI1979
    ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ GEMA
    ΤΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ?
    ΔΗΛΑΔΗ ΗΤΑΝ ΣΕ ΠΟΙΑ ΛΩΡΙΔΑ??
    ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΗΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟ Η ΠΡΟΧΩΡΟΥΣΕ?
    ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ????
    Επειδή εγώ δεν ήμουν εκεί, και δυστυχώς κανείς από αυτούς που ήταν και είδαν, δεν μιλάνε, εσύ που το παίζεις και ξύπνιος/α, μπορείς να μου πεις??
    ………………
    Και μετά θέλεις να πιστέψω ότι δεν ξέρεις την υπόθεση?

  15. #105
    Drive It Like U Stole It Το avatar του/της zoudis
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    161
    opa ra paidia...logo douleias eixa kairo na mpw sto site....

    spara3e i kardia mou shmera...

    Maki, kalo ta3idi file, na mas prosexeis olous emas tous kabalarides apo ekei psila...

    Gema, ti na pw...esy eisai pio mikri apo kai apo mena kai exeis na antimetwpiseis bouno mprosta sou...kouragio, megalo kouragio 8elei. Na 'sai kala na ton 8ymasai panta.

    Diabasa ola ta post. Efri3a. Re "koutsike" "dimi1979" h' oti allo 8es na apokalise....einai dynaton na eisai TOSO BLAKAS ?!? entelws xazos ?!?

    Ta 'kanes sa ta moutra sou (stin kalyteri periptwsi an den 3ereis kati opws les)....

    Stin xeiroteri ? Eisai toso XESTIS pou exases tin psixraimia sou giati mallon kati eides/3ereis/akouses. NTROPI sou pou ta ekanes etsi kai den boh8ises tin kopela. Ntropi....kai se sena kai stous ypostiriktes sou....den kanoun etsi re file....

    Tyxainei na exo oloidia mixani, idio xroma, idia ola. Eida tin fotografia tou Maki kai eida ton eauto mou. Spara3a.

    1. To konter autis tin mixanis den "kollaei" asxetoi. Ta konter pou "kollousan" exoun parar8ei edw kai 2 dekaeties. Einai hlektroniko. Se periptwsi atyximatos h belona mporei na paei opou thelei.
    2. Se ekeino to shmeio (an 8ymamai kala) kai me auti ti mixani, 180 den pianeis pou na xtipiesai sa daimonismenos. Asxete koutsike ! Les kai oti exeis tin idia mixani ! Piase 180 ekei re Bla3 kai fona3e me na se 8aumaso !
    3. Ta kranoi, kata 90 % feugoun meta tin prwti proskrousi.
    4. Ean, EAN leme etrexe me 180, apla 8a eksatmizotan pano sto fortigo....
    5. Einai toso eukolodigiti mixani, pou kai mi-empeiros na eisai tin kabalas aneta, den se tromazei, den exei apotama gkazia, den einai baria.
    6. 40 metra frenarisma den einai ka8olou polla. Bges sto dromo, den kati mprosta sou, frenare. Exoun perasei 40 metra otan 8a stamatiseis. An nomizeis oti 8a stamatiseis nwritera, autapatase oiktra...

    Exo kai alla na xwsw alla lew na stamathsw. Giati 8a fortosw asxhma.

    Kai h malakia einai oti OPOIADHPOTE malakia kanei o mprosta, kai kala ftaiei o pisw logo KOK. Hmarton diladi....Hli8ioi nomoi kai akoma pio hli8ioi autoi pou tous grafoun kai tous psifizoun....

    Kouragio Gemma.
    Kouragio Lina.
    Kouragio se olous osous xasan dikous tous an8rwpous etsi adika...

    den ftaine oi mixanes. Oi mixanes einai mixanes. Apsixa pramata. Oi "an8rwpoi" ftaine.

    Drive It Like You Stole It

Σελίδα 7 από 10 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Θανατηφόρο τροχαίο με μηχανή
    από emihanovios1 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2008, 12:56
  2. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 19/07/2005, 21:40
  3. θανατηφορο τροχαιο
    από dimitris74 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2005, 22:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF