Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 32

Θέμα: Κάτι έχει να μας πει ο Μick! (Ο δρόμος ΔΕΝ ειναι πίστα)

  1. #16

  2. #17
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.647
    Πολύ καλό!

  3. #18
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Πολύ καλό, αλλά ελαφρώς παραπλανητικό. Στην πίστα πάντα πιέζεις παραπάνω.
    Life begins at 45°.

  4. #19
    σαρδελες με μελι.... Το avatar του/της tassosrr
    Εγγραφή
    04/11/2005
    Μηνύματα
    130
    ena megalo BRAVO!!!
    foberi diafimisi....poli kali!!!!

    ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ
    ΟΙ ΓΑΛΑΤΕΣ.............

  5. #20
    Ρακόμελος...... Το avatar του/της JAD
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    145
    Όντως πολύ καλό....

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της BUSA MAKIS
    Εγγραφή
    10/05/2007
    Μηνύματα
    203
    Πάρα πολύ καλό.
    Μάκης


  7. #22
    starship crew member
    Εγγραφή
    28/06/2009
    Μηνύματα
    174

    Re: ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο Μick!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από twat
    http://www.youtube.com/watch?v=VruWHHEnZGw
    http://www.youtube.com/watch?v=sE7H6f9PVwk Λοιπον κανω αντιπαραθεση στν εαυτο μου και οχι μονο, και ανεβαζω το παραπανω βιντεο. Οχι οτι δεν εχει δικιο ο Doohan-αλλωστε μου αρεσε και ανεβασα το βιντεακι- ΑΛΛΑ υπαρχουν και καποιοι με μεγαλυτερα balls που τρεχουν αναμεσα σε τετοια εμποδια και ειναι ζωντανοι η' αν εφυγαν ειναι για να μεινουν για παντα ζωντανοι. Και οσοι απο εμας μπορουν και νιωθουν εστω και μια ελαχιστη ανατριχιλα και γευση απο μια γρηγορη βολτα στο <<προσωπικο μας isle of man>> ξερουν για τι μιλαω.:a19: στους road racers

  8. #23

    Re: Re: ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο Μick!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από twat
    http://www.youtube.com/watch?v=sE7H6f9PVwk Λοιπον κανω αντιπαραθεση στν εαυτο μου και οχι μονο, και ανεβαζω το παραπανω βιντεο. Οχι οτι δεν εχει δικιο ο Doohan-αλλωστε μου αρεσε και ανεβασα το βιντεακι- ΑΛΛΑ υπαρχουν και καποιοι με μεγαλυτερα balls που τρεχουν αναμεσα σε τετοια εμποδια και ειναι ζωντανοι η' αν εφυγαν ειναι για να μεινουν για παντα ζωντανοι. Και οσοι απο εμας μπορουν και νιωθουν εστω και μια ελαχιστη ανατριχιλα και γευση απο μια γρηγορη βολτα στο <<προσωπικο μας isle of man>> ξερουν για τι μιλαω.:a19: στους road racers
    sorry man αλλά είσαι άκυρος εδώ...

    το ότι αυτοί που τρέχουν στο isle of man έχουν γιγάντια αρχίδια και χέρια και κότσια είναι αδιαμφησβήτητο

    τρέχουν όμως σε συνθήκες αγώνα, συνειδητά, απο επιλογή, και είναι ας πούμε επαγγελματίες... το αρχικό βίντεο δεν έχει καμία σχέση με αυτή τη σύγκριση. Έχει να κάνει με μοτοσυκλετιστές απο εμάς, τους μη αγωνιζόμενους, που τα σαββατοκύριακα αφήνουν τις ζωές τους στο μπράλλο, στην επίδαυρο κλπ κλπ ενώ τρέχουν χωρίς κανένα τρόπαιο να τους περιμένει, παρά μόνο για την ικανοποίηση της καύλας ....

  9. #24
    starship crew member
    Εγγραφή
    28/06/2009
    Μηνύματα
    174
    Συνειδητα και απο επιλογη μας τρεχουμε κι εμεις αλλα οχι σε συνθηκες αγωνα, γι αυτο και οταν το κανω προσωπικα παντα αφηνω ενα περιθωριο, σε περιπτωση λαθους. δεν παω 100% οπως κανω στις σερρες.Οσον αφορα το τροπαιο, εγω τουλαχιστον πιστευω οτι δεν το κανουν για το τροπαιο, αλλα για την καυλα οπως κι εμεις. ειναι πιο πολυ sportsman και οχι αψυχοι επαγγελματιες και <<showman>> οπως οι οδηγοι moto gp. τροπαιο Αν θελεις στο λεω αλλιως, μπορει το τροπαιο να ειναι η προσωπικη ευχαριστηση και ικανοποιηση οτι εβγαλες την διαδρομη κι εφτασες στο τελος νικητης.

  10. #25

    Re: Re: ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο Μick!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από twat
    http://www.youtube.com/watch?v=sE7H6f9PVwk Λοιπον κανω αντιπαραθεση στν εαυτο μου και οχι μονο, και ανεβαζω το παραπανω βιντεο. Οχι οτι δεν εχει δικιο ο Doohan-αλλωστε μου αρεσε και ανεβασα το βιντεακι- ΑΛΛΑ υπαρχουν και καποιοι με μεγαλυτερα balls που τρεχουν αναμεσα σε τετοια εμποδια και ειναι ζωντανοι η' αν εφυγαν ειναι για να μεινουν για παντα ζωντανοι. Και οσοι απο εμας μπορουν και νιωθουν εστω και μια ελαχιστη ανατριχιλα και γευση απο μια γρηγορη βολτα στο <<προσωπικο μας isle of man>> ξερουν για τι μιλαω.:a19: στους road racers
    Φίλε μου το βιντεάκι κορυφαίο!!

    Αλλά για σκέψου εκεί που τρέχουν και μπαίνουν στη στροφή, να τους πεταχτεί και μιά γκόμενα ξεχασμένη που μιλάει στο κινητό, ο παππούς που κάνει αναστροφή λες κι' είναι στο χωριό του,
    ο γρήγορος κουτάκιας που προσπερνάει σε τυφλή στροφή, οι γρήγοροι συνάδελφοι που οδηγούν χωρίς μέλλον...

    Μόλις περιέγραψα μερικές από τις συνθήκες που μπορούν να συμβούν στον οποιονδήποτε από μας, που είτε βγήκε μιά βόλτα να χορτάσει λίγο αέρα στο πρόσωπο είτε πάει για μπάνιο με τη γυναίκα του...

    Για μένα δεν θα υπήρχε μεγαλύτερη απόλαυση από μια βόλτα σε δρόμο που ξέρεις ότι δεν θα συμβούν αυτά. Σε ελεγχόμενο, κλειστό περιβάλλον όπως είναι το Isle of Man όταν γίνονται οι αγώνες. Μονοδρομήστε την Πεντέλη λέμε !!!
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  11. #26
    +900



    μακαρι να το δουν κ οι ξεβρακοτοι που κοβουν βολτες στους δρομους

    κ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . οχι μονο!!!!!!!!!!!!!!!!

    Dream as if you'll live forever . . . . . . . . .
    Live as if you die today . . . . . . . . . . . . . .

  12. #27
    Γουστάρω Αfter Effects!!!!

  13. #28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    τι λεει οταν ξεκιναει να μιλαει ?
    Στην αρχη
    Δεν τον πιανω με τπτ.

    ..........on the race track that you do on the road ........
    Η κοπέλα μου είναι Αυστραλίδα. Όταν της το έστειλα και το είδε, το πρώτο πράγμα που μου είπε ήταν: "μόλις και μετά βίας καταλάβαινα τι λέει". Οπότε μην ανησυχείς, τα Αγγλικά μας είναι σε καλό δρόμο!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=EJtQd_SXXfw

    Το κόστος του κράνους σου, εξαρτάται από το πόσο ακριβό πιστεύεις ότι είναι το κεφάλι σου.

  14. #29
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Thumbs up Άλλο ο δρόμος άλλο η πίστα

    Σε αυτό το βίντεο το οποίο μέν μπορεί να έχει επεξεργαστεί ψηφιακά δείχνει τί μπορεί να συμβεί σε όλους εμάς τους κινδύνους που διατρέχουμε ώστε να σκεφτόμαστε πολύ καλά και να μήν ''μπερδεύουμε'' το δρόμο με την πίστα.

    Το σχετικό βίντεο βρίσκεται στην αρχική σελίδα του www.gixxer.com , νομίζω δεν θα ήταν άσχημη ιδέα να υπάρχει κάτι αντίστοιχο και στο μοτοσυκλετιστικό forum με την μεγαλύτερη επισκεψιμότητα στην Ελλάδα.

  15. #30
    Διδάσκει πόλλα ............
    "Riding a bike is like an art,something you do because feel something inside".
    Valentino Rossi

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Κάτι έχει αρχίσει να γυρνάει, ή είμαι αισιόδοξος;
    από zireous στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2007, 13:20
  2. Τα εχει κανεις για να μου πει γνωμη?
    από X_NR750 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 20:16
  3. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2005, 10:53
  4. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2004, 23:11
  5. Αντε καλά να μας πάει και σημερις! Χαίρετε!
    από petridist στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2003, 10:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF