Σελίδα 89 από 146 ΠρώτοΠρώτο ... 3979848586878889909192939499139 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.321 έως 1.335 από 2176

Θέμα: Εδώ μπαίνουν τα κρύα....μπρρρρ!!

  1. #1321
    + Ότι ΌΛΕΣ τις άλλες τις έχει δει ο καθένας 5-10 φορές

  2. #1322
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Προσοχη στα στραπ ον............
    Το πολύ πολύ να φορέσω σπασουάρ ανάποδα. Και απ τις υπόλοιπες μόνο τι ματριξ το 1 έχω δει, τις υπόλοιπες όχι

  3. #1323
    Ψεύτη

  4. #1324
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Είναι ένας νταλικέρης ο Μπάμπης στο δρόμο κι οδηγάει μέχρι πουστο δρόμο συναντάει έναν τύπο στα κίτρινα και του κάνει σήμα να σταματήσει.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Τι να κάνει καλός άνθρωπος καθώς είναι σταματάει.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Ανοίγει ο Μπάμπης και του λέει:[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Να σε πάω κάπου;[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Είμαι ο μαλ**κας με τα κίτρινα αν δε μου δώσεις ένα σάντουιτς κιένα καφέ θα σε σκοτώσω.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Τι να κάνει ο Μπάμπης του δίνει ένα σάντουιτς που είχε και τονκαφέ του και φεύγει.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Συνεχίζοντας τη διαδρομή συναντάει ένα τύπο στα κόκκινα που τουκάνει σήμα να σταματήσει.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Σταματάει ο Μπάμπης μονολογώντας:[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Ε δεν μπορεί δεύτερη φορά δε νομίζω να μου βγει μαλ**κας.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Ανοίγει η πόρτα και του λέει ο τύπος:[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Είμαι ο μαλ**κας με τα κόκκινα δώσε μου ένα καπέλο και έναζευγάρι γυαλιά ηλίου αλλιώς σε σκοτώνω.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Βγάζει ο Μπάμπης το καπέλο και τα γυαλιά του και του τα δίνει.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Συνεχίζει ο Μπάμπης τη διαδρομή του και μες στη μέση του δρόμουαυτή τη φορά βλέπει ένα τύπο στα μπλε.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Δεν μπορεί να τον αποφύγει και σταματάει.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Ανοίγει την πόρτα ο Μπάμπης και λέει κατευθείαν:[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Ξέρω ξέρω.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Είσαι ο μαλ**κας με τα μπλε.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Τι θέλεις;[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT][FONT="Verdana"]Άδεια και δίπλωμα…[/FONT][FONT="Verdana"][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT]
    · Ο χαρακτήρας είμαι εγώ, η συμπεριφορά μου εξαρτάται από εσένα.
    www.agmalarm.gr https://www.facebook.com/giorgos.marazotis https://twitter.com/GMarazotis

  5. #1325
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της makaros33
    Εγγραφή
    16/03/2013
    Μηνύματα
    153

    Πες μου τι ναρκωτικά παίρνεις να σου πω τι να ψηφίσεις

    Έχομε και λέμε λοιπόν:


    Υπνοστεντόν Ληγμένα:
    Ψηφίζεις Πασόκ.
    Είσαι σε βαθύ πράσινο ύπνο. Χρόνια τώρα. Κόψτα σε χαλάνε. Και ξύπνα επιτέλους.


    LSD
    Ψηφίζεις Ν.Δ.
    Βλέπεις παραισθήσεις ότι όλα αλλάζουν. Πράσινοι δράκοι κυκλοφορούν στην κουζίνα σου και μπλέ νεράιδες στο WC. Όχι ο Σαμαράς δεν είναι η Tinkerbell.

    Φούντα:
    Ψηφίζεις ΚΚΕ.
    Έχεις κολλήσει ότι ο Λένιν ζεί ακόμα και ότι η Παπαρήγα είναι γκομενάρα. Ξεκόλλα. Πάρε μια Λάκτα

    Ecstasy:
    Ψηφίζεις Ποτάμι.
    Κυκλοφορείς με ένα backpack, είσαι στη γύρα συνέχεια και τους αγαπάς όλους. Και θα συνεργαστείς και με όλους. Μην ξενερώσεις το πρωί φοβάμαι και δε θυμάσαι τίποτα.

    Ηρωίνη:
    Ψηφίζεις Κιδησό.
    Έπεσες στα σκληρά. Ο Γιωργάκης είναι υπέρ της φούντας αλλά εσύ το κατάλαβες για την πρέζα. Αν ψήφιζες και Πασόκ πρίν δεν έχεις ελπίδες απεξάρτησης.

    Κοκαΐνη:
    Ψηφίζεις Ανεξάρτητους Έλληνες.
    Είσαι στην τσίτα συνέχεια φευγάτος πάνω σε τρενάκια και μανουριάζεις με τον Αλέξη που τσινάει. Χαλάρωσε. Ζήτα λίγη φούντα από τους κομμουνιστές.

    Βενζίνα:
    Ψηφίζεις Σύριζα.
    Μαζί με τους πιτσιρικάδες φίλους σου μαζεύεστε σνιφάρετε και διώχνετε το άγχος. Φτιάχνετε και καμιά μολότοφ μ ό,τι περισσέψει. Μεγαλώσατε πια. Κόψτε την.

    Βάλιουμ:
    Ψηφίζεις Δημοκρατική Αριστερά.
    Κουμπώνεις και χλαααπ ηρεμία. Ήρεμες δηλώσεις, ήρεμες κινήσεις, ησυχία παντού. Καληνύχτα.

    Κρακ:
    Ψηφίζεις ΛΑΟΣ.
    10 φορές χειρότερο απ την κοκαΐνη του Καμμένου. Την καπνίζεις σκέτη από λιβανιστήρι. Ας σε λυπηθεί ο Θεός

    Όλα τα παραπάνω ταυτόχρονα: Ψηφίζεις Χρυσή Αυγή.
    ανακατασκευή σε HONDA GLX 90cc
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=134333[/URL]

  6. #1326
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Κώστικας - Σουμελα!!!! Έκανες μπάνιο?
    Σουμελα - Ναι
    Κωστικας - Ωραία, να ξέρεις σήμερα θα κάνουμε μια καινούρια στάση, καθάρισε καλά τα αυτιά σου.
    Σουμελα - Γιατί????
    Κωστικας - Εκεί θα στο β@λω
    Σουμελα - Καλά τρελάθηκες!!! Θέλεις να κουφαθώ??????
    Κωστικας - Γιατί τόσα χρόνια που τον έπαιρνες στον στόμα,μουγκαθηκες????????

  7. #1327
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Ζευγάρι παντρεμένο με προβλήματα στο κρεβάτι.
    Άντρας - Αγάπη μου, θα κάνουμε τρελιτσες?
    Γυναίκα - Ωχου όρεξη που την έχεις, χάλια μέρα στο γραφείο, είχα να διαβάσω και τα παιδιά.Μου έκαναν ένα κεφάλι...
    Την άλλη μέρα τα ίδια
    Άντρας - αγάπη μπλα μπλα μπλα.
    Γυναίκα - μπλα μπλα πονοκέφαλος.
    Το ίδιο γίνεται για αρκετές φορες οπότε ο άντρας έχει όρεξη για τρελιτσες.
    Φρικαρισμένος ο τύπος παίρνει τηλέφωνο ένα φίλο του και του λέει το πρόβλημα.
    Άντρας - φίλε μου έχω αυτό το πρόβλημα, όποτε ζητάω στην γυναίκα μου να κάνουμε τρελιτσες αυτή έχει πονοκέφαλο και αρνείται.
    Φίλος - Θα κάνεις αυτό και αυτό
    Το ίδιο βράδυ.
    Άντρας- Αγάπη μου, σήμερα το ξέρω θα κάνουμε τρελιτσες.
    Γυναίκα - Είχα τρομερή δουλειά στο γραφείποιο, έχω πονοκέφαλο.
    Άντρας - Καλααααα, φεύγει πάει στο μπάνιο, παίρνει ένα depon και το βάζει πάνω στο τέτοιο του,και ξαναγυρναει στην κρεβατοκάμαρα.
    Άντρας - Γυναικααααα, γύρνα λίγο από εδώ
    Γυναίκα -( γυρνάει τον βλέπει γυμνό) μα τι κάνεις εκεί? Τρελάθηκες? Γιατί γδύθηκες και τι είναι αυτό πάνω στο τέτοιο σου?
    Άντρας - Πονοκέφαλο δεν έχεις? Ωραία θα το πάρεις κανονικά απ το στόμα η από πίσω σαν υπόθετο....????

  8. #1328
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Είναι ένας μαύρος που έχει χαθεί στην έρημο, περπατάει μέρες, εβδομάδες, έχει λιώσει για να πιει νερό, καταριέται την μοίρα που τον έκανε μαύρο,φαντάζεται γυναικείους κώλους, και εκεί που περπατάει, σκοντάφτει σε ένα λυχνάρι, το πιάνει το τρίβει και βγαίνει μέσα απ το λυχνάρι ένα τζίνι, και του λέει.
    - θα εκπληρώσω μόνο τρεις ευχές σου γι αυτό πρόσεξε.
    - ωραία / απαντάει / θέλω να είμαι άσπρος, να είμαι συνέχεια στο νερο και να βλέπω γυναικείους κώλους.
    - Εύκολο / λέει το τζίνι, χτυπάει τα δάχτυλα του και τον μεταμορφώνει σε χέστρα σε γυναικείες τουαλέτες.-

  9. #1329
    [FONT=Tahoma]Ανάστατοι οι άστεγοι με τις συνεχόμενες πτώσεις του δείκτη στο χρηματιστήριο...[/FONT]

  10. #1330
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Τύπος αγοράζει καινούριο τζιποειδες,πηγαίνει σπίτι, κάνει βόλτα την οικογένεια κλπ το βράδυ το κλειδώνει κάτω στον δρόμο.
    Περνάει σουρωμένος βλέπει το 4Χ4 στο πλάι βγάζει τα κλειδιά και χαράζει =16 .
    Κατεβαίνει ο τύπος τότι πρωί το βλέπει, κατεβάζει καντήλια, τραβάει τα μαλλιά τού, παει στην αντιπροσωπεία το βάφει, όλα καλά.
    Το ίδιο βράδυ ξαναπερναει ο σουρωμένος βλέπει την επιγραφή 4Χ4 ,βγάζει τα κλειδιά ξαναχαραζει =16 .
    Ξανά το επόμενο πρωί φρικάρει ο ιδιοκτήτης, το βάφει το διορθώνει κλπ.
    Το ίδιο βράδυ το ίδιο ξανά χαράζει ο σουρωμένος, ξανά το βάφει ο τύπος την επόμενη.
    Αφού είδε και απόειδε, λέει στο βαφείο να το κάνουν με βάψιμο το 4Χ4=16 να γλιτώσει απ τον χαζό.
    Το κάνει το βάφει, το αφήνει, πέφτει για ύπνο ήσυχος.
    Περνάει ο σουρωμένος, βλέπει το 4Χ4=16 ,κοντοστεκεται, βγάζει τα κλειδιά και χαράζει < σσσσωστοςςςςς>

  11. #1331
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.185
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Τύπος αγοράζει καινούριο τζιποειδες,πηγαίνει σπίτι, κάνει βόλτα την οικογένεια κλπ το βράδυ το κλειδώνει κάτω στον δρόμο.
    Περνάει σουρωμένος βλέπει το 4Χ4 στο πλάι βγάζει τα κλειδιά και χαράζει =16 .
    Κατεβαίνει ο τύπος τότι πρωί το βλέπει, κατεβάζει καντήλια, τραβάει τα μαλλιά τού, παει στην αντιπροσωπεία το βάφει, όλα καλά.
    Το ίδιο βράδυ ξαναπερναει ο σουρωμένος βλέπει την επιγραφή 4Χ4 ,βγάζει τα κλειδιά ξαναχαραζει =16 .
    Ξανά το επόμενο πρωί φρικάρει ο ιδιοκτήτης, το βάφει το διορθώνει κλπ.
    Το ίδιο βράδυ το ίδιο ξανά χαράζει ο σουρωμένος, ξανά το βάφει ο τύπος την επόμενη.
    Αφού είδε και απόειδε, λέει στο βαφείο να το κάνουν με βάψιμο το 4Χ4=16 να γλιτώσει απ τον χαζό.
    Το κάνει το βάφει, το αφήνει, πέφτει για ύπνο ήσυχος.
    Περνάει ο σουρωμένος, βλέπει το 4Χ4=16 ,κοντοστεκεται, βγάζει τα κλειδιά και χαράζει < σσσσωστοςςςςς>
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  12. #1332
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    15
    Λοιπον, ελπιζω να μην ξαναμπηκε, ειναι πολυ κρυο, μη βαρατε...

    -Πώς πέθανε η Σταχτοπουτα?
    -Πηγε δωδεκα και το ταμπον της εγινε κολοκυθα...

  13. #1333
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Είναι δύο τύποι - φιλαράκια.
    Λέει ο ένας.
    - μαλάκα, έχω ένα πρόβλημα, Θέλω την βοήθεια σου.
    - βέβαια, ότι θες- απαντάει ο άλλος.
    - επειδή έχω δεσμό με την παπαδιά, Θέλω να πας να εξομολογηθείς,για να τον καθυστερήσεις, μέχρι να κάνω την δουλειά μου.
    - έγινε! Πηγαίνω.
    Πάει στην εκκλησία, βρίσκει τον παπά, του λέει τι και πως, οπότε ξεκινάει η εξομολόγηση.
    - ξέρεις πάτερ αμάρτησα, όταν πήγαινα σχολείο αντέγραψα στις πανελλήνιες.
    - εντάξει τέκνον μού, δεν είναι τίποτα αυτό, κάτι άλλο?
    - να και μετά από λίγα χρόνια, δεν είχα να φάω και έκλεψα μια κότα τού γείτονα, για να μην πεθάνω της πείνας.
    - ούτε αυτό είναι πολύ σοβαρό, αφού δεν το εκανες για κακό σκοπό / του λέει ο παπάς / κάτι άλλο ποίο σοβαρό.
    - να ξέρεις ,επειδή είμαι καλός άνθρωπος θα το πω, να ο κολλητός μού Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ( τυχαίο όνομα) έχει δεσμό με την παπαδιά, και για να σε καθυστερήσω, ήρθα να εξομολογηθώ, για να συνευρεθουν.
    Ωριεται ο παπάς, φωνάζει,
    - την άπιστη, την ξεδιάντροπη την μοιχαλίδα κλπ κλπ
    Και κάποια στιγμή ηρεμεί,απότομα.
    Ρωτάει τον τύπο.
    - η γυναίκα σού που είναι?
    - σπίτι / απαντάει
    - τρέξε γρήγορα σπίτι σού, η παπαδιά έχει 5 χρόνια που έχει πεθάνει.....

  14. #1334
    Δεν ξαναπίνω τεκίλα...
    ..από τότε που ξύπνησα σ´ ένα χωράφι στην Πάρο..
    -Σιγά το πράγμα, που είναι το περίεργο;
    -Ότι ήμουν διακοπές στην Κέρκυρα..

    Καναμε βιντεοκληση....και καλυψα το προσωπο μου με μια πετσετα ...μου λεει ποιos εισαι....;
    Λεω εγω ειμαι..σε παιρνω με αποκρυψη.......

  15. #1335
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Δεν ξαναπίνω τεκίλα...
    ..από τότε που ξύπνησα σ´ ένα χωράφι στην Πάρο..
    -Σιγά το πράγμα, που είναι το περίεργο;
    -Ότι ήμουν διακοπές στην Κέρκυρα
    Έλα πες την αλήθεια.
    Δεν σου έχει τύχει?
    Ίσως όχι να ξυπνήσεις σε άλλο νησί, αλλά να ξεχάσεις όχημα ( μηχανάκι - αυτοκίνητο) να γυρνάς με το ΚΤΕΛ.
    Να ξυπνάς σαν να βρέθηκες στον Άρη, και ένα κουλουριασμένο κεφάλι δίπλα σου και να σε πιάνει πανικός, να μην είναι τουλάχιστον άντρας, να κοιτάς έξω και να είσαι σε διαφορετική πόλη απ όπου ξεκίνησες χτες.
    Αν σου έχουν συμβεί αυτά, και ξυπνησες χωρίς να τσούζει ο κώλος σου, τότε nevermind,oλα καλά...

Παρόμοια θέματα

  1. Εδώ μπαίνουν τα παιχνίδια:
    από makis206 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 208
    Τελευταίο μήνυμα: 10/01/2017, 18:24
  2. Εδώ μπαίνουν τα αστεία/περίεργα βίντεο:
    από Daemon στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2000
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2011, 10:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF