Σελίδα 10 από 79 ΠρώτοΠρώτο ... 567891011121314152060 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 1184

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙΙ

  1. #136
    ....να δώσω συγχαρητήρια στο κύριο με το κίτρινο ss που ερχόμενος από τα Γιάννενα , και ενώ ο δρόμος ήταν άδειος και βρισκόμασταν σε ευθεία , επέλεξε να με προσπεράσει ξυστά από αριστερά μου.....:a14:

    ...μπράβο λαλακα και πάλι με κέρδισες , είσαι φοβερός , ο καλύτερος , απίστευτος οδηγός ....:a24:

    :a24: :a24: :a24: :a24: :a24: :a24:


  2. #137
    Vatos Locos For Ever Το avatar του/της chester24
    Εγγραφή
    16/10/2009
    Μηνύματα
    337
    Σε ειδαμε πανιβλακα εχθες, καπου σε ενα νησι στο ανατολικο αιγαιο με το superduke να μαρσαρεις επειδη μας ειδες με κοφτες και να περνας με σουζες και endo 10 εκατοστα απο διπλα μας!!! Γαματε υπεροδηγε, στριφτερε power ranger!!!! Και εμεις χειροκροτουσαμε ειρωνικα και σου καναμε διαφορα νοηματα οπως..:a31::a31: μηπως και καταλαβεις ποσο υπερβλακας εισαι!!! Ευτυχως που δεν εκανες την μαλακια να φας καπακι και να πεσεις επανω μας.. Θα τις ετρωγες και απο τους 5 μας, μεχρι την επομενη κυριακη!!!!!! Ηλιθιε!!!
    .............

  3. #138
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/10/2009
    Μηνύματα
    1.502
    Να δωσω τα θερμα μου συγχαρητηρια στους απανταχου οδηγους παραθυρογοποριχτες,οπως ο εξαιρετος κυριος με το Citroen που εκανε μια μεγαλοπρεπη βολη και το κ...τσιγαρο του με πετυχε στο κρανος.Συγνωμη μεγαλε που ανεκοψα την πορεια του τσιγαρου σου προς το παγκοσμιο ρεκορ.ΗΛΙΘΙΕ.
    J.T.R

  4. #139
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    ένα μήνα τώρα σχόλαγα μετά τις 10-11 το βράδυ.... και τώρα που σχολάω κανονικά έχω πάθει πλάκα με αυτό που βλέπω....

    ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ??? γιατί τέτοια κίνηση?? εγώ δεν θυμάμαι καλά ή έχει αυξηθεί η κίνηση τον τελευταίο μήνα?

  5. #140
    Σε είδα ρε φίλε χθες το απογεμα με το ΤΔΜ

    Εφυγες απ' τη Ριζάρη με κόκκινο και μπηκες στη Β. Κωνσταντίνου απέναντι, την ώρα που ξεκινάγαμε απ΄το φανάρι για Παγκράτι. Κρίμα ρε ήσουν και δικάβαλος (το ακράνωτος το θεωρώ δεδομένο)

    Τη μούτζα εγώ στη έριξα




    ...



















    3 ώρες μετά εγώ ο :a31: έκανα σχεδόν το ίδιο απο Κηφισίας προς Πανόρμου και δε βρέθηκε ενας να με φασκελώσει
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #141
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Ήσουν πίσω μου με το μαύρο τρίπλ, από πανόρμου μέχρι σχεδόν και το μέγαρο...
    σκουλαρικάκι στην μύτη μέσα από κρανάκι σόι, γαντάκι...
    διστακτική μου φαινόσουν-ίσως ήσουν νέα οδηγός.

    Να προσέχεις μέχρι να εξοικιωθείς πλήρως.

  7. #142
    Πορνογερε
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  8. #143
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Πορνογερε
    μεγάλη ήταν, ρε.

    Γύρω στα 22 μΕ φάνηκε... :rotflmao:

  9. #144
    Σε ειδα χθες βρε υπερκαρναβαλε...με το beneton στη καλογρεζα...με τη θεια σου πισω ξεκρανωτη,,,να την περνας κολλα αναμεσα στ αυτοκινητα να περνας με κοκκινα να τα εχεις γ***** ολα ...να μαρσαρεις με την υπεργαματη ξεταπωτη σου κ η θεια να τα χει δει ολα....
    την επομενη φορα φορτωσε κ τη γιαγια σου με το πι επανω κ δωστης να καταλαβει τι γαματα περναμε εμεις οι ''μηχανοβιοι'' :a31:

    ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ...
    Και ρωτάει ο τροχύλιας
    -Ήντα γινε?Πραμααααα του απαντάει ο καργιάτζουλας.....

  10. #145
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Σε είδα κουκλάρα ρωσίδα, συνοδηγό σε ένα παλιάμαξο. Στο φανάρι μου έκανες νοήματα να σε πάρω μαζί μου. Ημουν στο τσακ να ανοίξω τα πίσω πατητήρια... Μια γουλιά για πάρτυ σου.
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  11. #146
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα ρε μπερβελιότικο ακράνωτο καρτούν με την καλτσούλα με τα σχεδιάκια και την φόρμα να φτάνει μέχρι της μέση της γάμπας να πηγαίνεις σαν κάγκουρας (σφήνες - γλήγορος) στη Χαμοστέρνας.. και στην στροφή να σε περνάνε μέχρι και τα σαλιγκάρια. χέστη.

    σε είδα κι εσένα μαλάκα που με έκλεισες και έκανες να με χτυπήσεις όταν σου έβαλα μέσα τον καθρέφτη επειδή με έκλεισες και μου το έπαιζες και μάγκας μετά και ζήταγες και τα ρέστα γιατί σου κόρναρα... κι όταν κατέβηκα είχες κλείσει πόρτες - παράθυρα και μου έλεγες "τώρα παίρνω το 100" και έκανες πως παίρνεις τηλέφωνο. μπουρδομπεμπέ κλανόμαγκα που μου θες να εντυπωσιάσεις και τη γκόμενα αλλά όταν βλέπεις τα σκούρα...




    α στο διάολο συγχύστηκα... πάω να παίξω με το pet μου στο facebook. :ZZZ: :ZZZ:

  12. #147
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
    μεγάλη ήταν, ρε.

    Γύρω στα 22 μΕ φάνηκε... :rotflmao:
    αν ειναι αυτη που ξερω εγω ειναι γυρω στα 30
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  13. #148
    Καλό και άξιο και γ. αμάξι η Ferrari, δε λέω.
    Αλλά όταν σε είδα να κόβεις από Λ. Σούδας από Αγροκήπιο για Χανιά έκαμα αμέσως τη σκέψη "Θα φτάσει στα Χανιά ο άθρωπος;"
    Λοιπόν, έφτασες;
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  14. #149
    voodoo practitioner Το avatar του/της mikros boudas
    Εγγραφή
    12/02/2008
    Μηνύματα
    453
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
    Καλό και άξιο και γ. αμάξι η Ferrari, δε λέω.
    Αλλά όταν σε είδα να κόβεις από Λ. Σούδας από Αγροκήπιο για Χανιά έκαμα αμέσως τη σκέψη "Θα φτάσει στα Χανιά ο άθρωπος;"
    Λοιπόν, έφτασες;
    ναι χαχαχαα τι να πεις ρε φιλε...τοσα καθε μερα τοσα εκει στην πατριδα...
    The sickness

    A good rider has balance, judgment, and good timing. So does a good lover.


  15. #150
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    αν ειναι αυτη που ξερω εγω ειναι γυρω στα 30
    ...και για πές...

Σελίδα 10 από 79 ΠρώτοΠρώτο ... 567891011121314152060 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF