Σελίδα 12 από 79 ΠρώτοΠρώτο ... 278910111213141516172262 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 166 έως 180 από 1184

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙΙ

  1. #166
    sex beast Μελος Το avatar του/της sabayam
    Εγγραφή
    10/05/2009
    Μηνύματα
    130
    Σε ειδα παλιο χαζοσκυλο να κατουρας το παπλωμα μου 5 ηωρα το πρωι και με αναγκασες να σηκωθω Κυριακατικα........& δε φτανει αυτο αφηνεις και κατι υπουλες-υποκουφες κλανιες......!!!!!!!

    ηθελα απιστευτα να σε κρεμασω αλλα ησουν τυχερος που ηταν η γυναικα μου μαζι........αχ...ποσο τυχερος εισαι ποσο τυχερος εισαι.....
    την επομενη φορα ομως εισαι για πεναλντι...........

  2. #167
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Σε ειδα που αραξες το κουτι μες τη μεση του δρομου στη Σουτσου για να φας βρωμικο και ολοι απο πισω κορναραν!!! Αλλα εσυ τη δουλεια σου.......

  3. #168
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/10/2009
    Μηνύματα
    26
    Σε είδα φίλε στις 15:45 στην Αγ. Βαρβάρα στην Κηφισίας που με βοήθησες να σηκώσω τη μηχανή οταν πάτησα μεσα σε ζαρντινιέρα δέντρου και μου έπεσε. Είχα μολις ανέβει και ήμουν πολυ ζαλισμένος (όχι από ποτό) και στεναχωρημένος. Μετά είδα ότι φοραγες Dainese jacket. Ευχαριστώ και πάντα όρθιος.
    ΥΓ έφτασα σπίτι καλά

  4. #169
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα στο ποταμι να οδηγεις σαν παραφρων σημερα το μεσημερακι λες και θα χανες το κουραδοκαστρο!!!

    το μονο που καταφαιρνες ηταν να γινεσαι επικινδυνος χωρις να πηγαινεις βημα αφου ημουν συνεχεια απο πισω σου.καποια στιγμη κολησες στον μπροστινο σου αλλα δε μπορουσε να παει πουθενα και τοτε περασα το μαυρο σου κολτ και σου εκανα νοημα να ηρεμησεις.μακαρι να καταλαβες οτι η ζωη που σου ανηκει ειναι μονο δικια σου.μπορεις να αυτοκτονησεις καπου ησυχα μονος σου αν θελεις....

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #170
    Σε ειδα χθες το πρωι, εγω επινα καφεδακι στην παραλιακη Αγριας Βολου, κι εσυ καβαλωντας μια μαυρη κουκλα, ενα αψογα συντηρημενο κλασσικο BMW, με boxer κινητηρα.
    Χαρηκα που υπαρχουν ανθρωποι με το μερακι σου, και ολοι μας σε χαρηκαμε.
    Μετα απο καμμια ωρα ομως, ξαναδιεσχυσες την παραλιακη, και επειδη το ρευμα σου ηταν βρεγμενο, προτιμησες να περασεις στο αντιθετο ρευμα, περνωντας ξυστα στα ηδη παρανομα παρκαρισμενα κουτια και τα διερχομενα, για εκετονταδες μετρα, αγνοωντας κορνες, κοκ, τους υπολοιπους, αλλα και την ιδια σου την ζωη.
    Μπορει να εχεις γουστο στα μηχανακια, και ταλεντο στην συντηρηση, αλλα καλυτερα να κανεις βολτα στην αυλη σου, γιατι εχεις πουρε στο κεφαλι σου,και πολλα κατσαβιδια στην αποθηκη σου.

    Start doing what's necessary, then what's possible and suddenly doing the impossible. Just start.

  6. #171
    Σε ειδα στην Εθνικη σημερα γυρω στις τεσσερις απο κηφισια προς τα κατω μαυρο ss.
    Εισαι ενας δαιμονας της ταχυτητας. Πως τα καταφερνεις να πηγαινεις ετσι;
    When you're feeling low and woozy
    Slap a fresh clip in your Uzi

  7. #172
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mparmpanik
    Εγγραφή
    20/05/2009
    Μηνύματα
    171
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Shinji Ikari
    Σε ειδα στην Εθνικη σημερα γυρω στις τεσσερις απο κηφισια προς τα κατω μαυρο ss.
    Εισαι ενας δαιμονας της ταχυτητας. Πως τα καταφερνεις να πηγαινεις ετσι;

    εσυ τον ειδες στην εθνικη σημερα γυρω στις τεσσερις απο κηφησια προς τα κατω
    να ειναι ενας δαιμονας της ταχυτητας.

    εγω ελπιζω να ΜΗΝ ΤΟΝ ΔΩ ΠΟΤΕ πρωταγωνιστη σε ποστ που να αναφερεται σε ατυχημα.

  8. #173
    Τα θερμά μου συγχαρητήρια στον οδηγό του μικρού βυτιοφόρου πετρελαίου (μάλλον) που με το ένα οδηγούσε και με το άλλο κάπνιζε πουράκλα και έριχνε τη στάχτη από το παράθυρο.
    Το καλό παράδειγμα πάνω απ όλα! (τι και αν όλο το όχημα έχει σήματα "μη καπνίζετε" παντού ολόγυρα...)
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  9. #174
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.880
    Κοιτατε και λιγο μπροστα σας που ολο τους αλλους βλεπετε.

    Κουτσομπολιδες.

  10. #175
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lantz
    Εγγραφή
    26/01/2003
    Μηνύματα
    226
    Σε είδα στον σταυρό της Αγίας Παρασκευής που με πλησίασες στο φανάρι και ήρθες να μου μιλήσεις.

    Στην αρχή νόμιζα ότι θα μου έλεγες ότι δεν ανάβει το φανάρι του STOP, αλλά τελικά είχες δει το αυτοκόλλητο moto.gr και ήρθες να μου συστηθείς.. Χάρηκα για την γνωριμία zephyr1
    I consume therefore I exist

  11. #176
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιου
    ργήθηκε από LiakosVstrom

    για κάποιο ανεξήγητο λόγο οι γυναίκες σιφιλιάζονται με τη μούτζα!
    αυτο πρεπει να ειναι μια πολυ μεγαλη αληθεια..

    μου εχει συμβει και μενα, και μετα απο τη μουτζα, οπως στην περιπτωση του φιλου, αρχισε τις παλινδρομικες κινησεις και τα καντηλια που επιδεικτικα εκανε προς τον καθρεφτη για να τα βλεπω εγω απο πισω..αφου ειχε βγει απο στοπ ολα αυτα..

    βεβαια στο επομενο φαναρι, και καθως επειδη ηταν ζωο, δεν φανταστηκε οτι θα την πετυχαινα,

    και ακουσε πολλα..

    μα παρα πολλα:rotflmao:


    τεσπα, το θεμα ειναι να κανουμε πειραμα, να δουμε τι συμβαινει με το μυστηριο γυναικα και μουτζα
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  12. #177
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιου
    ργήθηκε από LiakosVstrom

    για κάποιο ανεξήγητο λόγο οι γυναίκες σιφιλιάζονται με τη μούτζα!
    αυτο πρεπει να ειναι μια πολυ μεγαλη αληθεια..

    μου εχει συμβει και μενα, και μετα απο τη μουτζα, οπως στην περιπτωση του φιλου, αρχισε τις παλινδρομικες κινησεις και τα καντηλια που επιδεικτικα εκανε προς τον καθρεφτη για να τα βλεπω εγω απο πισω..αφου ειχε βγει απο στοπ ολα αυτα..

    βεβαια στο επομενο φαναρι, και καθως επειδη ηταν ζωο, δεν φανταστηκε οτι θα την πετυχαινα,

    και ακουσε πολλα..

    μα παρα πολλα:rotflmao:


    τεσπα, το θεμα ειναι να κανουμε πειραμα,

    μετα το
    "η γυναικα και ο οργασμος" πρεπει να γινει και το
    "η γυναικα και η μουτζα"
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  13. #178
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
    τεσπα, το θεμα ειναι να κανουμε πειραμα, να δουμε τι συμβαινει με το μυστηριο γυναικα και μουτζα
    Αν αναλογιστεί κανείς πως προήλθε η μούντζα, ίσως και να λύεται άμεσα το μυστήριο!
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  14. #179
    σε ειδα χτες να ανεβαινεις την Kηφισιας γυρω στις 11:30-12:00. Πράσινο arai, Gsxr 750 μπλε σκουρο με αυτοκολλητο moto πανω απο το κωλοφαναρο.

    ρε DUKASII εσυ ησουν?

  15. #180
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από filipp0s
    σε ειδα χτες να ανεβαινεις την Kηφισιας γυρω στις 11:30-12:00. Πράσινο arai, Gsxr 750 μπλε σκουρο με αυτοκολλητο moto πανω απο το κωλοφαναρο.

    ρε DUKASII εσυ ησουν?
    μαλλον ο θανος
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF