Σελίδα 15 από 79 ΠρώτοΠρώτο ... 510111213141516171819202565 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 1184

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙΙ

  1. #211
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Σας ειδα πριν απο λιγο,Κηφισσο καταβαση 4 ΧΧ και ενα 600 σε ολα τα χρωματα,ολοι χωρις πινακιδα
    The only easy day was yesterday.

  2. #212
    αλλαξομηχανακιας....
    Εγγραφή
    22/05/2009
    Μηνύματα
    53
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
    Σε είδα πριν κανα 3ωρο στην Εθνική προς Πειραιά στο ύψος των Κτελ να μας περνάς με το τουρμπάτο 206 σου με +50 να χάνεις τον έλεγχο και να σκας πάνω στις μπαριέρες...Έφερες ίσα με 10+ τούμπες πέρασες το αντίθετο ρεύμα,πέρασες κ τις άλλες μπαριέρες και βρέθηκες 100+ μέτρα παρακάτω κάτω απο τη γέφυρα...Τρέξαμε κ κάναμε αναστροφή να δούμε τι έγινε,κλασικά σταμάτησαν 20 μαλάκες να δουν το θέαμα κ μόνο 3-4 προσπαθήσαμε να σε βγάλουμε απο το κουτί σου...Άγιο είχες που είχαμε μαζί μαχαίρι κ κόψαμε τη ζώνη σου για να σε βγάλουμε έξω,άγιο είχαν και όλοι στα 2 ρεύματα που πέρασες φέρνοντας τούμπες και δε τους έκανες κιμά...πάλι καλά που ήσουν και μόνος σου και δεν πήρες κανένα στο λαιμό σου...Ευτυχώς τη γλύτωσες με ένα τραύμα στο κεφάλι μόνο που αν και έχασες ΠΟΛΥ αίμα ελπίζω να μην είναι τόσο σοβαρό...

    Ελπίζω να έμαθες το μάθημα σου και να μην ξανα οδηγήσεις ντίρλα κλασικέ Νεοέλληνα γιατί 2η φορά δύσκολα θα τη γλυτώσεις έτσι...


    Και αγανάκτησα ακόμα περισσότερο όταν ένας μαλάκας έρχεται και σου λέει : "ΠΙΕΣ ΝΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΑΛΚΟΤΕΣΤ"!!

    ΜΑ ΚΑΛΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


    καλα εκανε αυτος με το νερο!!! (πλακα κανω εννοειται)))
    γιατι αν τον πιασουν μεθυσμενο θα του αφαιρεσουν το διπλωμα και τοτε οι Αθηναικοι δρομοι θα χασουν ενα απο τα παληκαρια τους....
    επρεπε να τον ποτισετε κι αλλο μπας και του το αφαιρεσουν για παντα του μαλακα!!!!!
    ειμαι απο χωριο......

  3. #213
    in standby mode Το avatar του/της liakaros
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    320
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
    σε είδα υπερκούλαδο που μου θες και 600RR. δικάβαλο στρομ και έσπασες το μηχανάκι για να με περάσεις..
    Α,ρε συνονοματε...δεν εσκασες και συ μια δευτερα να σε χασει ο κουλος...


  4. #214
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της κάφρος
    Εγγραφή
    24/08/2009
    Μηνύματα
    108
    Σε είδα το πρωί στην Αλεξάνδρας να σκουπίζεις το νερό απ τα μάτια σου προσπαθώντας να οδηγήσεις στη βροχή χωρίς κράνος.......





















    Κ μετά είδα κ το κράνος σου περασμένο στον αγκώνα σου.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!.........
    :a31: :a31: :a31:
    cbf 1000
    τον γάτο μου τον λένε Κλάκη... :a018

  5. #215
    σας βλέπω όλες και όλους τους βλάκες καθημερινά μέσα στα κ@λαυτοκίνητά σας όλη την ώρα με ένα γαμ@κινητό
    στο χέρι και δεν ξέρετε τι συμβαίνει τριγύρω σας.. ανεύθυνοι μ@λ@κες μελλοντικοί δολοφόνοι σας σιχαίνομαι..
    θάνατος στους φαλλοκράτες :a39:

  6. #216
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    694
    σε ειδα μωρη κ@@@@@@ γ@@@@@@@ το μ@@@@@@@@ που σε γλυστραγε,που πεταχτηκες με το γαμω yaris σου χωρις φλας χωρις να δεις καθρεφτη και παραλιγο να με κοπανησεις στην κατεχακη και οταν ηρ8α διπλα σου ειρωνευτηκες κιολας,δε σε χαλασαν τα καντηλια που ακουσες ομως!!!ΑΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΤΡΑΒΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΣΤΟ MALL ΜΩΡΗ ΜΠΑΛΟΤΣΑ!!!
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  7. #217
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Περιμενα στο φαναρι, σε ειδα και εκανα λιγο αριστερα να χωρεσεις! Αμεσως μετα σε καταλαβα ποιος εισαι, οχι απο το κρανος (που εκ των υστερων ειδα το αυτοκολλητο moto.gr) αλλα απο τον εξοπλισμο, μπουφανακι ασορτι με τη μοτο κτλ....σαν τον φιλο σου, πρωην ομοσταυλο Ευρωπαιο και επισης συμφορουμιτη μας... :rotflmao:

    σου κορναρα αλλα δεν...και καπακια ελεγξες και περασες με κοκκινο στις 23:57 την Υμητου καθετα! Χθες!

    Αχ, θα σε μαλωσω!

    :a28:

  8. #218
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Περιμενα στο φαναρι, σε ειδα και εκανα λιγο αριστερα να χωρεσεις! Αμεσως μετα σε καταλαβα ποιος εισαι, οχι απο το κρανος (που εκ των υστερων ειδα το αυτοκολλητο moto.gr) αλλα απο τον εξοπλισμο, μπουφανακι ασορτι με τη μοτο κτλ....σαν τον φιλο σου, πρωην ομοσταυλο Ευρωπαιο και επισης συμφορουμιτη μας... :rotflmao:

    σου κορναρα αλλα δεν...και καπακια ελεγξες και περασες με κοκκινο στις 23:57 την Υμητου καθετα! Χθες!

    Αχ, θα σε μαλωσω!

    :a28:


    (είναι δυνατόν να πέρασε αυτός με κόκκινο; )
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  9. #219
    λεφτχαντιτ Το avatar του/της doctor x
    Εγγραφή
    29/04/2007
    Μηνύματα
    380
    :wacko:
    πρωταθλητης Ευρωπης

  10. #220
    Αρχικά δημιουργήθηκε από doctor x
    :wacko:
    Πες μου οτι ξεκίνησες επειδή άκουσες την κόρνα;

    Σαν άλογο του ιπποδρομου :rotflmao:
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  11. #221
    λεφτχαντιτ Το avatar του/της doctor x
    Εγγραφή
    29/04/2007
    Μηνύματα
    380
    astrahan mode...
    πρωταθλητης Ευρωπης

  12. #222
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    εγω πάντως δεν "εδωσα" κανενα!

    :a13:




    με θυμασαι ρε που εκανα αριστερα να περασεις? Πες "ναι" και "ευχαριστω" για να μη σε κραξω που περασες και απο δεξια!Για να μη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  13. #223
    λεφτχαντιτ Το avatar του/της doctor x
    Εγγραφή
    29/04/2007
    Μηνύματα
    380
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    εγω πάντως δεν "εδωσα" κανενα!

    :a13:




    με θυμασαι ρε που εκανα αριστερα να περασεις? Πες "ναι" και "ευχαριστω" για να μη σε κραξω που περασες και απο δεξια!Για να μη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    με τα..ποδια ησουν?
    πρωταθλητης Ευρωπης

  14. #224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Πες μου οτι ξεκίνησες επειδή άκουσες την κόρνα;

    Σαν άλογο του ιπποδρομου :rotflmao:
    Πολυ συχνο αυτο..

  15. #225
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
    Α,ρε συνονοματε...δεν εσκασες και συ μια δευτερα να σε χασει ο κουλος...

    την έσκασα! αλλά την πέταξε .... και την ξαναέσκασα!!!!
    και μετά με δούλευε η κοπέλα μου... ούτε ταχύτητες δεν ξέρεις να αλλάζεις και μου θες και κόντρες



    :rotflmao: :rotflmao:

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF