Σελίδα 16 από 79 ΠρώτοΠρώτο ... 611121314151617181920212666 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 226 έως 240 από 1184

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙΙ

  1. #226
    Σε ειδα στοκε ηλιθιε που ανεβεναμε μαζι την ακριτων απο αμπελοκηπους και σε ολα τα φαναρια εφευγες με κοκκινο με τη μαλακια σου που δεν πηγαινε βημα χωρις κραωος και διακριτικα και ξεκινουσα μετα απο μισο λεπτο και σε περνουσα παλι και παλι τα ιδια ωσπου ετσριψα γιατι δεν αντεχα την ηλιθιοτητα σου.Ειναι δυνατον ρε παιδια??Να φευγει με κοκκινο και να πηγαινει αργα μετα???Δηλαδη ουτε σταλα νοημοσυνης??Πατα το λιγο παραπανω ρε στοκε αν βιαζεσαι αλλα εσυ εκει αργα αργα και κοκκινα συνεχεια...Χαλασε ο κοσμος...

  2. #227
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
    την έσκασα! αλλά την πέταξε .... και την ξαναέσκασα!!!!
    και μετά με δούλευε η κοπέλα μου... ούτε ταχύτητες δεν ξέρεις να αλλάζεις και μου θες και κόντρες



    :rotflmao: :rotflmao:
    απο δω και περα μην αλλαζεις ταχυτητες.























































    αλλαζε κοπελες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #228
    Αρχικά δημιουργήθηκε από b_bong12
    σε ειδα να ερχεσαι ωρα εννια και high aspect
    δεν με ειδες κ σε σκοτωσα.μου εσπασες κ τον καθρεφτη
    ειμαι της γερακινας ... δολοφονος

    Μήπως είχε ανοιχτό scrambler και δεν πήρες χαμπάρι;



    Fortis Fortuna Adiuvat

  4. #229
    Και όσο για σένα μωρή κατσίκα, που μου πετάχτηκες πρώτη και καμαρωτή ΚΑΙ σήμερα το πρωί συνοδευόμενη από καμιά 10αριά φίλες σου λίγο μετά τη Σούδα ένα έχω να σου πω: ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ!!!



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	arnish0.jpg 
Προβολές:	1028 
Μέγεθος:	93,3 KB 
ID:	184227
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  5. #230
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Σε είδα μ@λακισμένο με το χρυσαφί lanos με το ''Ν'' από πίσω στη Μάρνης το μεσημέρι να ξεπαρκάρεις και παραλίγο να με πάρεις μαζί σου. Είσαι τυχερός όταν συναντηθήκαμε ήμουν μονοκάβαλος. Αν ήμουνα δικάβαλος εσύ θα ήσουν νεκρός τώρα
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  6. #231
    @Λευκο tiger 1050 με διπλες ακραπες....
    Ρε φιλε ειλικρινα την κοπελα πισω δεν την λυπασε?
    τι πας και πλακωνεσαι στην χαμοστερνας, να μου αποδειξεις τι? οτι εισαι γληγορος? το καταλαβαμε μην αγχωνεσαι!!!!
    κοιτα φιλε αμα δεν εχεις χερια αστο γινεται επικυνδινο...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  7. #232
    Πηγαινοντας προς σουνιο σημερα, σε ειδα στα λιμανακια να με περνας πανω στη στροφη και συνεχισαμε παρεα μεχρι αγια μαρινα περιπου... σ' ευχαριστω για τα καλα σου λογια αλλα οσο καλα και να στριβω, το μονο που μπορω να καταφερω ειναι να μη χανομαι απο τους καθρεφτες του cbf σου

    Να 'σαι καλα και παντα ορθιος!!!
    money cant buy me love !!!

  8. #233
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
    Και όσο για σένα μωρή κατσίκα, που μου πετάχτηκες πρώτη και καμαρωτή ΚΑΙ σήμερα το πρωί συνοδευόμενη από καμιά 10αριά φίλες σου λίγο μετά τη Σούδα ένα έχω να σου πω: ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ!!!

    OXI ΡΕ ΦΙΛΕ, ΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΚΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΚΡΗΤΗ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΔΟΝ!!!!!!




    για τη φωτο λεω!

  9. #234
    Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
    Μήπως είχε ανοιχτό scrambler και δεν πήρες χαμπάρι;



    jammer εννοεις
    κ εγινε εξω απο την 111!!!
    In Thrust We Trust

    Turn To Burn

  10. #235
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    τι ωραια μερα.... πηγα μια βολτιτσα παραλιακι-πειραικη-παχη και πισω.Μετα απο μηνες.Και ειχε ωραιο καιρο και απλα ρολαρα με τη μηχανη...και εβλεπα αρκετες μηχανες εξω .... και ευχαριστιθηκα...μεχρι που βγηκα πωσειδονος.Και κατι ΥΠΕΡ γαματοι τυποι με τις ΥΠΕΡ γαματες μηχανες τους που τρεχαν μαλλον γιατι επρεπε να πανε για χ@##$@μο και δεν προλαβαιναν αποφασισαν ,οταν εγω θα εκανα προσπεραση(και ημουν αναμεσα απο αμαξια) ,να περασουν απο διπλα μου και απο αριστερα και απο δεξια (4-5 μηχανες) ΑΝΑΓΚΑΖΟΝΤΑΣ με να προσεξω παρα πολυ να μην κουνηθει η μοτοσυκλετα μου ουτε μισο εκατοστο απο την πορεια της για να μην γινουμε ολοι μαζι μαλλια κουβαρια.Ειστε και πολυ γουαου ρε μαγκες ανατριχιασε το κ@#%$@#%$@#$δι μου.

    Ε και εσυ με το (τι ηταν τωρα αυτο?r1?r6?δεν προλαβα πηγαινες γρηγορα αλλα σωστα χωρις να ενοχλεις κανεναν) φουλ εξαρτηση προβλεπομενος και ωραιος στη παραλιακη γυρισες ολοκλρηρος πισω και κοιταξες και ειχες και τσαντα μεγαλη μαλλον για ταξιδι????ελπιζω να εφτασες καλα εκει που πηγες
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  11. #236
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Εσύ με το μαύρο στρόμα πριν 2 ώρες ήσουν απ' την πλευρά του δημοτικού θεάτρου κι εγώ απέναντι στο φανάρι και χαιρετηθήκαμε
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  12. #237
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Ειπα και γω χθες να εγκαινιασω το 2010 με μια βολτιτσα μεχρι το Storck στην Επιδαυρο....και σας ειδα πανηλιθια δίποδα νεοέλληνες , στο υψος της χαλυβουργικης , και αφου ειχατε γλυτωσει χωρις γρατζουνια απο το τρακαρισμα , κατεβηκατε κατω και γεμισατε αιματα απο τα μπουνιδια μονοι σας
    Οτι και να σου ειχε κανει ρε καραγκιοζη , το να δερνεις εναν στην ηλικια του πατερα σου και ενω εχει πεσει αιμοφυρτος στο δρομο , είναι οτι πιο ανανδρο εχω δει.ΞΕΦΤΥΛΑ.

    Δυστυχως ειδα το βραδυ και στους Αγ.Αναργυρους , Λ.Δημοκρατιας , λιγο πιο πανω απο τα STER cinemas ασπρο gixxer κομματια , μαλλον τρακαρισμα με παπι , και 3 παλικαρια στο πατωμα,ασαλευτα.
    Ευχομαι να ζειτε και οι 3 .

  13. #238
    CBR και R1 μαυρα, χωρις πινακιδες, πληρη εξοπλισμους, το R1 με κοπελα πισω και ηρθαμε μαζι απο Κορινθο ως Αθηνα. Ειχε παρα πολυ αερα.
    When you're feeling low and woozy
    Slap a fresh clip in your Uzi

  14. #239
    Σας είδα εντουράδες (λασπωμένους) έξω από το χωριό Κέδρος (ζΓΚαρδίτσα) κατά τις 13:15...εσείς ανεβαίνατε, εγώ κατέβαινα...χαιρετηθήκαμε...ελπίζω η βόλτα σας να ήταν όσο καλή ήταν κι η δική μου...

    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  15. #240
    Τα καλύτερα έρχονται Το avatar του/της christostr
    Εγγραφή
    08/08/2009
    Μηνύματα
    552
    Σε είδαμε και σε θαυμάσαμε κάγκουρα στο Στορκ μπροστά να κάνεις σούζες ΞΕΚΡΑΝΩΤΟΣ για φωτογραφία!!! Και ήσουνα και... κούκλος, πανάθεμάσε βλάκα :a14:

    Το κρανάκι θα χάλαγε τίποτα ή δε θα φαινόταν το υπέροχο ($#@&&%$#@) :hypnotize μούτρο σου;
    Φεύγω... πάω ταξίδι να επισκευτώ τον εαυτό μου...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF