Σελίδα 20 από 79 ΠρώτοΠρώτο ... 1015161718192021222324253070 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 286 έως 300 από 1184

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙΙ

  1. #286
    Σε είδα σήμερα το πρωί κατά τις 11.Ήμουν με το αυτοκίνητο και εσύ περπατούσες προς το μέρος μου ατάραχη πάνω στο δρόμο.Έκοψα και σταμάτησα εντελώς για να περάσεις.Περνώντας δίπλα μου με έβρισες και φώναξες κάνε πιο πέρα.Δεν σου απάντησα,σέβομαι την ηλικία σου ταλαίπωρη γριούλα,εύχομαι να αντιληφθείς την ύπαρξη και το λόγο χρήσης των πεζοδρομίων...
    Fortis Fortuna Adiuvat

  2. #287
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VALES
    Εγγραφή
    16/02/2009
    Μηνύματα
    1.059
    Έτσι μπράβο...σεβασμό στα αρχαία.

  3. #288
    Σε είδα το πρωί με το παλιό ταξιδιάρικο BMW σου, το K25.

    Φέρινγκ μεγάλο, πλαϊνές βαλίτσες.



    Είχε και ραδιόφωνο στο πλάι...


    Αλλα πές μου κάτι



























    Γιατί άκουγες λειτουργία ;
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #289
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Σας είδα το μεσημέρι που πήγα για μια δουλειά Αθήνα όλους με τα γαμημένα τα παπάκια και τα σκουτεράκια να χώνεστε μπροστά από μηχανές και αυτοκίνητα χωρίς να υπολογίζετε τίποτα...

    Σε είδα μαλάκα με το BMW που παραλίγο να με περάσεις από πάνω όταν σταμάτησα σε κόκκινο φανάρι και κόρναρες κι όλας ρε φλώρε. και έτυχε να περνάει γουρουνομπατσικό δίπλα τη στιγμή που σου έλεγα πως ήταν κόκκινο βρε παλιομαλάκα και που θα πήγαινες.. και λες στο μπάτσο "κύριε πείτε του κάτι... δε φτάνει που πήγαινε στο αντίθετο μπήκε και μπροστά μου και παραλίγο να τον χτυπήσω"......... ΑΧΟΥ ΤΟ ΜΩΡΕ.... αγκού!

    Σε είδα κι εσένα μωρή παλιαδερφή που πάνω στην Πειραιώς δεν σου έκανε η θέση που βρήκες και ξαναβγήκες ξαφνικά στο δρόμο χωρίς να κοιτάξεις καν πίσω και όχι μόνο έκοψες... αλλά ανοίχτηκες κι όλας για να καβαλήσεις πεζοδρόμιο και τη γλύτωσα στο χιλιοστό... και δεν είχες πάρει και χαμπάρι κι όλας ότι ερχόταν άλλος από πίσω σου.

    Και τέλος... σας βλέπω ρε καγκουρομπεβερλιάδες και λοιποί μέγκασκουτεράδες... που έπιασαν τα κρύα και ... οκ μπουφάν μηχανής μην πάρετε ώστε να μην τουρτουρίζετε (100 ευρό το πληρώσατε το μουφοτρέντι.. μην πάει χαμένο) ... μου θέλετε και αυτή την ποδιά να μην κρυώνουν τα ποδαράκια σας μωρέ... έχω ακούσει και μια πατέντα που έκανε ένας "κλασσικός μαλάκας έλληνας" - που θα έλεγε και ο Γεωργίου - για σόμπα πάνω στο σκούτερ σας!! ψάχτε το θα κυκλοφορείτε με το κοντομάνικο μετά χειμώνα καλοκαίρι!




    της καραπουτανάρας στους δρόμους... και οι μπάτσοι-τροχαίοι είναι πολύ απασχολημένοι με τα γκλόπ στον κώλο τους.





    (τα είπα και ξεθύμανα)

  5. #290
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
    Σας είδα το μεσημέρι που πήγα για μια δουλειά Αθήνα όλους με τα γαμημένα τα παπάκια και τα σκουτεράκια να χώνεστε μπροστά από μηχανές και αυτοκίνητα χωρίς να υπολογίζετε τίποτα...

    Σε είδα μαλάκα με το BMW που παραλίγο να με περάσεις από πάνω όταν σταμάτησα σε κόκκινο φανάρι και κόρναρες κι όλας ρε φλώρε. και έτυχε να περνάει γουρουνομπατσικό δίπλα τη στιγμή που σου έλεγα πως ήταν κόκκινο βρε παλιομαλάκα και που θα πήγαινες.. και λες στο μπάτσο "κύριε πείτε του κάτι... δε φτάνει που πήγαινε στο αντίθετο μπήκε και μπροστά μου και παραλίγο να τον χτυπήσω"......... ΑΧΟΥ ΤΟ ΜΩΡΕ.... αγκού!

    Σε είδα κι εσένα μωρή παλιαδερφή που πάνω στην Πειραιώς δεν σου έκανε η θέση που βρήκες και ξαναβγήκες ξαφνικά στο δρόμο χωρίς να κοιτάξεις καν πίσω και όχι μόνο έκοψες... αλλά ανοίχτηκες κι όλας για να καβαλήσεις πεζοδρόμιο και τη γλύτωσα στο χιλιοστό... και δεν είχες πάρει και χαμπάρι κι όλας ότι ερχόταν άλλος από πίσω σου.

    Και τέλος... σας βλέπω ρε καγκουρομπεβερλιάδες και λοιποί μέγκασκουτεράδες... που έπιασαν τα κρύα και ... οκ μπουφάν μηχανής μην πάρετε ώστε να μην τουρτουρίζετε (100 ευρό το πληρώσατε το μουφοτρέντι.. μην πάει χαμένο) ... μου θέλετε και αυτή την ποδιά να μην κρυώνουν τα ποδαράκια σας μωρέ... έχω ακούσει και μια πατέντα που έκανε ένας "κλασσικός μαλάκας έλληνας" - που θα έλεγε και ο Γεωργίου - για σόμπα πάνω στο σκούτερ σας!! ψάχτε το θα κυκλοφορείτε με το κοντομάνικο μετά χειμώνα καλοκαίρι!




    της καραπουτανάρας στους δρόμους... και οι μπάτσοι-τροχαίοι είναι πολύ απασχολημένοι με τα γκλόπ στον κώλο τους.





    (τα είπα και ξεθύμανα)

    Πόσο σωστός είσαι... καυστικός ο λόγος σου ...άλλα Μπράβο καλά τα έχωσες.

  6. #291
    Σε είδα το βραδάκι σήμερα μπροστά από το ΑΤΑ μέσα στο ασημί Hyundai Coupe,πήγαινα στη μέση της δεξιάς λωρίδας και με πέρασες από δεξιά.Ήθελες μάλλον να κάνεις τον γρήγορο στην κοπέλα που κουβαλούσα πίσω.Για χάρη της και μόνο δεν άκουσες εξάψαλμο.Εύχομαι την επόμενη φορά να το πάρεις όλο ευθεία και να βουτήξεις στον Πηνειό,άχρηστο ον
    Fortis Fortuna Adiuvat

  7. #292
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/04/2009
    Μηνύματα
    291
    Σε είδαμε μας κόρναρες έξω απο το motomarket στη Καλλιρόης!!
    2 Sv650s ήμασταν ένα Κ4 μαύρο και ένα 1gen κόκκινο!!
    Κ συ με ένα μαύρο 1gen!!???

  8. #293
    Ανθρώπινο μελος Το avatar του/της manos*gsxr
    Εγγραφή
    15/01/2010
    Μηνύματα
    121
    Σε ειδα κυρα μου και δε πιστευα στα ματια μου!
    Μα ειναι δυνατον να ξεκινας στο φαναρι με την οπισθεν?????Ελεος....
    Ποτέ μια δυνατή καρδιά
    στον πόνο δε λυγίζει,
    ακόμα και αν θα πληγωθεί
    κατέχει να ελπίζει.

  9. #294
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/05/2008
    Μηνύματα
    18

    fz6 && street triple

    Σε είδα σήμερα Κυριακή 22:10 Βασιλίσσης Σοφίας ακριβώς μετά την αμερικάνικη πρεσβεία εγώ fz6 μαύρο ασημί , εσύ street triple λευκό ... και οι δρόμοι μας χώρισαν

  10. #295
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από manos*gsxr
    Σε ειδα κυρα μου και δε πιστευα στα ματια μου!
    Μα ειναι δυνατον να ξεκινας στο φαναρι με την οπισθεν?????Ελεος....
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  11. #296
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    ΜΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΛΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?!!!

    Σε είδα ρε ούφο που μπήκες ανάποδα στην πλατεία.... και συνέχιζες ακάθεκτη παρά το γεγονός ότι σου κόρναρε πρώτα ένα κουτί μπροστά και μετά εγώ που βρέθηκα στην πορεία σου.... και δεν είχες πάρει χαμπάρι... και μου κούναγες και τους ώμους και καλά τι θέλω και σε ενοχλώ...
    και όταν σου είπα πως πας αντίθετα στην πλατεία ρε ζώο μου λες "ε και τι θες τώρα? σε ενοχλώ?" όχι ρε ζώο δε με ενοχλείς... εγώ είμαι μαλάκας που έτυχε να βρεθώ στο δρόμο σου... ο κομπλεξικός! όπως με είπες κι όλας επειδή δεν έφυγα από μπροστά σου να συνεχίσεις το δρόμο σου... (ανάποδα... στην πλατεία...)

    αλλά έκλασα στο γέλιο όταν έκατσα μπροστά σας και άναψα και τη μεγάλη σκάλα όταν μου είπες να κάνω και άκρη και να φύγω ώστε να συνεχίσεις (ανάποδα στην πλατεία).... και το ύφος σας όταν με λέγατε κομπλεξικό επειδή δεν σας έκανα τη χάρη να σας αφήσω να κάνετε τη μαλακία σας.
    αλλά πιο πολύ μου άρεσε αυτό το μπλαζέ υφάκι το και καλά τι θέλει ο μαλάκας πάλι και μας ενοχλεί!!! ο κομπλεξικός..... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  12. #297
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/01/2008
    Μηνύματα
    11
    Σε είδα πανηλήθιε φλώρε με το C2 (ή C1) από το ΣΕΦ μέχρι την Νίκαια (Π. Ράλλη) που είχες τον πανίβλακα συνοδηγό με το πράσινο λέιζερ στο χέρι και στόχευε τις πινακίδες και τα συμπορευόμενα οχήματα...Στο φανάρι της Π.Ράλλη σε κοίταξα με ύφος που σου έλεγα πόσο μ@λ@κες είστε και με κοίταζες απορημένα. Έστριψες Γ. Λαμπράκη. Δεν σου είπα τίποτα γιατί σεβάστηκα την κοπέλα που συνόδευα...

  13. #298
    Μέλος, σκέτο
    Εγγραφή
    09/01/2005
    Μηνύματα
    154
    Σε είδα με το scooter σου στη Τατοΐου το πρωΐ - κράνος, μπουφανάκι και ... παντόφλες;;!! Μάλλινες!!;; Μήπως έφυγες βιαστικά από το σπίτι;

  14. #299
    σας ειδα τσακάλια χθες στον δρόμο βολος-χάνια... καγκουροπάπουρες χώρις κρανάκι για να μην χαλάσει το μαλλί, αλλά με την κουκούλα απο τα μπουφανάκια φορεμένη (πουτσ@κρυο γαρ)... και με σουζίτσα πάνω σε προσπέραση σε στενό δρόμο.. μπράβο αρχηγόπουλα!!!
    Αν συλλαβίσεις στα αγγλικά τους αριθμούς, πότε θα βρεις για πρώτη φορά το γράμμα 'a' ?

  15. #300
    Ελπίζω να μην με είδε καμία κάμερα στην Αττική Οδό σήμερα το πρωί...
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF