Σελίδα 4 από 79 ΠρώτοΠρώτο 1234567891454 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 1184

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙΙ

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kiloMeater
    Εγγραφή
    02/08/2006
    Μηνύματα
    200
    Σε είδα στον Κορυδαλλό (κατεβαίνοντας στο φανάρι της Γρ. Λαμπράκη εκεί που είναι η εθνική) με το XT σου το σένιο και τις εξατμίσεις σου να μην μπορείς να περιμένεις στο κόκκινο και να περνάς με στόμφο γκαζώνοντας

    Σε είδε και σε καμάρωσε ο τροχαίος που ήταν στο επόμενο φανάρι 20 μέτρα πιο κάτω και σε έκανε φίλο του, αφήνοντας σου εγγραφο ενθύμιο.

  2. #47
    Σε ειδα χθες το απογευμα 18:45 στη Βασ. Γεωργιου(αυτη που περναει μπροστα απο το Καλλιμαρμαρο),ασπρο-μπλε gsxr κλασικα χωρις κρανος....στο φαναρι που ησουν διπλα μου σου λεω "βαλε κι ενα κρανος, δε βλαπτει".
    Η απαντηση σου ηταν ενα αγριεμενο βλεμμα , ξερογκαζα και εκκινηση τυπου moto gp.....
    τι να πω ευχομαι να την γλιτωσεις...αλλα με αυτα τα μυαλα δε σε βλεπω...
    ΚΕΡΝΑΩ ΤΣΑΓΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ .....
    ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΣΤΕΛΝΕΙ ΠΜ!


  3. #48
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Σας είδα ........... και τους 4 πάνω στο V-Strom !!!
    Παιδάκι μικρό (4 - 5 χρονών).............. Μπαμπαμαλάκας ................ παιδάκι (6 - 7 χρονών) ............ και Μαμαμαλάκω !!!
    Φυσικά ΚΑΝΕΙΣ δεν φόραγε κράνος !!!
    Μ' αρέσει ρε μπαμπαμαλάκα που παρεξηγήθηκες κιόλας όταν σου την είπα .......... !!! ΓΡΟΘΕ !!! ΖΩΟΝ !!! ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑ !!!

  4. #49
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    863
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    Σας είδα ........... και τους 4 πάνω στο V-Strom !!!
    Παιδάκι μικρό (4 - 5 χρονών).............. Μπαμπαμαλάκας ................ παιδάκι (6 - 7 χρονών) ............ και Μαμαμαλάκω !!!
    Φυσικά ΚΑΝΕΙΣ δεν φόραγε κράνος !!!
    Μ' αρέσει ρε μπαμπαμαλάκα που παρεξηγήθηκες κιόλας όταν σου την είπα .......... !!! ΓΡΟΘΕ !!! ΖΩΟΝ !!! ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑ !!!
    δηλαδή τι σου είπε?

  5. #50
    voodoo practitioner Το avatar του/της mikros boudas
    Εγγραφή
    12/02/2008
    Μηνύματα
    453
    και το θεμα ειναι πως αν πεις τιποτα για τα παιδια τους επειδη εισαι υπευθυνος γι αυτα αυριο μεθαυριο(παιδαγωγος,καθηγητης,ψυχολογος κλπ) θα σου την πουνε ασχημα επειδη τα αγαπανε τα παιδια τους αυτοι κι εσυ δεν εχεις παιδια και δεν ξερεις...
    The sickness

    A good rider has balance, judgment, and good timing. So does a good lover.


  6. #51
    Σήμερα είδα με τα μάτια μου έναν τυπά που ανήκει στο γένος των μαλακοκάγκουρων.Πήγαινα στο κτελ μακεδονία στη θεσ/νίκη και τον είχα μπροστά μου τα τελευταία δύο χλμ πριν φτάσω.Οδηγούσε ένα κόκκινο Ρενό Κλιο από τα πιο παλιά μοντέλα και όπου έβρισκέ στροφή,μικρή,μεγάλη,απότομη,γλυκιά δεν είχε σημασία τραβούσε χειρόφρενα.Ναι,χειροφρενιές με αστικά δίπλα του,Ι.Χ και μοτοσυκλέτες.ΜΕΓΑΣ μαλάκας,τώρα αυτόν και να του πεις κάτι θα καταλάβει τίποτα?

  7. #52
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα μωρή φλόμπα να περνάς με καρακόκκινο γιατί το νου σου το είχες στο κινητό που έστελνες σμσ... και είχες και παιδάκι μέσα και την φιλενάδα σου δίπλα και τα λέγατε....

    α ρε ροχάλα που σας χρειάζεται....

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Σε ειδα χθες το βραδακι στην Πατρα στο φαναρι Πατρεως και Αγ.Ανδρεου με το ασπρο-κοκκινο R6,δικαβαλος και ενα ζευγαρι ολοφρεσκα λαστιχακια περασμενα σαν σαμπρελα στο σωμα σου...
    Φουλ εξοπλισμο κ οι 2 σας

    Σκεφτηκα να σου κανω πλακα κ να σε ρωτησω αν ειναι καμια καινουργια προστασια αυτη με τα λαστιχα...Αλλα μετα αναψε πρασινο κ φυγαμε...

    Καλοπατητα ρε man και παντα ορθιος...

  9. #54
    ..σε είδα αγαπητέ Έλληνα πατέρα πάνω στο tdm με τη γυναίκα σου ...

    + ένα μικρό κοριτσάκι βεντουζομένο στο ντεπόζιτο

    + ένα βρέφος σε ένα μάρσιπο στην αγγαλιά της μάνας !!!

    ΕΥΓΕ !!!

  10. #55
    Μέλος Έξτρα Σπέσιαλ Το avatar του/της MitsosNaked
    Εγγραφή
    13/07/2007
    Μηνύματα
    318
    Σε είδα μακάκα κάγκουρα με το φτιαγμένο κάμπριο στην παραλιακή που μόλις πήγαινα να περάσωανάμεσα σε σένα και το δίπλα αμάξι(άφθονος χώρος) μου έκλεινες το χώρο να μήν περάσω και γελούσες.
    ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΠΑΣΟ ΜΟΥ ΑΤΑΣΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΥ ΣΛΙΚ !!!!



    Wings for Life - Φιλανθρωπικός Οργανισμός με σκοπό την Θεραπεία Τραυμάτων στη Σπονδυλική Στήλη

    http://www.wingsforlife.com


  11. #56
    Μ’ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ... Το avatar του/της fast_gr
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    73
    Σας ειδα παιδες στην Ε.Ο να περνατε με τις μηχανες (δεν προλαβα να δω μαρκες αλλα ηταν αλλου τυπου η καθε μια) κ εγω ημουν μεσα σε ενα κουτι με την κοπελα μου που ηθελε να παμε για καφε Θεσσαλονικη.

    Μολις σας ειδα με κοιταξε σαν να μου ελεγε
    "Ξερω πως στεναχωριεσαι που πρεπει να περιμενεις μεχρι καλοκαιρι γιατι δεν παιζει μια για καινουργια μηχανη περα της cbf125 που εχεις για την πολη...)
    Κοντευαν να με πιασουν τα κλαματα γαμωτο.

    Να’στε καλα παιδια κ καλες βολτες. Ελπιζω να κανω κ εγω καμια μολις βρω κανενα κολο ??? γαμωτο κ ας ειμαι 18αρις...)
    ΝΑ ΚΑΕΙ ΝΑ ΚΑΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ Η ΒΟΥΛΗ

    ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΦΟΥΡΝΕΛΟ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ

    ΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΓΙΟΡΤΗ ΗΤΑΝΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΑΪΚΗ




    6/12/2008 ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ!!

  12. #57
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.099
    Σε είδα, φίλε μου, λίγο πριν την αερογέφυρα από Μικρολίμανο προς Λαμία, με το Repsol και τις Arrow. Κόρναρες και χαιρέτησες. Δεν κατάφερα να ανταποδώσω με ένα χαιρετισμό της προκοπής, αλλά παραήμουν κομμάτια από τα χιλιόμετρα και βιαζόμουν να φτάσω σπίτι. Σε έχασα μετά τη γέφυρα (δε βοηθάει και η έλλειψη καθρεφτών). Ελπίζω να έφτασες καλά ^^
    Life begins at 45°.

  13. #58
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.229
    Σας είδα σήμερα το απόγευμα στην πλατεία Ελευθερίας, τρία άσπρα-μπλε τζίξερ και οι τρεις γλήγοροι με τα σούπερ-ντούπερ κράνη σας στον αριστερό αγκώνα... τι έγινε ρε παιδιά, η βόλτα τελειώνει όταν βγούμε από την εθνική, ή δε σκοτώνεσαι αν πηγαίνεις με 50;

  14. #59
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.099
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Acacius
    Σας είδα σήμερα το απόγευμα στην πλατεία Ελευθερίας, τρία άσπρα-μπλε τζίξερ και οι τρεις γλήγοροι με τα σούπερ-ντούπερ κράνη σας στον αριστερό αγκώνα... τι έγινε ρε παιδιά, η βόλτα τελειώνει όταν βγούμε από την εθνική, ή δε σκοτώνεσαι αν πηγαίνεις με 50;
    Σιγά μη βγαίνουν εθνική.
    Life begins at 45°.

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kiloMeater
    Εγγραφή
    02/08/2006
    Μηνύματα
    200

    Talking

    Σας είδα κουλομαρίες με τις στολές σας τις δερμάτινες που μου θέλετε να πάτε και επίδαυρο Κυριακάτικα για να στρίψετε.... πάτε κάντε κανα μάθημα να ξεστραβωθείτε πρώτα μη σκοτωθείτε και πάρετε και καναν άλλο χριστιανό (που πα να σας περάσει δικάβαλος γιατι βαρέθηκε τόση ώρα απο πίσω) μαζί σας...

    Σε είδαμε φίλε ενώ είχαμε αράξει Stork εχθές το πρωί-μεσημέρι να κατεβάινεις με πολλά και να κάνεις ενα υπέροχο έντο φάτσα κάρτα εμπρός απο την καφετέρια

    Μας είδα που λιώναμε στον ήλιο και μιλάγαμε για κλασσικά για τις ίδιες π@π@ριες θέματα.. πως πηρα τη στροφή με τα 1000, αναρτήσεις, λάστιχα κτλ ..

    Με είδα αργότερα στην ίδια μέρα να έχω καταλήξει στην πλατεία στο Λεβίδι και η χοληστερίνη να έχει χτυπήσει κόκκινο...

Σελίδα 4 από 79 ΠρώτοΠρώτο 1234567891454 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF