Σελίδα 5 από 79 ΠρώτοΠρώτο 123456789101555 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 1184

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙΙ

  1. #61
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
    δε βοηθάει και η έλλειψη καθρεφτών
    τς τς τς
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  2. #62
    Σε ειδα αρχιμαλακα ενω ημουν στ παπι να με προσπερνας με χιλια σε δρομο πλατους λιγοτερο 1,5 m. ξυστα για να φτασεις πρωτος στην διασταυρωση μετα απο 50 m. .... ενα κλικ ποιο κοντα μου να ησουν και θα σκαγαμε δεξια στα παρκαρισμενα κουτακια και ο θεος βοηθος....
    αμα εισαι μαλακας......

  3. #63
    Σας είδα ........... και τους 4 πάνω στο V-Strom !!! Παιδάκι μικρό (4 - 5 χρονών).............. Μπαμπαμαλάκας ................ παιδάκι (6 - 7 χρονών) ............ και Μαμαμαλάκω !!!
    Δεν σε είδα πότε μπάτσε να σταματάς τέτοιες καταστάσεις...
    " Θέλεις ξανά ν' αποτελειώσεις μοναχός
    Ενα ταξίδι που ποτέ δεν τελειώνει"

    Για ταξιδευτές: www.cars4rent.gr/

  4. #64
    Λάστιχαααααα! Το avatar του/της lice13
    Εγγραφή
    29/08/2009
    Μηνύματα
    104
    Δεν είδα τα λάδια στο δρόμο γιατί τα είχαν ξεπλύνει με νερό... Ένοιωσα το μπροστινό να φεύγει, το μάζεψα, ένοιωσα τη πίσω ρόδα να φεύγει, τη μάζεψα... Δυστιχώς δε μπορώ να πώ το ίδιο και για σένα κακόμοιρε ντελιβερά... Σε είδα στον καθρεφτη μου να πέφτεις και γύρισα κ σε μάζεψα... Μα ποιος μ*(&^ας ρίχνει λάδια, και ποιος ακόμα πιο μ#^&*ς ρίχνει νερό πάνω στα λάδια ???
    Reggae will save us...

  5. #65
    Μέλος, σκέτο
    Εγγραφή
    09/01/2005
    Μηνύματα
    154
    Σε είδα γείτονα Δημήτρη να ξεκινάς για δουλειά, ελεύθερος και ωραίος πάνω στο Var(κ)adero σου. Πάλι άφησες το κράνος στο σπίτι. Κρίμα. Αύριο θα σου χτυπήσω το κουδούνι να πάμε παρέα στο ΚΑΤ να δεις τους «συγκάτοικους» του πατέρα μου - ο διπλανός του έχει ένα (ελάχιστο ευτυχώς) αιμάτωμα στο κεφάλι αλλά δε θυμάται ούτε το όνομά του

  6. #66
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.099
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lice13
    ...λάδια στο δρόμο... με νερό... Ένοιωσα το μπροστινό να φεύγει, το μάζεψα, ένοιωσα τη πίσω ρόδα να φεύγει, τη μάζεψα
    Πατίνι οδηγάς?
    Life begins at 45°.

  7. #67
    Se eida,malaka klassike ekproswpe twn BMWdakidwn me kitrino GS 1150 deftera prwi na me pernas enw eimoun me to KLE na paw sti douleia kai porwthikes.Eixes toso agxos pou sto fanari tou erythrou eixes valei prwti kai perimenes me patimeno syblekti na fygeis brosta,na peraseis kai to papaki dipla sou

    Frodise na se ksanadw otan tha eimai me to BANDIT....to 1250 e?

    Re ti kwlofara einai aftoi oi BMWdades.....xeiroteroi kai ap tous TDMades-leme twra

  8. #68
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/02/2008
    Μηνύματα
    142
    Frodise na se ksanadw otan tha eimai me to BANDIT....to 1250 e?

    Re ti kwlofara einai aftoi oi BMWdades.....xeiroteroi kai ap tous TDMades-leme twra [/B][/QUOTE]



  9. #69
    Σε είδα χτες βράδι τουμπανιασμένε κιτρινε S3 να σκας και να ξεφυσα οτι σκατα έχεις εκει κάτω από το καπό και τον ένα σκασμο λεφτά που έχεις δώσει στο φαναρι της 113 ΠΜ προς Περαια!!!!
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Μετά με έβλεπες εσύ ..............................για λίγο!!!!
    Drive like you STOLE it!!!!


  10. #70
    Λάστιχαααααα! Το avatar του/της lice13
    Εγγραφή
    29/08/2009
    Μηνύματα
    104
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
    Πατίνι οδηγάς?
    Το λές και πατίνι Εγω το ονομασα κωλοφαρδία!
    Reggae will save us...

  11. #71
    Ρακόμελος...... Το avatar του/της JAD
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    145
    Σε είδα φίλε σήμερα το πρωί στην κάθοδο του Κηφισού, με το κίτρινο R1. Όλα ΟΚ, εξοπλισμός full, εργαλείο τούμπανο (να το χαίρεσαι... )αλλά....η πινακίδα... που?















    Στην πλάτη του μπουφαν....!!
    Καλά χλμ...

  12. #72
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    ειδα την μαλ@κια που κανατε στο μενιδι στην οδο ελευθεριου φυγα.
    βαλατε σαμαρια πριν απο την στροφη (σε καθε ρευμα κυκλοφοριας)που γινονται συχνα ατυχηματα για να τα αποτρεψετε..........

    λιγες λακουβες εχει ο κολοδημος σας????????


    μηπως να στρωνατε καινουργια ασφαλτο γ@μω το φελεκι μου που ειναι σαν παγοδρομιο το μερος????????

    ΗΛΙΘΙΟΙ! ΜΙΖΑΔΟΡΟΙ!

  13. #73
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    Αρχικά δημιουργήθηκε από JAD
    Σε είδα φίλε σήμερα το πρωί στην κάθοδο του Κηφισού, με το κίτρινο R1. Όλα ΟΚ, εξοπλισμός full, εργαλείο τούμπανο (να το χαίρεσαι... )αλλά....η πινακίδα... που?















    Στην πλάτη του μπουφαν....!!
    Καλά χλμ...

    εγω το πετυχα το παλικαρι στην πετρου ραλυ!!!!

    εσυ με τι ησουν?

  14. #74
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mreth
    Εγγραφή
    26/02/2009
    Μηνύματα
    113
    Σε είδα παλιομ@λ@κ@ χθες το μεσημέρι στην Ερατοσθένους στο Παγκράτι με τη τζιπάρα σου να στρίβεις το τιμόνι αριστερά (χωρίς φλας φυσικά) και να κάνεις μισό μέτρο (δε χωρούσες και παραπάνω) ίσα ίσα για να πέσω πίσω σου όταν είχα βγει στο αντίθετο ρεύμα για να προσπεράσω το σκουπιδιάρικο που είχε κλείσει την άνοδο... Και μετά έκανες και την πάπια και κοιτούσες ανέμελα δεξιά... Και όταν σου μίλησα κατέβασες επιδεικτικά το τζάμι και μου είπες τι θέλω, αλλά σιγά μην καθόμουνα να πιάσω κουβέντα μαζί σου και να κλείσω και το άλλο ρεύμα, μπουρτζόβλαχε!!! Καβάλησες το τζιπ και νομίζεις ότι σου ανήκει ο δρόμος!!! Κι επειδή εσύ δε χωράς να περάσεις πρέπει να μην περάσει κανένας ή να πέσει πάνω σου κάποιος, να διαλύσει το μηχανάκι του και να σε πληρώνει κι από πάνω επειδή ήρθε από πίσω σου!!! Την επόμενη φορά που θα σε πετύχω πρόσεξε μη μπει τίποτα άλλο από πίσω σου!!!

  15. #75
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fournas
    [...] πετρου ραλυ!!!![...]
    ...ακροπολις
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 5 από 79 ΠρώτοΠρώτο 123456789101555 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF