Σελίδα 9 από 79 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910111213141959 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 1184

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙΙ

  1. #121
    Σε ειδα ρε μπομπιρα να με κοιτας απο το παιδικο σου καθισμα και οταν σε χαιρετησα, εσκασες ενα χαμογελο!!

    Δεν την γλιτωνεις, ενας απο εμας θα γινεις!!!


    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  2. #122
    Ρε παπάρα Παντελή, έδωκες ένα σκασμό λεφτά για το Lexus και ειδικά σήμερα που έβρεχε έπρεπε να πας και τα δυο κοπέλια σου στο σχολείο με το παπί και οι τρεις ξεκράνωτοι; Τι σου φταίνε τα αγγελούδια βρε παπάρα; Να σου δίδω 3 ευρώ κάθε μέρα να τα πηγαίνεις με ταξί μη και σου λερωθεί το Lexus, παλιοπαπάρα;
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  3. #123
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    σε ειδα kalgeorge να στριβεις απο ερμου για αθηνας κατα τις 5 χτες.σου φωναξα αλλα μαλλον η προχθεσινη τσοντα σε κουφανε

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #124
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    σε ειδα kalgeorge να στριβεις απο ερμου για αθηνας κατα τις 5 χτες.σου φωναξα αλλα μαλλον η προχθεσινη τσοντα σε κουφανε

    ...an pas gia athinas giorgaki moy apo tis 5.. exei pesei peina e?kai toso noris??ti pas na tis petixeis freskompaniarismenes?

  5. #125
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    ...an pas gia athinas giorgaki moy apo tis 5.. exei pesei peina e?kai toso noris??ti pas na tis petixeis freskompaniarismenes?
    εισαι μεγαλο τσογλανι ρε !!!!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #126
    Σε είδα χτες το απόγευμα και καλύτερα να μη σε έβλεπα...
    Κάθε φορά που σε βλέπω με πιάνει μια κακιά μελαγχολία και κάνω αρκετή ώρα να συνέλθω. Υπάρχουν και φορές που απλά αλλάζω δρόμο για να μην περάσω από εκεί που σταθμεύεις, αλλά υπάρχουν και φορές που επίτηδες περνώ απ' εκεί για να σε δω...
    Έχουν περάσει σχεδόν 10 χρόνια από τότε που πρωτοπήγαμε βόλτα μαζί, 10 χρόνια! Θεέ μου!
    Έχουν περάσει και 4 από τότε που αναγκάστηκα να σε πουλήσω...
    Και σε είδα πάλι χτες. Πάντα, αν βρεθώ εκεί πλησιάζω και σε κοιτάω από κοντά. Δε σου άλλαξε και πολλά ο νέος αφεντικός...έχεις όμως ακόμα πάνω σου τα σημαδάκια που αποκτήσαμε μαζί. Τις γρατζουνιές κάτω από τήν δεξιά εξάτμιση (κακό πεζοδρόμιο στη Θεσαλλονίκη), το αυτοκόλητο στον μπροστά προφυλακτήρα, το βαμένο αριστερό καπάκι του κυλίνδρου (πως τη βγάλαμε τότε και δε φύγαμε κάτω από τη γέφυρα), τα σημάδια από τα χταπόδια στα πίσω πλαστικά από τα ταξείδια και τα μπαγκάζια που σέρναμε εδώ και εκεί. Δε μπορείς να πεις, ευχαριστηθήκαμε βόλτες μαζί! Ε;
    Και τώρα πήζεις στο μονόχνωτο κέντρο-καφετέρια στο λιμάνι-κέντρο...το βλέπω...Τουλάχιστον σε προσέχει καλά, πάντα καθαρή σε έχει, πάντα σένια.
    Α μωρή, 100 χρόνια να περάσουνε δε θα φύγεις από το μυαλό μου...
    Πάντα όρθια!
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  7. #127
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
    Σε είδα χτες το απόγευμα και καλύτερα να μη σε έβλεπα...
    Κάθε φορά που σε βλέπω με πιάνει μια κακιά μελαγχολία και κάνω αρκετή ώρα να συνέλθω. Υπάρχουν και φορές που απλά αλλάζω δρόμο για να μην περάσω από εκεί που σταθμεύεις, αλλά υπάρχουν και φορές που επίτηδες περνώ απ' εκεί για να σε δω...
    Έχουν περάσει σχεδόν 10 χρόνια από τότε που πρωτοπήγαμε βόλτα μαζί, 10 χρόνια! Θεέ μου!
    Έχουν περάσει και 4 από τότε που αναγκάστηκα να σε πουλήσω...
    Και σε είδα πάλι χτες. Πάντα, αν βρεθώ εκεί πλησιάζω και σε κοιτάω από κοντά. Δε σου άλλαξε και πολλά ο νέος αφεντικός...έχεις όμως ακόμα πάνω σου τα σημαδάκια που αποκτήσαμε μαζί. Τις γρατζουνιές κάτω από τήν δεξιά εξάτμιση (κακό πεζοδρόμιο στη Θεσαλλονίκη), το αυτοκόλητο στον μπροστά προφυλακτήρα, το βαμένο αριστερό καπάκι του κυλίνδρου (πως τη βγάλαμε τότε και δε φύγαμε κάτω από τη γέφυρα), τα σημάδια από τα χταπόδια στα πίσω πλαστικά από τα ταξείδια και τα μπαγκάζια που σέρναμε εδώ και εκεί. Δε μπορείς να πεις, ευχαριστηθήκαμε βόλτες μαζί! Ε;
    Και τώρα πήζεις στο μονόχνωτο κέντρο-καφετέρια στο λιμάνι-κέντρο...το βλέπω...Τουλάχιστον σε προσέχει καλά, πάντα καθαρή σε έχει, πάντα σένια.
    Α μωρή, 100 χρόνια να περάσουνε δε θα φύγεις από το μυαλό μου...
    Πάντα όρθια!


    :a19: :a19:

  8. #128
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
    Σε είδα χτες το απόγευμα και καλύτερα να μη σε έβλεπα...
    Κάθε φορά που σε βλέπω με πιάνει μια κακιά μελαγχολία και κάνω αρκετή ώρα να συνέλθω. Υπάρχουν και φορές που απλά αλλάζω δρόμο για να μην περάσω από εκεί που σταθμεύεις, αλλά υπάρχουν και φορές που επίτηδες περνώ απ' εκεί για να σε δω...
    Έχουν περάσει σχεδόν 10 χρόνια από τότε που πρωτοπήγαμε βόλτα μαζί, 10 χρόνια! Θεέ μου!
    Έχουν περάσει και 4 από τότε που αναγκάστηκα να σε πουλήσω...
    Και σε είδα πάλι χτες. Πάντα, αν βρεθώ εκεί πλησιάζω και σε κοιτάω από κοντά. Δε σου άλλαξε και πολλά ο νέος αφεντικός...έχεις όμως ακόμα πάνω σου τα σημαδάκια που αποκτήσαμε μαζί. Τις γρατζουνιές κάτω από τήν δεξιά εξάτμιση (κακό πεζοδρόμιο στη Θεσαλλονίκη), το αυτοκόλητο στον μπροστά προφυλακτήρα, το βαμένο αριστερό καπάκι του κυλίνδρου (πως τη βγάλαμε τότε και δε φύγαμε κάτω από τη γέφυρα), τα σημάδια από τα χταπόδια στα πίσω πλαστικά από τα ταξείδια και τα μπαγκάζια που σέρναμε εδώ και εκεί. Δε μπορείς να πεις, ευχαριστηθήκαμε βόλτες μαζί! Ε;
    Και τώρα πήζεις στο μονόχνωτο κέντρο-καφετέρια στο λιμάνι-κέντρο...το βλέπω...Τουλάχιστον σε προσέχει καλά, πάντα καθαρή σε έχει, πάντα σένια.
    Α μωρή, 100 χρόνια να περάσουνε δε θα φύγεις από το μυαλό μου...
    Πάντα όρθια!
    συγγνώμη φιλαράκι, αλλά αν σου προκαλεί τέτοια συναισθήματα, βρίσκεις τον τρόπο, και την ξανακάνεις δική σου!
    και αφού πρόκειται για σχέση δεκαετίας, δε θα στοιχίσει και πολύ φαντάζομαι ... αξίζει τον κόπο να στριμωχτείς λίγο παραπάνω....τι λές?
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  9. #129
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Σε είδα μαλάκα ........... τελευταία στιγμή ............ αλλά ευτυχώς σε είδα και πρόλαβα να σταματήσω !!! Ίσως να έκανα και το πρώτο μου έντο !!!
    Αντίθετα σε μονόδρομο με το βεσπάκι, σε στροφή χωρίς ορατότητα !!!
    Με είδες που ετοιμάστηκα και ξεκωλλόθηκες στις συγγνώμες !!!
    Μην ζητάς από μένα συγγνώμη .......... το πολύ να μου πλήρωνες τις ζημιές .............. από την κορούλα σου 4-5 χρονών που είχες όρθια στην ποδιά χωρίς κράνος, που με κοίταγε με τα μάτια γουρλωμένα, να ζητήσεις συγνώμη !!!
    ΖΩΟΝ !!!


    Ηθελα να ήξερα το μαλακομαγνήτη έχω ;;;
    Που μου τυχαίνετε όλοι ;;;

  10. #130
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    συγγνώμη φιλαράκι, αλλά αν σου προκαλεί τέτοια συναισθήματα, βρίσκεις τον τρόπο, και την ξανακάνεις δική σου!
    και αφού πρόκειται για σχέση δεκαετίας, δε θα στοιχίσει και πολύ φαντάζομαι ... αξίζει τον κόπο να στριμωχτείς λίγο παραπάνω....τι λές?
    Όχι, όχι...με την άσφαλτο έχω τελειώσει! Το επόμενο θα είναι καθαρά χωμάτινο. Εγώ στους κωλόδρομους δεν ξαναβγαίνω. Αλλά αν είχα τα φράγκα όντως θα την ξαναγόραζα και θα την έβαζα κάπου να τη βλέπω.
    Αλλά...αλλά...
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  11. #131
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    σε είδα παλιομαλάκα με το μπατσικο. πετάχτηκες χωρίς φλας σαν τη π@τσα απ' το πουθενά, παραλίγο να με κάνεις πίτα κι ούτε ένα συγνώμη. Αλλά την έχω την πινακίδα σου παλιοκ@ρι#λη.
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  12. #132
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
    σε είδα παλιομαλάκα με το μπατσικο. πετάχτηκες χωρίς φλας σαν τη π@τσα απ' το πουθενά, παραλίγο να με κάνεις πίτα κι ούτε ένα συγνώμη. Αλλά την έχω την πινακίδα σου παλιοκ@ρι#λη.
    Ε...με το μαλακό τωρα.
    Μην τον ξεσκισεις τελειως.


  13. #133
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα με το ninja στην Λαμπράκη πριν από καμιά βδομάδα.... γύρναγα από τη δουλειά κατά τη 1 το βράδυ περίπου και βιαζόμουν να πάω σπίτι να φάω και να κοιμηθώ. πήγαινα λίγο σπασμένος και εσύ βλέποντας με να ανοίγω λες και κάνω ντραγκ.. απλά σήκωσες σούζα και πήγαινες μαζί μου μέχρι το επόμενο φανάρι! σου έκανα κι έστριψα... μου έφτιαξες το βράδυ.

  14. #134
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της antsoar
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    1.672
    Σε είδα πιτσιρίκο με την πάπια, πέρασες με σούζα στην αχαρνών μπροστά από την στάση

    μπας και ψαρώσουν τα γκομενάκια, ούτε που γύρισαν να σε δουν

    (εγώ ψάρωσα περισσότερο )
    Travel, Grow, Share

  15. #135
    Ρε φίλε...

    εσύ με το ATV, τη γουρούνα, σήμερα το πρωί...




    Το ATV το πήρες για γλυτώσεις την κίνηση; :rotflmao:

    Για να κάνεις διηθήσεις; :rotflmao:

    Σου είπαν οτι ειναι μηχανή; :rotflmao:




    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 9 από 79 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910111213141959 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF