Σελίδα 11 από 79 ΠρώτοΠρώτο ... 6789101112131415162161 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 1184

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙΙ

  1. #151
    Anti-spamming member
    Εγγραφή
    11/10/2006
    Μηνύματα
    13
    Συγχαρητήρια :a31: παιδαρέλι που διπλοπάρκαρες το κολοχόντα σου (που το θεωρείς τζίπ) δίπλα απο το αυτοκινητό μου κι καθόμουνα κι έψαχνα σαν μαλάκας να σε βρώ κι εσύ στα @@ σου να δώσεις σημασία αν δεν τελείωνες την φραπεδιέρα σου κι το :a16: . Κρίμα που δέν σε πρόλαβε η αστυνομία να σου δώσει μια ωραία κλησούλα για την :a31: σου επηδή βαριόσουνα να ψάξεις να παρκάρεις κι να πληρώσεις το πάρκινγ.

    Ευχαριστώ τον μοτοσυκλετιστή κι την παρέα του που προσφερθήκανε να καλέσουν την αστυνομία γιατι έπεσε η μπαταρία μου.

  2. #152
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dodos 900
    Εγγραφή
    12/07/2007
    Μηνύματα
    379
    Οδηγούσες ένα freewind μπλέ και πηγαίναμε για λίγο μαζί στην Μαραθώνος.

    Με είδα να γυρίζω απο Ραφήνα με βροχή και να μήν έχω πάρει αδιάβροχα γιατί "έλα μωρέ πάω μία κοντινή βόλτα,άσε βαριέμαι να πάρω."
    ήτανε ωραία σούζα...αλλά ξύπνησα

  3. #153
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    651
    σας ειδα την παρασκευη το βραδυ μ@@@@@ κολοπαιδα με το αμαξι του μπαμπα να βγαινετε καθετα με το ετσι θελω στην πειραιως κουνωντας τα χερια απο τα παραθυρα και παραλιγο να με εμβολισετε!!!Αστα διαλαααα!!!!!
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  4. #154
    Κιτρινο σκουτερ, τα υπόλοιπα μαύρα

    Κουκλί φαινόσουν
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  5. #155
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.962
    Σε είδα ρε ταρίφα να σφηνοπουτσιάζεσαι στην Αττική Οδό και να με προσπερνάς μαλακωδώς από δεξιά με 180+ ...

    ...σε είδαν όμως και κάτι τύποι σε ένα άσπρο Octavia δίπλα μου και είδες κι εσύ τα μπλε LED μετά από λίγο πίσω σου .

  6. #156
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    σε ειδα με το τρανσαλπ που ηθελες να με περασεις (ημουν με το ταιφουν) και δε σε χαλασε που ειχε τοσα αμαξια και τοση κινηση που περασα και εσενα σε επιασε το κοκκινο και κοπανισες το κρανος με το χερι (εχω καθρεφτες και ειδα χαχαχαχ) κατα ταλλα ησουν προβλεπομενος και ωραιος οδηγος

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  7. #157
    Ηράκλειο, Κρήτη Το avatar του/της mikios400
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    195
    ε, κοπελιά με το ασημί κ εγώ με το τουτου της δουλειάς... μπήκες από τον κόμβο Παπαναστασίου πίσω από τις νταλίκες, βαριόσουν να περιμένεις και μπήκες με 50 στην αριστερή όπου με είδες πως ερχόμουνα με φόρα, με άκουσες που φρέναρα και σου κόρναρα εντόνως... έκανες στην άκρη γιατί ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ότι ενοχλούσες, και πάλι κοίταζες από τον καθρεύτη και μου έγνεφες "τι θες" με αγριεμένο ύφος... ε σε πέρασα και σε μούντζωσα μες τη μάπα (που μου κάνεις κ πως δεν καταλαβαίνεις κιόλας) και το χάρηκα, κ εκεί ξεκίνησε το γλέντι :smilea:
    με ακολουθούσες μολονότι λίγο διαστακτικά και νευρικά από μια ψιλοαπόσταση έχοντας τσαντιστεί προφανώς πολύ άγρια (χωρίς κανένα δίκιο) και εγώ γελούσα ήδη με την αντίδρασή σου... όταν είδες ότι έβγαζα φλας για να βγω στον επόμενο κόμβο στο Γιόφυρο πρέπει να πήρες τα πάνω σου και γκάζωσες όταν έκοβα για να με περάσεις κ "να μου την πεις" που τόλμησα και στην είπα πριν και μου κουνούσες παλινδρομικά την γροθιά... εγώ είχα κατεβάσει το παράθυρο και σου'στελνα φιλάκια γελώντας, με είδες με είδες;;; :a36:

    πε μου ειλικρινά κοπελιά, τσαντίστηκες πιο πολύ που σε κοροϊδεψα κ από πάνω; Είσαι για πολλές μπάτσες αλλά εκείνη την ώρα έσκασα στα γέλια με την τραγελαφική αντίδρασή σου φιλάκια στη μούρη
    ντιελεξιμισι καπα οχτώ .. Scientia est potentia
    "καβάλα παν στην εκκλησά, καβάλα προσκυνάνε..."

  8. #158
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mikios400
    ε, κοπελιά με το ασημί κ εγώ με το τουτου της δουλειάς... μπήκες από τον κόμβο Παπαναστασίου πίσω από τις νταλίκες, βαριόσουν να περιμένεις και μπήκες με 50 στην αριστερή όπου με είδες πως ερχόμουνα με φόρα, με άκουσες που φρέναρα και σου κόρναρα εντόνως... έκανες στην άκρη γιατί ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ότι ενοχλούσες, και πάλι κοίταζες από τον καθρεύτη και μου έγνεφες "τι θες" με αγριεμένο ύφος... ε σε πέρασα και σε μούντζωσα μες τη μάπα (που μου κάνεις κ πως δεν καταλαβαίνεις κιόλας) και το χάρηκα, κ εκεί ξεκίνησε το γλέντι :smilea:
    με ακολουθούσες μολονότι λίγο διαστακτικά και νευρικά από μια ψιλοαπόσταση έχοντας τσαντιστεί προφανώς πολύ άγρια (χωρίς κανένα δίκιο) και εγώ γελούσα ήδη με την αντίδρασή σου... όταν είδες ότι έβγαζα φλας για να βγω στον επόμενο κόμβο στο Γιόφυρο πρέπει να πήρες τα πάνω σου και γκάζωσες όταν έκοβα για να με περάσεις κ "να μου την πεις" που τόλμησα και στην είπα πριν και μου κουνούσες παλινδρομικά την γροθιά... εγώ είχα κατεβάσει το παράθυρο και σου'στελνα φιλάκια γελώντας, με είδες με είδες;;; :a36:

    πε μου ειλικρινά κοπελιά, τσαντίστηκες πιο πολύ που σε κοροϊδεψα κ από πάνω; Είσαι για πολλές μπάτσες αλλά εκείνη την ώρα έσκασα στα γέλια με την τραγελαφική αντίδρασή σου φιλάκια στη μούρη
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: για κάποιο ανεξήγητο λόγο οι γυναίκες σιφιλιάζονται με τη μούτζα! έχω τύχει σε περίπτωση που έχει βγει η μισή έξω από το παράθυρο (δεξί χέρι στο τιμόνι και αριστερό να κάνει χειρονομίες) και βρίζει όταν έφαγε τη μούντζα ακριβώς μπροστά στη μάπα της στο παρμπρίζ.

  9. #159
    Σε ενιωσα στο αριστερο μου ποδι, που με πατησες καφριλο με το μερκεντε, αφου παραβιασες το stop και αναγκαστηκα να σταματησω εντελως για να μη διακοσμησω το καπο της καποτας σου με το κορμι μου και στριβοντας αριστερα χωρις φλας και μην εχοντας ιδεα, αφου δεν εκανες τον κοπο να κοιταξεις αριστερα σου, πως παραλιγο να καρφωθω πανω σου, χτυπησες τον καθρεφτη σου στο αριστερο γκριπ και πατησες και το αριστερο μου ποδι με την πισω ροδα σου! Μετα εκανες να φυγεις αλλα σταματησες τελικα καμμια 50αρια μετρα πιο περα, αλλα βιαζομουν και εδωσα τοπο στην οργη και σηκωθηκα κι εφυγα γιατι ηδη ειχα αργησει.

  10. #160
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    μωρό μου εσύ με το triumph και πολύ προβλεπέ οδηγός μπράβο
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  11. #161
    σε είδα αρχιμ@λ@κ@ με το φορτηγάκι της rainbow group, εσύ γιατί δε με είδες?
    hands off my woman and my bike

  12. #162
    Αρχικά δημιουργήθηκε από belvedere
    σε είδα αρχιμ@λ@κ@ με το φορτηγάκι της rainbow group, εσύ γιατί δε με είδες?
    Ηταν Παλαιστίνιος ο οδηγός
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  13. #163
    ήταν σκουροχρωμος, βρωμιαρης, μπρουταλ με χρυση αλυσιδα και τζαμπα μαγκας κατι σαν σωματοφυλακας αυτου του χαμιγια πως τον λενε της χαμας
    hands off my woman and my bike

  14. #164
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835

  15. #165
    sex beast Μελος Το avatar του/της sabayam
    Εγγραφή
    10/05/2009
    Μηνύματα
    130
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Banana hammock#
    Σε ενιωσα στο αριστερο μου ποδι, που με πατησες καφριλο με το μερκεντε, αφου παραβιασες το stop και αναγκαστηκα να σταματησω εντελως για να μη διακοσμησω το καπο της καποτας σου με το κορμι μου και στριβοντας αριστερα χωρις φλας και μην εχοντας ιδεα, αφου δεν εκανες τον κοπο να κοιταξεις αριστερα σου, πως παραλιγο να καρφωθω πανω σου, χτυπησες τον καθρεφτη σου στο αριστερο γκριπ και πατησες και το αριστερο μου ποδι με την πισω ροδα σου! Μετα εκανες να φυγεις αλλα σταματησες τελικα καμμια 50αρια μετρα πιο περα, αλλα βιαζομουν και εδωσα τοπο στην οργη και σηκωθηκα κι εφυγα γιατι ηδη ειχα αργησει.

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ωραια τα λες αλλα εσυ επρεπε να κανεις burn out στα δοντια του επανω !!!!

Σελίδα 11 από 79 ΠρώτοΠρώτο ... 6789101112131415162161 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF