Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 59

Θέμα: Αγορα Scooter

  1. #16
    ειδικός χρήστης Το avatar του/της Rezeguet
    Εγγραφή
    23/09/2004
    Μηνύματα
    577
    χαιρετω..

    καλωσηρθες και με cbf250
    http://www.moto.gr/forums/forumdispl...?s=&forumid=33
    O Captain! my Captain! our fearful trip is done;
    The ship has weathered every rack, the prize we sought is won;
    The port is near, the bells I hear, the people all exulting,
    While follow eyes the steady keel, the vessel grim and daring.

  2. #17
    Πάντως ρε παιδιά εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί μου βγάζετε τις APRILIA άχρηστες.Είδα σε ένα περιοδικό ότι το ATLANTIC 125 ήταν από τα δημοφιλέστερα πέρυσι.Δεν υπάρχει κανένας κάτοχος να μας πει τις εμπειρίες του ; Επίσης κάνω και μια άλλη σκέψη : αν όντως το συγκεκριμένο μοντέλο έχει προβλήματα δεν θα έπρεπε στις αγγελίες να υπάρχουν πολλά προς πώληση ; Εγώ δεν βλέπω κάτι τέτοιο.:smilea:

  3. #18
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.332
    Αρχικά δημιουργήθηκε από thomass
    Πάντως ρε παιδιά εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί μου βγάζετε τις APRILIA άχρηστες.Είδα σε ένα περιοδικό ότι το ATLANTIC 125 ήταν από τα δημοφιλέστερα πέρυσι.Δεν υπάρχει κανένας κάτοχος να μας πει τις εμπειρίες του ; Επίσης κάνω και μια άλλη σκέψη : αν όντως το συγκεκριμένο μοντέλο έχει προβλήματα δεν θα έπρεπε στις αγγελίες να υπάρχουν πολλά προς πώληση ; Εγώ δεν βλέπω κάτι τέτοιο.:smilea:
    Δες ΕΔΩ μπας και βρεις τίποτα
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  4. #19
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.332
    Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
    Δες ΕΔΩ μπας και βρεις τίποτα
    Και δες επίσης κι ΕΔΩ για το Atlantic 500 / 200 / 125
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  5. #20
    ειδικός χρήστης Το avatar του/της Rezeguet
    Εγγραφή
    23/09/2004
    Μηνύματα
    577
    ρε συ αναγκαστικα θα παρεις σκουτερ? Γιατι δεν σκεφτεσαι να παρεις μηχανη κανονικη? Στην ιδια τιμη με αυτα που λες και ιδιο και καλυτερο απο πλευρα επιδοσεων και σαφως ανωτερη αξιοπιστια, παιρνεις μηχανη ιδιου κυβιμου αλλα ΜΗΧΑΝΗ. Δες λιγο και το cbf250 που ειναι στα 3800-3900Ε καινουργιο με 20 ιππους και 2,2 κιλακια ροπης... ειναι και σαφως πιο ομορφο και σαφως ανωτερο σε ποιοτητα κυλισης.

    http://www.moto.gr/forums/showthread...&threadid=8647

    σκεψου το, εγω, οπως και υπολοιποι του φορουμ στο προτεινουμε να παρεις μηχανη κανονικη και η συγκεκριμενη εχει αυτα που ζητας κια περισσοτερα σε πολυ λογικη τιμη.
    O Captain! my Captain! our fearful trip is done;
    The ship has weathered every rack, the prize we sought is won;
    The port is near, the bells I hear, the people all exulting,
    While follow eyes the steady keel, the vessel grim and daring.

  6. #21
    Γειά σας παιδιά και καλή εβδομάδα σε όλους.Το ξέρω ότι με αυτά τα λεφτά παίρνω μια καλή μηχανή.Έλα όμως που μου αρέσουν περισσότερο τα σκούτερ ! Άλλωστε δεν είμαι γενικά φαν της μηχανής (στα 20 ήμουν πολύ περισσότερο).Τη χρησιμοποιώ μόνο μέσα στη πόλη.Το PIAGGIO που έχω τώρα έχει 4600 χιλ. και το έχω από το 1996...

  7. #22
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/01/2005
    Μηνύματα
    13

    Re: Αγορα Scooter

    Αρχικά δημιουργήθηκε από thomass
    Πρόκειται να αγοράσω καινούργιο scooter και έχω καταλήξει στο SYM JOYRIDE 200.Δεν το έχω οδηγήσει.Ξέρεις κανείς κάτι για αυτό ;Μέχρι τώρα είχα ένα PIAGGIO SKIPPER 150 δίχρονο.Δεν ταξιδεύω με μηχανή απλά το θέλω για μέσα στη πόλη( Έδεσσα).
    ΦΙΛΕ ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ,ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ SYM HD 200 ΜΕ ΤΟΥΣ 16αριδες ΤΡΟΧΟΥΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΑΚΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ SYM ΚΑΙ ΠΟΥ ΧΩΡΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΤΣΙΓΑΡΑ ΕΝΩ ΕΧΩ ΠΛΑΙΝΟ ΣΤΑΝΤ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΟΝΤΑ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.ΤΟ ΠΗΡΑ 3000 ΕΥΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 16,5 ΙΠΠΟΥΣ ΑΝΤΙ 15 ΤΟΥ ΧΟΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΣΕΛΑ.Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ.

  8. #23
    Και το SYM και το αντίστοιχο HONDA είναι πολύ καλά.Όμως τέτοιου τύπου μηχανάκια που είναι , εμφανισιακά τουλάχιστον, κάτι ανάμεσα σε σκούτερ και παπάκι με μια δόση από μηχανή , εμένα δεν μου αρέσουν (προσωπική άποψη).Προτιμώ τα καθαρόαιμα σκούτερ και ας έχουν πιο μικρές ρόδες.Γι΄αυτό και ζαχαρώνω το ATLANTIC 125.Μάλιστα σήμερα μάλλον βρέθηκε και αγοραστής για το παλιό μου SKIPPER οπότε από αύριο ίσως έχουμε και ευχάριστα (πρώτα ο Θεός).

  9. #24
    Μπεβερλυ βρε παιδια

  10. #25
    hello pedia.
    i apopsi mou gia ta aprilia logo piras ine oti den ftene ta mixanakia.
    ine kala apo thema poiotitas ke aksiopoistias(toulaxiston ego den antimetopisa pote megalo problima).
    to megalo kako me tis aprilia (ke o logos pou den prokite na ksanaparo)ine i antiprosopia!!!!
    oi tipoi poli apla den exoun riksi lefta ke malon den tha riksoun.
    idika to problem me to stock ine apisteuto!!!!

  11. #26
    Burn rubber,not your soul Το avatar του/της Morpheus_X
    Εγγραφή
    29/05/2005
    Μηνύματα
    35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
    Beverly 250: χωρίς αντίπαλο
    Θα συμφωνήσω!Δεν πιάνεται το όχημα!Τώρα αν θες κάτι πιο μικρό και ευέλικτο πάρε το VXR χωρίς δεύτερη σκέψη.Πάντως και τα 2 πάνε γ@μ@τ@!
    Όποιος φοβάται, πέφτει και κοιμάται!

  12. #27
    Φίλε αν ενδιαφέρεσαι για μεταχειρισμένη, πουλάω X9 180 αγορασμένο καινούριο από μένα τον 11/2002 με συναγερμό, κλειδαριά δισκόφρενου, σχάρα για βαλιτσάκι (το βαλιτσάκι το θέλω για την καινούρια), αντίβαρα τιμονιού, κάλλυμα piaggio για τα πόδια ενώ οδηγείς αντί για αδιάβροχο (για βροχή και κρύο πολύ πρακτικό για να μην έχεις το βάλε - βγάλε του αδιάβροχου). Έχει κάνει όλα τα service κανονικά και το τελευταίο στις 4/6/2005, έχω και το βιβλίο με τα service. Έχει 23000 χλμ και το δίνω 2600 ευρώ. Αν σε ενδιαφέρει επικοινώνησε στο forum.

  13. #28
    Θα ήθελα να πάρω ένα από τα δυο παρακάτω πενηντάρια.

    Piaggio ET4 50cc ή Aprilia Mojito (Habana) 50cc ?

    Εσεις τι προτείνετε και γιατι?
    έχω καταλήξει σε αυτά τα δύο γιατί θέλω κάτι διαφορετικό από τα συνηθισμένα....

  14. #29
    Φίλε itarros ευχαριστώ για την προσφορά αλλά ήδη αγόρασα καινούργιο σκούτερ.Στο ίδιο φόρουμ λίγο παρακάτω υπάρχει σχετικό θέμα με τίτλο ''ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ''.Πάντως η διαδικασία της επιλογής νέας μηχανής είναι μια πολύ καλή εμπειρία και νομίζω ότι αξίζει τόσο όσο και η ίδια η μηχανή.Απόλαυσέ την και καλή επιλογή !!!

  15. #30
    Thanks. Καλορίζικη και πάντα προσοχή γιατί ως γνωστό οι άλλοι δεν μας προσέχουν καθόλου στο δρόμο

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορα scooter λογω κλοπης του παλιου
    από james9 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2009, 11:36
  2. Αγορά Scooter για φόρτωμα!!!
    από POEXANIA στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2009, 13:40
  3. Αγορά scooter
    από erefer στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2008, 17:19
  4. Αγορά scooter
    από daisy στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2007, 14:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF