Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Yamaha T-max 500 Abs

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/10/2009
    Μηνύματα
    2

    Yamaha T-max 500 Abs

    ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ??????
    lazpagg

  2. #2
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/12/2008
    Μηνύματα
    7
    Ως πρωην κατοχος αρκετων μηχανων θα σου πω πως θα ξαφνιαστης.Το εχω 3 μηνες οταν το πηρα απο το μαγαζι πηγα να βαλω τα κλαματα.Στην πρωτη βολτα προς σουνιο που εκανα ομως αναθεωρησα.Το μηχανακι στριβει και πολυ καλα μαλιστα. Με λιγα λογια συν και κατα.Ειναι βαρυ κ φαρδυ αλλα συνηθιζεται με απιστευτο ζυγισμα και πολυ καλο κοψιμο τιμονιου.Απο supersport τραγικα πιο μανιτζεβελο στην κινηση.Παει εως 185 κοντερ καιει αρκετα και το abs ειναι μια χαρα και απολυτως απαραιτητο λογω επειδη ειναι scooter.Καλη ποιοτητα και ανεση.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/10/2009
    Μηνύματα
    2
    Φιλε penta ,πριν λιγο το πηρα στα χερια μου μετα απο ανταλλαγη με αυτοκινητο.Φαινεται καταπληκτικο μηχανημα.Εχω βεβαια διαβασει ολα τα σχετικα forum και εμεινα εκπληκτος με τα διθυραμβικα σχολια.Και να φανταστει κανεις οτι δεν το εψαξα καθολου νωριτερα.Βρισκεις αρνητικο το γεγονος οτι κρυωνουν οι μηροι και μαλλον θα χρειαστει επιπλεον καλυψη ?
    lazpagg

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/12/2008
    Μηνύματα
    7
    Καλοταξιδο και παντα ορθιος.Τωρα για τους μοιρους θα σου πω οτι μετα απο μια ζωη γυμνα μηχανακια το Tmax μου φαινεται διαστημικο απο καλυψη αερα.Τωρα αν σε ενοχλει και κρυωνεις βαλε ενα καλυμα tucano θα εισαι τζαμι.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF