Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: από το remalia για τα ρεμάλια

  1. #1
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701

    από το remalia για τα ρεμάλια

    Είμαι 13 χρονών και πολύ αδύνατη. Θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχουν τρόφιμα που μεγαλώνουν το στήθος και τα πόδια (Magrina'84)
    -Υπάρχει ένα προϊόν ειδικό για τα πόδια. Λέγεται "Προκρουστέξ", αλλά δεν ξέρω τι επίδραση έχει στο στήθος



    Είναι αλήθεια ότι το σπέρμα των αγοριών βγαίνει μόνο τη νύχτα; (Περίεργη)
    -Ναι, σαφώς! Το σπέρμα των αγοριών κατάγεται από τα Καρπάθια και ως γνωστόν όλοι εκεί είναι απόγονοι του Κόμη που στο φως της μέρας γίνεται στάχτη. Τώρα, για το σπέρμα των κοριτσιών δεν ξέρω αν θέλεις να μάθεις. Αν ναι, μου ξαναγράφεις.



    Προσπάθησα να βάλω ταμπόν αλλά δεν τα κατάφερα. Είναι επειδή είμαι παρθένα ή επειδή δεν είμαι κανονική; (Arietina'85)
    -Το βρήκες! Για όλα φταίει ένα ανατομικό "πρόβλημα" . . .



    Είναι δυνατό να κάνει κανείς έρωτα όταν είναι παρθένος; (D.V. '83)
    -Εξαρτάται. Αν έχει ωροσκόπο Ζυγό σίγουρα μπορεί!



    Εγώ και μια φίλη μου είχαμε πάντα αυτή την απορία. Οι πρωτόγονες γυναίκες είχαν περίοδο; Και αν ναι, πώς μπορούσαν χωρίς σερβιέτες; (Αμφίβολες)
    -Οχι βέβαια . . . Η περίοδος είναι προϊόν του σύγχρονου, πολιτισμένου κόσμου και της παγκοσμιοποίησης.Πώς ήταν δυνατό να υπάρχει πριν από τις σερβιέτες με φτερά?



    Είναι αλήθεια ότι δεν μπορείς να κάνεις παιδιά αν η περίοδος έρθει μετά τα 14; (Απελπισμένη '85)
    -Είναι γεγονός οτι όσο πιο αργά σου έρθει περίοδος, τόσο πιο αργά θα κάνεις παιδιά.Αν μάλιστα δε σου έρθει ποτέ, φοβάμαι ότι τα νέα είναι άσχημα . . .



    Είναι αλήθεια ότι για να μεγαλώσει το στήθος σου, πρέπει να τρως πολλά μανιτάρια;(Ανώνυμη '98)
    -Ναι! Και μάλιστα μία και μόνη συγκεκριμένη ποικιλία, που φύεται στα οροπέδια του Περού, που πρέπει να τη μαζέψεις πρωί πριν ανατείλει ο ήλιος και πρέπει να την περάσεις κι από σαρανταδυο κύματα



    Χαίρετε, είμαι μια αναγνώστριά σας που εδώ και λίγο καιρό έχει μια τρελλή επιθυμία να κάνει έρωτα και διερωτάται συνεχώς: μα είναι φυσιολογικό;(Lisa'82)
    -Εάν δεν είχες αυτήν την τρελλή επιθυμία, θα μπορούσα να σου δώσω τη διεύθυνση ενός ψυχίατρου, ειδικού σεξολόγου.Αφού την έχεις όμως, άναψε μια λαμπάδα μπόι και όλα τ' άλλα άστα να πάρουν το δρόμο τους (Μαζί με "το δρόμο τους" όμως, πάρε και κανά αντισυλληπτικό, κανά προφυλακτικό, κάτι τέτοιο τέλος πάντων . . )



    Έχω μια απορία: μια κοπέλλα παρθένα που κάνει τεχνητή γονιμοποίηση,παραμένει παρθένα; Αν ναι, όταν γεννήσει, έχοντας τον υμένα της άθικτο, το παιδί θα μπορέσει να γεννηθεί κανονικά; Σ' αυτή την περίπτωση υπάρχει κίνδυνος να χάσει την παρθενιά της; Αν ναι, σημαίνει ότι είναι καλύτερα να γεννήσει με καισαρική; (Κριός '83)
    -Σίγουρα ειναι καλύτερα να γεννήσει με καισαρική Και μάλιστα να βρει γυναικολόγο γυναίκα και παρθένα
    Όπως και να κάνει οτιδήποτε, μα οτιδήποτε, για να σώσει την παρθενιά της Γιατί τίποτα δεν είναι πιο σπουδαίο στον κόσμο απ' αυτό το κομματάκι υμένα



    Είμαι 15 χρονών και τα'χω εδώ κι ένα χρόνο. Εμείς δεν κάνουμε ακόμα σεξ αλλά έχουμε μερικά προβλήματα. Αυτός θέλει κάθε μέρα να βγαίνει σπέρμα από το γεννητικό του όργανο, εγώ όμως φοβάμαι ότι αυτό μπορεί να του προκαλέσει προβλήματα στο μέλλον. Είναι αλήθεια; Και ποια θα μπορούσαν να είναι;(Martina'83)
    -Όταν λες "θέλει να βγαίνει σπέρμα" εννοείς τι ακριβώς? Να χρησιμοποιεί το όργανό του σα βρύση? Να το ανοίγει μια φορά τη μερα και να το αδειάζει?




    Είμαι 13 χρονών. Τυχαία έμαθα από μια φίλη μου ότι μπορείς να μείνεις έγκυος όχι μόνο με την σεξουαλική επαφή αλλά και με άλλους τρόπους. Π.χ αν το αγόρι είναι κολλημένο στο κορίτσι, το σπέρμα μπορεί να περάσει μέσα απ' τα ενδύματα και να φτάσει στα απόκρυφα του κοριτσιού. Είναι αλήθεια; (Laura)
    -Φυσικα και είναι αλήθεια.Ιδιαίτερα αν φοράει πολύ χοντρά και μάλλινα ρούχα, επειδή το μαλλι είναι καλός αγωγός του σπέρματος, ο κίνδυνος μεγαλώνει



    Είμαι 12 χρονών. Ένας φίλος του αδελφού μου, 16 χρονών με έπεισε να κάνουμε έρωτα χωρίς προφυλακτικό, επειδή δεν μου είχε έρθει ακόμα περίοδος. Μια εβδομάδα μετά μου ήρθε και μετά από αυτό άρχισα να παχαίνω. Είμαι έγκυος;(Alexia'86)
    -Οχι, κορίτσι μου. Το πρόβλημά σου καμία σχέση δεν έχει με την κοιλιά σου και τη μήτρα σου . ..



    Είμαι 15 χρονών και δεν μου έχει έρθει ακόμα περίοδος. Δεδομένου ότι αυνανίζομαι από μικρή μήπως έγινα στείρα; (Απελπισμένη '83)
    -Δεν μου είπες αν αυνανίζεσαι με πρόγραμμα και πόσες φορές τη μέρα ή τη βδομάδα το κάνεις.Μην ξεχνάς από εκεί εξαρτάται το αν θα κάνεις παιδιά ή όχι.



    Με λεν Michela και είμαι 14 ετών. Τον περασμένο Αύγουστο έκανα κάτι που δεν θα συγχωρέσω ποτέ στον εαυτό μου. Αυνάνισα τον πρώην μου. Είμαι πολύ άσχημα.
    Νοιώθω ότι διέπραξα κάτι το ασυγχώρητο και ντρέπομαι να το πω. Θα ήθελα να γυρίσω στοπαρελθόν και να αποφύγω αυτό το λάθος.... Κάθε μέρα ζητώ συγχώρεση απ' το ΘΕΟ!!! Ντρέπομαι να το εξομολογηθώ στον ιερέα. Έχω ήδη εξομολογηθεί δύο φορές αλλά δεν έχω καταφέρει να συγχωρέσω τον εαυτό μου.... Τι με συμβουλεύετε; (Απελπισμένη'84)
    -Ν' αλλάξεις ιερέα . .. Ίσως και ενορία ν' άλλαζες να σε βοηθούσε περισσότερο



    Είμαι 16 χρονών. Δεν έχω φίλες. Δεν έχω καλές σχέσεις με τον πατέρα μου και νοιώθω ότι θα πεθάνω εντός του έτους σε δυστύχημα. Προσπαθώ να φανταστώ ένα κάποιο μέλλον, μα ύστερα διαπιστώνω ότι κάνω πολλά όνειρα όπως κι ο ξάδελφος μου που μετά από αυτό πέθανε. Φοιτώ στο λύκειο γλωσσών, δεν ξέρω γιατί μια και δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη, ύστερα όμως λέω καλύτερα να έχω έναν τίτλο σπουδών για την περίπτωση που δεν πεθάνω (αν και έτσι κι αλλιώς δεν θα βρω δουλειά). Φοβάμαι ότι η ζωή μου είναι μονότονη, είμαι άσχημη, χοντρή και έχω σπυριά. Τα έχω κακά με τον εαυτό μου και με τους άλλους. (Francy)
    -Δε μου είπες: Ο ξάδελφός σου από τι πέθανε?Επειδή μισούσε τον πατέρα του?Επειδή ήταν χοντρός?Επειδή είχε σπυράκια?Επειδή έκανε όνειρα?Επειδή φοιτούσε στο Λύκειο Γλωσσών?Επειδή δεν είχε φίλες?Πες μου και ίσως με βοηθήσεις να σου απαντήσω στο πρόβλημά σου...

  2. #2
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Aγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει.
    Αθήνα πρωτεύουσα του πολιτισμού της μόλυνσης και της αντιπαροχής.
    Αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό απόλαυσέ τον!
    Αν δεν μπορείς να βρεις λύση βρες άλλο πρόβλημα.
    Αν δεν τα καταφέρεις με την πρώτη, παράτα τα, δεν υπάρχει κανένας λόγος να γίνεσαι ανόητος.
    Αν αληθεύει ότι πολλά κορίτσια έχουν την τάση να παντρεύονται άντρες που τους θυμίζουν τον πατέρα τους, τότε εξηγείται το γιατί τόσες πολλές μητέρες κλαίνε στους γάμους.
    Αν δεν έχεις την γυναίκα, αυτό σημαίνει ότι κάποιος άλλος έχει δυο.
    Αν δεν το έχεις καταφέρει την πρώτη φορά, αυτό σημαίνει ότι δεν θα γίνεις ο αλεξιπτωτιστής.
    Αν έχεις τύχη διάβαινε, αν έχεις χρήματα πάρε αυτοκίνητο...
    Aν ο Θεός ήταν Δημοκράτης δεν θα έδινε δέκα εντολές, θα έδινε δέκα προτάσεις προς συζήτηση.
    Αν τα λάθη διδάσκουν τότε έχω μια καταπληκτική μόρφωση.
    Αν τα σκατά είχαν αξία οι φτωχοί δεν θα είχαν κώλο...
    Αν χρησιμοποιήσετε το σαπούνι, μετά πλύνετε καλά τα χέρια σας.
    Aνταλάσω 486/100 με ξανθιά για ένα μήνα. (Όχι βαμμένα παρακαλώ).
    Αρνάκι άσπρο και παχύ, της σούβλας μας καμάρι.
    Aρπαξα την ζωή μου από τα μαλλιά, αλλά φορούσε περούκα.
    Ας κρατήσουμε την αιμομιξία στους κόλπους της οικογένειας.
    Αυτό που με ανησυχεί με το μέλλον είναι ότι όσο πάει και πλησιάζει.
    Αυτοί που νομίζουν πως τα ξέρουν όλα εκνευρίζουν εμάς που τα ξέρουμε.
    Βαρέθηκα, σταματήστε τη γη να κατέβω!
    Γελάει τελευταίος όποιος δεν κατάλαβε το ανέκδοτο.
    Δεν είμαι προκατειλημμένος. Απλά μισώ τους πάντες.
    Δημόσιος υπάλληλος είναι εκείνος που έχει ένα πρόβλημα για κάθε λύση.
    Έαν δεν επιτύχεις με την πρώτη προσπάθεια, κατέστρεψε κάθε τι που αποδεικνύει ότι προσπάθησες.
    Είμαι ένα απλός συνηθισμένος άνθρωπος, μόνο που είμαι λίγο πιο ωραίος από εσάς, και λίγο πιο έξυπνος από εσάς, και λίγο πιο δυνατός από εσάς, όπως είμαι και λίγο πιο πλούσιος από εσάς και σίγουρα βέβαια είμαι πολύ καλύτερος ψεύτης από εσάς.
    Είμαι Πόντιος ομοφυλόφιλος. Πηγαίνω με γυναίκες.
    Είναι εύκολο να πεθαίνεις για μια γυναίκα, το δύσκολο είναι να ζεις μαζί της.
    Είναι καιρός να σταματήσεις την έρευνά σου και να αρχίσεις να σκέφτεσαι.
    Είχε την απόλυτη αμνησία, αλλά ήταν αρκετά μνησίκακος/η.
    Ευνούχοι ενωθείτε. Δεν έχετε τίποτα να χάσετε.
    Έχω διαβάσει τόσα πολλά γύρω από τους κινδύνους του ποτού και του τσιγάρου, που αποφάσισα να κόψω το διάβασμα.
    Ζωή είναι αυτό που μας συμβαίνει την ώρα που εμείς κάνουμε άλλα σχέδια
    Η επαγγελματική πάθηση των αμερικανών μπασκετμπολιστών είναι μαύρισμα του δέρματος τους.
    Η ζωή είναι ένα αγγούρι, άλλος το τρώει και ζορίζεται, άλλος το τρώει και δροσίζεται...
    Η ζωή είναι ένας κώλος, γάμησε τον προτού σε χέσει...
    Η ζωή είναι ωραία αλλά τα έχει με άλλον...
    Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους.
    Η πραγματικότητα είναι μία ψευδαίσθηση που οφείλεται στην έλλειψη οινοπνεύματος.
    Η στειρότητα τελικά είναι κληρονομική.
    Η χώρα διαλύεται από την αδιαφορία αλλά τι με νοιάζει εμένα!!!
    Η ωριμότητα είναι το τέλος της νεότητας.
    Ήταν σκληρός και τον έλεγαν Βιτάμ...
    Θέλω να γίνω αυτός που ήμουνα όταν ήθελα να γίνω αυτός που είμαι τώρα.
    Κάθε φορά που τα πράγματα δείχνουν να πηγαίνουν καλύτερα, κάπου έχεις κάνει λάθος
    Καλύτερα μια ώρας σκλαβιά και φυλακή παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή
    Καλύτερα νωρίτερα, παρά μια ώρα αρχύτερα.
    Kαμιά γυναίκα δεν είναι καλύτερη από δύο.
    Κουμουνιστής είναι εκείνος που δεν έχει τίποτα και θέλει να το μοιραστεί με όλο τον κόσμο.
    Μάθε από τα λάθη των άλλων γιατί η ζωή είναι πολύ σύντομη για να τα κάνεις όλα μόνος σου.
    Μείνε μαζί μου έγκυος είμαι πολύ φερέγκυος. Κάνε μαζί μου έκτρωση έχω γιατρό με έκπτωση
    Μη χαμογελάτε, φαίνονται τα απαίσια δόντια σας...
    Μην παίρνεις τη ζωή πάρα πολύ σοβαρά - έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να ξεφύγεις από αυτήν ζωντανός.
    Μην παντρευτείς ποτέ για τα λεφτά, θα σου έρθει φθηνότερα αν τα δανειστείς.
    Mην πατάτε το χόρτο. Kαπνίστε το !
    Μην περιμένεις άλλο. Ανέβαλλέ το τώρα
    Μην πέρνετε ναρκωτικά δεν φτάνουν για όλους.
    Μην προσπαθείς να μάθεις ένα γουρούνι να τραγουδάει. Χάνεις τον καιρό σου και ενοχλείς το γουρούνι.
    Μην ροχαλίζεις μεσ' την τάξη. Σκέψου λίγο και τον διπλανό σου που προσπαθεί να κοιμηθεί.
    Μην τα περιμένετε όλα από την αστυνομία. Χτυπηθείτε μόνοι σας.
    Mικρός μου έλεγε η μάνα μου: Φάε το φαΐ σου να μεγαλώσεις να πας και σχολείο. Και εγώ ο μαλάκας το έτρωγα.
    Ο γάμος είναι η διαδικασία του να ανακαλύπτεις σιγά σιγά τι είδους άντρα θα προτιμούσε η γυναίκα σου.
    Ο θάνατος είναι κληρονομικός!
    Ο καρκίνος κόβει το τσιγάρο...
    Ο κόσμος καταστρέφεται απ ΄την αδιαφορία, αλλά τι με νοιάζει εμένα...
    Ο πόνος κάποτε τελειώνει η ζωή συνεχίζεται.
    Ο υπολογιστής δεν θα αντικαταστήσει ποτέ τις εφημερίδες. Τι μπορεί να τυλίξει κανείς με έναν υπολογιστή;
    Ο χάρτης λέει ότι η Αθήνα απέχει από τη Θεσσαλονίκη 13.57 εκατοστά. Εγώ ανακάλυψα ότι απέχει περισσότερο, πολύ περισσότερο.
    Ο Χριστός σ αγαπά. Πράγμα που δίχνει πως έχει χιούμορ.
    Οι άνθρωποι που νομίζουν ότι έχουν πάντα δίκιο, συχνά εκνευρίζουν εμάς που πράγματι έχουμε.
    Οι γυναίκες είναι θησαυρός. Γι' αυτό πρέπει να τις θάβουμε!
    Οι δρόμοι απόψε οδηγούν στην κόλαση. Την αγαπάω την κόλαση, πάντα αγαπούσα τα απαγορευμένα. Αύριο θα ενώσουμε κόλαση και παράδεισο, θα κάνουμε χοντρά γέλια.
    Oι εργένηδες ξέρουν περισσότερα για τις γυναίκες από τους παντρεμένους. Aν δεν ήξεραν θα ήταν κι αυτοί παντρεμένοι.
    Οι παντρεμένοι ζουν περισσότερο από τους εργένηδες. Θα προτιμούσαν όμως να ζουν λιγότερο.
    Όλοι είμαστε ίσοι. Απλώς μερικοί είναι πιο ίσοι από τους άλλους!
    Όποιος βιάζεται βρίσκει την καλύτερη θέση.
    Όποιος είναι πολύ μορφωμένος είναι παραμορφωμένος.
    Όργια τέλος, φαΐ τέλος, Κάπνισμα τέλος, ποτό τέλος, ναρκωτικά τέλος, χαρτιά τέλος, ξενύχτι τέλος, κλεψιές τέλος. Αδικίες τέλος. Γαμώτο, με στενεύει το φωτοστέφανο.
    Όσο δουλεύεις πάνω στη λύση ενός προβλήματος, βοηθά πάντα να ξέρεις την απάντηση
    Όταν αντιγράφεις κάποιον λέγεται "κλοπή πνευματικής ιδιοκτησίας", όταν αντιγράφεις πολλούς μαζί λέγεται "έρευνα".
    Όταν πεθάνω θα πάω στον παράδεισο γιατί την κόλαση την έζησα εδώ.
    Όταν πίνεις, μεθάς. Όταν μεθάς, νυστάζεις. Όταν νυστάζεις, πέφτεις για ύπνο. Όταν πέφτεις για ύπνο, δεν αμαρτάνεις. Όταν δεν αμαρτάνεις, πηγαίνεις στον παράδεισο. Οπότε... ας μεθύσουμε όλοι για να πάμε στον παράδεισο.
    Όταν τα φτιάχνεις με κάποια, μην γράφεις το όνομά της παντού. Όταν χωρίσετε θα βαρεθείς να σβήνεις.
    Όταν το σύστημα καταστρέφει κάθε τι που το βλάπτει, τότε το κάθε τι βλάπτει το σύστημα
    Όχι, δεν πρέπει να ενθουσιαστείς που έφτιαξες σε τρεις μόνο μήνες το παζλ που έλεγε από 2 έως 4 έτη.
    Πάνω από τρία τινάγματα θεωρείται μαλακία.
    Παρακαλώ μην ρίχνετε τα τσιγάρα σας στην λεκάνη. Βρέχονται και μετά ανάβουν δύσκολα.
    Πεθαίνουμε μόνο μία φορά αλλά κρατάει πολύ.
    Ποτέ δεν κατάλαβα τι είναι αληθινή ευτυχία, παρά μόνο όταν παντρεύτηκα. Tότε όμως ήταν πολύ αργά.
    Ποτέ μη χτυπάς άνθρωπο με γυαλιά. Χτύπα τον με ένα μπαστούνι του μπέηζμπολ.
    Ποτέ μην αφήνεις γι' αύριο αυτό που οι άλλοι μπορούν να κάνουν για σένα σήμερα.
    Ποτέ μην δώσεις σταφύλια σε μεθυσμένο. Μπεκρής είναι ο άνθρωπος, όχι χαπάκιας.
    Πρέπει να 'μαι σχιζοφρενής. Ο μισός εαυτός μου είναι παρανοϊκός και ο άλλος ο μισός τον κυνηγάει για να τον πιάσει.
    Ποτέ μη χτυπάτε τις γυναίκες, έστω και μ' ένα λουλούδι. Τι σας έφταιξε το καημένο;
    ΠΡΟΣΟΧΗ, κυκλοφορούν κνίτες με πολιτικά.
    Προτιμώ μια αλεπού από μια γυναίκα. Δεν μιλάει και έχει ήδη γούνα.
    Όταν παίρνεις λάθος τηλέφωνο ποτέ δεν είναι κατειλημμένο.
    Τα λεφτά είναι ακριβώς όπως το σεξ. Δεν σκέφτεσαι τίποτα άλλο αν δεν τα έχεις και σκέφτεσαι όλα τα άλλα αν τα έχεις.
    Τα λεφτά μιλάνε... λένε αντίο.
    Τα πάντα ήταν διαφορετικά πριν αλλάξουν όλα.
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.
    Τελικά κατάφερα να πλησιάσω την γυναίκα με την οποία ήμουν ερωτευμένος τόσο καιρό και ανακάλυψα ότι έχουμε ακριβώς τα ίδια γούστα, τρελαινόμαστε και οι δυο για γυναίκες.
    Τίποτα δεν είναι αδύνατο όταν βάζεις τους άλλους να το κάνουν για σένα!
    Το άθροισμα της ομορφιάς και της εξυπνάδας είναι πάντα σταθερό.
    Το Αιγαίο ανήκει στα ψάρια του.
    Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.
    Το κακό με το να καταφέρνεις να κάνεις κάτι σωστά με την πρώτη προσπάθεια είναι ότι κανείς δεν εκτιμά το πόσο δύσκολο ήταν.
    Το κάπνισμα βλάπτει σοβαρά τo τσιγάρο.
    Το μόνο πράγμα που ζητάω από τη ζωή, είναι να μου δώσει μια ευκαιρία να αποδείξω ότι τα πολλά λεφτά δεν θα με κάνουν ευτυχισμένο.
    Το πάθος είναι αγέρας που σβήνει την αλήθεια.
    Τo πετρωμένον φαγείν αδύνατον.
    Το σχολείο μας φωτίζει μόνο όταν καίγεται.
    Το χρήμα δεν είναι το παν, το ΠΟΛΥ χρήμα είναι!
    Των φρονίμων τα παιδιά, πριν πεινάσουν δεν πεινoύσαν!
    Φάτε σκατά. Δεν είναι δυνατόν τόσα δισεκατομμύρια μύγες να μην ξέρουν τι κάνουν.
    Φεγγαράκι μου λαμπρό φέγγε μου να περπατώ, κι αν δεν φέξεις χέστηκα έχω και φακό.
    Φέρτε μου ένα μαντολάτο για να δείτε πώς πεινώ.
    Φυσικά και δεν υπάρχει ζωή στον Άρη. Όλα τα μπαρ κλείνουν από τις 10...

  3. #3
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Λοιπόν, ρεμάλια, ζούμε σε μια εντελώς πορνό κόσμο... Τα παιδιά μας παίζουν παιχνίδια που είναι φαινομενικά αθώα, αλλά εντούτοις κρύβουν μέσα τους ΠΟΡΝΟ μηνύματα που-σαν τους ρόκ δίσκους-τα καταλαβαίνετε μόνο εάν παίξετε τα παιχνίδια αυτά ΑΝΑΠΟΔΑ!!!!! Είναι ψιλομαλακία, το ξέρω, αλλά όσο κι αν προσπαθήσετε να ξεκινήσετε το κρυφτό από 1 σαλιάρικο "φτου και βγαίνω" πάντα σε ένα "μπούφ" θα καταλήξετε!!!!

    Ιδού το κρυμμένο σχέδιο της ΑΜΑΡΤΙΑΣ:

    1)Στη μακριά γαιδούρα, όλα τα παιδάκια προσπαθούν να πηδήξουν πάνω από τους σκυμμένους!!! Κανείς όμως δεν τους έχει πεί οτι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να πηδήξεις ΤΟΥΣ σκυμμένους!!!!!!

    2)Αμπάριζα!!! Ο ορισμός της αμαρτίας! Ο σκοπός είναι να την κάνεις και ΟΧΙ να την πάρεις!!!!! Άλλο πράγμα είναι να "την κάνεις" και άλλο να "την πάρεις".....

    3)Κρυφτό. Ο ορισμός του παιχνιδιού έγγειται στην έκφραση "Βγαίνω και τα φυλάς"!!!! Στην φραστική εκβολή της φράσης αυτής, κανείς δεν λέει οτι το "τα φυλάς" γράφεται με "υ" και όχι με "ι". Άλλο να τα "φυλάς" και άλλο να τα "φιλάς".

    4)Τσι-γκο-λε-λε-τα!!! Η Αμαρτία στο απροχώρητο!!! Η "Τσι-γκο-λε-λε-τα", μπορεί να γραφτεί και ως "Τσι-κωλε-Λετα" και αφ' ενός κανείς δεν ξέρει πως είναι το οπίσθιο της εν λόγω "Λέτας" και αφ' ετέρου γιατι η "Λέτα" είναι τόσο φτηνοπόρνη που το οπίσθιό της κοστίζει μονάχα "ένα φράγκο". Άλλο "φραγκοφονιάς" και άλλο "κωλοφονιάς"....

    5)Σκοινάκι. Το σκοινάκι παίζεται με ένα λάστιχο. Δηλαδή, προτρέπουμε τα παιδιά μας να κάνουν το παιχνίδι τους λάστιχο. Εν συντμήσει, "να το κάνουν λάστιχο". Και μετά μου λέτε οτι τζάμπα τα λέμε και "μαλακισμένα"!!!!

    Η κοινωνία μας, μεγαλώνει υποψήφιους Ορμονιάρηδες και υποψήφιες Νυμφομανείς!!!!

    Αντισταθείτε!!!!
    ΟΧΙ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ!!!!!!
    Να γίνει το "Κρυφτό" πλημέλημα, το "Κυνηγητό" κακούργημα και όσα παιδάκια παίζουν "Μπουγέλο" να στέλνονται στη Μακρόνησο για Οικειοθελή Αγροτικό Τουρισμό!!!!!

    Να είστε όλοι καλά, παιχνιδιάρηδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #4
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    οχι αλλα
    χαχχ
    αχ
    αχα
    χ
    αχ
    αχ
    αχ
    αχ
    αχ
    αχ

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  5. #5
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Κορυφή!!!!
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  6. #6
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    άσχετο αλλά το χω απορία


    ρε συ άνταμ όλο αυτό το κατεβατό που έχεις για υπογραφή από πού είναι;

  7. #7
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
    άσχετο αλλά το χω απορία


    ρε συ άνταμ όλο αυτό το κατεβατό που έχεις για υπογραφή από πού είναι;

    Άσχετο αλλά δεν θα σου πω να σκάσεις!




    Μια Εποχή Στην Κόλαση by Τρύπες
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  8. #8
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
    Άσχετο αλλά δεν θα σου πω να σκάσεις!




    Μια Εποχή Στην Κόλαση by Τρύπες

    άσχετο άλλα πρέπει να μου πεις δεν σκοπεύω να σκάσω


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    α μάλιστα δεν το είχα ακούσει αυτό

  9. #9
    Tria Poulakia Kathontan Το avatar του/της Ora_Nihil
    Εγγραφή
    18/06/2003
    Μηνύματα
    85
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΜΠΟΥΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Όση ζάχαρη και να ρίξεις στα σκ@τά, λουκούμια δε θα γίνουν


    Eίπε ο Μητσάρας και τράβηξε τζούρα απο το φραπέ





Παρόμοια θέματα

  1. Καλά που στείλατε το thread για τα...
    από dirtbird στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2009, 12:08
  2. το φτερο και το κοριτσι (για τα αγορια του φορουμ)
    από EVI στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 13/10/2008, 15:27
  3. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2008, 13:51
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2007, 22:49
  5. το λασπωσα για τα καλα!!!
    από gixxerpap στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2006, 09:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF