Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: Τι αυτονομια εχει το CBR 1100 XX ?

  1. #1
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363

    Τι αυτονομια εχει το χχ?

    Καλημερα σε ολους..! Αν καποιος απο τους κατοχους χχ ψεκαστο μπορει να μου πει με σιγουρια ποσα χιλιομετρα βγαζει αυτονομια το μηχανακι θα το εκτιμουσα!!

    Ευχαριστω
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  2. #2
    KOITA NA ΔΕΙΣ........

    ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΑΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΔΗΛ 200+++, ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ 10-12 ΛΙΤΡΑ ΤΑ 100ΧΛΜ ΚΟΝΤΑ ΕΝΑ ΝΤΕΠΟΖΙΤΟ.

    ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ 330 ΧΛΜ ΜΕ ΕΝΑ ΝΤΕΠΟΖΙΤΟ.ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΒΟΣΒΗΝΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΣΤΑ 270 ΧΛΜ ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΑΛΛΑ 60 ΧΛΜ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ.

    ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ (ΕΧΩ ΠΑΠΙ)

    ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΑΣ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΟΤΟ ΚΑΙ AUTO.

    ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ!

    ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!
    Never ride faster than your angel can fly!!!

  3. #3
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Για αρχη ευχαριστω...Εχεις δικιο οτι ειναι οπως το πας το μηχανακι αλλα μεχρι τωρα εχω τρελαθει...
    Ερχομουν απο Λαμια...Στα 180χιλ. μου αναβοσβηνε το λαμπακι παω να βαλω βενζηνη με τη ψυχη στο στομα και πηρε μονο 17 Λιτρα οπως ξερεις γεμιζει με 23...Την Κυριακη στη βολτα δεν εκαψε τιποτα ειχα κανει 200 χιλι και εκαψε 2 τετραγωνακια...πηγαινοντας χαλαρα...Φανταζομαι οτι γενικα βγαζει γυρω στα 220 χιλ...
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  4. #4
    ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΕΙΚΤΗ-ΠΑΥΛΕΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ.

    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΑΛΟΓΙΚΟΣ.

    ΜΟΛΙΣ ΠΕΣΕΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΑΥΛΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΧΟΝΤΡΙΚΑ 10-15 ΧΛΜ ΑΝΑ ΠΑΥΛΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.

    ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.
    ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΞΕΡΟΛΑΣ (ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΗΝ ΕΧΩ) ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΨΕΙΡΑΣ.ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΠΟΛΥΥΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΙΡΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.
    ΑΥΤΑ!
    Never ride faster than your angel can fly!!!

  5. #5
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Αλοιμονο γιατι ξερολας να εισαι καλα που βοηθας!!! Τι ειμαστε ΣΦ να γκρινιαζουμε...Ασχετο ξερεις κανενα καλο σιτε με αξεσουαρ για χχ?
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  6. #6
    ΑΠΈΞΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
    ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΙΟ ΨΗΛΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΛΟΓΩ ΥΨΟΥΣ(1.93) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.

    ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΛΑΪΝΕΣ ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΕΣ.

    ΤΙΣ ΒΡΗΚΑ ΕΔΩ www.mo-tech.de
    ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
    ΑΝ ΘΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΡΜ.

    ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΑΚΑΚΙΑ ΠΙΣΩ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΜΑΜΙΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΑΠΟ ΕΔΩ www.superblackbird.org ΟΤΙ ΤΑ EBC ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ ΕΔΩ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΕΔΩ.ΑΝ ΘΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΡΜ.
    Never ride faster than your angel can fly!!!

  7. #7
    Εμενα με 10 euro με βγαζει 150 - 160 χλμ με αμολυβδη και τις υπαρχουσες τιμες.

    Προσφατα αλλαξα και φιλτρο και εβαλα ενα Κ&Ν.

    Δεν εχει διαφορα στην καταναλωση....

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    θα σας πω τι εβγαζε με τα παντα μαμα και τι βγαζει με full akrapa system και φιλτρο κ&Ν.
    Στην πολη με τα μαμα εβγαζε κατι πανω απο 220 ενω εξω και με ταχυτητεσ ταξιδιου 160-180 πανω απο 280.
    Μετα την αλλαγη στην πολη στα 195 χλμ αν δεν βαλεις βενζινη απλα σπρωχνεις ενψ σε ενα τελευταιο ταξιδι Πρεσπες με ταχυτητες παλι 160-180 και δυο τρια τρακοσαρισματα του διλεπτου ζητησε βενζινη στα 240 χλμ.
    Τωρα αν πας ποιο χαλαρα ή ποιο τσιτα σαφωσ τα νουμερα θα αλλαξουν αλλα εχω παρατησρησει οτι μεσα στην πολη εχει την μεγαλυτερη καταναλωση.
    ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΒΕΣΠΑΑΑΑΑΑ....

  9. #9
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/05/2014
    Μηνύματα
    6
    Το θέμα είναι απλο... Την προσέχω πολύ... Βάζω περίπου 17 λίτρα racing shell... Από 2€ = 34€. Τρεις καταστάσεις ... Αργός τουρισμός (σαν κότα)... 270km αυτονομία...///... Σβέλτη μετακίνηση... με γρήγορα ανεβάσματα ...200km αυτονομία... ///... Τάπα παντου (συμβαίνει και αυτό, αν την συνηθησεις) 120km... Ελπίζω να βοήθησα... Έχω το πρώτο ψεκαστό F1 του 2000...

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 07/07/2006, 11:27

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF