Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 66

Θέμα: Mega Bazaar !!!

  1. #16
    Fun times! :) Το avatar του/της QSpec
    Εγγραφή
    11/07/2006
    Μηνύματα
    1.064
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    τα gilles ομως στα 299 ευροπουλακια ηταν μουρλια...πολυ πιο φτηνα και απο το net δηλαδη....

    Καλόξυστα!

    Κούκλα θα έγινε.

  2. #17
    κοίτα ρε τα ρεμάλια δεν αφησανε μαρσπιέ για μαρσπιέ ..... μόνο εγω δεν πήρα τελικά ...
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dim40
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    356
    τι ειναι τα gilles ??? οεο

  4. #19
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    κοίτα ρε τα ρεμάλια δεν αφησανε μαρσπιέ για μαρσπιέ ..... μόνο εγω δεν πήρα τελικά ...
    Τι να τα κάνεις ρε άνθρωπε ? Μόνο για σταντ μπαίνουν έτσι όπως έκανες το Busa...
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dim40
    τι ειναι τα gilles ??? οεο
    http://www.gillestooling.com/en/prod...x.php?video=3d
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  6. #21
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Τι να τα κάνεις ρε άνθρωπε ? Μόνο για σταντ μπαίνουν έτσι όπως έκανες το Busa...
    :rotflmao: :rotflmao:
    frankly my dear, i dont give a damn...

  7. #22
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    ποτε να ερθω???


  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    μπα... δεν πηρα... μας εχει γονατισει αυτη η ρουφιανα η κριση...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  9. #24
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Χωμάτινος
    Δεν ξέρω ποιός το διοργανώνει αλλά τα πράγματα προέρχονται από ένα κατάστημα του Βελγίου που έκλεισε. Ο τύπος το έμαθε πήγε πάνω και αγόρασε όλο το stock του Βέλγου. Απ' ότι με είπαν έχει και κάποια αρκετά παλιά μοντέλα μέσα (80's, 90's).


    edit: παπ είμαι κι εγώ. Παπανικολάου αυτός, Παπακυριακού εγώ
    (
    α γιατι εγω αλλα εμαθα ''ανεπισιμα'για αυτο και τετοια πρεμουρα να μην πει κανεις κακο λογο χαχαχαχαχαχ.... τελος παντων ευχαριστω παρα πολυ ρε παπ(κυριακου) παπ κατι ειναι και ο τυπος που το διαργανωσε

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    (
    α γιατι εγω αλλα εμαθα ''ανεπισιμα'για αυτο και τετοια πρεμουρα να μην πει κανεις κακο λογο χαχαχαχαχαχ.... τελος παντων ευχαριστω παρα πολυ ρε παπ(κυριακου) παπ κατι ειναι και ο τυπος που το διαργανωσε

    δεν το κατάλαβα το πνεύμα σου μικρή....ποιά πρεμούρα και που είναι το αστείο?
    αν δλδ αυτός που το διοργάνωσε είναι γνωστός μου, απαγορεύεται να έχω άποψη, ή θα πρέπει σώνει και καλά να είναι αρνητική για να μη το πάρετε ανάποδα εσείς?

    μόνος μου ρώτησα αν πήγε κανείς και αν αξίζει, γιατί ούτε εγω έχω πάει ακόμα ... η ένστασή μου αφορούσε τη σύγκριση με τιμές διαδικτύου και όχι ελληνικών καταστημάτων, μιας και δεν ψωνίζουν όλοι μέσω internet.

    εξάλλου δεν είναι κρυφό ότι ο Παπασταύρου έχει δώσει εμπόρευμα στο bazaar αυτό και μάλιστα βοηθάει όσο μπορεί και στη διοργάνωσή του, αφου του ζητήθηκε.

    μάλλον τον τιμάει κάτι τέτοιο, γιατί θα μπορούσε κάλλιστα να πουλήσει το εμπόρευμά του στον διοργανωτή και μετά να ''θάψει'' την όλη ιστορία και να ξεμπερδεύει...Ευτυχώς που υπάρχουν ακόμα τέτοιοι επαγγελματίες ακόμα στο χώρο ...
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  11. #26
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    μπα... δεν πηρα... μας εχει γονατισει αυτη η ρουφιανα η κριση...
    πήρα εγώ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    ποτε να ερθω???
    άσε, στο δικό μου, καθότι αγωνιστικό μηχανάκι βλέπς και όχι υπεροκεάνιο , θέλει λίγη δουλειά παραπάνω, πρέπει να κοπεί το σωληνάκι των φρένων πίσω και να γίνει μόντα...

    με τα χέρια σου που πιάνουν μια χαρά όπως είδαμε, θα γεμίσουμε το πεζοδρόμιο υγρά φρένων, δε λέει

  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    πήρα εγώ

    άσε, στο δικό μου, καθότι αγωνιστικό μηχανάκι βλέπς και όχι υπεροκεάνιο , θέλει λίγη δουλειά παραπάνω, πρέπει να κοπεί το σωληνάκι των φρένων πίσω και να γίνει μόντα...

    με τα χέρια σου που πιάνουν μια χαρά όπως είδαμε, θα γεμίσουμε το πεζοδρόμιο υγρά φρένων, δε λέει
    φιλαρακι θα ερθω να σου σπασω τα @@ οπως εκανες εσυ και μετα να με κερασεις κανα καφεδακι/τσιπουρακι...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    καλοφορετα ρε...και σοβαρα...αν τα βαλεις καποια καλη ωρα και μπορω στειλε κανα μηνυματακι...θελω να σε δω λερωμενο....

    υ.γ. αγωνιστικο???δηλαδη αγωνιζετε να μεινει ορθιο με εσενα τον κουλο να το οδηγας???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  13. #28
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    δεν το κατάλαβα το πνεύμα σου μικρή....ποιά πρεμούρα και που είναι το αστείο?
    αν δλδ αυτός που το διοργάνωσε είναι γνωστός μου, απαγορεύεται να έχω άποψη, ή θα πρέπει σώνει και καλά να είναι αρνητική για να μη το πάρετε ανάποδα εσείς?

    μόνος μου ρώτησα αν πήγε κανείς και αν αξίζει, γιατί ούτε εγω έχω πάει ακόμα ... η ένστασή μου αφορούσε τη σύγκριση με τιμές διαδικτύου και όχι ελληνικών καταστημάτων, μιας και δεν ψωνίζουν όλοι μέσω internet.

    εξάλλου δεν είναι κρυφό ότι ο Παπασταύρου έχει δώσει εμπόρευμα στο bazaar αυτό και μάλιστα βοηθάει όσο μπορεί και στη διοργάνωσή του, αφου του ζητήθηκε.

    μάλλον τον τιμάει κάτι τέτοιο, γιατί θα μπορούσε κάλλιστα να πουλήσει το εμπόρευμά του στον διοργανωτή και μετά να ''θάψει'' την όλη ιστορία και να ξεμπερδεύει...Ευτυχώς που υπάρχουν ακόμα τέτοιοι επαγγελματίες ακόμα στο χώρο ...
    OXI ΡΕ επειτηδες το κανα για να μου απαντησεις ρε ψαρι εξαλου ειναι καλο να διωργανοντε τετοια events στη χωρα μας και ελπιζω στο μελλον σε περισσοτερα και απο αλλους ωστε απο τον ανταγωνισμο να βγουμε κερδισμενοι εμεις οι καταναλωτες
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  14. #29
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    πήρα εγώ

    άσε, στο δικό μου, καθότι αγωνιστικό μηχανάκι βλέπς και όχι υπεροκεάνιο , θέλει λίγη δουλειά παραπάνω, πρέπει να κοπεί το σωληνάκι των φρένων πίσω και να γίνει μόντα...

    με τα χέρια σου που πιάνουν μια χαρά όπως είδαμε, θα γεμίσουμε το πεζοδρόμιο υγρά φρένων, δε λέει
    κολητε μεγεια και που σαι...βαλε μονο το δεξι μαρσπιε.το αριστερο δεν το χρειαζεσαι
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #30
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    κολητε μεγεια και που σαι...βαλε μονο το δεξι μαρσπιε.το αριστερο δεν το χρειαζεσαι
    :rotflmao:

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. mega Bazaar TRIUMPH ATHENS CENTRAL
    από bonnie στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2011, 13:29
  2. MEGA STOCK BAZAAR ver 2
    από xakou στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2010, 20:53
  3. Φθινοπωρινό Bazaar
    από jarv στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2006, 08:27
  4. Τιμόνι αλουμινίου για mega ON-OFF
    από zeli στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2005, 10:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF