Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 27

Θέμα: Κρανος παντα !

  1. #1
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    505

    Κρανος παντα !

    Πηρα ενα παλιο jog ενος φιλου να κανω μια δουλεια μιας που δεν εχω την μηχανη μου ακομα

    κρανακι / μπουφανακι ολα καλα 60 τελικη το μοτερ τερμα δεξια στην παραλιακη θεσσαλονικης..

    για οσους δεν ξερουν στην παραλιακη θεσσ/νικης τρεχουν αρκετα ολοι, στο θεμα λοιπον..

    με προσπερναει απο αριστερα ενα golf που έτρεχε πολυ πιο γρήγορα απο τα 60 πιανει μια πετρα στην ροδα του και μου την στέλνει κατευθειαν στο κεφαλι..

    περιτο να σας πω οτι το κεφαλι μου εκανε σαν καμπανακι του ring, και αν δεν φορουσα κρανος το ελαχιστο που θα παθενα ηταν να πεσω μαζι με το μηχανακι πανω σε ολα τα παρκαρισμενα και να χτυπουσα ακομα χειροτερα ..

    προσοχή μεγαλη εκτος απο τις λακουβες εχουμε και πετρες τωρα να μας ερχονται ...




    Κατα τους αλλους..

    Ευθειακιας, εποχιακος, coolatza, κρυφοκουτακιας!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dodos 900
    Εγγραφή
    12/07/2007
    Μηνύματα
    379
    Κράνος-μπουφάν-γάντια και απο σήμερα κυκλοφορώ και με επιγονατίδες μετά απο μία ιστορία που είχα πρίν απο 15 ημέρες... 'Οσα περισσότερα τόσο καλύτερα!
    ήτανε ωραία σούζα...αλλά ξύπνησα

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/04/2009
    Μηνύματα
    291
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos 900
    Κράνος-μπουφάν-γάντια και απο σήμερα κυκλοφορώ και με επιγονατίδες μετά απο μία ιστορία που είχα πρίν απο 15 ημέρες... 'Οσα περισσότερα τόσο καλύτερα!
    οι επιγονατίδες αντέχονται στο περπάτημα??

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dodos 900
    Εγγραφή
    12/07/2007
    Μηνύματα
    379
    είναι με...πώς το λένε αυτό...¨σκράτς" ας το πούμε,οπότε τις βγάζω,τις βάζω σε τσάντα πλάτης(βάζω και τα αδιάβροχα τώρα τον χειμώνα)και όλα οκ.:smilea:
    ήτανε ωραία σούζα...αλλά ξύπνησα

  5. #5
    ΤρεΛαμέΛος Το avatar του/της nihristo
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    432
    Είναι κράνος+ΚΛΕΙΣΤΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ. Γιατί, άντε κ το φοράς, με ανοιχτή ζελατίνα άμα σου ρθει πετραδάκι...
    πριν τον αγώνα ελέγχουμε ΟΛΕΣ τις βίδες...

  6. #6
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    505
    Είναι κράνος+ΚΛΕΙΣΤΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ. Γιατί, άντε κ το φοράς, με ανοιχτή ζελατίνα άμα σου ρθει πετραδάκι...
    Kαλα λες φιλε +1 αλλα εμενα μου ηρθε πετρα κανονικη .. σαν βερίκοκο ενα πραγμα

    Κατα τους αλλους..

    Ευθειακιας, εποχιακος, coolatza, κρυφοκουτακιας!

  7. #7
    Πραγματικά, θέλει κ ζελατίνα κλειστή, είχα μπροστά έναν φίλο, κ μου στειλε μια πετρούλα με τη ρόδα του, κ εγώ με ανοιχτή ζελατίνα την τρώω ακριβώς κάτω από το μάτι, ευτυχώς μικρή ήτανε κ ήταν σχεδόν τίποτα. Να δεις για πότε έκλεισα τη ζελατίνα!!

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos 900
    είναι με...πώς το λένε αυτό...¨σκράτς" ας το πούμε,οπότε τις βγάζω,τις βάζω σε τσάντα πλάτης(βάζω και τα αδιάβροχα τώρα τον χειμώνα)και όλα οκ.:smilea:
    Ποια μαρκα επιγωνατιδες σε εχει βολεψει??????Μεσα απτο τζιν εννοειται.......
    love will save the planet,hate is a good start.

  9. #9
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Πριν καμιά 15αριά χρόνια στο Σταυρό Αγίας Παρασκευ'ης (δεν υπήρχε ο ανισόπεδος τότε) ερχόμουν από Λαυρίου και ήθελα να στρίψω αριστερά στο φανάρι προς Αγία Παρασκέυή... Κράνος με ανοιχτή ζελατίνα και φεύγει από το μπροστά αυτοκίνητο ένα πετραδάκι και με χτυπάει στο αριστερό μάτι (ΦΟΡΟΥΣΑ ΓΥΑΛΙΑ)..... ευτυχώς που οι φακοί ήταν πλαστικοί και απλώς καταστράφηκε ο φακός κι όχι το μάτι μου.... Άσε που παραλίγο να με κλαίνε οι ρέγγες να φάω τούμπα από την τρομάρα μου... ευτυχώς δεν ξέρω πως αλλά κρατήθηκα όρθιος και σταμάτησα δεξιά....
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  10. #10
    ακομα κ για τσιγαρα να πατε να φορατε κρανος κ αλεξισφαιρο μη σε πυροβολησει κανας ιχης.
    δεν ξες ποτε τι μπορει να σου συμβει.
    εφαγα κουκουβαγια στη μαπα με 30 κ ηταν λες κ με εριξε μπουκετο ο ταιστον.απαπαπα.

    ..ασε το κακο ματι..
    ρε με 40 ημουν προχτες κ καποιος μου κανει ωραιο εργαλειο.
    τωρα πως στο καπακι περνα απο φουχτα,γαντι κ 2 ποντους το πολυ ανοιγμενο φερμουαρ
    στο νταινεζε σφηκοπουλο κ μου βαραει 3-4 στοματιες στο χερι δεν ξερω.
    ασε που εβλεπαν οι επερχομενοι να βαραω ξεμπραχαλιες το να χερι στο αλλο τι θα φανταζονταν.
    :rotflmao:
    νιαου

  11. #11
    ΤρεΛαμέΛος Το avatar του/της nihristo
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    432
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Dennis-
    Kαλα λες φιλε +1 αλλα εμενα μου ηρθε πετρα κανονικη .. σαν βερίκοκο ενα πραγμα

    spam mode-on

    έχεις φάει κομπόστα βερίκοκο; Γ@μεί!

    spam mode-hibernate
    πριν τον αγώνα ελέγχουμε ΟΛΕΣ τις βίδες...

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dodos 900
    Εγγραφή
    12/07/2007
    Μηνύματα
    379
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
    Ποια μαρκα επιγωνατιδες σε εχει βολεψει??????Μεσα απτο τζιν εννοειται.......

    evs είναι η μάρκα.Δέν φοράω συχνά τζίν και έτσι τις βολεύω απο μέσα,αλλά και όταν φοράω θα τις έχω απ'έξω και ας σκεφτεί ο οποιοσδήποτε ότι θέλει.Δύο φορές φέτος έχω χτυπήσει στα γόνατα,ευτυχώς όχι σοβαρά και δέν θέλω να ξαναπερπατάω μέσα στο σπίτι με σκουπόξυλο(δέν είχα πατερίτσα ).

    Υπάρχουνε και κάποιες άλλες μικρότερες που θα βολεύονται νομίζω μέσα απο το τζίν,αλλά πρέπει να βγάλεις το παπούτσι για να τις περάσεις στο πόδι....

    ήτανε ωραία σούζα...αλλά ξύπνησα

  13. #13
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    505
    spam mode-on έχεις φάει κομπόστα βερίκοκο; Γ@μεί! spam mode-hibernate
    Κανει η γιαγια μου μαρμελαδα :rotflmao: αμα θελεις να σου στειλω κανα 2 βαζα και σιροπιαστά απο τον χατζη :rotflmao: :rotflmao:

    (παράγινε το κακο με τα τσουρεκια του τερκενλη! ψαχτειτε! )

    Κατα τους αλλους..

    Ευθειακιας, εποχιακος, coolatza, κρυφοκουτακιας!

  14. #14
    Μέλος, σκέτο
    Εγγραφή
    09/01/2005
    Μηνύματα
    154
    Τι πέτρες και σαχλαμάρες λέτε ρε, τις προάλλες πηγαίναμε για Παπάγου (από Α. Πατήσια) και μου είπε η γυναίκα να πάμε από λατομείο (σκοτάδι πίσσα) και μου σκάει στο κράνος νυχτερίδα! Για πότε έκλεισα τη ζελατίνα...

  15. #15
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    505
    kουκουβαγια ο ενας , νυχτεριδα ο αλλος καλα παμε :rotflmao:

    Κατα τους αλλους..

    Ευθειακιας, εποχιακος, coolatza, κρυφοκουτακιας!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Παντα με κρανος?
    από S705 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 95
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2010, 10:30
  2. ΠΡΟΣΟΧΗ!!! φοράτε κράνος πάντα, παράδειγμα πρόσκρουσης ->
    από Tropeas στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/10/2005, 08:46
  3. ΟΜΟΡΦΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!!
    από VAL-MPARIERINO στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 22/01/2004, 20:32
  4. Γειά σου φίλε Δημήτρη. Σε έζησα λίγο αλλά θα σε θυμάμαι πάντα.
    από Adventure-R στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2003, 09:27

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF