Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Γνώμη για μπότες τουρισμού

  1. #1

    Γνώμη για μπότες τουρισμού

    Ήρθε καιρός να αγοράσω κι εγώ τις πρώτες μου μπότες κυρίως για τις κοντινές βόλτες που κάνω με την παρέα μου. Οπότε σκέφτηκα ότι η καλύτερη επιλογή αντί για κάποια χαμηλά μποτάκια θα ήταν λίγο ποιο τουριστικές μπότες που θα είναι όμως και άνετες αλλά και διακριτικές και να μπορείς να περπατάς σαν άνθρωπος κι όχι σαν robot. Υπολογίζω μια τιμή γύρω στα 130? πάνω κάτω. Αυτές που έχω δει και μου αρέσουν είναι οι REV'IT Rival H2O Boots.

    http://www.motorcycle-superstore.com...oots-Black.jpg

    Τις έχω βρει σε προσφορά στα 140? από 180 που είναι η κανονική τιμή τους. Τις έχω δοκιμάσει και μου κάθονταν πολύ καλά στο πόδι μου. Θα ήθελα γνώμες από κατόχους μποτών Revit καθώς έχω ακούσει ότι δεν είναι και τόσο αδιάβροχες όσο υπόσχονται http://www.moto.gr/forums/showthread...5&pagenumber=1.
    Επίσης αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι καλύτερο σε αυτή την κατηγορία, ευπρόσδεκτο.


  2. #2
    Προσωπικά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τα προϊόντα της Revit, το ίδιο και για την αδιαβροχοποίηση όσων από αυτά την υπόσχονται. Δεν γνωρίζω για τη συγκεκριμένη μπότα κάτι, ελπίζω να βρεθεί σύντομα κάποιος που να τις έχει ώστε να σε κατατοπίσει απόλυτα.

    Ρίξε μια ματιά και στις τουριστάδικες μπότες της Colori πάντως, πολύ καλής ποιότητας και αρκετά προσιτές με αρκετούς ικανοποιημένους αγοραστές. Έχουν κι έκπτωση 20% μέχρι το τέλος του χρόνου και μπορείς να τις δοκιμάσεις σε οποιοδήποτε κατάστημα της Colori στην Ελλάδα.


  3. #3
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Rev'it +111%


    Που τις βρηκες 140?
    Accipere quam facere praestat injuriam

  4. #4

Παρόμοια θέματα

  1. Γνωμη για μποτες?
    από Normaden στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2007, 21:13
  2. Μια γνώμη για παντελόνια;
    από The Martian στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2005, 23:18
  3. Τιμη για μποτες
    από GTZ750 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2005, 15:38
  4. Γνώμη για το CBR125R
    από NLS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2004, 23:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF