Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 42

Θέμα: κλεψιμο ζελατινας και γενικα...πραγματων

  1. #16
    Αθόρυβο μέλος Το avatar του/της ledz
    Εγγραφή
    13/08/2005
    Μηνύματα
    335
    Αρχικά δημιουργήθηκε από S705

    5 -6 ζευγάρια αντίβαρα από το δεύτερο παπί. Την τελευταία φορά βούτηξα και εγώ από κάποιο άλλο !!!!! ( στο διάολο δεν είμαι κανένας βιομήχανος )
    Συγχαρητηρια! Μ'αρεσει που το δικαιολογεις κι'ολα...

    "Μου φαγαν τα δικα μου οποτε τρωω εγω αλλου"

    "Μου ριξανε τη μηχανη κατω και δε τους βρηκα, οποτε αν κανω ζημια σε καποιου το οχημα την κοπαναω"

    "Παραλιγο να με κοπανισει ενας παραβιαζοντας στοπ/κοκκινο ... α κοιτα να δεις εγινε πορτοκαλι με βγαζει"

    Ο νεοΕλληνας οτι κανει του αρεσει να το δικαιολογει, να λεει στον εαυτο του και στους φιλους του οτι δε θιχτηκε η αξιοπρεπεια του (και καλα), οτι δε του την ειπε ο αλλος... Μη τυχον και βρεθει υπολογος και προ των ευθυνων του παπαπαπα...
    Silence in the studio!

  2. #17
    Αθόρυβο μέλος Το avatar του/της ledz
    Εγγραφή
    13/08/2005
    Μηνύματα
    335
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    ...οποτε βγαινετε εξω eye contact οπως και δηποτε.
    αυτο το τελευταιο πως το εξηγουμε στις κοπελιες που "κουραζονται" με την μανια μας να βλεπουμε τη μηχανη;
    Silence in the studio!

  3. #18
    Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
    Την τελευταία φορά βούτηξα και εγώ από κάποιο άλλο !!!!! ( στο διάολο δεν είμαι κανένας βιομήχανος )
    ΜΠΡΑΒΟ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ συγκαταλέγεσαι πλέον και εσύ στους ΓΥΦΤΟΚΛΕΦΤΕΣ, οπότε μην τους κατηγορείς, ό,τι κάνουν αυτοί κάνεις και εσύ

    Αφού δεν είσαι Βιομήχανος εξάλου δικαιολογήσαι να κλέβεις, είναι πολύ λογικό!!!!!

    :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: στο άπειρο

  4. #19
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ledz
    Συγχαρητηρια! Μ'αρεσει που το δικαιολογεις κι'ολα...

    "Μου φαγαν τα δικα μου οποτε τρωω εγω αλλου"

    "Μου ριξανε τη μηχανη κατω και δε τους βρηκα, οποτε αν κανω ζημια σε καποιου το οχημα την κοπαναω"

    "Παραλιγο να με κοπανισει ενας παραβιαζοντας στοπ/κοκκινο ... α κοιτα να δεις εγινε πορτοκαλι με βγαζει"

    Ο νεοΕλληνας οτι κανει του αρεσει να το δικαιολογει, να λεει στον εαυτο του και στους φιλους του οτι δε θιχτηκε η αξιοπρεπεια του (και καλα), οτι δε του την ειπε ο αλλος... Μη τυχον και βρεθει υπολογος και προ των ευθυνων του παπαπαπα...



    Κοιτά παλικάρι μου
    Στα 19 μου φοιτητής σε άλλη πόλη μου έπεφταν πολλά τα λεφτά να αγοράσω και έβδομο ζευγάρι αντίβαρα.
    Αγόρασα μια , δυο , τρεις … έξι φορές
    Ε άντε στο διάβολο… δεν μου βρίσκονται.
    Δεν περηφανεύομαι για αυτό που έκανα αλλά πόσες φορές θα γίνεις το
    ” θύμα “ ίδιας κατάστασης ???? αγανακτείς και πράττεις και εσύ λανθασμένα.
    Τώρα τα περί νεοελληνισμου που γραφείς .
    Δεν ανήκω σε αυτήν την κατηγορία και δεν χρειάζεται να στο αποδείξω .
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  5. #20
    Αθόρυβο μέλος Το avatar του/της ledz
    Εγγραφή
    13/08/2005
    Μηνύματα
    335
    Και γω φοιτητης σε αλλη πολη ειμαι και ουτε μενα μου περισσευουν. Δε μου'χουν κλεψει κατι (περα απο εναν ανακλαστηρα κοκκινο - στη βαση της πινακιδας - το οποιο μπορει και να επεσε), εχω βρει το CBF πεταμενο κατω, παραλιγο να μου πεταξουν και το CBR κατω αλλα το προλαβα. Σκυλιασα και τις 2 φορες αλλα οταν με το CBR μια μερα εβγαλα απο ενα κουτι ενα πλαστικο καπακι στον μπροστινο προφυλακτηρα (που απο πισω πιανει ο γατζος για την φορτωση), μετα καθομουν και κοιταγα το παραθυρο να το πω του ιδιοκτητη οταν τον δω - και δε του'χα κανει και ζημια, το ξανακλιπσαρα στη θεση του. Εγω τι ειμαι δηλαδη μ@λ@κ@ς που ρισκαρα να μου πει να του παρω καινουριο προφυλακτηρα;

    Αν οπως λες στα εχουν κλεψει 6 (!) φορες τα αντιβαρα βαλτο αλλου το μηχανακι, ή κανε μια οξυγονοκολληση να μη βγαινουν πια!

    Και στο κατω κατω αντιβαρα ειναι, 2 φορες να μην πας για καφε (και μη μου πεις οτι δε πας για καφε) τα εχεις βγαλει. Που και χωρις αντιβαρα οδηγεις, αν ηταν καμια μανετα;

    Μην ερχεσαι ομως εδω και στο ιδιο ποστ λες οτι εισαι θυτης και θυμα ταυτοχρονα; τι θες να σου πω μπραβο που το "ομολογησες"; Ε οχι! ΑΠΑΙΤΩ να σεβεται ο καθενας τη ΔΙΚΗ ΜΟΥ περιουσια οπως κανω και γω!
    Silence in the studio!

  6. #21
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ledz
    Και γω φοιτητης σε αλλη πολη ειμαι και ουτε μενα μου περισσευουν. Δε μου'χουν κλεψει κατι (περα απο εναν ανακλαστηρα κοκκινο - στη βαση της πινακιδας - το οποιο μπορει και να επεσε), εχω βρει το CBF πεταμενο κατω, παραλιγο να μου πεταξουν και το CBR κατω αλλα το προλαβα. Σκυλιασα και τις 2 φορες αλλα οταν με το CBR μια μερα εβγαλα απο ενα κουτι ενα πλαστικο καπακι στον μπροστινο προφυλακτηρα (που απο πισω πιανει ο γατζος για την φορτωση), μετα καθομουν και κοιταγα το παραθυρο να το πω του ιδιοκτητη οταν τον δω - και δε του'χα κανει και ζημια, το ξανακλιπσαρα στη θεση του. Εγω τι ειμαι δηλαδη μ@λ@κ@ς που ρισκαρα να μου πει να του παρω καινουριο προφυλακτηρα;

    Αν οπως λες στα εχουν κλεψει 6 (!) φορες τα αντιβαρα βαλτο αλλου το μηχανακι, ή κανε μια οξυγονοκολληση να μη βγαινουν πια!

    Και στο κατω κατω αντιβαρα ειναι, 2 φορες να μην πας για καφε (και μη μου πεις οτι δε πας για καφε) τα εχεις βγαλει. Που και χωρις αντιβαρα οδηγεις, αν ηταν καμια μανετα;

    Μην ερχεσαι ομως εδω και στο ιδιο ποστ λες οτι εισαι θυτης και θυμα ταυτοχρονα; τι θες να σου πω μπραβο που το "ομολογησες"; Ε οχι! ΑΠΑΙΤΩ να σεβεται ο καθενας τη ΔΙΚΗ ΜΟΥ περιουσια οπως κανω και γω!



    Αγόρι μου όσο ήμουν φοιτητής εργαζόμουν για να βγάζω τα έξοδα μου , το νοίκι και τους Λογαριασμούς μου .
    Ελπίζω να βρίσκεσαι σε καλύτερη οικονομικά θέση.
    Και δεν είχα ούτε cbf ούτε cbr ένα παπί είχα.
    Α και κάτι τελευταίο .
    Ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω
    Μόνο που δεν θυμάμαι ποιος και ποτέ το είπε!!!!
    Αν ανήκεις στους αναμάρτητους σου βγάζω το καπέλο .
    Αν όχι όμως……
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tomahawk
    Εγγραφή
    29/09/2007
    Μηνύματα
    366
    Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
    Ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω
    Συγγνώμη αλλα δε θυμάμαι να έκλεψα ποτέ κάποιο εξάρτημα απο άλλο μηχανάκι
    και μετά να το παριστάνω και τον αθώο επειδή υπήρξα θύμα.


  8. #23
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από S705

    δηλαδη ρε κουκλε, μας λες ανοιχτα οτι οταν βρεθεις στην αναγκη μπορει να κλεψεις κατι και απο τα μηχανακι μας και θες να σου πουμε και μπραβο?


    μην προσπαθεις να δικαιολογηθεις με ακυρα επιχειρηματα..

    αστο να παει στο διαολο..
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
    δηλαδη ρε κουκλε, μας λες ανοιχτα οτι οταν βρεθεις στην αναγκη μπορει να κλεψεις κατι και απο τα μηχανακι μας και θες να σου πουμε και μπραβο?


    μην προσπαθεις να δικαιολογηθεις με ακυρα επιχειρηματα..

    αστο να παει στο διαολο..
    +100000
    gas......N

  10. #25
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.504
    Α ρε μάγκες .

    Όλοι αναμάρτητοι είστε.

    Κανένας στο νιάτα του δεν έκανε ποτέ κάτι μεμπτό.

    Είσαστε όλοι αγγελούδια και άμα πατέ για εξομολόγηση δεν θα ξέρετε τι να πείτε.

    Κανένας σας δεν πέταξε νεράντζια ως πιτσιρικάς ή δεν βούτηξε το πρώτο του πορνοπεριοδικό γιατί ντρεπόταν να το αγοράσει ή τις πρώτες του καπότες από το φαρμακείο γιατί πάλι ντρεπόταν και ένα καρό άλλες πράξεις που τις κάνουν οι πιτσιρικάδες και μετά από λίγα χρόνια αφού πήξει το μυαλό βλέπουν ότι ήταν λάθος .


    Το θέμα δεν είναι μια λανθασμένη νεανική πράξη αλλά το αν έχεις τα κότσια να πεις ότι ναι το έκανα όταν ήμουν μικρός και ότι πια δεν συμφωνώ με αυτήν μου την πράξη.
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  11. #26
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της MG
    Εγγραφή
    19/01/2003
    Μηνύματα
    434
    Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
    Κανένας σας δεν πέταξε νεράντζια ως πιτσιρικάς ή δεν βούτηξε το πρώτο του πορνοπεριοδικό γιατί ντρεπόταν να το αγοράσει ή τις πρώτες του καπότες από το φαρμακείο γιατί πάλι ντρεπόταν και ένα καρό άλλες πράξεις που τις κάνουν οι πιτσιρικάδες και μετά από λίγα χρόνια αφού πήξει το μυαλό βλέπουν ότι ήταν λάθος .
    νομιζω οτι δε θα ηθελες να ησουν ο περιπτερας που του βουτανε τις τσοντες αλλα ουτε κι ο φαρμακοποιος.

    ουτε σαν περιπτερας ή φαρμακοποιος αφου στα βουταγαν καθε τοσο να πηγαινες σε αλλα περιπτερα ή φαρμακεια και να βουταγες κι εσυ...

    ετσι λειτουργει ο νομος της ζουγκλας....

    If you think adventure is dangerous, try routine, it's lethal....

  12. #27
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Cool..



  13. #28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
    Α ρε μάγκες ,
    Όλοι αναμάρτητοι είστε.
    Αναμάρτητοι δεν είμαστε


    απλά δεν είμαστε ΚΛΕΦΤΕΣ (μιλώ μόνο για μένα)

    και εμένα με έχουν κλέψει ρε φίλε, αλλά δεν πήγα να κλέψω άλλους επειδή δεν είχα φράγκα


    τι κάθεσε και δικαιολογείσαι ρε φίλε μας δουλεύεις, στο γραψε και ο απο πάνω αστο να πάει στο διάολο μην το συνεχίζεις και απο πάνω.........

  14. #29
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
    Αναμάρτητοι δεν είμαστε


    απλά δεν είμαστε ΚΛΕΦΤΕΣ (μιλώ μόνο για μένα)
    καλα, εχεις κλεψει εσυ πρωταθληματα..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  15. #30
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
    φιλε κανεις δεν ειναι θεος ή δικαστης για να σε κρινει..

    οκ, εμεις λεμε το προφανες , οτι αν δεν σαρεσει να σου κανουν κατι μην το κανεις σε αλλους..

    αρκει που καταλαβες οτι ειναι μ@λ@κι@ και δεν το κανεις πια(ελπιζω )

    απο κει και περα εισαι υπευθηνος για τις πραξεις σου,

    απλα εγω σου λεω, οτι να προσπαθεις να το δικαιολογησεις ειναι ακυρο, γιατι ειναι αδικαιολογητο..


    ειναι διαφορετικο να πετας αυγα σε περαστικους ή σπιτια και αναλογες βλακειες που εγω εκανα πιτσηρικας με το να "ψυριζεις" ξενα οχηματα..

    Υ.Γ. τωρα που ειπες για τσοντες..
    ακομα θυμαμαι την σφαλιαρα που εφαγε φιλος μου οταν τον καταλαβε ο περιπτερας οτι πηγε να κλεψει ενα πορνοπεριοδικο, απιστευτο γελιο :rotflmao: :rotflmao:
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2009, 23:50
  2. Κομπιάζει,ρετάρει και γενικά πάει σκ@τ@
    από TOLISTOLAROS στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2009, 19:16
  3. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2009, 11:12
  4. Περί ασύμμετρης απειλής....και συντονισμού γενικά.
    από Gandalf dr685sm στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 96
    Τελευταίο μήνυμα: 15/09/2007, 00:42
  5. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 27/08/2006, 23:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF