Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 113

Θέμα: Εχω βαρεθει να με σταματανε οι μπατσοι

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
    δεν εχει κατι να κερδισει, ουτε μπραβο, ουτε μπονους θα παρει ενω ενδεχομενος να κινδυνεψει η ζωη του ... εσυ τι θα εκανες?
    Δεν έχει σημασία, γιατί δεν κάνω αυτή τη δουλειά.
    Οι πεζοί είναι άλλη φάση. Αν μαζί με αυτούς όμως υπάρχει παραδίπλα Ζητάς και αρχίσει το κυνήγι είναι κάτι που δεν το ξέρεις. Και αν σου σκάσει είναι πάρα πολύ πιθανόν να μπλέξεις τόσο πολύ που να λες τι μαλάκια έκανα.
    Και ο Τσουκαλάς να την κάνει προσπάθησε, και θα περάσει κάποια χρονάκια πίσω απ΄τα σίδερα. Τουλάχιστον αυτός είχε σοβαρούς λόγους.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  2. #17

    Re: Re: Εχω βαρεθει να με σταματανε οι μπατσοι

    Αρχικά δημιουργήθηκε από MG
    οποτε την αλλη φορα αν σε σταματησουν βγαλε την αλυσιδα και πες τους " ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ" ?


    :rotflmao: :rotflmao:

    Ρε ΄σεις είδα πριν λίγους μήνες τον Γαρδέλη στο δρόμο. Αγέραστος λέμε !!!
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  3. #18

    Re: Re: Re: Εχω βαρεθει να με σταματανε οι μπατσοι

    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Ρε ΄σεις είδα πριν λίγους μήνες τον Γαρδέλη στο δρόμο. Αγέραστος λέμε !!!
    Πες μου οτι φόραγε ακόμα αμάνικο τζιν μπουφανάκι
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #19

    Re: Re: Re: Re: Εχω βαρεθει να με σταματανε οι μπατσοι

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Πες μου οτι φόραγε ακόμα αμάνικο τζιν μπουφανάκι
    αυτος ειναι ο Trooper ρεεεεεεεεεεεεεεεε....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  5. #20

    Re: Re: Re: Re: Εχω βαρεθει να με σταματανε οι μπατσοι

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Πες μου οτι φόραγε ακόμα αμάνικο τζιν μπουφανάκι
    Οχι. Το Duran Duran look δεν το είχε. Απλά μου έκανε εντύπωση που δεν είχε αλλάξει καθόλου. Baby face ο Σταμάτης
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  6. #21
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    αυτος ειναι ο Trooper ρεεεεεεεεεεεεεεεε....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Ο τρουπερ φοράει αμάνικο μπλουζάκι

    edit: Λαθοοοοςςςς

    :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ante_spase_re_m_l_k.jpg 
Προβολές:	719 
Μέγεθος:	2,8 KB 
ID:	183931
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Οταν αντιληφθω μπλοκο , επιβραδυνω , τους κοιταω στα ματια , και τους πλησιαζω με εντονη διαθεση να σταματησω για ελεγχο.
    9 στις 10 φορες μου κανουν βιαστικο νόημα με το χερι , φύγε-φύγε.

    Τους χαλας το προτέρημα του αιφνιδιασμού και χαλιούνται.

  8. #23
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Οταν αντιληφθω μπλοκο , επιβραδυνω , τους κοιταω στα ματια , και τους πλησιαζω με εντονη διαθεση να σταματησω για ελεγχο.
    9 στις 10 φορες μου κανουν βιαστικο νόημα με το χερι , φύγε-φύγε.

    Τους χαλας το προτέρημα του αιφνιδιασμού και χαλιούνται.
    +1
    Give me fuel, Give me fire

  9. #24

    Re: Re: Εχω βαρεθει να με σταματανε οι μπατσοι

    Αρχικά δημιουργήθηκε από MG
    φιλε αυτα ειναι αποθυμενα που εχουν μεινει απο τις cult ελληνικες ταινιες του 80 οπου οποιος ηταν πανω σε κανενα XR ηταν η τσαντακιας, η χουλιγκαν., κλπ

    οποτε την αλλη φορα αν σε σταματησουν βγαλε την αλυσιδα και πες τους " ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ" ?

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Και ο Τσουκαλάς να την κάνει προσπάθησε, και θα περάσει κάποια χρονάκια πίσω απ΄τα σίδερα. Τουλάχιστον αυτός είχε σοβαρούς λόγους.
    ποιός Τσουκαλάς ρε? ο άντε γειάς?

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    ποιός Τσουκαλάς ρε? ο άντε γειάς?
    Μαλλον τον αλλον εννοει.
    Αυτον που ειχε το καταστημα moto και εκανε και ληστειες part-time

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DeusEx
    Εγγραφή
    26/05/2009
    Μηνύματα
    702
    περιστατικο πριν κατι χρονια στην περιοχη μου.

    Αληταρας(!) μηχανοβιος με καθαροαιμο cross αγωνιστηκο(πρασινο ηταν αρα να υποθεσω kawa) χωρις πινακιδες , φωτα , καθρεπτες κτλ κτλ χωρις κρανος , μεσα στην παρανομια δηλαδη πετυχαινει μπλοκο σε στενο , μια λωριδα κυκλοφοριας, εμπορικος δρομος , με κινηση ...

    Του κανει νοημα το οργανο , επιβραδυνει το καθαρο , παει να σταματησει στην ακρη , ο μπατσος στα μισο μετρο μπροστα του ... κ ετσι που κανει να σταματησει ανοιγει τερμα το γκαζι στο καθαρο !

    Βλεπεις το οργανο να τον πιανει απο το μπλουζακι απο πισω καθως εφευγε , να σηκωνεται σουζα ο μικρος ... πηγε να φαει τα μουτρα του αλλα καταφερε κ εφυγε ...

    ο μπατσος τον κοιταζε , αφου ειχε παει κ αυτος να πεσει , μετα παει κ καλα κ λεει κατι στον ασυρματο κ τελος , αυτο ηταν ... περιμενε τον επομενο ξεκρανωτο καγκουρα για να συμπληρωσει αυτο το ασπροροζ μπλοκακι με τις αποδειξεις ...


    ουτε κυνηγι , ουτε τπτ

  13. #28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Οταν αντιληφθω μπλοκο , επιβραδυνω , τους κοιταω στα ματια , και τους πλησιαζω με εντονη διαθεση να σταματησω για ελεγχο.
    9 στις 10 φορες μου κανουν βιαστικο νόημα με το χερι , φύγε-φύγε.

    Τους χαλας το προτέρημα του αιφνιδιασμού και χαλιούνται.
    Γνωστός μου (μεγάαααααλο καθίκι) με το που βλέπει και του παίζουν τα φώτα από το άλλο ρεύμα για μπλόκο ετοιμάζει μια στοίβα χαρτιά (άδεια-δίπλωμα-αασφάλεια και μερικά παλιά περιοδικά και εφημερίδες) και σταματάει μπροστά από το μπλόκο, κατεβαίνει, πάει στον πρώτο αστυνομικό και του λέει Να! Δες τα!
    Χαζεύει ο άλλος (σου λέει με τρελό έχω να κάνω) και τον διώχνουν πολύ-πολύ μαλακά και ευγενικά.


    (του έχει μείνει με τα μπλόκα από τότε που σε ένα μπλόκο στη Μαλακάσα το 1998 και σε ερώτηση του αρχηγού του μπλόκου "τι έχετε στο πορμπαγκάζ" αυτός αστειευόμενος είχε πει "ένα φορτίο καλάσνικοφ" και πέρασε μια μέρα στο κρατητήριο για εξακρίβωση)
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  14. #29
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Αυτον που ειχε το καταστημα moto και εκανε και ληστειες part-time
    Βασικά δεν είχε μόνο κατάστημα μοτό. Ήταν και πρωταθλητής Ελλάδας στα superbikes.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SnakeMJK
    Στα 6 χρόνια μ' έχουν σταματήσει (με τη μηχανή) μόνο μια φορά για έλεγχο χαρτιών.
    Νομίζω πως αν είσαι κομπλέ από εξοπλισμό (μπουφάν, κράνος, γάντια) δεν σε πολυενοχλούν καθώς δίνεις την εντύπωση του νομοταγή πολίτη.
    εμείς ήμασταν 2, εγώ κράνος μπουφάν γάντια ο άλλος μόνο κράνος ΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ και μας σταμάτησαν γιατί μοιάζαμε ύποπτοι λέει έτσι και οι 2 με τα κράνη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Έχω βαρεθεί να λέω τα ίδια και τα ίδια, ά σιχτίρι
    από zireous στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 15/08/2008, 22:57
  2. Οι μπάτσοι προτιμούν POLO....
    από Nik0s στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2005, 13:16
  3. Παραλίγο να την πατήσω...και να με πατήσει!
    από jtoros στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2004, 13:03
  4. Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2004, 15:56
  5. να με και εγωωωωω....
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2004, 01:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF