Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 113

Θέμα: Εχω βαρεθει να με σταματανε οι μπατσοι

  1. #31
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
    εμείς ήμασταν 2, εγώ κράνος μπουφάν γάντια ο άλλος μόνο κράνος ΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ και μας σταμάτησαν γιατί μοιάζαμε ύποπτοι λέει έτσι και οι 2 με τα κράνη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Ε, μα κι εσείς φοράτε κράνος στην επαρχία;
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Ε, μα κι εσείς φοράτε κράνος στην επαρχία;
    στη Συγγρού έγινε

  3. #33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
    ουτε κυνηγι , ουτε τπτ
    Η τροχαία δεν κάνει καταδιώξεις... απαγορεύεται...

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DeusEx
    Εγγραφή
    26/05/2009
    Μηνύματα
    702
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
    Η τροχαία δεν κάνει καταδιώξεις... απαγορεύεται...
    Ποιος στο πε αυτο ?

    Τους Πατρινους που δεν πληρωσαν τα διοδια τους ειχαν παρει στο κυνηγι για πολλα χλμ , μεχρι που τους επιασαν ...

  5. #35
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133

    Re: Re: Εχω βαρεθει να με σταματανε οι μπατσοι

    Αρχικά δημιουργήθηκε από MG
    φιλε αυτα ειναι αποθυμενα που εχουν μεινει απο τις cult ελληνικες ταινιες του 80 οπου οποιος ηταν πανω σε κανενα XR ηταν η τσαντακιας, η χουλιγκαν., κλπ

    οποτε την αλλη φορα αν σε σταματησουν βγαλε την αλυσιδα και πες τους " ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ" ?

    ΓΑΡΔΕΛοχήματα...:rotflmao:
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    Να πηγαινεις παρεα με τον animal και ολα τα προβληματα σου θα λυθουν....

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



  7. #37
    πωπωπωπω κατσικοποδαρο το θρεντ μου φαινεται...

    διαβασα τον τιτλο το πρωι, και στις 12 με σταματησανε σε μπλοκο 6 ατομα , άλλοι με παπια, άλλοι με DR , ένας με ενα Vstrom (αυτος ηταν ο αρχηγός)!

    ήμουν κι εγω σαν αστακος... δερμα, ζωνες , γαντια , κρανος, αρβυλα.

    Με ψάξανε αφου μου επέτρεψαν να αδειασω μονος μου τις τσέπες (εβγαζα βίδες απο τις τσέπες, βρήκα κι ενα κλειδί που έψαχνα απο καιρο) κάνανε διασταυρωση τα στοιχεια μου και της μοτο (ευτυχως η ζαχη δεν ειχε δηλωσει κλοπη-απαγωγη )και με άφησαν να μαζευω πράγματα και να τα ξανατακτοποιώ, κατι γιαγιαδες (ολο το σκηνικο διπλα στην λαίκη αγορα ) με κοιτουσαν με μισο ματι... γενια και δερματα παιδιά δεν ειναι καλος συνδιασμός!

    καλά κάνουν και ψάχνουν και κάνουν ελεγχους και δη σε πεζοδρομους με καφετεριες όπου οι ουσιες πάνε κι έρχονται αλλα όποιος θέλει να ξεφυγει την κανει ευκολα... περισσότερο σαν μπαμπούλας λειτουργει η υπηρεσια τους.

    ενα στενο πιο πανω κατεβαινα με δυο παπιά, κοβει ταχυτητα ενας τυπας με ενα ον-οφ και ριχνει συρμα φωναζωντας "στην πλατεια παιζει μπλοκοοοοο "

  8. #38
    και μιας και πιάσαμε κουβέντα περι μπατσοπαπων (ομαδα Δ) , πρέπει να τους πεί κάποιος πως το να ξεκινάνε 3-4 παπιά δικάβαλα απο φαναρι σε φαναρι στην αλεξανδρας σπαζωντας τα μοτερ τους και γελωντας μεταξυ τους φαινεται το λιγότερο γελοίο και το περισσότερο ανήθικο!

    περισσότερο τρομοκρατούν παρα καθησυχάζουν ...

  9. #39
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    ......(εβγαζα βίδες απο τις τσέπες, βρήκα κι ενα κλειδί που έψαχνα απο καιρο).....
    "Ρε φιλαράκι, μιας και σε σταματήσαμε και έχεις και τα απαραίτητα, δε σφίγγεις λίγο και την αλυσίδα απ' το v-strom?"

  10. #40
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DAN_DAN
    "Ρε φιλαράκι, μιας και σε σταματήσαμε και έχεις και τα απαραίτητα, δε σφίγγεις λίγο και την αλυσίδα απ' το v-strom?"



    γελάμε αλλα με όλα όσα γίνονται στις τηλεορασεις... βλέπουν οι μπαρμπάδες και οι γιαγιακες 6-7 ατομα με κρανη να εχουν περικυκλώσει εναν και πιστευουν πως ειναι αυτοπτες μαρτυρες στην συλληψη μέλους της χαλανδρόγιαφκας!

  11. #41
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    [...]πιστευουν πως ειναι αυτοπτες μαρτυρες στην συλληψη μέλους της χαλανδρόγιαφκας!
    ΧΟΛΑΡΓΟγιαφκας
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  12. #42
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    ΧΟΛΑΡΓΟγιαφκας
    εεε τοτε πέσαν μέσα!

  13. #43
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Δεν έχει σημασία, γιατί δεν κάνω αυτή τη δουλειά.
    Οι πεζοί είναι άλλη φάση. Αν μαζί με αυτούς όμως υπάρχει παραδίπλα Ζητάς και αρχίσει το κυνήγι είναι κάτι που δεν το ξέρεις. Και αν σου σκάσει είναι πάρα πολύ πιθανόν να μπλέξεις τόσο πολύ που να λες τι μαλάκια έκανα.
    Και ο Τσουκαλάς να την κάνει προσπάθησε, και θα περάσει κάποια χρονάκια πίσω απ΄τα σίδερα. Τουλάχιστον αυτός είχε σοβαρούς λόγους.



    οι ζηταδες ειναι κουλοι...!!!δεν εχουν χερια και σωστες μηχανες...αρα δεν μπορουν να κυνηγησουν...τωρα αν σε πιασει ζητας πρεπει να εισαι παρα πολυ κουλαδι...χειροτερος και απο τον ιδιο δηλαδη...!τωρα για τα παλικαρια στην ναυπακτο δεν το συζητο για την κουλαμαρα που ειχαν...street μηχανες και πηγαν μεσα απο την πολη...

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Pappios
    οι ζηταδες ειναι κουλοι...!!!δεν εχουν χερια και σωστες μηχανες...αρα δεν μπορουν να κυνηγησουν...τωρα αν σε πιασει ζητας πρεπει να εισαι παρα πολυ κουλαδι...χειροτερος και απο τον ιδιο δηλαδη...!τωρα για τα παλικαρια στην ναυπακτο δεν το συζητο για την κουλαμαρα που ειχαν...street μηχανες και πηγαν μεσα απο την πολη...
    Oταν κανεις καθημερινα υπηρεσια πανω σε σελα,δεν μπορει,κατι σκαμπαζεις απο τιμονι, ε?
    The only easy day was yesterday.

  15. #45
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Pappios
    οι ζηταδες ειναι κουλοι...!!!δεν εχουν χερια και σωστες μηχανες...αρα δεν μπορουν να κυνηγησουν...τωρα αν σε πιασει ζητας πρεπει να εισαι παρα πολυ κουλαδι...χειροτερος και απο τον ιδιο δηλαδη...!τωρα για τα παλικαρια στην ναυπακτο δεν το συζητο για την κουλαμαρα που ειχαν...street μηχανες και πηγαν μεσα απο την πολη...
    Μέσα στην πόλη ο Ζητάς έχει πλεονέκτημα και όσο κουλός και να είναι κατά πάσα πιθανότητα θα σε μαντρώσει και μετά τον μπούλο ...
    Triple 1050


Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Έχω βαρεθεί να λέω τα ίδια και τα ίδια, ά σιχτίρι
    από zireous στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 15/08/2008, 22:57
  2. Οι μπάτσοι προτιμούν POLO....
    από Nik0s στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2005, 13:16
  3. Παραλίγο να την πατήσω...και να με πατήσει!
    από jtoros στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2004, 13:03
  4. Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2004, 15:56
  5. να με και εγωωωωω....
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2004, 01:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF