Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 113

Θέμα: Εχω βαρεθει να με σταματανε οι μπατσοι

  1. #46
    ΤρεΛαμέΛος Το avatar του/της nihristo
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    432
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Pappios
    οι ζηταδες ειναι κουλοι...!!!δεν εχουν χερια και σωστες μηχανες...αρα δεν μπορουν να κυνηγησουν...τωρα αν σε πιασει ζητας πρεπει να εισαι παρα πολυ κουλαδι...χειροτερος και απο τον ιδιο δηλαδη...!τωρα για τα παλικαρια στην ναυπακτο δεν το συζητο για την κουλαμαρα που ειχαν...street μηχανες και πηγαν μεσα απο την πολη...

    όχι και κουλοί οέο...απ'όλα έχει ο μπαχτσές
    πριν τον αγώνα ελέγχουμε ΟΛΕΣ τις βίδες...

  2. #47
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    οι ζηταδες ειναι κουλοι...!!!δεν εχουν χερια και σωστες μηχανες...αρα δεν μπορουν να κυνηγησουν...τωρα αν σε πιασει ζητας πρεπει να εισαι παρα πολυ κουλαδι...χειροτερος και απο τον ιδιο δηλαδη...!τωρα για τα παλικαρια στην ναυπακτο δεν το συζητο για την κουλαμαρα που ειχαν...street μηχανες και πηγαν μεσα απο την πολη...

    Μαλιστα!!!

  3. #48
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
    εξαρταται απο την φαση
    Βασικά, εξαρτάται το μπλόκο. Αν πετύχεις μπλόκο της προκοπής, θα σε σταματήσουν και θα χουν ήδη τα χαρτιά σου στα χέρια τους, πριν καν καταλάβεις ότι είναι μπάτσοι. Είναι σημαντικό να ξέρεις που σταματάς και που όχι.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Pappios
    οι ζηταδες ειναι κουλοι...!!!δεν εχουν χερια και σωστες μηχανες...αρα δεν μπορουν να κυνηγησουν...τωρα αν σε πιασει ζητας πρεπει να εισαι παρα πολυ κουλαδι...
    Δεν είναι δύσκολο να ξεφύγεις από τους ζητάδες που σου έκαναν νόημα, με ένα σωστό μηχανάκι. Αλλά 1ον δεν είναι όλοι κουλοί (και δεν τους μετράς με το μάτι) και 2ον δεν είναι μόνο οι δύο που μόλις είδες

    Σημείωση: Δεν είναι ζητάδες όλοι οι δικυκλιστές. Οι νεότερες ομάδες αποτελούνται από ειδικούς φρουρούς. Μην τους βάζετε στο ίδιο τσουβάλι.
    Life begins at 45°.

  4. #49
    Αποτοξίνωση από το spam.. Το avatar του/της FestoNero
    Εγγραφή
    29/05/2005
    Μηνύματα
    556
    Υπάρχει η ομάδα Ζ και υπάρχει και η ομάδα Δ, (μεταξύ άλλων).
    Η Ζ είναι οι ζητάδες και η Δ είναι οι καμικάζι (βλ. πρόσφατες πορείες που έσκαγαν μέσα στο πλήθος).
    Για τα λεφτά τα κάνεις όλα
    Για τα λεφτά δεν μ' αγαπάς
    Mα θα 'ρθει κάποτε η ώρα
    Kαι δε θα ξέρεις που χρωστάς..

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    695
    το κουλο ειναι οτι παντα φοραω κρανος και γενικοτερα εξοπλισμο και οταν με σταματανε προσπαθουνε σωνει και ντε να βρουνε κατι,μια φορα μου χανε ζητησει και τελη κυκλοφοριας αφου ειχα δωσει ταυτοτητα,ασφαλεια,αδεια,διπλωμα.σε λιγο θα μου ζητανε και στουπι κατω απο τη σελα και αμα το βρουνε θα με δεσουνε γιατι το στουπι θα ναι υποπτο
    επισης παντα αφου δε βρουνε τιποτε εναντιον μου αρχιζουν τα "το κολοφαναρο σου δε φενεται καλα,γιαιτ δεν εχεις πατακια συνοδηγου και εχεις την κοπελα να κρεμοντε τα ποδια της,αυτο το μηχανακι κανονικα δεν θα πρεπε να κυκλοφορει αλλα ενταξει,δεν εχεις φλας"κλπ κλπ
    μαλλον θα θυμουνται απο την ταινια τον Μιχαλοπουλο που ειχε παει στην Τουρκια να φερει χορτο με ΚΧ
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  6. #51
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Ψιτ... παληκάρια... δεν ξέρω αν σας έχουν ενημέρωσει αλλά υπάρχει και μια μονάδα ταχείας δράσης (Νομίζω αν θυμάμαι καλά αποκαλείται ώς "Σ" - σίγμα ) και διαθέτουν απο 650 on-off μέχρι και GSXR1000.

    Μην εκπλαγείτε λοιπόν αν σας σταματήσει τίποτα τέτοιο και κατέβει αστυνομικός και αρχίζει και ξηλώνει πινακίδες και διπλώματα.. έτσι απλά για να γνωρίζετε.

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  7. #52
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    Ψιτ... παληκάρια... δεν ξέρω αν σας έχουν ενημέρωσει αλλά υπάρχει και μια μονάδα ταχείας δράσης (Νομίζω αν θυμάμαι καλά αποκαλείται ώς "Σ" - σίγμα ) και διαθέτουν απο 650 on-off μέχρι και GSXR1000.

    Μην εκπλαγείτε λοιπόν αν σας σταματήσει τίποτα τέτοιο και κατέβει αστυνομικός και αρχίζει και ξηλώνει πινακίδες και διπλώματα.. έτσι απλά για να γνωρίζετε.

    Gandalf

    στην ελλαδα ολα αυτα?ειχα ακουσει για κατι gsxr στην αττικη οδο αλλα πρεπει να τα πηγαιναν οδδυ....τεσπα δεν εχουμε να φοβηθουμε τιποτα απο τα βισματα...γιατι για να καβαλας gsxr της αστυνομιας εχεις γερη ακρη...

  8. #53
    ΤρεΛαμέΛος Το avatar του/της nihristo
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    432
    spam mode on

    μια κουλομαρία http://www.youtube.com/watch?v=izEu_jzCQ_0

    spam mode off
    πριν τον αγώνα ελέγχουμε ΟΛΕΣ τις βίδες...

  9. #54
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Pappios
    οι ζηταδες ειναι κουλοι...!!!δεν εχουν χερια και σωστες μηχανες...αρα δεν μπορουν να κυνηγησουν...τωρα αν σε πιασει ζητας πρεπει να εισαι παρα πολυ κουλαδι...χειροτερος και απο τον ιδιο δηλαδη...!τωρα για τα παλικαρια στην ναυπακτο δεν το συζητο για την κουλαμαρα που ειχαν...street μηχανες και πηγαν μεσα απο την πολη...
    Ok μεγάλε. Στα μέγαρα μπορεί να τους ρίχνεις 20" στο γύρο. Το θέμα είναι οτι μέσα στη πόλη βγαίνουν αυτοκίνητα, φορτηγά, γριές, μπλοκάρει η κίνηση κλπ κλπ.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  10. #55

  11. #56
    στο πρωτο video ενταξει σουζα με πρωτη ταχυτητα κανουν και τα παπακια...τουλαχιστον ας μαθει να σεβεται και λιγο το φρενο γιατι θα του πληρωνουμε μπροστινα καποια στιγμη,αν συνεχισει ετσι...για το δευτερο ενταξει ηταν μια στιγμη αδυναμιας...εισαι σε ενα τεραστιο χωρο και πεφτεις απο κολλημενο μυαλο η γκαζι....οσο για τους εξωτερικους παραγοντες που επιδρουν σε μια καταδιωξη οτι τυχαινει σε εσενα τυχαινει κ στους ιδιους μονο που εσυ εχεις εκεινη την στιγμη καλυτερα αντανακλαστικα και εγρηγορση στις κινησεις ενω εκεινη εχουν περιθωρια αντιδρασεις λογο του οτι βρισκονται σε αποσταση πισω σου...μια η αλλη δηλαδη...

  12. #57
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Pappios
    εσυ εχεις εκεινη την στιγμη καλυτερα αντανακλαστικα και εγρηγορση στις κινησεις ενω εκεινη εχουν περιθωρια αντιδρασεις λογο του οτι βρισκονται σε αποσταση πισω σου...μια η αλλη δηλαδη...
    Eχω την εντύπωση ότι το μόνο κυνηγητό που έχεις δει είναι σε playstation. Αλλιώς θα ήξερες ότι αν την κάνεις και σε πάρουν από πίσω δεν έχει επιστροφή. Κόκκινα, stop, αντίθετα κλπ είναι μέσα στο πρόγραμμα αν δεν θέλεις να σε σκίσουν.
    Και αν σου κάτσει η στραβή, αρχίδια εγρήγορση και καλά αντανακλαστικά έχεις.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  13. #58
    Νέο μέλος Το avatar του/της panos09
    Εγγραφή
    20/09/2009
    Μηνύματα
    14
    Έχω την εντύπωση φίλε Pappios ότι βρίσκεις και τα κάνεις...για πήγαινε στη Γερμανία να δω την μαγκιά σου.


  14. #59
    Μοτοσυκλετιστής Το avatar του/της dimr1
    Εγγραφή
    19/08/2009
    Μηνύματα
    161
    Όσα περισσότερα κυβικά και street έχει κάποιος τόσο λιγότερο τον σταματάνε ή του κάνουνε μαγγιές δίπλα του.

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Παντως η καταδιωξη ειναι γαμω τις αισθησεις ειδικα αν δεν εχεις κ τιποτα υποπτο πανω σου.Καλο ειναι να ειναι στη περιοχη σου κ να εχεις σκεφτει απο πριν το δρομο διαφυγης.π.χ Στο τελος μιας συναλιας στο κηποθεατρο νικαιας , οταν τελειωσε η συναυλια μας περιμεναν απο εξω, να ανεβουμε στα μηχανακια κ να μας γραψουν , το βρηκα ανηθικο απο μερους τους, την εκανα απο ενα πεζοδρομο που ειχε κολονακια κ γεια σας , μετα εθηστικα κ το εκανα ακομα 4 φορες κ παλυ απο αντιδραση για τον ανηθικο τροπο τους ορισμενες φορες.
    Πιο παλια ομως ειχα ενα γνωστο που αποτι καταλαβα μετα με εκμεταλευτικε κ κουβαλουσε σιγουρα κατι πανω του , οταν ακουσα τον ηχο της σειρηνας πισω μου , μουδιασα απο την μεση κ κατω μεχρι τα δαχτυλα των ποδιων k οι ταχυτητες αρχισαν να μπενουν δυσκολα , απιστευτο.......
    Ολα αυτα με ενα wr , Επισης ενα ακομα ευχαριστω σε εκεινον που δεμε εγραψε ενω περασα σουζα 2 κοκκινα καπακια στην πειραιως μεθυσμενος υστερα απο παρτυ αποφοιτησης.Να σαι καλα ρε μαγκα ζητα γιατι θα εχανα τις καλοκαιρινες μου διακοπες.
    love will save the planet,hate is a good start.

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Έχω βαρεθεί να λέω τα ίδια και τα ίδια, ά σιχτίρι
    από zireous στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 15/08/2008, 22:57
  2. Οι μπάτσοι προτιμούν POLO....
    από Nik0s στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2005, 13:16
  3. Παραλίγο να την πατήσω...και να με πατήσει!
    από jtoros στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2004, 13:03
  4. Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2004, 15:56
  5. να με και εγωωωωω....
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2004, 01:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF