Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 113

Θέμα: Εχω βαρεθει να με σταματανε οι μπατσοι

  1. #61
    Μοτοσυκλετιστής Το avatar του/της dimr1
    Εγγραφή
    19/08/2009
    Μηνύματα
    161
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
    Παντως η καταδιωξη ειναι γαμω τις αισθησεις ειδικα αν δεν εχεις κ τιποτα υποπτο πανω σου.Καλο ειναι να ειναι στη περιοχη σου κ να εχεις σκεφτει απο πριν το δρομο διαφυγης.π.χ Στο τελος μιας συναλιας στο κηποθεατρο νικαιας , οταν τελειωσε η συναυλια μας περιμεναν απο εξω, να ανεβουμε στα μηχανακια κ να μας γραψουν , το βρηκα ανηθικο απο μερους τους, την εκανα απο ενα πεζοδρομο που ειχε κολονακια κ γεια σας , μετα εθηστικα κ το εκανα ακομα 4 φορες κ παλυ απο αντιδραση για τον ανηθικο τροπο τους ορισμενες φορες.
    Πιο παλια ομως ειχα ενα γνωστο που αποτι καταλαβα μετα με εκμεταλευτικε κ κουβαλουσε σιγουρα κατι πανω του , οταν ακουσα τον ηχο της σειρηνας πισω μου , μουδιασα απο την μεση κ κατω μεχρι τα δαχτυλα των ποδιων k οι ταχυτητες αρχισαν να μπενουν δυσκολα , απιστευτο.......
    Ολα αυτα με ενα wr , Επισης ενα ακομα ευχαριστω σε εκεινον που δεμε εγραψε ενω περασα σουζα 2 κοκκινα καπακια στην πειραιως μεθυσμενος υστερα απο παρτυ αποφοιτησης.Να σαι καλα ρε μαγκα ζητα γιατι θα εχανα τις καλοκαιρινες μου διακοπες.
    Πιστεύω οι ζητάδες είναι πολύ πιο κοντά μας σαν νοοτροπία. Τώρα, έχει νόημα να πω ότι διαφωνώ για αυτά που λες για την καταδίωξη; Καταλαβαίνω γιατί το λες αλλά είναι τουλάχιστον φοβερά τα ρίσκα για όλους και αντικοινωνικό. Προσωπικά ανά 100 μέτρα στην πόλη σκέφτομαι ότι κάτι μπορεί να εξελιχθεί σε ατύχημα...

  2. #62
    Αρχικά δημιουργήθηκε από panos09
    Έχω την εντύπωση φίλε Pappios ότι βρίσκεις και τα κάνεις...για πήγαινε στη Γερμανία να δω την μαγκιά σου.



    δεν το κανω για μαγκια...αν και τις πιο πολλες φορες δεν ειναι επιλογη μου να ξεκινησω ενα κυνηγητο...Τωρα αν το συστημα της Ε.Α δουλευε σωστα θα επιαναν και εμενα αν ηθελαν και τον κυριο σημερα στην εθνικη οδο,που ποιος μου λεει εμενα οτι δεν ηταν ο τρελος με το τζιπ και απλα τα κουλαδια μας δεν τα καταφεραν να τον ακινητοποιησουν και συγχρονος παθανε και αγκυλωση στα χερια τους και δεν μπορεσαν να στηλουν σημα...

  3. #63
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
    Παντως η καταδιωξη ειναι γαμω τις αισθησεις ειδικα αν δεν εχεις κ τιποτα υποπτο πανω σου.Καλο ειναι να ειναι στη περιοχη σου κ να εχεις σκεφτει απο πριν το δρομο διαφυγης.π.χ Στο τελος μιας συναλιας στο κηποθεατρο νικαιας , οταν τελειωσε η συναυλια μας περιμεναν απο εξω, να ανεβουμε στα μηχανακια κ να μας γραψουν , το βρηκα ανηθικο απο μερους τους, την εκανα απο ενα πεζοδρομο που ειχε κολονακια κ γεια σας , μετα εθηστικα κ το εκανα ακομα 4 φορες κ παλυ απο αντιδραση για τον ανηθικο τροπο τους ορισμενες φορες.
    Πιο παλια ομως ειχα ενα γνωστο που αποτι καταλαβα μετα με εκμεταλευτικε κ κουβαλουσε σιγουρα κατι πανω του , οταν ακουσα τον ηχο της σειρηνας πισω μου , μουδιασα απο την μεση κ κατω μεχρι τα δαχτυλα των ποδιων k οι ταχυτητες αρχισαν να μπενουν δυσκολα , απιστευτο.......
    Ολα αυτα με ενα wr , Επισης ενα ακομα ευχαριστω σε εκεινον που δεμε εγραψε ενω περασα σουζα 2 κοκκινα καπακια στην πειραιως μεθυσμενος υστερα απο παρτυ αποφοιτησης.Να σαι καλα ρε μαγκα ζητα γιατι θα εχανα τις καλοκαιρινες μου διακοπες.


    αν εισαι στην περιοχη σου πας σπιτι σου και τους κανεις και νοημα απο το μπαλκονι...μεχρι να εκδωσουν ενταλμα(διολου απιθανο...)!

  4. #64
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    υπΑρχουν και χειροτερα..........







    για φαντασου να ηταν ο τιτλος " Εχω βαρεθεί να με δερνουν τα ΕΚΑΜ..." :a47:
    Accipere quam facere praestat injuriam

  5. #65
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Αρχικα εχεις δικιο , αυτοι με τα περιπολικα με ειχαν τσαντισει.....
    Συνεχιζοντας απτο προηγουμενο μυνημα μου ευχαριστω το θεο που βγηκα ζωντανος απο εκεινες τις τρελες εποχες των 16 με 20.
    Ναι εκανα τρελες η απλα εκανα οτι και φιλοι μου αλλα ΔΕΝ υπαρχει κ παιδεια στην οδηγηση , στην ελλαδα πουθενα.
    Οταν προ 10 ετη ειδα μηχανοβιο στην αγγλια με εξοπλισμο απο την κορυφη μεχρι τα νυχια , νομιζα οτι ηταν οδηγος αγωνων, μετα βεβαια καταλαβα οτι μεχρι κ οι μποτες εκει ειναι υποχρεωτικες.
    love will save the planet,hate is a good start.

  6. #66
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Eχω την εντύπωση ότι το μόνο κυνηγητό που έχεις δει είναι σε playstation. Αλλιώς θα ήξερες ότι αν την κάνεις και σε πάρουν από πίσω δεν έχει επιστροφή. Κόκκινα, stop, αντίθετα κλπ είναι μέσα στο πρόγραμμα αν δεν θέλεις να σε σκίσουν.
    Και αν σου κάτσει η στραβή, αρχίδια εγρήγορση και καλά αντανακλαστικά έχεις.


    αναλογος την περιπτωση εχεις και τις αντιστοιχες δικαιολογιες για <<επιστροφη>>...οι αστυνομια θελει να σε πιασει οχι να σε σκοτωσει,γιατι μετα θα εχει μπλεξιματα αν εχει αναφερει το περιστατικο...τωρα για τον τροπο που επιλεγει ο καθενας να χαθει διαφερει απο ανθρωπο σε ανθρωπο και απο μοτοσακο σε μοτοσακο....

  7. #67
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    δεν το κανω για μαγκια...αν και τις πιο πολλες φορες δεν ειναι επιλογη μου να ξεκινησω ενα κυνηγητο..
    Ποιου επιλογη ειναι?

    Μαλλον σου σημβαινει το εξης, σταματας στο μπλοκο και σου λενε οχι θα σε κυνηγησουμε φυγε αμεσως αλλιως θα συληφθεις!!!
    Φυγε σου λεω!!!


    Α θα αρχιζω να χτυπιεμαι μου φαινεται!

  8. #68
    Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
    Ποιου επιλογη ειναι?

    Μαλλον σου σημβαινει το εξης, σταματας στο μπλοκο και σου λενε οχι θα σε κυνηγησουμε φυγε αμεσως αλλιως θα συληφθεις!!!
    Φυγε σου λεω!!!


    Α θα αρχιζω να χτυπιεμαι μου φαινεται!


    οταν εισαι μια παρεα και σας κανουν σημα και ξεκινησει ενας απο ολους να φυγει αν καθησεις μετα θα εχεις γερα μπλεξιματα μεχρι να αναγκαστεις να δωσεις καποιον...γ'αυτο φευγεις ειναι δεν ειναι επιλογη σου,αυτο εννοουσα και δεν βιωμα μου να ενεργο αβουλα και παθητικα στις αποφασης των αλλων αλλα καποιες φορες χρειαζεται...και σιγα δεν ημαστε και οι οδηγοι τις μοτοσυκλετας που κινουμαστε παντα με το οριο ταχυτητας κτλπ,κτλπ(και το οριο ταχυτητας ειναι πτεσμα στα υπολοιπα που γινονται καθημερινα...)...με προβληματιζει ομως που εμεινες σε αυτη μου την προταση και οχι σε εκεινη για την καταδιωξη στην εθνικη οδο...

  9. #69
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Τωρα αν το συστημα της Ε.Α δουλευε σωστα θα επιαναν και εμενα αν ηθελαν και τον κυριο σημερα στην εθνικη οδο,που ποιος μου λεει εμενα οτι δεν ηταν ο τρελος με το τζιπ και απλα τα κουλαδια μας δεν τα καταφεραν να τον ακινητοποιησουν και συγχρονος παθανε και αγκυλωση στα χερια τους και δεν μπορεσαν να στηλουν σημα...
    Αυτο μου εκανε εντυπωση και γιάυτο εμεινα σ'αυτο.
    Στην εθνικη οδο τι εγινε δεν ακουσα?

  10. #70
    Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
    Αυτο μου εκανε εντυπωση και γιάυτο εμεινα σ'αυτο.
    Στην εθνικη οδο τι εγινε δεν ακουσα?



    τρεχανε να φτασουν τρεια περιπολικα ενα αυτοκινητο στην εθνικη οδο και στο τελος δεν τον επιασαν επειδη τρακαραν μεταξυ τους,λενε λογο υγρασιας...

  11. #71
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Ρε papios τι να σου πω για το συγκεκριμενο δε ξερω.
    Αυτο που εχω να σου πω εγω ειναι οτι επειδη μου φαινεσαι σχετικα μικρος σε ηλικια να προσεχεις και να ξερεις οτι για τις πραξεις σου εισαι υπολογος εσυ κι οχι οι φιλοι σου.

    Φιλικα. Και χρονια πολλα μερες που ειναι.

  12. #72
    Μοτοσυκλετιστής Το avatar του/της dimr1
    Εγγραφή
    19/08/2009
    Μηνύματα
    161
    Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
    Ρε papios τι να σου πω για το συγκεκριμενο δε ξερω.
    Αυτο που εχω να σου πω εγω ειναι οτι επειδη μου φαινεσαι σχετικα μικρος σε ηλικια να προσεχεις και να ξερεις οτι για τις πραξεις σου εισαι υπολογος εσυ κι οχι οι φιλοι σου.

    Φιλικα. Και χρονια πολλα μερες που ειναι.
    Φιλικά κι εγώ συμφωνώ.

  13. #73
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/04/2009
    Μηνύματα
    29
    ena exw na pw...oso gyrnousa me to papi...logo alagis moter... me egrafan gia pinakida...(dn tin evaza gt ekana mlkies) gia kranos...1 fora mono...ktlp ktlp...me to cr omws...an theloun as me piasoun...ptolemaida kyrioi k kyries....poli???oxi dn tha to elega afou sta 20 xiliometra exei dasos xwrafia vouna.....7 fores dokimasan n m stamatisoun...ts 2 dwkimasa tin souza kata batsou....kai tis ypoloipes aplos me kynigisan oi E3YPNOI ZITADES mas...alla pou na bei to suzuki sto freskoorgomeno xwrafi....

  14. #74
    Διχρονάκιας Το avatar του/της GreddyRx7
    Εγγραφή
    14/02/2004
    Μηνύματα
    33
    Γιατί δέν βγάζεται μια κάρτα μέλους όπως εγώ και τέλος τα βάσανα!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    RGV-Γ 250, Suzuki FX68mm, Modenas Dinamik 72mm Tuned By Moto Gas.

  15. #75
    Μοτοσυκλετιστής Το avatar του/της dimr1
    Εγγραφή
    19/08/2009
    Μηνύματα
    161
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Mpompini
    ena exw na pw...oso gyrnousa me to papi...logo alagis moter... me egrafan gia pinakida...(dn tin evaza gt ekana mlkies) gia kranos...1 fora mono...ktlp ktlp...me to cr omws...an theloun as me piasoun...ptolemaida kyrioi k kyries....poli???oxi dn tha to elega afou sta 20 xiliometra exei dasos xwrafia vouna.....7 fores dokimasan n m stamatisoun...ts 2 dwkimasa tin souza kata batsou....kai tis ypoloipes aplos me kynigisan oi E3YPNOI ZITADES mas...alla pou na bei to suzuki sto freskoorgomeno xwrafi....
    Στην επαρχία μιλάνε μεταξύ τους για το ποιός είναι ο καθένας και τι κάνει. Μπορεί να σε στριμώξουνε για κάτι απλό και μετά να σε πρήζουνε συνέχεια. Δεν είναι playmobil, άνθρωποι είναι. Θα σου πρότεινα να βρεις άλλο παιχνίδι, εντουρόβολτες και σε καμιά πίστα ίσως αν ήδη δεν πηγαίνεις όπου γιαυτό φτίαχτηκε το CR σου.

Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Έχω βαρεθεί να λέω τα ίδια και τα ίδια, ά σιχτίρι
    από zireous στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 15/08/2008, 22:57
  2. Οι μπάτσοι προτιμούν POLO....
    από Nik0s στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2005, 13:16
  3. Παραλίγο να την πατήσω...και να με πατήσει!
    από jtoros στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2004, 13:03
  4. Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2004, 15:56
  5. να με και εγωωωωω....
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2004, 01:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF