Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 50

Θέμα: Βοήθεια σε αγορά ΕR-6f

  1. #1

    Βοήθεια σε αγορά ΕR-6f

    Καλησπέρα παιδιά,
    έχω αποφασίσει να αγοράσω το kawa er6f 09 με ΑΒS.Η επίσημη τιμή καθώς και οι τιμές που το βρίσκω σε αντιπροσωπείες ειναι γύρω στα 7800.Καθώς η τιμή δεν έχει πέσει τελευταία και δεν βρίσκω μεγάλες διαφορές σκέφτομαι να το πάρω από το βύνιο που κάνει κάποια δώρα με αγορές μοτο.
    Εσείς προτείνετε κάτι άλλο?Εαν κάποιος έχει αγοράσει από το Βύνιο είναι ικανοποιήμενος?
    Ευχαριστώ Σπύρος

  2. #2
    Πάμε "Μοντέλα-Kawasaki"..


  3. #3
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    τα δωρα του κωλου ειναι ολα.

    κανε μια βολτα στα μαγαζια και μιλα απο κοντα στους αντιπροσώπους ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ απο κοντα και διαπραγματεύσου τη τιμη, θα εκπλαγεις ποσο μπορουν να σου κατεβάσουν τη τιμη...

    παρε επίσημης αντιπροσωπίας kawasaki γιατι εκτος των αλλων θα επωφεληθείς απο την επιλογη που σου δινει η kawasaki να "αγορασεις" ακομα 2 χρονια εγγυηση αντιπροσωπίας, συνολο 4 χρονια (240 ευρω)

  4. #4
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Αν εξαιρέσει κανείς το μπάγκστερ της μπάγκστερ που δίνει όλα τα άλλα ''δώρα'' είναι μούφες. Κοίτα στην αγορά υπάρχουν και έμποροι που δε δίνουν τόσα χρήματα σε διαφημίσεις και ειδικά επίσημοι και τους παίρνει εκτός από δώρα να κάνουν και καλύτερες τιμές.
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  5. #5
    ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις
    οντως οπως λετε περασα απο πολλους και την καλυτερη εντυπωση μου εκαναν απο την επισημη αντιπροσωπεία και οι "μικροι".Οι μεγαλοκαρχαρίες - εμποροι είναι κάπως shady βρε παιδί μου..φαίνεται λίγο η λαμογιά στο βλέμμα.Τέσπα προσφορές που πήρα ήταν οι εξηςαρχικα να πω πως σε οσους πηγα δεν διαπραγματευοταν την τιμη αλλα δωρα-εγω ειμαι διατεθημενος να δωσω 50 της αξιας και τα αλλα σε δοσεις)
    (δεν αναφέρω τα μαγαζιά για ευνόητους λόγους)
    μαγαζι 1:Συναγερμό,Μπάγκστερ,Μανιτάρια,Πινακίδες,Τέλη
    μαγαζι 2:Συναγερμό,Πινακίδες
    μαγαζί 3:Συναγερμό και πινακίδες ή επέκταση εγγύησης 2χρονια ή καποια μειωση στην τιμη
    μαγαζί 4:Τα γνωστά δώρα του Βύνιου(ότι διαφημίζεται)

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ανωνυμος
    ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις
    οντως οπως λετε περασα απο πολλους και την καλυτερη εντυπωση μου εκαναν απο την επισημη αντιπροσωπεία και οι "μικροι".Οι μεγαλοκαρχαρίες - εμποροι είναι κάπως shady βρε παιδί μου..φαίνεται λίγο η λαμογιά στο βλέμμα.Τέσπα προσφορές που πήρα ήταν οι εξηςαρχικα να πω πως σε οσους πηγα δεν διαπραγματευοταν την τιμη αλλα δωρα-εγω ειμαι διατεθημενος να δωσω 50 της αξιας και τα αλλα σε δοσεις)
    (δεν αναφέρω τα μαγαζιά για ευνόητους λόγους)
    μαγαζι 1:Συναγερμό,Μπάγκστερ,Μανιτάρια,Πινακίδες,Τέλη
    μαγαζι 2:Συναγερμό,Πινακίδες
    μαγαζί 3:Συναγερμό και πινακίδες ή επέκταση εγγύησης 2χρονια ή καποια μειωση στην τιμη
    μαγαζί 4:Τα γνωστά δώρα του Βύνιου(ότι διαφημίζεται)
    Προσωπικα μαλλον θα επαιρνα απο το "μαγαζι 1" γιατι ειναι και καλη προσφορα και τα 3 πραγματακια που σου δινει να εισαι σιγουρος πως καποια στιγμη θα τα θελησεις...
    Καλες αγορες,πολυ ομορφο το ΕΡ παρεπιμπτοντως...

  7. #7
    οντως απο εκει το παρηγγειλα τελικα..την αλλη βδομαδα ερχεται..

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ανωνυμος
    οντως απο εκει το παρηγγειλα τελικα..την αλλη βδομαδα ερχεται..
    Καλοριζικο φιλε μου,αγρατζουνιστο και καλοταξιδο!!Χρωματακι??Ασπρο??

  9. #9
    ευχαριστω φιλε αλλα it wasn't meant to be...
    Το "μαγαζι 1"τελικα με ενημερωσε οτι σε μαυρο με ΑΒS δεν υπαρχει..(μονο χωρις ΑΒΣ)
    οποτε θα αναγκαστω να το παρω ή από όποιον το έχει σε εκθεση ή από την αντιπροσωπεία...
    Τώρα να σας ρωτήσω το δάνειο που είχα ζητήσει στο 50 τοις εκατο και εγκρίθηκε και τώρα θα ακυρωθεί τι παίζει?τπτ ελπίζω ε?

  10. #10

    Κριμα,κι ειχες μπει σε ψυχολογια να το παρεις τωρα...Ψαξτο λιγο και θα βρεις!Με το δανειο το ειχες κανει μεσω του εμπορου?

  11. #11
    ακριβως...θειος εμπαιγμος...
    ναι μεσω εμπορου το ειχα κανει,μου ειπε σημερα οτι θα το ακυρωσει και δε θα εχω εγω καποια συνεπεια..Στο μαγαζι 4 εν τω μεταξυ μου ειπαν οτι το εχουν..(και ολοι επικοινωνουν με ΤΕΟΜΟΤΟ..)τώρα τι παίζει...τι να πω..

  12. #12
    Σιγουρεψε το με τα ματια σου πριν κλεισεις παλι καμια συμφωνια γιατι κι αυτοι μπορει να εχουν χωρις ΑΒΣ και να σου πασαρουνε αυτο ενω θα τους μιλας για ΑΒΣ...Δε νομιζω να εχεις καμια συνεπεια παντως με το δανειο που ακυρωθηκε!Ελπιζω να βγαλεις γρηγορα ακρη..

  13. #13
    εβγαλα ακρη με εισαγωγη..
    αντε να δουμε τι θα γινει
    σε κανα 10-15 μερες υποτιθεται θα το εχω..χωρις ΑΒΣ δεν παιρνω τους το λεω ισια και σταρατα.

  14. #14
    Ωραιος...Υπομονη τοτε μεχρι να ερθει!!!

  15. #15
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.256
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    τα δωρα του κωλου ειναι ολα.

    κανε μια βολτα στα μαγαζια και μιλα απο κοντα στους αντιπροσώπους ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ απο κοντα και διαπραγματεύσου τη τιμη, θα εκπλαγεις ποσο μπορουν να σου κατεβάσουν τη τιμη...

    επειδή για το F ενδιαφέρομαι και του λόγου μου , από κοντά και μαγαζί δεν είδα κάτι το εξαιρετικό .
    7700 μετρητά με πινακίδες μέσα και δώρο μια ψηλότερη ζελατίνα kawasaki που ζήτησα .Μια φορα εγώ του είπα για το μαύρο με το γκρι στην ποδιά το οποίο μάλλον ειναι 2010 χρώμα και ίσως μου είπανε να έχει και άλλη τιμή ....



    Modenas Kriss 125

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βοήθεια σε αγορά scooter
    από salo στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2011, 00:15
  2. Βοηθεια για αγορα μπουφαν
    από sunnymtx στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 01/03/2006, 17:24
  3. Βοηθεια για αγορα αυτοκινητου...
    από Koufalonix στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2005, 12:50
  4. Βοήθεια σε θέμα λογικής.
    από wizzy στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2005, 10:39
  5. Βοηθεια σε μια ερωτηση
    από lagel στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2004, 08:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF