Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 47

Θέμα: ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ σας φτιαχνει....

  1. #1
    Suzuki
    Εγγραφή
    22/03/2009
    Μηνύματα
    9

    ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ σας φτιαχνει....

    Φιλοι του διτροχου και του 4τροχου,σας φτιαχνω οτιδηποτε χαλασει απο τα δερματινα που φοραμε(φερμουαρ,κουμπια,τρουκακια)μπουφαν,φορμες ολοσομες!!!!απο'κει και περα ραψιματα σε γαντια κ μπακγστερ,διαφορες ζημιες και γρατζουνιες απο κανα χαζο πεσιμο,στα καλα τα μπουφαν μας κ στα μποτακια μας!!Ζωνες εχω αγγραφες πολλα σχεδια,για τζην αλλα και για κανα γαμο για οποιον ενδιαφερεται!!!χαχα!με το καλο οποιος ειναι νανεβει τα σκαλια!!Κανω αλλαγες χρωματων σε μπουφαν κ διορθωσεις σε χρωματα απο ζημιες που λεγαμε!!Βαζω σολες λαστιχο αντιολισθητικες κ τακουνια οπου θελει ο καθε γκαζιαρης βεβαια μην αδικουμε τις γυναικες,γιατι ολη μερα στο μαγαζι παιδια μ'αυτες εχω να κανω!!!καταλαβενετε...τι τραβαω!Και επισης ξεχασα να αναφερω οτι αλλαζω φερμουαρ και σε τσαντες,σακ βουαγιαζ(μικρα-μεγαλα)μεχρι τσαντες για λαπτοπ!!!Ακομα αμα εχουν χαλασει τα λογοτυπα των μπουφαν δηλαδη τα γραμματα σε πλατη,στηθος,ωμους, εχω δερματα σε πολλα χρωματα και τα ραβω εκει ακριβως οπου ειναι αυτα που χαλασαν!!!Π.χ.DAINESE-COLORI-BLZ και οτι αλλο θελετε εχω αρκετα χρονια στη δουλεια αυτη,αλλα εχω και πολυ τρελα με τις μηχανες απο πολυ μικρος,ετσι πιο πολυ τα κανω για χομπι αυτα ολα τα μερεμετια για τους παθοντες, με αγαπη για τις μοτο!αφου ολοι εχουμε το ιδιο μικροβιο με τα μπουφαν μας,τα γαντια,τις μποτες μας--αλλωστε δεν τα περνουμε και τσαμπα--εεεε????Βεβαια δεν με πηραν και τα χρονια στα34 ειμαι.Αρα καταλαβαινετε το μερακι που εχω,δεν θελω να σας τα παιρνουν οι αντιπροσωποι των εταιριων!εχω ακουσει κατι τρελες τιμες που ζητανε απο διαφορους πελατες μου.Βρισκομαι στη ΝΙΚΑΙΑ και το μαγαζι μου λεγεται το ''ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΙΚΟ''!!Οποιος θελει κατι η πληροφοριες στειλτε π.μ. η καλεστε στο 6934117658+210-4923414.Μπαμπης λεγομαι!Πιστευω να σας βοηθησω σε οτι χρειαστειτε και θελετε! :a44: ευχαριστω!!!

  2. #2
    Μπάμπη αν και η άμεση διαφήμιση δεν επιτρέπετε, κάνω μια εξαίρεση καθώς το αντικείμενο της δουλειάς σου είναι ψιλο-σπάνιο και όλοι μας έχουμε κάποια στιγμή σκεφτεί που θα φτιάξουμε τον εξοπλισμό μας.
    Εκτός αυτού έχει χαβαλέ το ποστάκι σου.

    Το post σου μεταφέρεται στον προστατευτικό εξοπλισμό που ταιριάζει καλύτερα.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ARISPEED1
    Εγγραφή
    10/02/2008
    Μηνύματα
    530
    Γειά σου Μπάμπη . Απο μπότες χωμάτινες ,εντούρο ,μοτοκρός ,σόλες ,επιδιορθώσεις είμαστε οκ ;

  4. #4

    Re: ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ σας φτιαχνει....

    Μπάμπη,

    Ισως να είσαι ο κατάλληλος άνθρωπος για να μου φτιάξει ένα bagster που θέλω.

    Πες μου ότι τα πας καλά με το θέμα .. και σου έρχομαι.

    Κώστας

  5. #5
    Suzuki
    Εγγραφή
    22/03/2009
    Μηνύματα
    9

    ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Φιλε...

    Φιλε Αριστομενη για οτι αφορα τις μποτες που λες κανενα προβλημα οτι ειδος και ναναι!εχω αρκετα καλα υλικα που αυτο που θα μπει νασαι σιγουρος οτι δεν θα γλυστραει με τιποτα,θα ειναι και ομορφο να ταιριαζει και με την δικια της!Απο'κει και μετα δεν ξερω τι σου εχουν παθει που αναφερθηκες σε καποια επιδιορθωση,παντως σε καποιες alpinestars μποτες αγωνα που ειχαν σπασει κατι λουρια πλαστικα σαν κροκοδειλοι που ασφαλιζαν την μποτα στο ποδι απο κατω μεχρι πανω στη γαμπα τα εφτιαξα και δεν φαινοταν και τιποτα!!μιλαω για μποτες αγωνα!!αμα δω θα σου πω Για το bugster φιλε μου δεν αναφερεις τι γκαζι κρατας στα χερια σου να παρω χαμπαρι τι ντεποζιτο εχει!!!παντως για να ξερεις απο την αρχη να κατασκευασω ειναι λιγο πακετο να λεμε την αληθεια και δεν πιστευω να σε συμφερει κιολας!Εμενα μ'αρεσει να τα λεω στα ισια οτι ειναι.ειπαμε να κανουμε την τρελα μας και να κανουμε τις δουλιτες μας ωραια και ζορικα,οτι αλλο ειναι το βλεπουμε και πρατουμε!!:rotflmao: Για κατι καθαρισμους για μεσα στο κρανος και για τα μαξιλαρακια που βγαινουν ειδικα και ειναι πιο ευκολα,τα πραματα ειναι απλα.στο εμποριο καταρχην πουλανε ειδικα σπρευ που ειναι για την δουλεια αυτη,εχω και γω καποιο προιον(αφρος)που καθαριζει ολα τα ευαισθητα υφασματα,σουετ,καστορι.Δεν εχει χημικα και αλλα.απο'κει και περα και το soflan που ειπε ο φιλος,αλλα πολυ καλο ειναι και τοΑς Ατζεντιλε σε ενα μπωλ και με ενα βουρτσακι με πλαστικες τριχες που ειναι για τα σαλονια αυτα τα πουλανε παντου και εχουν φτηνα!!!θακανεις δουλεια σιγουρα. :a24: :a24:Ευχομαι να περασατε καλα το ΣΚ και να μην ειχατε τιποτα ευτραπελα με τα γκαζια σας,τα ξαναλεμε!!!!

  6. #6
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    +1300 για αυτά που αναφέρει ο Μπάμπης.
    Τον ξέρω και κάνει γαμώ τις δουλειές. (διαφήμιση ξε διαφήμιση, όπως είπε ο Βύρωνας, σπάνια πράγματα)
    Προτείνω και εγώ να γίνει sticky , θα βοηθήσει αρκετούς




  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fz6man
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    357
    φιλε μπαμπη μπορεις να στενεψεις cordura χωρεις να χαλασει η αδιαβροχοποιηση? (παντελονι ) επεισης εχω ενα ζευγαρι γαντακια καλοκαιρινα τα οποια με σφιγκουν στα δαχτυλα του αντιχειρα? αυτο που κανουν οτοστοπ μπορουμε να κανουμε τιποτα?
    το καλυτερο ταξιδι ειναι αυτο που δεν καναμε ακόμα!

  8. #8
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fz6man
    φιλε μπαμπη μπορεις να στενεψεις cordura χωρεις να χαλασει η αδιαβροχοποιηση? (παντελονι ) επεισης εχω ενα ζευγαρι γαντακια καλοκαιρινα τα οποια με σφιγκουν στα δαχτυλα του αντιχειρα? αυτο που κανουν οτοστοπ μπορουμε να κανουμε τιποτα?

    Πάρτον ένα τηλέφωνο, γιατί μπαίνει σπανίως
    Αλλιώς αν τον δω θα του το μεταφέρω



  9. #9
    Suzuki
    Εγγραφή
    22/03/2009
    Μηνύματα
    9

    tsagaris

    παιδια χιλια συγνωμη αλλα ειχα προβλημα με το τηλ.μου!!!αλαξα νουμερο κινητου επειδη εληξε το συμβολαιο μου!!! χιλια ευχαριστο στο μανχαντερ που εδωσε τισ πληροφοριες γι το που βρισκεται το μαγαζι μου !!!το τηλ.το καινουργιο ειναι 6983-185932 και 6934117658το μαγαζι ιναι στο ηρακλειο αττικης,5λεπτα απο τον ηλεκτρικο σταθμο!!!(οχι με τα ποδια!!!)

  10. #10
    ...σε τρομαξα? Το avatar του/της mpou
    Εγγραφή
    11/09/2007
    Μηνύματα
    791
    -Μην τον πάρετε τηλέφωνο πολύ πρωί. Το μαγαζί ανοίγει στις 10:30-11:00 (αλλά κλείνει αργά το απόγευμα)
    -Αν περάσετε από το μαγαζί, μη φοβηθείτε την σκυλιτσα του (ροτβάιλερ ). Αν δεν είναι ο ίδιος μέσα στο μαγαζί, τότε φοβηθείτε άφοβα:rotflmao:
    -Μη σας πιάσει στην πάρλα. Πετάχτηκα για να πάρω τις εντουρομπότες μου, και μιλούσαμε πάνω από ώρα για τα μηχανάκια μας, στήνοντας αυτόν που με περίμενε . Αν πάλι έχετε χρόνο, μην έχετε πιει καφέ πριν
    -Η δουλειά του φαίνεται πολύ καλή. Το σημερινό λάσπωμα θα το δείξει και στην πράξη
    -Περαστικά και στην σουζούκα του (ψιλοπράγματα)

    Χάρηκα που σε γνώρισα φίλε

  11. #11
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
    -Μην τον πάρετε τηλέφωνο πολύ πρωί. Το μαγαζί ανοίγει στις 10:30-11:00 (αλλά κλείνει αργά το απόγευμα)
    -Αν περάσετε από το μαγαζί, μη φοβηθείτε την σκυλιτσα του (ροτβάιλερ ). Αν δεν είναι ο ίδιος μέσα στο μαγαζί, τότε φοβηθείτε άφοβα:rotflmao:
    -Μη σας πιάσει στην πάρλα. Πετάχτηκα για να πάρω τις εντουρομπότες μου, και μιλούσαμε πάνω από ώρα για τα μηχανάκια μας, στήνοντας αυτόν που με περίμενε . Αν πάλι έχετε χρόνο, μην έχετε πιει καφέ πριν
    -Η δουλειά του φαίνεται πολύ καλή. Το σημερινό λάσπωμα θα το δείξει και στην πράξη
    -Περαστικά και στην σουζούκα του (ψιλοπράγματα)

    Χάρηκα που σε γνώρισα φίλε

    Πιτμπουλίνα είναι η κοπέλα βρε.
    Και πίστεψε με, θα μείνεις άκρως ευχαριστημένος...


  12. #12
    ...σε τρομαξα? Το avatar του/της mpou
    Εγγραφή
    11/09/2007
    Μηνύματα
    791
    Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
    Πιτμπουλίνα είναι η κοπέλα βρε.
    Και πίστεψε με, θα μείνεις άκρως ευχαριστημένος...

    Έχεις δίκιο, πιτμπουλινίτσα

    Οι μπότες δοκιμάστηκαν χθες, άψογες

  13. #13
    καλύτερος ! Το avatar του/της Nikoskazer2000
    Εγγραφή
    24/08/2005
    Μηνύματα
    1.329
    Εχω χαλάσει λεφτά στα φερμουάρ στις μπότες...

    Καλές δουλειές Μπάμπη!
    Ορκισμένος σιδερόκωλος!

  14. #14
    Suzuki
    Εγγραφή
    22/03/2009
    Μηνύματα
    9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Αφου παραπανω λενε οτι εκλεισε ο Μπαμπης.....
    Kαλημερα σε ολους,φιλαρακια μου απλα εφυγα απο το Ηρακλειο και ηρθα στα πατρια εδαφη μουΝΙΚΑΙΑ!!!Ανοιξα εδω το μαγαζι απο το Μαιο που την εκανα απο πανω.Ειμαι εδω για να κανουμε η να φτιαξουμε οτι εσεις θελετε:rotflmao: Εχω αλλαξει τα στοιχεια και τα τηλ.στην αρχικη μου συζητηση στον Προστατευτικο Εξοπλισμο!!Εχουν ερθει αρκετοι φιλοι εδω απο το ΜΟΤΟ και εχω κανει τα θεματα που ειχαν.Πολλα χαιρετισματα στο Manhunter!!!Πιστευω οτι το ξερουν τωρα ολοι οι φιλοι που μπορει να χρειαστουν κατι απο'μενα.

  15. #15
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680

    Thumbs up

    Φιλε Μπαμπη μαλλον μας σωνεις...Εχουμε γεμισει τα δερματινα μας με κρικους απο μπρελοκ γιατι εχουν σπασει ολα!!Αν τελειωσουν τα μπρελοκ μενουν μονο τα απαραιτητα και καταργουνται οι τσεπες!! Αν προσαρμοζεις κ φερμουαρακια απο μπουφαν σε δερματινο παντελονι για συνδεση εισαι Θεος!!!!

    Θα σε επισκεφτουμε σιγουρα γιατι εχουμε ξενερωσει με ολα τα δηθεν μαγαζια που τα πουλανε κ οταν τους το πας θα βρουνε μια δικαιολογια να σε στειλουνε αλλου!!! Επαγγελματισμος σε ολο το μεγαλειο...
    Ride(s) the wind of change...

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. GALOP: Πιο Avatar σας αρέσει πιο πολύ?
    από SeNNinhA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 19:38
  2. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 16:43
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 23:42
  4. Πολύ καλημέρα σας
    από Godfather στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 13:31
  5. Τη γνώμη σας παρακαλώ..
    από almalibera στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2003, 13:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF