Σελίδα 30 από 33 ΠρώτοΠρώτο ... 20252627282930313233 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 436 έως 450 από 481

Θέμα: Κοπή πίτας moto.gr 2010

  1. #436
    Καμμένο μέλος Το avatar του/της ERRIKA
    Εγγραφή
    05/10/2008
    Μηνύματα
    806

    Σήμα moto.gr

    Eρώτηση: Πού μπορώ να βρω αυτοκόλλητα moto.gr καθώς στην κοπή της πίτας ξεχάσαμε να πάρουμε; (Ήταν πολλά τα σφηνάκια....)
    Dura lex, sed lex.

  2. #437

    Re: Σήμα moto.gr

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
    Eρώτηση: Πού μπορώ να βρω αυτοκόλλητα moto.gr καθώς στην κοπή της πίτας ξεχάσαμε να πάρουμε; (Ήταν πολλά τα σφηνάκια....)
    ask here www.xasou.gr

  3. #438

    Re: Σήμα moto.gr

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
    Eρώτηση: Πού μπορώ να βρω αυτοκόλλητα moto.gr καθώς στην κοπή της πίτας ξεχάσαμε να πάρουμε; (Ήταν πολλά τα σφηνάκια....)

    Μην κάνεις το λάθος και δώσεις διεύθυνση κατοικίας γιατί θα ξεπροβάλουν 100 μαντραχαλαίοι με μια χούφτα αυτοκόλλητα ο καθένας πρόθυμοι να σε βοηθήσουν :rotflmao:
    Fortis Fortuna Adiuvat

  4. #439

    Re: Re: Σήμα moto.gr

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
    ask here www.xasou.gr
    δεν νομίζω...

    ο powerphot (www.xasou.gr) ανέλαβε να μας βγάλει τα αυτοκόλλητα, κατόπιν συνεννοήσεως και σε μια ελάχιστη ποσότητα (δε μπορείς να πας να του πεις βγάλε μου 10 αυτοκόλλητα), η οποία διατέθηκε όλη στη πίτα (από όσο ξέρω...)

    Όσοι πήραν, πήραν... τώρα αν κάποιος έχει κρατήσει καβάτζα πολλά και του περισσεύουν και μπορεί να δώσει ....

  5. #440
    Στην κοπη της πιτας πηρα 5 οποτε εχω 4 να δωσω σε οποιον θελει. Ζωγραφου μενω οποιος θελει και ειναι κοντα ας στειλει pm.

  6. #441

    Re: Σήμα moto.gr

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
    Eρώτηση: Πού μπορώ να βρω αυτοκόλλητα moto.gr καθώς στην κοπή της πίτας ξεχάσαμε να πάρουμε; (Ήταν πολλά τα σφηνάκια....)
    Εχω λίγα ακόμη, αλλά πως θα γίνει να τα πάρεις? Στείλε μου ένα πμ μήπως βολεύει να στα αφήσω κάπου.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  7. #442
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    ΄Ηταν σούπερ όλα, και κυρίως η πίτα......
    Δεν γνώριζα κανέναν προσωπικά και μου ήταν κάπως δύσκολο να "κοινονικοποιηθώ" αφού ως γνωστον είμαι ένας φτωχός και μόνος κάουμποι ...
    Παρόλα αυτά συστήθηκα με αρκετούς και σίγουρα θα φροντίσω την επόμενη φορά να είμαι λίγο ομιλιτικότερος... να σται όλοι καλά και πάντα όρθιοι...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  8. #443
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
    ΄Ηταν σούπερ όλα, και κυρίως η πίτα......
    Δεν γνώριζα κανέναν προσωπικά και μου ήταν κάπως δύσκολο να "κοινονικοποιηθώ" αφού ως γνωστον είμαι ένας φτωχός και μόνος κάουμποι ...
    Παρόλα αυτά συστήθηκα με αρκετούς και σίγουρα θα φροντίσω την επόμενη φορά να είμαι λίγο ομιλιτικότερος... να σται όλοι καλά και πάντα όρθιοι...

    ρε συ, γνωρισες εμενα! Αρκει!













    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    οντως ημασταν στον πανικο ρε γμτ! Την επομενη φορα....και εισαι και παλιος γνωριμος ρε ψηλε! Να μη το ξερω απο το καλοκαιρι να τα λεγαμε με ησυχια στο νησι!


  9. #444
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747

    Re: Re: Σήμα moto.gr

    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Εχω λίγα ακόμη, αλλά πως θα γίνει να τα πάρεις? Στείλε μου ένα πμ μήπως βολεύει να στα αφήσω κάπου.
    άσε και για μένα κανένα όταν ξαναπεράσεις από του Παπ γιατί δεν πήρα

  10. #445
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607

    Re: Re: Re: Σήμα moto.gr

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
    άσε και για μένα κανένα όταν ξαναπεράσεις από του Παπ γιατί δεν πήρα

    να το κανεις τι?


    Μηπως θα το δει και κανεις πανω στο μηχανακι σου?

  11. #446
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747

    Re: Re: Re: Re: Σήμα moto.gr

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    να το κανεις τι?


    Μηπως θα το δει και κανεις πανω στο μηχανακι σου?
    όταν στο ξαναδώσω όλο και κάπου θα το πας

  12. #447
    Hasta la Victoria Siempre Το avatar του/της blueangel
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    827
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
    ΄Ηταν σούπερ όλα, και κυρίως η πίτα......
    Δεν γνώριζα κανέναν προσωπικά και μου ήταν κάπως δύσκολο να "κοινονικοποιηθώ" αφού ως γνωστον είμαι ένας φτωχός και μόνος κάουμποι ...
    Παρόλα αυτά συστήθηκα με αρκετούς και σίγουρα θα φροντίσω την επόμενη φορά να είμαι λίγο ομιλιτικότερος... να σται όλοι καλά και πάντα όρθιοι...
    Να το φροντίσεις ρε φίλε και γώ με κάποια παιδιά που δεν τα ξερα φρόντισα να γνωριστούμε Σκέψου ότι ο xt-billy από την δική μας παρέα σε ψαχνε πόση ωρα να σε βρεί και δεν ξέρω και τελικά αν τα κατάφερε... Next time...
    Hay personas que nos hablan y ni las escuchamos...., Hay personas que nos hieren y no dejan ni cicatrizes...., Pero hay personas que simplemente aparecen en nuestra vida y nos marcan para siempre....., No hagas nada por obligacion ni por compromiso .....,Si no por amor !!!
    Cuando una puerta se cierra,otra se abre...
    NO CUENTES LOS ANOS, CUENTA LOS RECUERDOS!!!


  13. #448
    Όντως ήταν όμορφα.Εγώ γνώρισα 5 6 άτομα,καλά είναι για αρχή.LOUKILOUK εσένα δεν σε γνώρισα προσωπικά αλλά νομίζω ότι είδα την καλή σου φεύγοντας.Βγαίνοντας δεξιά ήταν?
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  14. #449
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
    ... Δεν γνώριζα κανέναν προσωπικά και μου ήταν κάπως δύσκολο να "κοινονικοποιηθώ"...
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gallos
    ...Εγώ γνώρισα 5 6 άτομα,καλά είναι για αρχή...

    Έχετε χάρη που δεν ήταν ασύρματο το μικρόφωνο. Αν ήταν, θα είχατε δώσει όλοι συνέντευξη στον περπιράκη.. :rotflmao:
    safety doesn't happen by accident

  15. #450
    εχω γλαροοοο... Το avatar του/της jimmy10
    Εγγραφή
    13/02/2009
    Μηνύματα
    321
    ρε 'σεις πως το ελεγε το παλιο ανεκδοτακι...

    "να οργανωθουμε παιδια, να οργανωθουμε..."

    Η κρίση της μέσης ηλικίας ξεκινά στα 35.

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 93
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2004, 09:20
  2. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2004, 22:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF