Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 22 από 22

Θέμα: Ρε δεν παμε καλα καθοοολου καλα!!!

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
    politis - ναι 100 εκεί?
    Smourf - μάλιστα
    politis - - αχ πάλι καλά γιατί νόμιζα πως πήρα το 200.
    Smourf - ...
    politis - ναι. λοιπόν έχω να αναφέρω έναν τύπο με ένα μαύρο οκτάβια με φιμέ τσάμια και αριθμό πινακίδα "τάδε" ο οποίος με πλεύρισε και μου έβγαλε όπλο και αν δεν έστριβα απότομα σε ένα στενό θα με γάζωνε
    Smourf - ΜΗΤΣΟ!!!!!!!! πιάσε τα καλάσνικόφ την πέσανε σε ένα παλικάρι και τον χτυπήσανε στο πόδι με όπλο! πάμε να τον γαζώσουμε τον μπούστη!!!

    επίσης παίρνεις τηλέφωνο και όποιον σεκιουριτά ξέρεις και τα media.





    μόνο έτσι υπάρχει ελπίδα να γίνει κάτι στο Ελλαντιστάν πλέον....
    χαχαχαχαχα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    εγραψεςςς

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    695
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
    politis - ναι 100 εκεί?
    Smourf - μάλιστα
    politis - - αχ πάλι καλά γιατί νόμιζα πως πήρα το 200.
    Smourf - ...
    politis - ναι. λοιπόν έχω να αναφέρω έναν τύπο με ένα μαύρο οκτάβια με φιμέ τσάμια και αριθμό πινακίδα "τάδε" ο οποίος με πλεύρισε και μου έβγαλε όπλο και αν δεν έστριβα απότομα σε ένα στενό θα με γάζωνε
    Smourf - ΜΗΤΣΟ!!!!!!!! πιάσε τα καλάσνικόφ την πέσανε σε ένα παλικάρι και τον χτυπήσανε στο πόδι με όπλο! πάμε να τον γαζώσουμε τον μπούστη!!!

    επίσης παίρνεις τηλέφωνο και όποιον σεκιουριτά ξέρεις και τα media.





    μόνο έτσι υπάρχει ελπίδα να γίνει κάτι στο Ελλαντιστάν πλέον....

    χαχαχαχαχαχαχαχα
    μη σου πω τους λες οτι ηταν και αλβανος
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  3. #18
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker

    μη σου πω τους λες οτι ηταν και αλβανος

    Αλβανός,Εβραίος,μαύρος και μπούστης :rotflmao:
    Fortis Fortuna Adiuvat

  4. #19
    Γυρνώντας σήμερα σπίτι από Θεσ/νίκη στην Μουδανιών πάω με 130 αριστερά και βλέπω ένα μαύρο BMW σειρά 5 (παλιούτσικο) να έρχεται με 1000 από πίσω.Παρά το ότι είχα αμάξια δεξιά που προσπερνούσα μου βγήκε ο Ευρωπαίος και χώθηκα δεξιά να περάσει ο σούπερντούπερ γρήγορος (ήμουν με αμάξι).
    Αυτός προσπερνάει και αμέσως χώνετε δεξιά.Ε λέω θα θέλει να στρίψει ,βγαίνω αριστερά και τον προσπερνάω καθώς είχε κολλήσει πίσω από άλλο αμάξι.Αυτός πετάγεται πάλι αριστερά και κολλάει πίσω μου.Να μην μακρηγορώ φαινότανε και από την φάτσα και από την οδήγηση ότι είναι "αλού¨
    Άρχισε να μου κάνει διάφορα οπότε πριν το Ρίσιο κάνω πως κοιτάω τις πινακίδες του και πως παίρνω τηλέφωνο.
    Εξαφανίστηκε ο τύπος...
    " Θέλεις ξανά ν' αποτελειώσεις μοναχός
    Ενα ταξίδι που ποτέ δεν τελειώνει"

    Για ταξιδευτές: www.cars4rent.gr/

  5. #20
    ΤρεΛαμέΛος Το avatar του/της nihristo
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    432
    Στον ίδιο δρόμο Μουδανιών-Θεσσαλονίκης πηγαίνω αριστερά με το αμάξι με 120-130, καθώς ήμουν σε προσπέραση. Σε δευτερόλεπτα βλέπω φώτα στον καθρεύτη και πριν προλάβω να κάνω καλά καλά δεξιά ένα golf-καρατούμπανο-φτιαγμένο-χαντ μειντ χώνεται ανέμεσα στο διάζωμα και εμένα, κάνω απότομα δεξιά και για λίγο δεν τρακάραμε...2 χλμ μετά, στροφή Καρδίας για όσους ξέρουν, βλέπω στο δρόμο λαμαρίνες -προφυλακτήρες κλπ και ο κύριος έχει φύγει στο αντίθετο ρεύμα και έχει προκαλέσει ατύχημα με άλλα 2 αμάξια...

    Πάντως για το octavia- κακώς για μένα προσπαθούσες να τον ξαναπεράσεις... Αφορμές ψάχνουν αυτοί και μπορεί να μην έχουν να χάσουν τίποτα εσύ όμως έχεις...
    πριν τον αγώνα ελέγχουμε ΟΛΕΣ τις βίδες...

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    695
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nihristo


    Πάντως για το octavia- κακώς για μένα προσπαθούσες να τον ξαναπεράσεις... Αφορμές ψάχνουν αυτοί και μπορεί να μην έχουν να χάσουν τίποτα εσύ όμως έχεις...
    προσπαθησα να τον περασω γιατι με πηγαινε καροτσακι και παταγε συνεχεια αποτομα φρενα χωρις λογο με αποτελεσμα να κινδυνευω να πεσω πανω του οποτε δεν υπηρχε αλλη λυση.
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  7. #22
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
    προσπαθησα να τον περασω γιατι με πηγαινε καροτσακι και παταγε συνεχεια αποτομα φρενα χωρις λογο με αποτελεσμα να κινδυνευω να πεσω πανω του οποτε δεν υπηρχε αλλη λυση.

    Yπαρχει και η αλλη λυση.Τον αφηνεις να φυγει.Τωρα αν παρεις και τηλ το 100 μια χαρα θα κανεις.Σημερα εισαι εσυ αυριο μπορει να βαλει αλλον στο ματι.
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 102
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2007, 16:31
  2. Δεν παμε καλα!
    από GeorgeFZR στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2006, 19:43
  3. Ρε δεν πάμε καλά....
    από lampros_fazer στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2006, 15:50
  4. Δεν πάμε καλά ρεεεεεεεε...
    από Cpt. Haddock στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2006, 14:57
  5. ρε δεν πάμε καλά
    από Alx 84 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2005, 19:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF