Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 70

Θέμα: Θελω να οργανωσουμε California Superbike School για τα μελη του Moto.gr

  1. #16
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334
    Στο level 1 μπορουν να μπουν αν δεν κανω λαθος και αλλες μηχανες εκτος street.

    Οποτε μεγαλα ON-OFF και αλλες ειναι ΟΚ.

  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    καλημέρα σε όλους,
    πολλές απορίες μαζεμένες, και που να δείτε πόσες έχουμε ακόμα να λύσουμε...
    Αρχίζω με τις μοτοσυκλέτες, street, on-off κλπ. δεν έχουν πρόβλημα, δεν μπορούν μοτοσυκλέτες με enduro λάστιχα, παπιά και scooter. Χρειάζεται οπωσδήποτε δερμάτινος εξοπλισμός (δέρμα πάνω κάτω, κράνος, μπότες και γάντια) όσοι δεν έχουν δερμάτινα, μπορούν να νοικιάσουν. Στα δέκα άτομα υπάρχει έκπτωση 10%, έκπτωση υπάρχει και στο ξενοδοχείο, αν κλείσετε τρίκλινα θα σας έρθει πολύ λιγότερο (ωτοασπίδες μαζί οπωσδήποτε), αν είσαστε περισσότεροι από 20 τότε θα το συζητήσουμε σοβαρά για κάτι καλύτερο. Υπάρχει δυνατότητα μεταφοράς περιορισμένου αριθμού μοτοσυκλετών με μικρό σχετικά κόστος. Στις 25-26 Ιουνίου έχουμε διήμερο στις Σέρρες με το CSS, στα συγκεκριμένα είχαν κάνει κράτηση 30 άτομα από την Κρήτη, οι οποίοι ακύρωσαν εχθές και θα έρθουν τον Σεπτέμβριο, άρα αν θέλετε Ιούνιο το συζητάμε. Στην πίστα kart που υπάρχει δίπλα, μπορείτε αν θέλετε να κατασκηνώσετε, έχει στην καφετέρια τουαλέτες και ντους, ακόμη φθηνότερα. Τι άλλο θέλετε να μάθετε, ανοιχτή σε ερωτήσεις....
    Ιωάννα

  3. #18
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334
    Αγαπητη Ιωαννα καλησπερα.

    Υπαρχουν διαθεσιμες θεσεις για ποσα ατομα ?

    (τα μελη του Moto να γραψουν post για συμετοχες).

    Για το ξενοδοχειο μεσω του 0-300 κλεινουμε θεση ?.

    Ακομα πως θα γινει να μεταφερω την μοτο μου και πιο ειναι το κοστος.


  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
    Αγαπητη Ιωαννα καλησπερα.

    Υπαρχουν διαθεσιμες θεσεις για ποσα ατομα ?

    (τα μελη του Moto να γραψουν post για συμετοχες).

    Για το ξενοδοχειο μεσω του 0-300 κλεινουμε θεση ?.

    Ακομα πως θα γινει να μεταφερω την μοτο μου και πιο ειναι το κοστος.

    δεν μπορώ να σου πω συγκεκριμένο νούμερο, κάθε μέρα που περνάει η λίστα μεγαλώνει, καλό θα ήταν να αρχίσετε να γράφετε ονόματα να ξέρουμε, ξενοδοχείο ΕΛΠΙΔΑ 23210-59311 λέτε ότι θα κάνετε τα μαθήματα, για να σας κάνουν έκπτωση. Μεταφορέας Κιοσές Σάκης 6932-428604, το κόστος, απ' ότι μου έχει πει είναι ανάλογο με τις μοτοσυκλέτες που θα μεταφέρει, από 45-80 euro.

  5. #20
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334



  6. #21
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916
    Σε οτι αφορα την μεταφορικη (ο Σακης) εαν πας solo χρεωνει 40 ευρω / μηχανη. και ανεβαινεις με KTEΛ ή τρενο (κοστος 35 ευρα).

    Το κοστος ξενοδοχειων εντος Σερρων ειναι 50-80 το δικλινο ενω εκτος Σερρων (το συνιστω γιατι εχεις ησυχια) το κοστος ειναι περιπου το ιδιο αλλα εχουν καλυτερες εγκαταστασεις. Οταν ανεβηκαμε πριν ενα μηνα επιλεξαμε να μεινουμε στην Λιμνη, μονο 26χλμ αποσταση απο την πιστα σε ενα φοβερο τοπιο που σε αποζημιωνει και μας εφτιαχνε τη διαθεση....

    Το τρικλινο το θεωρω κακη επιλογη.....


  7. #22
    A.I.R.P. Το avatar του/της pissaman
    Affiliate
    Εγγραφή
    26/05/2005
    Μηνύματα
    641
    Όποιος μείνει σε ξενοδοχείο να ΜΗΝ πάει να μείνει στου διαόλου τη μάνα, επειδή το βρήκε 5 και 10? φθηνότερα! Μην ξεχνάτε ότι για τα μαθήματα πρέπει να είσαστε στις πίστα στις 7.00 το πρωί!
    Τώρα, πότε θα προλάβετε να σηκωθείτε, να πάρετε το πρωινό σας στο ξενοδοχείο, να κάνετε 30 - 50 χλμ από την Κερκίνη, ή την Αλυστράτη για να είσαστε και στις 7.00 στην πίστα....
    Εγώ πλήρωσα στην Ελπίδα, και δεν πρόλαβα να ανοίξω το δεύτερο μάτι και ήμουν στην πίστα!
    Όσο για το κόστος, μην τσιγκουνευτήτε τα λεφτά για λάστιχα, διόδια, ξενοδοχεία κτλ κτλ!
    Άνθρωποι που έχουν μπει και Σέρρες και Μέγαρα (μεταξύ τους και εγώ), λένε ότι : Μέγαρα δεν θα ξαναπάω ούτε σαν θεατής!
    Στις Σέρρες, τα μαθήματα είναι ποιο εύκολα, γιατί δεν έχεις να σκέφτεσε και τον παράγοντα δρόμο. Στα μέγαρα, ποιο πολύ κηνυγάς να αποφύγεις λακούβες πέτρες και ότι άλλο έχει η πίστα, παρά να οδηγήσεις σωστά και όσο ποιο γρήγορα μπορείς!
    Στις Σέρρες είσαι μόνο εσύ, το μηχανάκι και ο εκπαιδευτής!
    Do You Ride? Ανταλλακτικά Μοτο
    Τα πάντα είναι εφικτά! Είναι απλά θέμα χρόνου και χρήματος!
    Videos

  8. #23
    Άνθρωποι που έχουν μπει και Σέρρες και Μέγαρα (μεταξύ τους και εγώ), λένε ότι : Μέγαρα δεν θα ξαναπάω ούτε σαν θεατής!
    Στις Σέρρες, τα μαθήματα είναι ποιο εύκολα, γιατί δεν έχεις να σκέφτεσε και τον παράγοντα δρόμο. Στα μέγαρα, ποιο πολύ κηνυγάς να αποφύγεις λακούβες πέτρες και ότι άλλο έχει η πίστα, παρά να οδηγήσεις σωστά και όσο ποιο γρήγορα μπορείς!
    Στις Σέρρες είσαι μόνο εσύ, το μηχανάκι και ο εκπαιδευτής!



  9. #24
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    και εγώ μέσα
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  10. #25
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334
    Δηλαδη

    ancogsxr (εγω)

    ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ

    stako

    periklisk

    Mονο 4 ατομα....?


  11. #26
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334
    Ουτε track-day απλο δεν γινεται.

  12. #27
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    και εγω

    οτι παιζει με πιστα απο δω και μπρος ειμαι μεσα μη περιμενεις να το γραφω καθε φορα

  13. #28
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916
    Με τον Σταθη συζητησαμε κατι αντιστοιχο Γιωργο (idi) οταν ειμασταν Δελεαρ - Eπειδη δεν βλεπω μεγαλη ανταποκριση πιθανον λογω της αποστασης (Σερρες) & κοστους ισως επρεπε να δουμε πρωτα κατι σε Μεγαρα & 0-300 riding School.

    Λεπτομερειες καλυτερα απο κοντα....



  14. #29
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
    Με τον Σταθη συζητησαμε κατι αντιστοιχο Γιωργο (idi) οταν ειμασταν Δελεαρ - Eπειδη δεν βλεπω μεγαλη ανταποκριση πιθανον λογω της αποστασης (Σερρες) & κοστους ισως επρεπε να δουμε πρωτα κατι σε Μεγαρα & 0-300 riding School.

    Λεπτομερειες καλυτερα απο κοντα....


    Παιδιά αν τα πείτε από κοντά και έχετε καμιά ιδέα ποστάρετε να το δούμε και εμείς.

  15. #30
    A.I.R.P. Το avatar του/της pissaman
    Affiliate
    Εγγραφή
    26/05/2005
    Μηνύματα
    641
    Στα Μέγαρα, είναι μία περίληψη του california. Το να πάτε να πληρώνετε λεφτά και στα Μέγαρα και μετά να πάτε να πληρώνετε και στις Σέρρες, είναι περιττό!
    Εκτός αν θέλετε να σκορπάτε λεφτά από εδώ και από εκεί!
    Στις Σέρρες, θα κάνετε ούτως ή αλλιώς αυτά που θα κάνετε και στα Μέγαρα.
    Δηλαδή, ενώ πάτε για να γλιτώσετε λεφτά, στην ουσία θα σας κοστίσει το CSS 150? παραπάνω!
    Γιατί?
    Do You Ride? Ανταλλακτικά Μοτο
    Τα πάντα είναι εφικτά! Είναι απλά θέμα χρόνου και χρήματος!
    Videos

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2005, 18:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF