Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 70 από 70

Θέμα: Θελω να οργανωσουμε California Superbike School για τα μελη του Moto.gr

  1. #61
    μηπως.... λεω μηπως σταθη αν σου αναφερω οτι στα 200 μετρα ειναι το ΤΣΙΠΟΥΡΑΔΙΚΟ αλαξης γνωμη? :rotflmao:
    ιωαννα δεν ειναι δυσκολο να μας γνωρισεις....
    οσους δεν τους ξερεις και δεν σε ξερουνε θα τους καταλαβεις απο τα κρανοι που θα εχουν και την στηβα απο γυναικιες τσαντες που θα εχουν διπλατους και θα τους αδιαζουν το περιεχομενο...
    :rotflmao:
    μπας και βγη αληθηνη η γκαγκα διμασιογραφος που ειχε πει << εδω πισο στον χορο που βλεπετε εκπεδευονται οι μελοντικοι τσαντακιδες μηχανοβοιοι):rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    και εδηχνε η καμερα τα παιδια που κανανε μοτο κρος...

    βεβαια εμεις μετα αν θελουμε στο τσιπουραδικο μπορουμε να κανουμε μοτο τρως, και μοτο πινης. αρκη να ερθετε με ταξι..

  2. #62
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    διάβασα σε άλλο post ότι τη Δευτέρα θα βρεθείτε στο δελεαρ, μηπώς θέλετε να το κάνουμε Τρίτη εμείς για να πάτε, δεν έχω πρόβλημα, ότι σας βολεύει....

  3. #63
    τριτη εχει σηναντιση στο δελεαρ η προτοβουλια μοτοσικλετιστων για γνωριμια του κοσμου μετσξη τους εγω θα ειμαι εκει....

  4. #64
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334
    Τελικα για να ειμαστε ολοι ΟΚ!

    Αυριο ΔΕΛΕΑΡ στις 7 ?????



  5. #65
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334
    Τελικα που θα ειναι η συναντηση ?????

    Δελεαρ η στον Κενταυρο ?

    Και αν θα γινει 100%.


  6. #66
    εγω δευτερα στις 7 παω κενταυρο και τριτη δελεαρ για την προτοβουλια. για εμενα αφου δεν γραφηκε κατι αλλο ισχηει αυτο. αν αλαξη κατι μεχρη τις 2 να εχει γραφτη παρακαλω

  7. #67
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    εγω δευτερα στις 7 παω κενταυρο και τριτη δελεαρ για την προτοβουλια. για εμενα αφου δεν γραφηκε κατι αλλο ισχηει αυτο. αν αλαξη κατι μεχρη τις 2 να εχει γραφτη παρακαλω
    Οκ, λοιπόν, στον Κένταυρο στις 7 είναι η συνάντηση τελικά, σωστά?

    Κένταυρος είναι στο άλσος της Ν. Φιλαδέλφειας?


  8. #68
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    οκ θα είμαι εκεί, πες Γιώργο που ακριβώς είναι....

  9. #69
    ανεβενωντας την λ. δεκελιας απο χαλκιδονα προς μεταμορφοση περναμε την διασταυρωση που ΗΤΑΝ :smilea: το γηπεδο της ΑΕΚ και σηνεχιζουμε εχωντας το αλσος στο δεξι μας χερι. στο φαναρι που σηναντουμε εχει ταμπελα που γραφη κενταυρος. αριστερα ειναι ενα σουπερ μαρκετ ατλαντικ και δεξια ειναι ενας χορος παρκινκ και ενα δρομακι που εχει μπαρες για να μην μπενουν μεσα τα αυτοκηνητα. μπενουμε μεσα με το αυτοκηνητο μας η την μοτο μας και παρκαρουμε εξω απο τον κενταυρο μαζι με τα αλλα οχηματα που ειναι εκει χωρης να εχουμε προβλημα να μας γραψουν. μπενουμε στην εισοδο του αλσους και ειναι η καφετερια και θα βρεθουμε εκει.
    στην σηνεχεια το βραδυ οποιος θελει μπορει να παει στο δελεαρ να ενημερωσει και τους αλλους το τι ειποθηκε...

  10. #70
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334
    δεν θα ερθω βγηκε δουλεια.

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2005, 18:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF