Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 135

Θέμα: Πλυντήριο μηχανής.

  1. #61
    Μέλος
    Εγγραφή
    04/06/2014
    Μηνύματα
    50
    Καλημερα κυριοι, ψαχνω ενα πλυντηριο να πλυνω την μοτοσυκλετα μου μετα τα 500 πρωτα χλμ της και να της λαδωσουν την αλυσιδα. Ψαχνω στο internet προς τα βορεια προαστια που μενω αλλα δεν βρισκω τιποτα. Βρηκα καποιο στο χαλανδρι αλλα πηρα τηλ και μου ειπε οτι εχει κλεισει. Ξερω στο κεντρο οτι εχει καποιους καλους αλλα μου πεφτει μακρια, Ξερει κανεις καποιον προς κηφισια - Μαρουσι ;;;

  2. #62
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Σήμερα δοκίμασα ενα πλυντηρέξ στη περιοχή του Αγίου Δημητρίου.Ειναι 3 μηνών το μαγαζί,νεαρά παιδια με ολίγον σωστή λόξα στα του καθαρισμού και ο ιδιοκτήτης έχει aprilia falco οπότε είχα και κάτι να χαζευω την περίπου μια ώρα που δουλευε ο άνθρωπος.Τιμή 7 ευρώ μαζί με τι κέρωμα και ο φραπές κερασμένος.Δουλειά ικανοποιητική.Με ρώτησε αν θέλω να μου λαδώσει αλυσίδα.Παπάγου 23;27;κάπου εκεί δεν θυμάμαι ακριβως τον αριθμό.Παπαχρόνης λέγεται και η πελατεία του είναι μπουσα και λοιπά R.

  3. #63
    papoy Το avatar του/της Viking
    Εγγραφή
    07/04/2008
    Μηνύματα
    655
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Σήμερα δοκίμασα ενα πλυντηρέξ στη περιοχή του Αγίου Δημητρίου.Ειναι 3 μηνών το μαγαζί,νεαρά παιδια με ολίγον σωστή λόξα στα του καθαρισμού και ο ιδιοκτήτης έχει aprilia falco οπότε είχα και κάτι να χαζευω την περίπου μια ώρα που δουλευε ο άνθρωπος.Τιμή 7 ευρώ μαζί με τι κέρωμα και ο φραπές κερασμένος.Δουλειά ικανοποιητική.Με ρώτησε αν θέλω να μου λαδώσει αλυσίδα.Παπάγου 23;27;κάπου εκεί δεν θυμάμαι ακριβως τον αριθμό.Παπαχρόνης λέγεται και η πελατεία του είναι μπουσα και λοιπά R.
    Παπάγου 13, Papachronis Performance. Τον δοκίμασα σήμερα και έφυγα με το χαμόγελο του χαζού. Καταπληκτική δουλειά με προσοχή χωρίς να χτυπάει από κοντά με πίεση, με χαμηλότερη πίεση από άλλα πλυντήρια και σωστός μερακλής μηχανόβιος, χαίρεται να σου καθαρίζει τη μηχανή, την χαζεύει κάνει τις λεπτομέρειες. Γενικά μπορείς να τον εμπιστευτείς άφοβα, θα ξαναπάω
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1513675_1517498481843162_4528033094255958985_n.jpg 
Προβολές:	266 
Μέγεθος:	100,4 KB 
ID:	326043

  4. #64
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Ρε σεις ο Μιχάλης που ήταν στον Κολωνό εφυγε απο εκεί και τώρα το έχει ενας άλλος που έχει και συνεργείο μαζί. Είχα πάει τον Μαιο και το διαπίστωσα απο κοντά. Ξέρουμε αν άνοιξε άλλο μαγαζί το παλικάρι? Γιατί έκανε απίστευτη δουλειά και αξίζει να τιμάς τέτοιους επαγγελματίες.
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

  5. #65
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της est
    Εγγραφή
    10/10/2012
    Μηνύματα
    978
    Έχω πάει αρκετές φορές στο Dirty Moto Wash στην Καισαριανή και έχω μείνει ευχαριστημένος.
    Απλά θέλει να κλείσεις ραντεβού ειδικά για Σάββατο.

  6. #66
    Μέλος Το avatar του/της nauagios
    Εγγραφή
    30/07/2012
    Μηνύματα
    152
    Dirty Moto Wash στην Καισαριανή πολυ καλυτερο του σμπρινη και ποιο οικονομικο και μονο στο χερι. αργει αλλα κανει δουλεια\

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gior-gos
    Εγγραφή
    22/02/2014
    Μηνύματα
    1.232
    Το Dirty Moto Wash κανει πολυ καλη δουλεια αλλα...

    Την πρωτη φορα που το πηγα μου πηρε 15€. Οκ.

    Τη δευτερη φορα που ηταν να το παω, μου ειπε οτι το μηχανακι ηταν πολυ βρωμικο - οκ ειχε χωμα πανω - και οτι θα μου επερνε 20 ή 25€ (δε θυμαμαι). Φυσικα με το που ακουσα την τιμη, εφυγα και δεν ξαναπηγα.

    Ενταξει δε λεω, κανει καλη δουλεια, αλλα (γνωμη μου) οχι και - εστω - 20€ για ενα πλυσιμο.

  8. #68
    Μέλος Το avatar του/της nauagios
    Εγγραφή
    30/07/2012
    Μηνύματα
    152
    ποτε δεν εχω δωσει 20 στο dirty

  9. #69
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Οχι ρε παιδια 20 € για πλυσιμο...!
    5-6 € το πολυ, ή αλλιως μονος μου δωρεαν, για να περναει και η ωρα κανα Σαββατο πρωι
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  10. #70
    ποτέ δεν έχω δώσει λεφτά για πλύσιμο...

    ψέμματα,το 2007 5€ σε βενζινάδικο στα Καμμένα Βούρλα στην πρώτη από τις 2 πανελλήνιες συγκεντρώσεις κάφρων που έχω παρευρεθεί ... 3 άτομα με σφουγγάρια είχαν κάνει "γραμμή παραγωγής".. σε 2.5 λεπτά ήταν πεντακάθαρο. έκανε καλή 5νθήμερη μπάζα ο επιχειρηματίας...
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  11. #71
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimitrisag
    Εγγραφή
    14/06/2009
    Μηνύματα
    272
    Στα πλυντήρια σου καθαρίζουν/λιπαίνουν και την αλυσίδα πάντα;;;

  12. #72
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimitrisag Προβολή μηνύματος
    Στα πλυντήρια σου καθαρίζουν/λιπαίνουν και την αλυσίδα πάντα;;;
    παντα!!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  13. #73
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    οταν και αν το πλυνω, τωρα τελευταια στον σμπρινη. Πολυ καλη δουλεια με 12 ευρω το απλο και 20 το φουλ. Κανενα παραπονο. Παλιότερα στον πειραια στον αντρεα. Απλα μου πέφτει μακρια πια. Τα μηχανακια είναι για να τα οδηγούμε και να τα λερώνουμε.

  14. #74
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    να προτείνω και το Μoto Shower στην Ποντου 54 , ενας παραλληλος δρομος στην Μιχαλακοπουλου , παω αρκετο καιρο εκει και ειμαι πολυ ευχαριστημενος , πολη καλη δουλεια σε νορμαλ τιμη
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimitrisag
    Εγγραφή
    14/06/2009
    Μηνύματα
    272
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από theofilos888 Προβολή μηνύματος
    οταν και αν το πλυνω, τωρα τελευταια στον σμπρινη. Πολυ καλη δουλεια με 12 ευρω το απλο και 20 το φουλ. Κανενα παραπονο. Παλιότερα στον πειραια στον αντρεα. Απλα μου πέφτει μακρια πια. Τα μηχανακια είναι για να τα οδηγούμε και να τα λερώνουμε.
    Στον Πειραιά που;;;

Σελίδα 5 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πλυντήριο ΓΙΑ μηχανή
    από NLS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 19/03/2004, 16:51
  2. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2004, 04:13
  3. Της μηχανής οι ρόδες...
    από almalibera στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2004, 08:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF