Σελίδα 33 από 33 ΠρώτοΠρώτο ... 23282930313233
Προβολή αποτελεσμάτων 481 έως 490 από 490

Θέμα: Το παιχνιδι μου... (βελτίωση ΧR650 Motard)

  1. #481
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    δεν ηταν αυτη η προθεση μου...
    Πες το στους επιβήτορες τα παιδιά του ΔΙΑΣ...

    ο Ερμής μην ανησυχείς, τελειώνει γρήγορα... τον Ήφαιστο τον σιδεροΨ@λη να φοβάσαι...







    ή μπορείς να τους πείς οτι έχεις πονοκέφαλο... ξέρω κάποιους που πιάνει!
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  2. #482
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Κάγκουρα !







    Περίμενα κάποιος να πεταχτεί
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  3. #483
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από k0panos Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή να σκίσουν και αυτόν στα 4 και κανα περαστικό που θα περνάει δίπλα...

    Σταύρο... σου είπα πριν καιρό οτι είδα ένα με τα ίδια αυτοκόλλητα στο πλάι ... μου είπες δεν ήταν δικό σου τελικά αλλά αν το ήξερα θα το είχα σπάσει...
    (αν με πιάναν θα έλεγα οτι εσύ με έβαλες γιατί δε σου αρέσουν οι αντιγραφές)
    οτι δούνε πάνε και το κάνουν φωτοτυπία...

    τεσπα ... μπράβο φίλε που ακόμα το μηχανάκι το αγαπάς και όχι μόνο το διατηρείς όπως ήταν αλλά το βελτιώνεις και στα σημεία!
    Να'σαι καλα Γιωργαρε...
    να φτιαξεις και εσυ το μπουρ....εεεεε....το κλασικο που πηρες, να το βγαζεις βολτα να γουσταρεις...



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από k0panos Προβολή μηνύματος
    Πες το στους επιβήτορες τα παιδιά του ΔΙΑΣ...

    ο Ερμής μην ανησυχείς, τελειώνει γρήγορα... τον Ήφαιστο τον σιδεροΨ@λη να φοβάσαι...







    ή μπορείς να τους πείς οτι έχεις πονοκέφαλο... ξέρω κάποιους που πιάνει!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    :rotflmao::rotflmao:
    τι μ@λακας εισαι...

    καποια μερα που θα βρεθουμε θα μου πεις το κολπο με τον πονοκεφαλο....
    εκτος αν πιανει ΜΟΝΟ σ'εσενα που εισαι γλυκο και τρελο αγορι at the same time...

  4. #484
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Κάγκουρα !
    τα παραλες τωρα και εσυ...



































  5. #485
    Δεν κάνω πλάκα ρε συ ... Μεγάλωσες πια ! Κοτζάμ άντρας και οδηγάς μηχανάκι με αυτοκόλητα τέτοια ; Τί θα πει ο κόσμος ;



  6. #486
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Δεν κάνω πλάκα ρε συ ... Μεγάλωσες πια ! Κοτζάμ άντρας και οδηγάς μηχανάκι με αυτοκόλητα τέτοια ; Τί θα πει ο κόσμος ;


    αφου οντως δεν κανεις πλακα...

    ΜΙΑ ΖΩΗ, ειχα γραμμενο στα @@ μου το τι θα πει ο κοσμος και ο οποιοσδηποτε αγνωστος...οποτε συνεχιζω ακαθεκτος και δεν εχω κανενα προβλημα...
    ακουω μονο τις γνωμες των πολυ κοντινων μου ανθρωπων και φυσικα οτι μου λενε περναει απο πολλα φιλτρα...

    ακομα και ετσι ομως, ειναι αδιανοητο να μου κανει κριτικη καποιος κοντινος μου ανθρωπος για το γουστο μου πανω στο μηχανακι που καβαλαω...
    ειναι σαν να σου λεει τι να φορεσεις (ή να μην φορεσεις) στην γκομενα σου την ωρα που την γ@μας...
    εγω ετσι νοιωθω βλεποντας και καβαλωντας το μηχανακι μου...κ@υλα και ηδονη...


    εν κατακλειδι, τα αυτοκολλητα και γενικοτερα το look της μηχανης, το λατρευω!!...τουλαχιστον προς στιγμην...
    αν αλλαξω γνωμη μετα απο καποιο καιρο (μηνες, χρονια) το μονο ευκολο ειναι να βγουν τα αυτοκολλητα και να αντικατασταθουν με αλλα ή να βαφτει το μηχανακι στο χρωμα που γουσταρω..(και οχι σ' αυτο που γουσταρουν οι αλλοι)...

    υ.γ. το "κοτζαμ αντρας" το παιρνω σαν φιλοφρονηση...

  7. #487
    Πλάκα κάνω ρε ... Και ας λέω πως δεν κάνω ...Έπρεπε να το καταλάβεις το χουμορ μου .

    Όσο για αυτά που λες ... Σήμερα τσακωνόμουν φιλικά υποστηρίζοντας αυτά που λες ... Δηλ πως σήμερα μπορεί να μου αρέσει πάρα πολύ κάτι και αύριο να μην το γουστάρω καθόλου και το αντίστοφο και δεν γινόμουν αντιληπτός .

    Όσο για το μηχανάκι ... Είναι πολύ ωραίο και μου αρέσει γιατί είναι ιδιαίτερο ,αλλά εγώ θα το χα σχεδόν μαμα ...Εσύ ...είσαι εσύ


    Φιλιά

  8. #488
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Πλάκα κάνω ρε ... Και ας λέω πως δεν κάνω ...Έπρεπε να το καταλάβεις το χουμορ μου .

    Όσο για αυτά που λες ... Σήμερα τσακωνόμουν φιλικά υποστηρίζοντας αυτά που λες ... Δηλ πως σήμερα μπορεί να μου αρέσει πάρα πολύ κάτι και αύριο να μην το γουστάρω καθόλου και το αντίστοφο και δεν γινόμουν αντιληπτός .

    Όσο για το μηχανάκι ... Είναι πολύ ωραίο και μου αρέσει γιατί είναι ιδιαίτερο ,αλλά εγώ θα το χα σχεδόν μαμα ...Εσύ ...είσαι εσύ


    Φιλιά


  9. #489
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    ενας τεραστιος κυκλος κλεινει...
    τον Οκτωβριο θα εκλεινα μια δεκαετια μαζι της...για πλακα ελεγα στην γυναικα μου οτι εκεινη ηταν πιο παλια και απο την ιδια στην ζωη μου...
    απειρες στιγμες, εμπειριες, διαδρομες, γελια αλλα και στεναχωριες...



    τωρα αναμικτα τα συναισθηματα...
    δεν ξερω και εγω ποσες φορες εγραψα στο συγκεκριμενο thread οτι δεν θα την πουλησω ποτε...οτι θα γερασω μαζι της...οτι θα την βρουν τα εγγονια μου σκονισμενη σε κανενα γκαραζ...λογια..λογια....τελικα το πληρωμα του χρονου ειχε ερθει...

    ο νεος ιδιοκτητης μου υποσχεθηκε οτι θα την προσεχει πολυ και θα την συντηρει οπως εγω...
    ηταν λογια που ειχα πραγματικα αναγκη να ακουσω...



    να συνεχισεις ρε κτηνακι να δινεις χαρες και στον Νικολα...και πονο σε καποιους αλλους...
    Hasta la vista, baby...

  10. #490
    Σε καταλαβαινω...

Σελίδα 33 από 33 ΠρώτοΠρώτο ... 23282930313233

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 05/06/2012, 22:00
  2. Το νέο μου παιχνίδι...
    από dirtbird στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2006, 12:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF