Σελίδα 99 από 105 ΠρώτοΠρώτο ... 4989949596979899100101102103104 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.471 έως 1.485 από 1568

Θέμα: Honda Bros

  1. #1471
    Νέο μέλος Το avatar του/της jimpapakonou
    Εγγραφή
    22/03/2015
    Μηνύματα
    7
    Για προσωπικους λογους αλλα κ οσους ηδη εξεθεσα σχετικα με το ανεβασμα φωτο των bros μου αδυνατω πλεον να προχωρησω στο ...συγγραφικο εργο μου! Διαθεσιμος ομως σε προσωπικο μνμα. Ευχαριστω τα μελη που με διαβασαν κ ιδιαιτερως οσους μεχρι στιγμης ανταποκριθηκαν! Διατηρειστε τα brosακια σας σαν τα ματια σας κ αν μπορειτε εξελιξτε τα! Θα ερθει καποια στιγμη στην ιστορια του ανθρωπου που οταν θα τιθεται σαν θεμα προς διερευνηση "καποτε υπηρχαν μοτο κ πως θα επρεπε αυτες να ειναι" αυτοματα θα παρουσιαζεται φωτο της συγκεκριμενης μοτοσυκλεττας!!

  2. #1472
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mad shark
    Εγγραφή
    04/01/2010
    Μηνύματα
    113
    σηγνωμη που μπενω στην κουβεντα σας αλλα νομιζω πως καπου εχεις λαθος φιλε μου δεν γνωριζω την κωδικοπιοιση των πλεσιων της εταιριας οπως εσει αλλα αναφεροντας τους κηνητιρες εχω να καταθεσω την πρωσοπηκη μου εμπιρια σε μερικους απο αυτους που πεσαν στα χερια μου και τους ανηξα μιλαω για vt ntv bross xrv kαι vtr σας πληροφορο πως η δωμη και σχεδον ολλη η χοροταξια ειναι πανομιοτηπη βεβαια χρισημοποιουν αλλους εκεντροφορους και αλλα επημερους εξαρτηματα σε καπια σημια αλλα αυτο σημβενει λογο της λογικης πως απετητε διαφορετηκο δουλεμα στον καθε κηνητηρα αναλογα την δηναμη η τη ροπη που θελουν σε καθε μοτοσακο
    mad shark
    τερμα το γκαζι

  3. #1473
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mad shark Προβολή μηνύματος
    σηγνωμη που μπενω στην κουβεντα σας αλλα νομιζω πως καπου εχεις λαθος φιλε μου δεν γνωριζω την κωδικοπιοιση των πλεσιων της εταιριας οπως εσει αλλα αναφεροντας τους κηνητιρες εχω να καταθεσω την πρωσοπηκη μου εμπιρια σε μερικους απο αυτους που πεσαν στα χερια μου και τους ανηξα μιλαω για vt ntv bross xrv kαι vtr σας πληροφορο πως η δωμη και σχεδον ολλη η χοροταξια ειναι πανομιοτηπη βεβαια χρισημοποιουν αλλους εκεντροφορους και αλλα επημερους εξαρτηματα σε καπια σημια αλλα αυτο σημβενει λογο της λογικης πως απετητε διαφορετηκο δουλεμα στον καθε κηνητηρα αναλογα την δηναμη η τη ροπη που θελουν σε καθε μοτοσακο
    εχεις εσυ η καποιος αλλος αντλια νερου απο κανα 400? τη θελω για ενα transalp μου.

  4. #1474
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mad shark
    Εγγραφή
    04/01/2010
    Μηνύματα
    113

    e bay

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    εχεις εσυ η καποιος αλλος αντλια νερου απο κανα 400? τη θελω για ενα transalp μου.
    μητσο στο ebay εχει φθηνες για μεταχιρισμενη δεν σου το σινηστω
    mad shark
    τερμα το γκαζι

  5. #1475
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mad shark Προβολή μηνύματος
    μητσο στο ebay εχει φθηνες για μεταχιρισμενη δεν σου το σινηστω
    βρηκα ηδη απο Ελλαδα..

  6. #1476
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2016
    Μηνύματα
    9
    ΠΑΙΔΕΣ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΟΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΣΤΟ ΜΠΡΟΣΑΚΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΝΤΙΖΑ Η ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

  7. #1477
    Μέλος Το avatar του/της pano kato
    Εγγραφή
    12/03/2012
    Μηνύματα
    92
    Δεν εχει ντιζα το στροφομετρο!

  8. #1478
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2016
    Μηνύματα
    9
    Φιλαρακι μηπως ξερεις ποιο καλωδιο ειναι γιατι προσπαθω να βαλω ψηφιακα οργανα και δεν το βρισκω οπως και το καλωδιο θερμοκρασιας

  9. #1479
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.753
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από manosbr Προβολή μηνύματος
    ΠΑΙΔΕΣ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΟΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΣΤΟ ΜΠΡΟΣΑΚΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΝΤΙΖΑ Η ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
    Βρε καλέ μου άνθρωπε, βλέπεις μια μοτό με αλουμινένιο πλαίσιο, υδρόψυκτο, μονόμπρατσο, δεκαετία '90, pgm διαχείριση μοτέρ με μεταβλητή προπορεία ανάφλεξης... και γενικά ένα σύχρονο μοτό σαν εικόνα.

    Και ρωτάς αν έχει ντίζα για το στροφόμετρο;

    Έλα πες αλήθεια, τρολάρεις ε;

  10. #1480
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2016
    Μηνύματα
    9
    Φιλαρακι τελεγον αφου γνωριζεις δωσε μου τα φωτα σου να βαλω το οργανακι γτ εγω δν γνωριζω ευχαριστω

  11. #1481
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.753
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από manosbr Προβολή μηνύματος
    Φιλαρακι μηπως ξερεις ποιο καλωδιο ειναι γιατι προσπαθω να βαλω ψηφιακα οργανα και δεν το βρισκω οπως και το καλωδιο θερμοκρασιας
    Γενικά τα Honda 400ρια της εποχής του Bros, έχουν κίτρινο καλώδιο με πράσινη ρίγα, για το σήμα της ηλεκτρονικής προς το στροφόμετρο. Δεν το ξέρω ΣΙΓΟΥΡΑ για το bros, ψάξε.

    Το σήμα για το θερμόμετρο, είναι πράσινο με μπλε ρίγα.

    Τα όργανα αυτά συνήθως έχουν επίσης πράσινο σκέτο (το στροφόμετρο) ή πράσινο με μαύρη ρίγα (το θερμόμετρο) για γείωση, και μαύρο σκέτο για τροφοδοσία με ρεύμα.

  12. #1482
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2016
    Μηνύματα
    9
    Μιλαμε για τα καλωδια της φισας;Ξερουμε αυτα τι ειναι;

  13. #1483
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.753
    Μιλάμε ΚΑΙ για την μεριά της πλεξούδας ΚΑΙ για την μεριά των οργάνων.

  14. #1484
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2016
    Μηνύματα
    9
    ΜΕΤΡΑΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥΜΕΤΡΟ ΑΛΛΑ ΔΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΕ MVOLT Η ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΣΤΡΟΦΕΣ.

  15. #1485
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2008
    Μηνύματα
    685
    ....νεος με bros στον οριζοντα

    τα βασικα μαζεματα θελει για Κτεο .τα υπολοιπα στην πορεια
    Τελευταία τροποποίηση από Zpower; 12/12/2016 στις 09:46. Αιτία: Διαγραφή αγγελίας

Παρόμοια θέματα

  1. Honda Bros 400 ???
    από Anritsu στο forum Honda
    Απαντήσεις: 98
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2011, 12:15
  2. Honda Bros
    από plutonas στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2005, 21:15
  3. Honda Bros
    από empemp στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2004, 10:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF