Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 83

Θέμα: Supersport Fans - 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010 - ΜΕΓΑΡΑ

  1. #16
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.878
    Αλλο το σκηνικο με το bmw και αλλο με το κρανος.

    Στης φυστικιες ενα ρ1 εμβολισε το bmw , ο αναβατης χτυπησε λιγο το ποδι και την ευθυνη την ανελαβε ο Ρ1, το bmw σχεδον καταστραφηκε.

    Το παιδι με το κρανος ηταν μ ενα διχρονο 250cc και δεν ειχε δεσει το κρανος ,ειναι στο νοσοκομειο και απ'οτι μου ειπαν χτυπησε ασχημα.

    Α ρε Μεγαρα και διοργανωτες, για τον πκ, θα καταντησουμε στην πιστα :rotflmao: να φοβομαστε πιο πολυ απ'το δημοσιο δρομο.

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    διοργανωτες, για τον πκ, θα καταντησουμε στην πιστα :rotflmao: να φοβομαστε πιο πολυ απ'το δημοσιο δρομο.
    +!!!!!!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  3. #18
    Παρόλο που πρέπει να είχε πάνω απο 10 εξόδους εχθές,η μία με το ασθενοφόρο
    (το παιδί με το κράνος) και 4 γκρούπ αναβατών,δεν υπήρχε συνολικά ιδιαίτερη καθυστέρηση και χάσιμο χρόμου για τους υπόλοιπους αναβάτες.

    Κατ εμέ 90% λάθος του αναβάτη το λυτό κράνος και ένα 10% της διοργάνωσης.
    Μετά την πτώση,ο άνθρωπος που υπήρχε στην εκκίνηση κοιτούσε και για τυχόν λυτά κράνη (κατόπιν εορτής αλλά οκ).

    Στα + το δωράκι του ενός κρουασάν και του μικρού νερού απο την διοργάνωση.

    Η πίστα άδειαζε γρήγορα και τα γκρούπ διαδέχονταν το ένα το άλλο χωρίς χρονοτριβή.
    Ανα διαστήματα έμπαινε και άνθρωπος του event για να ελέγξει την πίστα.
    Ο τεχνικός έλεγχος αν και χρονοβόρος,ήταν σχολαστικός.
    Κάναμε και το 10λεπτάκι μας με το bmw ss...

    Αυτά που δεν μου άρεσαν.
    -Εγώ δεν είδα να γίνεται έλεγχος της κατάστασης του ατομικού εξοπλισμού.
    -Το διάλειμμα με την ferrari και το porche.

    Γενικότερα απο το χωράφι :
    -Πρέπει να μπούν παραπάνω μεγάφωνα στην πλατεία,δεν ακούγεται τπτ στα κάγκελα.
    -Είδα στον χώρο δίπλα στις τουαλέτες να έχει πέσει πλάκα.Καινούργιο κτίριο ίσως;

    Κατα τ άλλα μου άρεσε το όλο σκηνικό και η διοργάνωση και πέρασα θαυμάσια.
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  4. #19
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    Αλλο το σκηνικο με το bmw και αλλο με το κρανος.

    Στης φυστικιες ενα ρ1 εμβολισε το bmw , ο αναβατης χτυπησε λιγο το ποδι και την ευθυνη την ανελαβε ο Ρ1, το bmw σχεδον καταστραφηκε.

    Το παιδι με το κρανος ηταν μ ενα διχρονο 250cc και δεν ειχε δεσει το κρανος ,ειναι στο νοσοκομειο και απ'οτι μου ειπαν χτυπησε ασχημα.

    Α ρε Μεγαρα και διοργανωτες, για τον πκ, θα καταντησουμε στην πιστα :rotflmao: να φοβομαστε πιο πολυ απ'το δημοσιο δρομο.
    Ο μόνος λόγος ύπαρξης της πίστας είναι για να σφάζονται τα λαμόγια,ποιός θα κλείσει τις κυριακές για πάρτυ του να τα κονομίσει.Η λέσχη φίλων κάθε χρόνο 10 ευρό παραπάνω και 10 μηχανάκια παραπάνω.

  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    [
    1ο. Το κρανος δεν ηταν δεμενο και για αυτο φερει ευθύνη αυτος που τσεκαρει στην εισοδο της πιστας.

    υγ. αν το ατυχημα εγινε με το να εμβολισε καποιος τον μπροστινο του και ειδικα στην ευθεια, τοτε μαλλον αυτος θα κοιταγε το κοντερ να δει ποσο εχει πιασει και μεχρι να δει μπροστα ητο αργα... τεσπα άλλο μεγαλο θεμα που χωραει πολυ συζητηση... [/B]
    Δεν θα συμφωνίσω σε αυτά τα δυο.Δεν μπορούμε να ελένχουμε το κράνος του καθενός και δεν φταίει η διοργάνωση γι αυτό.
    Όσον αφορά την καραμπόλα, φταίει το οτι αναβάτες με διαφορετικό γυρολόγιο έχουν μπερδευτεί στα γκρούπ με απότερο σκοπό την κονόμα.Όταν μπαίνω στην πίστα,μπαίνω για να κυνηγήσω το χρονόμετρο,δεν μπαίνω να κάνω γύρο,γύρο όλοι.Κι όταν μπαίνω με φόρα στη στην κ8 για να φρενάρω στην κ9 και ο μπροστινός έχει φρενάρει απο την κ8 και τον βλέπω μπροστά μου πλαγιασμένος,αναγκαστικά θα περάσω απο πάνω.Ούτε αυτός φταίει,ούτε κι εγώ.Όταν δεν υπάρχει χώρος,δεν μπορεί να δημιουργήσει κενό,(απόσταση ασφαλείας), ο γρήγορος απο τον ποιό αργό με τα αναμενόμενα αποτελέσματα!

  6. #21
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mavro provato
    Δεν θα συμφωνίσω σε αυτά τα δυο.Δεν μπορούμε να ελένχουμε το κράνος του καθενός και δεν φταίει η διοργάνωση γι αυτό.
    Όσον αφορά την καραμπόλα, φταίει το οτι αναβάτες με διαφορετικό γυρολόγιο έχουν μπερδευτεί στα γκρούπ με απότερο σκοπό την κονόμα.Όταν μπαίνω στην πίστα,μπαίνω για να κυνηγήσω το χρονόμετρο,δεν μπαίνω να κάνω γύρο,γύρο όλοι.Κι όταν μπαίνω με φόρα στη στην κ8 για να φρενάρω στην κ9 και ο μπροστινός έχει φρενάρει απο την κ8 και τον βλέπω μπροστά μου πλαγιασμένος,αναγκαστικά θα περάσω απο πάνω.Ούτε αυτός φταίει,ούτε κι εγώ.Όταν δεν υπάρχει χώρος,δεν μπορεί να δημιουργήσει κενό,(απόσταση ασφαλείας), ο γρήγορος απο τον ποιό αργό με τα αναμενόμενα αποτελέσματα!
    Ωπα ρε φίλε....... αναγκαστικά θα περάσεις απο πάνω???

    Δεν πας σε κανα γιατρό να βαλεις τίποτα πατομπούκαλα καλύτερα? Αν δεν βλεπεις καποιον στην 8 εχεις μεγαλη στραβομάρα ρε φίλε.
    Θα εισηγηθω στο εξής να εχει τεστ ορασης στον τεχνικό έλεγχο, εσυ κόβεσαι απο τώρα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  7. #22
    Φιλε διαβασε πιο προσεκτικα τι εννοει το παληκαρι!!!!!
    αναγκαστηκα θα περασει απο πανω...

    Πολλοι πανε σιγα κ ακρη ακρη
    (και καλα κανουν αλλα σε λαθος γκρουπ) και ξαφνικα στην στροφη παιρνουν την καθαρη αγωνιστικη γραμμη και εσυ που εχεις πολυ γρηγοροτερο γυρολογιο τον βλεπεις ξαφνικα σαν διπλωμενη νταλικα μπροστα σου και δεν προλαβαινεις να κανεις κιχ.
    Θα μου πεις καποιος ...Τι το περασες Ρε σε πιστα βρισκεσε?
    Αμ σε πιστα ειμαι


    Λοιπον
    αλλη φορα λιγοτερες συμμετοχες για να υπαρχει καλητερη επιτηρηση
    Μην το βλεπουμε σαν ευκαιρια για οικονομα μονο.
    Απο τι μου λετε για τον κοσμο, εχω την γνωμη οτι και λιγα συνεβησαν!!!


  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alarm
    Εγγραφή
    30/12/2007
    Μηνύματα
    159
    αληθεια ποσες μηχανες ειχε σε καθε γκρουπ μεσα στην πιστα ?
    περιπου εναν αριθμο

  9. #24
    Τουλάχιστον 30.

  10. #25
    Νέο μέλος Το avatar του/της bekris
    Εγγραφή
    30/09/2006
    Μηνύματα
    22
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mavro provato
    Δεν θα συμφωνίσω σε αυτά τα δυο.Δεν μπορούμε να ελένχουμε το κράνος του καθενός και δεν φταίει η διοργάνωση γι αυτό.
    Όσον αφορά την καραμπόλα, φταίει το οτι αναβάτες με διαφορετικό γυρολόγιο έχουν μπερδευτεί στα γκρούπ με απότερο σκοπό την κονόμα.Όταν μπαίνω στην πίστα,μπαίνω για να κυνηγήσω το χρονόμετρο,δεν μπαίνω να κάνω γύρο,γύρο όλοι.Κι όταν μπαίνω με φόρα στη στην κ8 για να φρενάρω στην κ9 και ο μπροστινός έχει φρενάρει απο την κ8 και τον βλέπω μπροστά μου πλαγιασμένος,αναγκαστικά θα περάσω απο πάνω.Ούτε αυτός φταίει,ούτε κι εγώ.Όταν δεν υπάρχει χώρος,δεν μπορεί να δημιουργήσει κενό,(απόσταση ασφαλείας), ο γρήγορος απο τον ποιό αργό με τα αναμενόμενα αποτελέσματα!
    ...


    Απο την Κ8 στην Κ9 εχει τρελά πυκνή βλάστηση και δεν φαίνεται τίποτα ε ???
    Η είσαι τόσο παγκόσμιος που στο 2step κοιτάς 2 στροφές μετά … τι να πω.

    Σε τέτοιες μέρες που γίνεται χαμός ε γύρνα λίιιγο πιο αργά

    Edit: Λύσε μου την απορεία γιατί δεν μπορείτε να ελένχετε το κράνος του καθενός?
    Δεν θέλω υπογραφή

  11. #26
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από billanti
    Τουλάχιστον 30.
    τροχονομο ειχε?
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #27
    σε τετοιες μερες που γινεται χαμος πας μονο για καφε...

    παθαινεις και μαθαινεις, ετσι ειναι αυτα...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  13. #28
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από libali10
    Φιλε διαβασε πιο προσεκτικα τι εννοει το παληκαρι!!!!!
    αναγκαστηκα θα περασει απο πανω...

    Πολλοι πανε σιγα κ ακρη ακρη
    (και καλα κανουν αλλα σε λαθος γκρουπ) και ξαφνικα στην στροφη παιρνουν την καθαρη αγωνιστικη γραμμη και εσυ που εχεις πολυ γρηγοροτερο γυρολογιο τον βλεπεις ξαφνικα σαν διπλωμενη νταλικα μπροστα σου και δεν προλαβαινεις να κανεις κιχ.
    Θα μου πεις καποιος ...Τι το περασες Ρε σε πιστα βρισκεσε?
    Αμ σε πιστα ειμαι


    Λοιπον
    αλλη φορα λιγοτερες συμμετοχες για να υπαρχει καλητερη επιτηρηση
    Μην το βλεπουμε σαν ευκαιρια για οικονομα μονο.
    Απο τι μου λετε για τον κοσμο, εχω την γνωμη οτι και λιγα συνεβησαν!!!
    μονο που συνηθως ενας αρχαριος δε θα μπει στο γκρουπ των γρηγορων,τουμπανων,γαματων κλπκλπ γιατι πολυ απλα φοβαται.

    συνηθως καποιοι ''εμπειροι'' που δεν γυρνανε στο 1 ξερο για να ικανοποιησουνε τα κομπλεξ τους,δειχθουν στη γκομενα η στα κοληταρια τους πανε στους αργους για να τους περασουνε απο πανω.ασε και το εχουμε δει το εργο πολλες φορες.

    τελος παντων περαστικα στο παιδι και μακαρι να βελτιωνομαστε ολοι.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  14. #29
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    τροχονομο ειχε?
    3!
    και 2 φαναρια...!!!


    υγ. Αρε π00στη Τρουπερ ποσο δικιο ειχες καποτε...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alarm
    Εγγραφή
    30/12/2007
    Μηνύματα
    159
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    μονο που συνηθως ενας αρχαριος δε θα μπει στο γκρουπ των γρηγορων,τουμπανων,γαματων κλπκλπ γιατι πολυ απλα φοβαται.

    συνηθως καποιοι ''εμπειροι'' που δεν γυρνανε στο 1 ξερο για να ικανοποιησουνε τα κομπλεξ τους,δειχθουν στη γκομενα η στα κοληταρια τους πανε στους αργους για να τους περασουνε απο πανω.ασε και το εχουμε δει το εργο πολλες φορες.

    τελος παντων περαστικα στο παιδι και μακαρι να βελτιωνομαστε ολοι.
    To εχω δει και εγω αυτο το εργω και απορουσα γιατι μπεικε με εμας τους σαλιγκαρους.


    30 ατομα σε μια πιστα με 10 στροφες και μηκος 2 χιλιομετρα.... τρεις τρεις μπενανε στην στροφη δεν θελει πολυ να γινει το κακο.

    Προκειμενου να βγαλει ο διοργανοτης χρηματα βαζει σε κινδυνο αλλους.


    Εμενα δεν θα μου εκανε κανενα κεφι να μπω εκει μεσα με τοσο πανικο. Απλα δεν εχει νοημα αφου το μυαλο σου ειναι συνεχως στο ποιος θα κανει την επομενη μαλακια.

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2010, 08:18
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2010, 09:08
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2009, 22:49
  4. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 15/09/2009, 15:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF