Σελίδα 7 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 130

Θέμα: συζητηση πανω στο θρεντ με τις ecu...

  1. #91
    Δόξα τῷ Θεῷ
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  2. #92
    @oldman...

    μολις quotαριστηκες...αρα πρεπει να απαντησεις...


    υ.γ. νια νια νιανια νια...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  3. #93
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    @oldman...

    μολις quotαριστηκες...αρα πρεπει να απαντησεις...


    υ.γ. νια νια νιανια νια...

    Το ιδιο ισχυει και για σενα
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  4. #94
    you will hate my music Το avatar του/της arhs
    Εγγραφή
    17/12/2006
    Μηνύματα
    201
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Υ.Γ.
    Να σε δω σε λίγο τι θα κάνεις στις "ροϊκές" που θα ανοίξεις ..

    πες μου οτι κανεις πλακα? κανεις πλάκα? (δις)

  5. #95
    Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
    Το ιδιο ισχυει και για σενα
    εγω εχω τεκμηριωσει οτιδηποτε εχω γραψει εδω μεσα...εσυ θα το κανεις? ειναι απλο...ενα ναι η ενα οχι...μην το κουραζουμε αλλο με γελακια και εμοτικονς...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  6. #96
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arhs
    είμαι σε αρκετά ευαίσθητη ηλικία για να διαβάζω παράλληλα τέτοια 'πράματα'. προτιμότερο να νομίζω οτι τα vstrom είναι τα καλύτερα μηχανάκια της οικουμένης παρά οτι (εμείς) οι ξανθοί είμαστε οι "ανώτεροι", οι τιτανοτεράστιοι, οι καλυτερότεροι, όλων...

    παράκληση... θα ήθελα καποια στιγμή να πιάσεις το πονεμένο θέμα της η-ροϊκής εξέλιξης και του blow... εεεε, του 3-angle job εννοούσα... και δεν εννοάω να κάτσεις να γράψεις τι και πως με το α και το δ αλλά μια βοήθεια, μια κατέυθυνση. δώσε υλικό για διάβασμα, αντέχουμε! μιλάω σε τελείως θεωρητικό επίπεδο... τις κεφαλές τις καταστρέφουμε όταν μεγαλώσουμε καμιά 10αριά χρονάκια ακόμα!:rotflmao:

    (μιλάω για ροϊκή, όχι για γυάλισμα, όπως ακριβώς είχατε τσακωθεί σε γνωστό και μη εξαιρετέο θέμα οι παντωγνώστες! )
    αρη...η αναφορα στον γνωστο "αγωνα"¨εγινε με αφορμη την φατσα του αβαταρ σου...φανταστηκα οτι θα επιανες τον παραλληλισμο...

    απο κει και περα...η "ροϊκη" δεν ειναι κατι αυτονομο...βρισκεται μεσα στα γενικοτερα πλαισια της βελτιωσης...με απλα λογια...αν μαθεις μηχανολογια και καταλαβεις τι ακριβως γινεται κατα την λειτουργια ενος κινητηρα εσωτερικης καυσης,θα αρχισεις να καταλαβαινεις και τι μπορει να γινει ετσι ωστε να λειτουργησει πιο αποδοτικα...κατ επεκτασιν θα καταλαβεις και τι πρεπει να κανεις σε μια κεφαλη...

    αλλωστε δεν υπαρχει κατι στανταρ...το τι θα κανεις εξαρταται απο 1000 επιμερους παραγοντες, οι οποιοι ειναι διαφορετικοι καθε φορα...

    επι της ουσιας λοιπον δεν μπορω να σε κατευθυνω καπου συγκεκριμενα...

    frankly my dear, i dont give a damn...

  7. #97
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Εντάξει ρε Αντουάν,
    υπάρχει ένας μπούσουλας,
    υπάρχουν κάποιες βασικές αρχές που πρέπει να ακολουθήσεις,
    όπως και ένας στόχος που πρέπει να φτάσεις....

    Μην τον ακυρώνεις έτσι τον άνθρωπο και πέσει στα χάπια.

    Δεν μπάινω στα χωράφια σου, μια παρατήρηση έκανα.

  8. #98
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
    Εντάξει ρε Αντουάν,
    υπάρχει ένας μπούσουλας,
    υπάρχουν κάποιες βασικές αρχές που πρέπει να ακολουθήσεις,
    όπως και ένας στόχος που πρέπει να φτάσεις....

    Μην τον ακυρώνεις έτσι τον άνθρωπο και πέσει στα χάπια.

    Δεν μπάινω στα χωράφια σου, μια παρατήρηση έκανα.
    κατα την δικη μου αποψη,το μονο που μπορεις να κανεις σε μια κεφαλη χωρις background και κατ επεκτασιν "κυρωσεις", ειναι ενα καθαρισμα ατελειων...μεχρι εκει...κι αυτο ειναι που κανει το 95% των "βελτιωτων"...

    στην περιπτωση που υπαρχει background ομως, μπαινουμε σε λεπτομερειες που σε καμια περιπτωση δεν προτιθεμαι να δημοσιοποιησω...απλα και καθαρα...

    υ.γ. τα χωραφια δεν ειναι δικα μου...της φυσικης ειναι...απλως που και που παιρνω ενα τραχτερι, τα κανω φουτανα κι ο θεος μαζι μου...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  9. #99
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    εγω εχω τεκμηριωσει οτιδηποτε εχω γραψει εδω μεσα...εσυ θα το κανεις? ειναι απλο...ενα ναι η ενα οχι...μην το κουραζουμε αλλο με γελακια και εμοτικονς...

    Σωστα εγω ειπα οτι εχω δει κεφαλες με ρωγμες που οφειλονται απο λιγες βενζινες κατα τη γνωμη μου και εσυ λες οτι δεν γινετε αυτο και περιμενω να μου πεις μιας και εισαι επιστημονας απο τι ειναι απλα και ξαστερα
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  10. #100
    Οι λίγες βενζίνες, έχουν και μικρότερη θερμοκρασία μέσα στο θάλαμο καύσης (λιγότερο μαμ, λιγότερο μπουμ).

    Οι πολύ λίγες βενζίνες, είναι άλλη ιστορία (αλλά κάτι με λέει ότι πρώτα θα δεις το αποτέλεσμα τους στα έμβολα και σχεδόν ποτέ στα ΄κεφαλάρια' ).

    Οι ΄τάνες κεφαλές μάλλον σχετίζονται με μαστοριές υπεράνω πάσης υποψίας....



















    ή τουλάχιστον έτσι μΕ λέει η δικιά μου εμπειρία από ροπόκλειδα 'χειρός' (το χέρι του μάστορα...), σειρά σύσφιξης free jazz και μετρήματα βιδών με το μάτι....(αυτά για να μείνουμε ψηλά και μην έχοντας πάει πιο κάτω.....).

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  11. #101
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    To τι ακριβος συμβαινει πραγματικα δεν ξερω γιατι δεν ειμαι πυρηνικος επιστημονας αλλα αυτο ακριβος που ξερω ειναι οτι οσα μηχανακια (απο αγωνιζομενους) που ελυσα ενω ειχαν εξατμιση και ελευθερο φιλτρο ( και τιποτα αλλο ) χωρις προγραμμα παρατηρηθηκαν ρωγμες απο βαλβιδα σε βαλβιδα ενω οσα ειχαν προγραμμα δεν ειχαν παθει κιχ

    Εδω στη ΚΡΗΤΗ εχουμε μεγαλες θερμοκρασιες το καλοκαιρι ισως να παιζει κι αυτο το ρολο του
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  12. #102
    Μηχανάκια ή σουζούκια?


    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  13. #103
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
    To τι ακριβος συμβαινει πραγματικα δεν ξερω γιατι δεν ειμαι πυρηνικος επιστημονας αλλα αυτο ακριβος που ξερω ειναι οτι οσα μηχανακια (απο αγωνιζομενους) που ελυσα ενω ειχαν εξατμιση και ελευθερο φιλτρο ( και τιποτα αλλο ) χωρις προγραμμα παρατηρηθηκαν ρωγμες απο βαλβιδα σε βαλβιδα ενω οσα ειχαν προγραμμα δεν ειχαν παθει κιχ

    Εδω στη ΚΡΗΤΗ εχουμε μεγαλες θερμοκρασιες το καλοκαιρι ισως να παιζει κι αυτο το ρολο του
    Δεν ειναι γνωστο τοις πασοι οτι μεγαλα AFR και φορτια ειναι συνταγη για καταστροφη? Εγω εχω ακουσει και για τρυπια εμβολα σε αναλογες συνθηκες.
    Εγω μαζι σου.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  14. #104
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.326
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
    Μηχανάκια ή σουζούκια?

    Tα περισσοτερα ηταν ΚΤΜ
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  15. #105
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
    ..... μεγαλα AFR .......
    Ώστε υπάρχουν κι'από δαύτα.......:a53: :a53:

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

Σελίδα 7 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2014, 16:57
  2. Προβλημα με τις ενδειξεις στο ταχυμετρο
    από pavlaras1 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 24/08/2007, 20:57
  3. θέμα με τις ειδοποιήσεις στο μαιλ....
    από gerodim στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 04/09/2006, 06:55
  4. Σχετικα με τις φωτοκλησεις!
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 10:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF