Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 99

Θέμα: Kevin Schwantz School 2010

  1. #31
    ρε Γιώργο ήμαρτον όντως.... έχεις κολλήσει στο αυτόγραφο και το πρόσωπο της υπόθεσης.


    το ότι μια εκδήλωση είναι διοργανωμένη εξ' ονόματος μιας εταιρείας (ή σπονσοράρεται χοντρά απο αυτήν, ή ακόμα στεγνά διοργανώνεται απο αυτήν), μεγειά τους με χαρά τους. Στο εξωτερικό τέτοια σχολεία γίνονται απο όλες τις εταιρείες (χόνδα, γιαμάχα, ντουκάτεν, κλπ κλπ) συνέχεια.

    Όμως ρε Γιώργο κράζεις ένα σχολείο και λες ότι δεν είναι σχολείο χωρίς να το ξέρεις!

    Η σχολή του KSwhantz λειτουργεί στην Αμερική εδώ και πολλά χρόνια και με μεγάλη αναγνώριση (http://www.schwantzschool.com/index.cfm) και μάλιστα υπό το banner της σουζούκι (οκ, αδιάφορο το τελευταίο...).

    Το ότι κάποιος το αποφάσισε να κάνει κονέ και να τους φέρει ελλάδα, μόνο καλό το βρίσκω για διάφορους λόγους (σπάει το μονοπώλιο, βλέπεις και μια διαφορετική άποψη για την γρήγορη οδήγηση κλπ κλπ)...

    Το ότι εμείς έχουμε εμπάθεια με τον ΔΔ γιατί γενικώς δεν τον χωνεύουμε και άρα του κράζουμε την κίνηση, είναι άκυρο...

    Το ότι στοιχίζει 700 ευρώ, κλάιν μάιν... 2 μέρες σχολείο είναι. Το CSS θα στοιχίσει 600... για 100 ευρώ το κάνουμε θέμα?

    αυτό που λές εσύ ότι δεν δίνεις μια για να βρεθείς με ένα πρώην ΠΠ, κάποιοι το βλέπουν αλλιώς... Γούστο τους καπέλο τους, αλλά δεν γίνεται να ακυρώνεις ένα αναγνωρισμένο σχολείο ρε μαν...

  2. #32
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    μλκ τα 'χεις παίξει;

    Συγκρίνεις μια εκθεση μοτο με διήμερη εκπαίδευση σε πιστα;



    Με την ίδια λογική κι ενας πελάτης σου πρέπει να σου δώσει 3 ευρώ.... Όσο κάνει το Men's health ή το Vita
    1.δλδ εσυ πιστευεις οτι θα σου μεταφερει γνωσεις ο σβαντζ?
    2.νομιζεις οτι τα ταμεια δινουν περισσοτερα????
    3.δεν εχω πελατες.ασθενεις εχω.και αν νομιζει καποιος απο αυτους οτι δεν κανω τπτ παραπανω απο τα περιοδικα που λες σαφως και μπορει να σταθει επικριτικα απεναντι μου.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    1.δλδ εσυ πιστευεις οτι θα σου μεταφερει γνωσεις ο σβαντζ?
    2.νομιζεις οτι τα ταμεια δινουν περισσοτερα????
    3.δεν εχω πελατες.ασθενεις εχω.και αν νομιζει καποιος απο αυτους οτι δεν κανω τπτ παραπανω απο τα περιοδικα που λες σαφως και μπορει να σταθει επικριτικα απεναντι μου.

    1. Ναι (οχι μαγικά πράγματα αλλα περισσότερο απο το "φιλαρακι βαζε πίεση στο εσωτερικό μαρσπιε" και άλλα τέτοια που διαβάζουμε εδώ κατα καιρους)

    2. Ασχετο

    3. Ναι, είπα "πελατες" για να μη γίνω συγκεκριμένος. Επίσης ο ασθενής ο οποίος θεωρεί οτι θα έχει το ίδιο (ή και καλύτερο) αποτέλεσμα διαβάζοντας το Vita απο το να πάει σε εναν εμπειρο και σπουδαγμένο θεραπευτή, πρέπει να είναι μεγάλος μ@ΛΑΚΑΣ



    (τώρα που είπες "ασθενείς", μην απορείς που θα έρθει το ΣΔΟΕ )


    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    [..]
    +1050

    Να διευκρινίσω οτι θεωρώ τα 700 ευρώ πολλά λεφτά, όπως θεωρω πολλά λεφτά και τα 300+300 του CSS. Αλλα δεν κοστολογώ την προσπάθεια στα 8 ευρώ
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #34
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    παιδαροι στο εξωτερικο αναγνωριζεται ως σχολειο αυτο και αλλα 200 γιατι ειναι εδραιωμενα.εδω δεν θεωρω σχολειο τις διακοπες του σ/κ.

    και για να στεκομαι τοσο ΜΑ ΤΟΣΟ επικριτικα καποιος λογος θα υπαρχει.περισσοτερα απο κοντα.

    α και δεν υπαρχει καμια εμπαθεια προς τον 2δ.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.962
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    α και δεν υπαρχει καμια εμπαθεια προς τον 2δ.
    Απλά, προς όλο τον υπόλοιπο κόσμο...

  6. #36
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
    Απλά, προς όλο τον υπόλοιπο κόσμο...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    στα υπολοιπα σου απαντησανε οι αλλοι απο πανω.

    σε αυτο....και εγω θελω να ονομαζομαι καπεταν ανδρεας ζεπος,χαιρεσαι οταν με βλεπεις?
    ΜΑ ΤΙ ΛΕΣ??????δλδ αμα το λεγανε πανεπιστημιο θα ηταν πανεπιστημιο???πας καλα μωρε???

    μαλακια ρωτησα
    στα υπολοιπα σου απαντησαν και σενα οι αλλοι αποπανω.


    να πω κατι για την συχνοτητα...

    πως ειναι δυνατον να ερθει ολη η ομαδα υποστηριξης παραπανω απο μια φορα στην Ελλαδα οταν αυτο το σχολειο εχει τις Χ χωρες να επισκεφτει και ο ιδρυτης του θελει να ειναι παρων στην εκπαιδευση??

    με βαση το προγραμμα του Schwantz κινειται και το σχολειο. αφου αυτος θελει να ειναι παρων γιατι αποτελει και κινητη διαφημιση (αλλα αυτο ειναι ασχετο επι του θεματος) τοτε μονο ενα σ/κ μπορει να διαθεσει στην Ελλαδα.

    εσυ δλδ εχεις δει καθολου τον Keith Code στα Μεγαρα π.χ.??

    οσο για το πως θελουν να το ονομαζουν και τι τελικα ειναι,δεν θελω να σχολιασω. απαντησε επαρκως ο Γιαννης. αν εσυ θελεις να ακυρωσεις ενα αναγνωρισμενο απο ολους σχολειο, μεγεια σου με χαρα σου.
    αλλωστε εισαι ο Trooper. κανεις δεν θα σε παρεξηγησει. ολοι θα καταλαβουμε.

  8. #38
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.877
    giatros Λοιπόν..
    Φτάσαμε Δευτέρα βράδυ, με την ελπίδα να μπούμε στην πίστα μετά το Ducati Weekend , μαζί με τους εκπαιδευτές της σχολής. Αυτό δεν έγινε, και χάσαμε τζάμπα μια μέρα.
    Το πρωί της Τρίτης γραφτήκαμε και άρχισε η σχολή.
    Ήταν ο Kevin, η Marnie , διευθύντρια του σχολείου και 5-6 εκπαιδευτές. Χωριστήκαμε σε 2 γκρουπ, και το κάθε γκρουπ σε 3 ομάδες. Στα πιτ υπήρχαν 3 διάδρομοι με κορύνες, ένας για κάθε ομάδα. Πήγαινες στην ομάδα σου, ερχόταν ο εκπαιδευτής , έπαιρνε 2-3-4 άτομα, και έφευγε. Κατά την διάρκεια του session, το άλλο γκρουπ έκανε θεωρία.
    Στην αρχή της ευθείας αλλάζαμε κάθε φορά θέση πίσω από τον εκπαιδευτή. Τις περισσότερες φορές αυτός έστελνε κάποιον μπροστά για να τον δει για 1-2 γύρους. Τα γκρουπ προσπερνάγανε μόνο στην ευθεία, και έτσι μπορεί να καθόσουν ένα γύρο κοιμισμένος πίσω από πιο αργό γκρουπ.
    Την πρώτη μέρα υπήρξαν πολλά παράπονα με τις ομάδες. Πολλοί είχαν δηλώσει υπεργρήγοροι και καθυστερούσαν την ομάδα τους, και άλλοι, όπως και εγώ, είχαν δηλώσει σε αργό γκρουπ ώστε να πάρουν προαγωγή σε σωστή ομάδα, και παραπονιόμασταν ότι κοντεύαμε να κοιμηθούμε..
    Την δεύτερη μέρα τα πράγματα έγιναν πολύ καλύτερα, και οι περισσότεροι βρέθηκαν σε ομάδες των πραγματικών τους δυνατοτήτων.
    Από τους εκπαιδευτές, 2 ήταν πολύ γρήγοροι, ενώ οι υπόλοιποι δεν προλάβαιναν τους πολύ γρήγορους / αγωνιζόμενους μαθητές.
    Ο πιο γρήγορος εκπαιδευτής έκανε 1.24 την πρώτη μέρα με 750 και Pilot Power. Ο Kevin έκανε 1.30 στον δεύτερο γύρο του στην πίστα με το 1000. Αυτά κυκλοφόρησαν, δεν ορκίζομαι κιόλας.. Ο Kevin έκανε όλο το πίσω μέρος με 2η ταχύτητα, άλλαζε τρίτη ακριβώς πριν την 16, και έσκαγε την 4η πριν φρενάρει για την 1.

    Η Θεωρία
    Στα θεωρητικά, η πρώτη κουβέντα ήταν πως θέλανε να οδηγούμε στο 80% των δυνατοτήτων μας. Αν κάποιος έπεφτε, σήμαινε ότι πήγαινε πέρα από τις δυνατότητές του ,αποκλειόταν από το υπόλοιπο σχολείο, και δεν θα έπαιρνε και δίπλωμα.. Αυτό, σε συνδυασμό με τις πρώτες τούμπες, έκανε πολλούς να μαζευτούν.

    Η δεύτερη οδηγία ήταν , κοιτάτε μακριά, για να επιβραδύνετε τον ρυθμό που έρχονται τα ερεθίσματα. Πρέπει να προβλέπετε, όχι να αντιδράτε. Αν τα πράγματα συμβαίνουν πιο γρήγορα από όσο μπορείτε να παρακολουθήσετε, κόψτε ρυθμό.

    Το τρίτο σημαντικότερο, ΟΜΑΛΗ οδήγηση. Ομαλό γκάζι, ομαλό φρένο, ομαλή μετάπτωση από γκάζι σε φρένο και αντίθετα.

    Η στάση του σώματος.
    Βγάλτε τον μισό πισινό σας στα φρένα, και ανοίξτε το γόνατο στη στροφή. Σκύψτε μπροστά, και ΜΗ κρεμιέστε περισσότερο από όσο σας επιτρέπει να έχετε χαλαρά τα χέρια. Κρεμασμένοι υπερβολικά έξω έχετε μικρότερη πιθανότητα να ελέγξετε την μηχανή σας σε κάθε γλίστρημα.
    Κοιτάτε εκεί που θέλετε να πάτε, και όχι εκεί που φοβάστε μην καταλήξετε.
    Προσπαθήστε να έχετε το 50% και πάνω του βάρους σας στα μαρσπιέ. Πατάτε στις μύτες. Το πίσω φρένο ΔΕΝ χρησιμοποιείται.
    Η είσοδος στη στροφή γίνεται με πάτημα στο εσωτερικό μαρσπιέ, το γόνατο στο ρεζερβουάρ, και πίεση στο τιμόνι. Είπε ο Kevin χαρακτηριστικά: Άμα θες, δώσε του μια κωλιά να ξαπλώσει...(Jerk your ass to turn it in..)
    Μέσα στη στροφή, οι μικροδιορθώσεις της πορείας γίνονται με μικρομετρικές αυξομειώσεις στο γκάζι, και όχι με το τιμόνι.
    Στην έξοδο της στροφής, το άνοιγμα του γκαζιού πρέπει να συνοδεύεται πάντα από πίεση στο εξωτερικό μαρσπιέ. Έδωσε παραδείγματα από το dirt track και τo μοτοκρός, που έχει τους αναβάτες να πατάνε πάντα το έξω μαρσπιέ. Αυτός είναι και άλλος ένας λόγος που δεν συστήνει υπερβολικό κρέμασμα, γιατί έτσι δεν μπορείς να πιέσεις το εξωτερικό μαρσπιέ στην έξοδο.
    Χρησιμοποιούμε μόνο όση πίστα χρειαζόμαστε. Δεν υπάρχει λόγος να μεγαλώνουμε την απόσταση εξαντλώντας το πλάτος της πίστας. Η γρηγορότερη διαδρομή είναι συνήθως και πιο σύντομη.
    Το πρωί της δεύτερης μέρας, ο Kevin μας πήγε βόλτα με τα πόδια. Σκεφτόμουν να την κοπανήσω και να μην πάω, μια που έκανε τρομερή ζέστη , και έτσι κι αλλιώς την είχα περπατήσει στο παρελθόν. Ευτυχώς που πήγα !!..
    Σταματούσαμε σε κάθε στροφή, και μας έδειχνε τα πατήματα. Μου έκανε μεγάλη εντύπωση το πως ήξερε τις λακκούβες και ανωμαλίες των άλλων στροφών, όχι μόνο αυτών που βλέπαμε. Σαν να είχε φωτογραφίσει στο μυαλό του όλη την πίστα..Μερικά πράγματα εγώ τα συνειδητοποιούσα πρώτη φορά, ενώ έχω πάει τόσες φορές στις Σέρρες..
    Σε κάθε στροφή , αφού κάναμε την κουβέντα, ερχόταν οι δύο γρήγοροι εκπαιδευτές και κάνανε 2-3 περάσματα για να δούμε και στην πράξη τι γίνεται.
    Άλλο ένα πράγμα που δεν είχα ποτέ σκεφτεί να κάνω , ήταν να κοιτάξω τις στροφές από την μεριά της εξόδου να βλέπω δηλ . προς τα πίσω. Φαινόταν έτσι πολύ καθαρά οι μεταβολές στην κλίση, και οι πιο κατάλληλες γραμμές για την έξοδο. Περισσότερη αξία έχει η μελέτη της εξόδου, παρά της εισόδου.
    Στο τέλος της πρώτης μέρας μας έκανε το τραπέζι ο Δήμαρχος Σερρών. Το κλίμα ήταν πολύ καλό, και ανακοινώθηκε η μετονομασία της Κ10 σε Kevin Schwantz. Μας είπαν επίσης πως με το που θα τελειώσουν τα τρέχοντα έργα προβλέπεται επιδιόρθωση του τάπητα, και κατόπιν σε δύο στάδια επέκταση της πίστας μέχρι τα 5χιλ. μήκος!!.
    Τελικά, άξιζε τον κόπο και το κόστος.. Αν δεν έκανε και τόση ζέστη, που δυσκόλευε τα πράγματα και δημιουργούσε εκνευρισμό, θα ήταν ακόμα καλύτερα….
    Φωτογραφίες βγήκαν πάρα πολλές, και κάθε συμμετέχων θα πάρει και DVD , επομένως σιγά –σιγά θα μπαίνουν.
    Αυτά για την ώρα.
    Αντιγραφη απο αναβατη που εκανε το σχολειο και πραγματικα το ειχε αναγκη αυτου του ειδους το σχολειο.
    Οι αναβατες που το παρακολουθουν ,ειναι για εκει, μεχρι και ο jimk7 που επεσε την πρωτη μερα και εχασε το event (μαζι με ολες της ταλαιπωριες ,μεταφορικα απο κρητη κτλ. δεν παραπονεθηκε) και εσυ ρε Γιωργο χωρις να το εχεις κανει καθεσαι και αναλυεις τι και πως.

    Τεσπα δεν πιστευω να σου αλλαξω γνωμη, αλλα εγω νιωθω μαλακας που απλα δεν εχω τα λεφτα να το παρακολουθησω, αυτο και το lv 2- 3 απ'το css, αυτη προσφερουν μια υπηρεσια και θελουν τοσα, να λεω εγω οτι ειναι κλεφτες και δεν αξιζουν ειναι μαλακια.

    Το ιδιο ''μπορει'' να εκανα αν δεν ειχα παρακολουθησει το css1 ,αφου τα εχωσα και το εκανα το μονο που δεν σκεφτηκα ηταν τα λεφτα.
    Τωρα οποιον αρχαριο αναβατη βλεπω τον παροτρυνω να συμματασχει τουλαχιστον στο 0-300 riding school.

    Οτι αυτα τα μαθηματα με καποιον τροπο θα επρεπε να ειναι η ''σχολη εκπαιδευσης'' για καθε μοτοσυκλετιστη που δινει για διπλωμα(και οχι οι παπαριες που πληρωνουν ενα καρω λρφτα) ειναι αλλο καπελο.

    Φιλουμπες.

  9. #39
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    ........
    ευχαριστω για την κατανοηση
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #40
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    .......

    Φιλουμπες.
    μαιστα....

    δυστυχως εγω δεν εχω γραπτες τις μαρτυριες που ειπανε οτι ''και σιγα τα ωα που θελανε 900 (περσυ) ευρω''

    φιλουμπες και απο δω πανο
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #41
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    στα υπολοιπα σου απαντησαν και σενα οι αλλοι αποπανω.


    να πω κατι για την συχνοτητα...

    πως ειναι δυνατον να ερθει ολη η ομαδα υποστηριξης παραπανω απο μια φορα στην Ελλαδα οταν αυτο το σχολειο εχει τις Χ χωρες να επισκεφτει και ο ιδρυτης του θελει να ειναι παρων στην εκπαιδευση??

    με βαση το προγραμμα του Schwantz κινειται και το σχολειο. αφου αυτος θελει να ειναι παρων γιατι αποτελει και κινητη διαφημιση (αλλα αυτο ειναι ασχετο επι του θεματος) τοτε μονο ενα σ/κ μπορει να διαθεσει στην Ελλαδα.

    εσυ δλδ εχεις δει καθολου τον Keith Code στα Μεγαρα π.χ.??

    οσο για το πως θελουν να το ονομαζουν και τι τελικα ειναι,δεν θελω να σχολιασω. απαντησε επαρκως ο Γιαννης. αν εσυ θελεις να ακυρωσεις ενα αναγνωρισμενο απο ολους σχολειο, μεγεια σου με χαρα σου.
    αλλωστε εισαι ο Trooper. κανεις δεν θα σε παρεξηγησει. ολοι θα καταλαβουμε.
    δε φταιει το γεγονος οτι πρεπει να ειναι μονιμος εδω ο Schwantz αλλου ειναι το προβλημα και δεν εδραιωνετ μονιμα αυτο το σχολειο για ιδιοκτητες suzuki.
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  12. #42
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    παιδαροι στο εξωτερικο αναγνωριζεται ως σχολειο αυτο και αλλα 200 γιατι ειναι εδραιωμενα.εδω δεν θεωρω σχολειο τις διακοπες του σ/κ.

    Παρακαλώ?

    Δλδ στο εξωτερικό που είναι "εδραιωμένα" πόσο κρατούν τα σχολεία? Κανά μήνα με τους εκπαιδευτές να σε πηγαίνουν στράτα στρατούλα?
    Τα μονοήμερα ή διήμερα του CSS γιατί θεωρούνται σχολείο?

    Γιώργο παιδί μου τι λές?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal

    δεν μπορω να καταλαβω γιατι κολλας τοσο πολυ με εναν τιτλο Π.Π. που επιτευχθηκε οταν ακομα ζουσαν οι δεινοσαυροι. τα μηχανακια εχουν αλλαξει απο τοτε. αυτος ειναι γερος.

    Ρε devils για κάτι τέτοια διαμαντάκια, περνάω τις ώρες μου στο moto.gr :rotflmao: :rotflmao:

    Βάλε στο γιουτιούμπι Kevin Scwantz gsxr1000 Phillip island, να δεις τον κουλό παππού.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  13. #43
    εγω δεν θα σχολιασω το θεμα"σχολειο",αλλα θα πω μονο το εξης...

    αν με ενδιεφερε η παρα πολυ γρηγορη οδηγηση,κατι που δεν ισχυει πλεον, θα εδινα 700 ΑΝΕΤΑ εστω και μονο για να μιλησω ενα δυο ωρες κατ ιδιαν με τον schwantz,πανω στο θεμα οδηγησης...

    κι αυτο γιατι ειναι ενας, απο τους πολυ λιγους ανθρωπους εν ζωη, που εχουν κινηθει τοσο γρηγορα σε δυο ροδες,ελεγχοντας τες απολυτα εν παραλληλω...

    κατι που κανεις ,μα κανεις δασκαλος της σειρας δεν εχει ζησει η προκειται να ζησει ποτε...

    με απλα λογια,εχει βιωσει την συμπεριφορα του διτροχου στο απολυτο οριο και εχει δει τις αντιδρασεις του κατω απο οποιεσδηποτε συνθηκες...

    το 1/10 απο αυτες να μου ελεγε θα ημουν ευτυχισμενος...

    και προσεξτε...αδιαφορη μου ειναι η μεταδοτικοτητα του ως δασκαλου...τα δεδομενα θελω μονο...δεδομενα που τα ξερουν μονο 50 ανθρωποι σε ολο τον κοσμο...

    οτι εχουν κανει αυτος και οι ομοιοι του πανω σε ενα μηχανακι ,ειναι ολα αυτα που παιρνουν ολοι οι θεωρητικοι,τα σπανε σε ταληρα και τα διδασκουν...οποτε τουλαχιστον μπορουν να τα εξηγησουν βασει φυσικης...

    επιτρεψτε μου να προτιμησω την πηγη...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  14. #44
    Τα καλύτερα έρχονται Το avatar του/της christostr
    Εγγραφή
    08/08/2009
    Μηνύματα
    552
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    συγκρινεις ανομοια πραματα.

    αν σου φενεται λογικο 710 ευρα για να κανεις βολτες με τον σβαντζ για 2 μερες και μονο αν εχεις σουζουκι εμενα μου περισσευει.εγω προτιμω 600 ευρω για 2 μερες ΣΧΟΛΕΙΟΥ και οχι διασκεδασης.

    καλα κανουν.βρισκουν και τα κανουν.

    Φεύγω... πάω ταξίδι να επισκευτώ τον εαυτό μου...

  15. #45
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    χμμμ ναι...βασικα μιλωντας με ατομα του χωρου καταλαβαν τι θελω να πω και συμφωνησαν.

    μαλλον το γραπτο μου χανει.

    σορυ παιδες.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΜΙΛΑΝΕ ΣΟΒΑΡΑΑΑΑΑ?????( Kevin Schwantz)
    από tony otis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 136
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2008, 20:48
  2. Kevin Schwantz riding tips
    από Da.Vintage στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/08/2007, 15:20
  3. Kevin Schwantz School στην Ελλάδα?
    από road spirit στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2007, 14:13
  4. kevin schwantz school
    από SAM46 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2006, 09:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF