Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 99

Θέμα: Kevin Schwantz School 2010

  1. #1

    Kevin Schwantz School 2010

    Το κόστος συμμετοχής για τα μέλη του MotoGrandPrix CLUB είναι 710 € για το διήμερο,6 και 7 Μαΐου 2010,
    όπου θα διεξαχθεί για 2η φορά στην Ελλάδα και συγκεκριμένα στην πίστα των Σερρών
    το καλύτερο ίσως «σχολείο» παγκοσμίως το KEVIN SCHWANTZ SCHOOL.

    Κάντε την αίτηση σας και ζήστε την απόλυτη εμπειρία οδήγησης
    με την καθοδήγηση του Παγκόσμιου Πρωταθλητή KEVIN SCHWANTZ και των συνεργατών του.

    Link
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  2. #2
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    αυτο ειναι προς σχολιασμο η απλα ανακοινωση?
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.968
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    αυτο ειναι προς σχολιασμο η απλα ανακοινωση?
    Προς σχολιασμό...


  4. #4
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
    Προς σχολιασμό...

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #5
    Δεν έχω καταλάβει εάν δίνεις τα 710 € και για τις δύο ημέρες ή 710€/ημέρα και είναι μονοήμερο.
    Εάν είναι διήμερο για 710€ είναι καλή περίπτωση την στιγμή που για ένα CSS lvl του 0300 δίνεις 300€.

    Και πάλι όμως και μονοήμερο να είναι,είναι μια μοναδική εμπειρία οι γυρβολιές μαζί με έναν παγκόσμιο.Έχει ιδιαίτερο στυλ αλλά έχει και τεράστια εμπειρία.
    Όποιος τα έχει τα € τα δίνει και δεν το σκέπτεται νομίζω το κόστος.

    Αυτό που σ εμένα έκανε εντύπωση στην αίτηση που έχει για το σχολείο,είναι ότι έχει στην λίστα μόνο μοτοσυκλέτες μάρκας suzuki !

    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  6. #6
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από golis
    Δεν έχω καταλάβει εάν δίνεις τα 710 € και για τις δύο ημέρες ή 710€/ημέρα και είναι μονοήμερο.
    Εάν είναι διήμερο για 710€ είναι καλή περίπτωση την στιγμή που για ένα CSS lvl του 0300 δίνεις 300€.

    Και πάλι όμως και μονοήμερο να είναι,είναι μια μοναδική εμπειρία οι γυρβολιές μαζί με έναν παγκόσμιο.Έχει ιδιαίτερο στυλ αλλά έχει και τεράστια εμπειρία.
    Όποιος τα έχει τα € τα δίνει και δεν το σκέπτεται νομίζω το κόστος.

    Αυτό που σ εμένα έκανε εντύπωση στην αίτηση που έχει για το σχολείο,είναι ότι έχει στην λίστα μόνο μοτοσυκλέτες μάρκας suzuki !

    710 για τις 2 μερες (τζαμπα πραμα!!!!!)

    και μονο αν εχεις σουζουκι.
    και σε περιπτωση πτωσης σε διωχνουνε.

    και θα πω καμια βαρια κουβεντα....!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #7
    Και δεν την λες ;
    Τα 710 € εάν όντως είναι για διήμερο ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ.Είπαμε το css ζητάει 300€ per lvl ημερίσιο.
    Και στα CSS αν κανεις παπαρι@ τρώς κόκκινο φλάμπουρο και ανάλογα την διαγωγή σου πας και σπίτι σου για το υπόλοιπο της ημέρας...
    Αυτό με τα suzuki είναι ενα θέμα,αλλά αφού τον προμοτάρει και η επίσημη αντιπροσωπία suzuki καλά κάνουν και βάζουν και τους όρους τους.
    Άλλωστε παντού βρίσκεις να δανειστείς ενα suzuki


    εντιτ
    πήρα τηλ. είναι 710 € ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ και είναι αυστηρά με μοτο suzuki.
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  8. #8
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από golis
    Και δεν την λες ;
    Τα 710 € εάν όντως είναι για διήμερο ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ.Είπαμε το css ζητάει 300€ per lvl ημερίσιο.
    Και στα CSS αν κανεις παπαρι@ τρώς κόκκινο φλάμπουρο και ανάλογα την διαγωγή σου πας και σπίτι σου για το υπόλοιπο της ημέρας...
    Αυτό με τα suzuki είναι ενα θέμα,αλλά αφού τον προμοτάρει και η επίσημη αντιπροσωπία suzuki καλά κάνουν και βάζουν και τους όρους τους.
    Άλλωστε παντού βρίσκεις να δανειστείς ενα suzuki


    εντιτ
    πήρα τηλ. είναι 710 € ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ και είναι αυστηρά με μοτο suzuki.
    συγκρινεις ανομοια πραματα.

    αν σου φενεται λογικο 710 ευρα για να κανεις βολτες με τον σβαντζ για 2 μερες και μονο αν εχεις σουζουκι εμενα μου περισσευει.εγω προτιμω 600 ευρω για 2 μερες ΣΧΟΛΕΙΟΥ και οχι διασκεδασης.

    καλα κανουν.βρισκουν και τα κανουν.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #9
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    συγκρινεις ανομοια πραματα.

    αν σου φενεται λογικο 710 ευρα για να κανεις βολτες με τον σβαντζ για 2 μερες και μονο αν εχεις σουζουκι εμενα μου περισσευει.εγω προτιμω 600 ευρω για 2 μερες ΣΧΟΛΕΙΟΥ και οχι διασκεδασης.

    καλα κανουν.βρισκουν και τα κανουν.
    και στις σερρες ετσι????δλδ μιλαμε για 710 συμμετοχη +βενζινη +λαστιχα αλλα απο τα 900 τα περσυνα ειναι καλυτερα
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    συγκρινεις ανομοια πραματα.

    αν σου φενεται λογικο 710 ευρα για να κανεις βολτες με τον σβαντζ για 2 μερες και μονο αν εχεις σουζουκι εμενα μου περισσευει.εγω προτιμω 600 ευρω για 2 μερες ΣΧΟΛΕΙΟΥ και οχι διασκεδασης.

    καλα κανουν.βρισκουν και τα κανουν.
    1
    Πες μου πόσα χρήματα κατά την σεβαστή σου γνώμη θα έπρεπε κανονικά να στοιχίζει ενα ΔΙΗΜΕΡΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (K.S.School) που έχει να καλύψει :
    Εξοδα επιμελητείας(μεταφορά-διαμονή-διατροφή),έξοδα εξοπλισμού και μίσθωση πίστας-ασθενοφόρου,
    κέρατα τράγια και αμοιβές για έναν πρώην ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ πρωταθλητή συν τους εκπαιδευτές του για να έρθουν απο τις Η.ΠΑ στας Σέρρας ;

    2
    Στο σχολείο εσύ δεν διασκέδασες ; Έκανες αγγαρία; Εγώ προσωπικά έφυγα με χαμόγελο.
    Προσωπικά τιμή μου θα ήταν και θα χαιρόμουν αν είχα την δυνατότητα να μοιράζομαι την ίδια πίστα για 20 λεπτά με έναν πρώην ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ.

    3
    Σχολείο είναι και του Schwantz :

    Our classroom lecture sessions,
    conducted by Kevin and his Chief Instructor, cover points such as:

    •Visual awareness and concentration
    •Body position and steering technique
    •Cornering lines and reference points
    •Gear selection and shifting technique
    •Braking technique
    •Staying smooth and controlling panic

    http://www.schwantzschool.com/index.cfm/p/AC1669251E


    Στο CSS αντίθετα
    αυτοί που σου διδάσκουν ήταν κάποτε πρώην μαθητές του σχολείου σαν και εσένα καλή ώρα και την κουτσή Μαρία κ.ο.κ και όχι πρώην ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ.
    Εδώ αντλείς την γνώση απ την πηγή (πρώην Π.Π).

    4
    Το suzuki only στο εξήγησα αλλά δεν θες να το χωνέψεις.
    Ο ανθρωπας με suzuki έτρεχε,suzuki χορηγό έχει και απ την suzuki γουστάρει να πληρώνεται.

    Ξεκολλάτε τα μυαλά σας.
    Και έγω δεν γουστάρω τα τζαπάν ούτε και τον ΔΔ και τον boxer του,αλλά δεν κράζω χωρίς λόγο μόνο και μόνο για να κράξω.

    ΔΔ αν ψάχνεις PR στείλε μου πμ.
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  11. #11
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    ρε φιλε τι σχεση εχει ο διατσιδης τωρα?
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.968
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ρε φιλε τι σχεση εχει ο διατσιδης τωρα?
    Η εταιρεία του τα οργανώνει Εύη...

  13. #13
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
    Η εταιρεία του τα οργανώνει Εύη...
    Οκ και τι σχεση εχει τωρα δλδ?την ταριφα δεν την βαζει ο ΔΔ πιστεψτε με.
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  14. #14
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από golis
    1
    Πες μου πόσα χρήματα κατά την σεβαστή σου γνώμη θα έπρεπε κανονικά να στοιχίζει ενα ΔΙΗΜΕΡΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (K.S.School) που έχει να καλύψει :
    Εξοδα επιμελητείας(μεταφορά-διαμονή-διατροφή),έξοδα εξοπλισμού και μίσθωση πίστας-ασθενοφόρου,
    κέρατα τράγια και αμοιβές για έναν πρώην ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ πρωταθλητή συν τους εκπαιδευτές του για να έρθουν απο τις Η.ΠΑ στας Σέρρας ;

    2
    Στο σχολείο εσύ δεν διασκέδασες ; Έκανες αγγαρία; Εγώ προσωπικά έφυγα με χαμόγελο.
    Προσωπικά τιμή μου θα ήταν και θα χαιρόμουν αν είχα την δυνατότητα να μοιράζομαι την ίδια πίστα για 20 λεπτά με έναν πρώην ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ.

    3
    Σχολείο είναι και του Schwantz :

    Our classroom lecture sessions,
    conducted by Kevin and his Chief Instructor, cover points such as:

    •Visual awareness and concentration
    •Body position and steering technique
    •Cornering lines and reference points
    •Gear selection and shifting technique
    •Braking technique
    •Staying smooth and controlling panic

    http://www.schwantzschool.com/index.cfm/p/AC1669251E


    Στο CSS αντίθετα
    αυτοί που σου διδάσκουν ήταν κάποτε πρώην μαθητές του σχολείου σαν και εσένα καλή ώρα και την κουτσή Μαρία κ.ο.κ και όχι πρώην ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ.
    Εδώ αντλείς την γνώση απ την πηγή (πρώην Π.Π).

    4
    Το suzuki only στο εξήγησα αλλά δεν θες να το χωνέψεις.
    Ο ανθρωπας με suzuki έτρεχε,suzuki χορηγό έχει και απ την suzuki γουστάρει να πληρώνεται.

    Ξεκολλάτε τα μυαλά σας.
    Και έγω δεν γουστάρω τα τζαπάν ούτε και τον ΔΔ και τον boxer του,αλλά δεν κράζω χωρίς λόγο μόνο και μόνο για να κράξω.

    ΔΔ αν ψάχνεις PR στείλε μου πμ.
    1.σχολειο ενος σ/κ δεν ειναι σχολειο ειναι αρπαχτη.

    2.προσωπικα στα σχολεια δεν διασκεδαζω.παω για να μαθω πραγματα και φευγω προσπαθωντας να εφαρμοσω οτι εμαθα.για διασκεδαση εχω τα td.προσωπικα χεστηκα αν θα μοιραζομαι τη πιστα με ππ.οι μυθοι εχουνε καταριφθει απο τοτε που ημουνα 20 χρονων.οσο τιμη μου ειναι να γυρναω γυρω-γυρω με ππ αλλο τοσο τιμη τους ειναι που γυρνανε μαζι μου (και πιστεψε με οσοι με ξερουνε μπορουνε να σε βεβαιωσουνε οτι δεν εχω καβαλησει το καλαμι.)

    3.απαντηθηκε στο 1

    4.απο τη σουζουκι να ναι καλα και να πληρωνεται ο ανθρωπος.αλλα τον ρατσισμο μονο σουζουκια μπορουν να συμμετεχουν εγω δεν τον καταλαβαινω.τα αλλα μηχανακια δλδ αλλιωτικα στριβουν?

    ενα κολημενο μυαλο με σουζουκι

    δ.δ. αν ψαχνεις ανθρωπο παρ τον εκανε καλη δουλεια
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    δεν μπορω να καταλαβω γιατι κολλατε σε λεπτομερειες.
    ολα εμποριο ειναι και ΟΛΟΙ εχουν την τιμη τους.

    @trooper:
    710? για ενα διημερο σχολειο ειναι μια χαρα (δεδομενου των συνθηκων της αγορας).
    απορω επισης γιατι λες οτι ειναι αρπαχτη...

    δλδ αν θελει καποιος δεν μπορει να κανει level 1 και level 2 σε ενα σ/κ στο 0-300??


    @golis:
    δεν μπορω να καταλαβω γιατι κολλας τοσο πολυ με εναν τιτλο Π.Π. που επιτευχθηκε οταν ακομα ζουσαν οι δεινοσαυροι. τα μηχανακια εχουν αλλαξει απο τοτε. αυτος ειναι γερος. και στην τελικη το στυλ του ειναι πολυ ανορθοδοξο για να το διδαξει κιολας. ΠΡΟΣΟΧΗ! δεν ειπα οτι δεν ειναι καλος ο ανθρωπος στο να μεταφερει την γνωση του (την οποια και σαφως εχει με τα κανταρια).

    Επισης το γεγονος οτι δεχονται ΜΟΝΟ suzuki το κανει καπως ρατσιστικο.
    εχω δει φωτο σε περιοδικα και στο cafe της πιστας των Σερρων απο το περισυνο event. Στηνονται σαν να φωτογραφιζονται οι παγκοσμιοι και ολο το concept ειναι δημιουργημα διαφημισης και μονο.
    ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΤΙ ΓΛΗΓΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Η SUZUKI...
    ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΕΛΙΤ...και αλλα τετοια γραφικα...


    εν ολιγοις ΑΝ εχεις suzuki και ΑΝ εχεις τα λεφτα, το κανεις σαν μια παραπανω εμπειρια. ολο και κατι καινουργιο θα μπορεσεις να μαθεις.

Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΜΙΛΑΝΕ ΣΟΒΑΡΑΑΑΑΑ?????( Kevin Schwantz)
    από tony otis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 136
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2008, 19:48
  2. Kevin Schwantz riding tips
    από Da.Vintage στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/08/2007, 14:20
  3. Kevin Schwantz School στην Ελλάδα?
    από road spirit στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2007, 13:13
  4. kevin schwantz school
    από SAM46 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2006, 08:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF