Σελίδα 2 από 42 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 625

Θέμα: Βιβλιο-προτάσεις (προτάσεις από μέλη του φόρουμ)

  1. #16
    Καραμελος Το avatar του/της kalesin
    Εγγραφή
    30/09/2005
    Μηνύματα
    1.083
    Απαραιτητο βιβλιο..

    Γραμματικη 5ης κ 6ης δημοτικου

    για να θυμηθουμε λιγακι ποσο ομορφη γλωσσα εχουμε

    κ για να καταλαβαινουμε τους χρωματισμους κ τις εννοιες αυτων που διαβαζουμε


  2. #17
    όπου γης Το avatar του/της iosif
    Εγγραφή
    13/03/2007
    Μηνύματα
    150
    ...ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΚΎΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΛΩΝΊΑ
    ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ

    ΚΑΙ

    OI ΑΓΝΟΗΜΈΝΟΙ (BENTLLEY LITTLE)

    Η ΛΕΣΧΗ ΤΩΝ ΤΙΠΟΤΕΝΙΩΝ-Ο ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΚΥΚΛΟΣ-ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΠΛΙΑΤΣΙΚΟ! ΤΖΟΝΑΘΑΝ ΚΟΟΥ

    ΒΕΡΝΟΝ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΘΕΟΣ-DBC PIEERE


    ΜΕΛΕΤΕΣ
    ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΗΣ ΑΘΩΑΣ ΑΠΑΤΗΣ-ΓΚΑΛΜΠΡΕΙΘ

    Ο ΠΛΟΥΤΟΣ ΚΑΙ Η ΦΤΩΧΕΙΑ ΤΩΝ ΕΘΝΩΝ-JOHN LANDES

    ΠΛΩΤΙΝΟΣ ΡΟΔΟΚΑΝΑΤΗΣ-ΤΕΟ ΡΟΜΒΟΣ
    καλά που βγήκα φρόνιμος, υπάκουος, σκυφτός

  3. #18

    MUST HAVE!!

    Εδω σας έχω !! :

    Joe Bar TEAM, τομος 1
    "Εφήμερες κόντρες, αξεπέραστα παντιλίκια και διαδρομές που ξεπερνούν την τροχιά της καθημερινότητας απαρτίζουν ένα κόσμο επίμονων και αισιόδοξων μηχανόβιων που μέσα από τη φιλοσοφία του οχήματος αναζητούν ένα ελπιδοφόρο μύνημα για το πως πρέπει να είναι τα πράγματα όταν ο αναβάτης θέλει να νιώσει για λίγο ελεύθερος.
    Και μην σας τρομάζουν οι καπνοί που αφήνουν οι εξατμίσεις της φοβερής παρέας, Γιατί θα διαλυθούν όταν όλοι θα αράξουν στο μπαράκι του Τζο όπου θα αραδιάζουν τα ανδραγαθήματα τους με κάποια δόση υπερβολής βέβαια

    Joe Bar TEAM τόμος 4
    Ειτε με μηχανές είτε χωρίς αυτές οι μηχανόβιοι του Τζο Μπαρ Τιμ θα ονειρεύονται κόντρες, έστω και πάνω σε καρέκλες ή θα δανείζονται το εργαλείο του κολλητού για να νιώσουν λίγο απο το μαστίγιο της ταχύτητας στα πλαινά του μπουφάν τους. Και όσο για την εξοχή, αυτή θα είναι πάντα το αγαπημένο πεδίο δράσης του ατίθασου γκαζιού, μακριά από τα μάτια της άπονης τροχαίας και ενός χωρίς συναισθήματα ραντάρ. Ετσι κάτι μεταξύ ορειβασίας, γκρεμοτσακίσματος ή εξίσωσης της ταχύτητας του φωτός, τα παλληκάρια πάνω στα μηχανάκια γεύονται την απόλυτη κόντρα...

    Joe Bar TEAM τόμος 5
    Η μοτοσυκλέτα υπακούει στους νόμους της φυσικής ή μάλλον της τύχης ή καλύτερα ακόμα του θάρρους ,της λογικής, του αναπάντεχου, του, του..χάους εν γένει. Το μπαρ του Τζόε φροντίζει πάντα οι μηχανόβιοι που συχνάζουν εκεί να βρίσκουν κάτι δροσιστικό γιατί οι κόντρες και τα τεστ-ντράιβ φέρνουν δίψα. Αν επιστρέψουν φυσικά, γιατί μπορεί να πεταχτούν και για κανένα γύψο στο διπλανό νοσοκομείο, ή να απογειωθούν από τη γέφυρα για να διαπιστώσουν αν το ποτάμι βάθυνε παραπάνω από πέρσι τέτοια εποχή που είχαν ξαναπέσει μέσα .Και ύστερα που ξέρετε μπορεί να πάρουν και το βραβείο. Α, μα όχι το βραβείο Γκίνες, λάθος καταλάβατε. Το βραβείο του ποιός θα μαζέψει τι περισσότερες κλήσεις. Και άλλωστε έχει ο θεός, τα χιλιόμετρα είναι πολλά ακόμα...

    Joe Bar TEAM τόμος 6
    Σας αρέσει το γκάζι στο τέρμα και ...(ωχ!) μήπως ξεχάσατε να αλλάξετε τακάκια; Και η βόλτα στη λεωφόρο μήπως μοιάζει με ανώμαλη προσγείωση τζάμπο; Μήπως οι κολλητοί μηχανόβιοι εξακολουθούν να γελάνε με τις "ψιλοβελτιωσούλες" στο αθάνατο μοτέρ σας; Μη μασάτε, υπάρχουν και χειρότερα όπως βροχές, λάσπες και γαρμπίλι που δεν θάπρεπε νάταν εκεί, το να εκτοξεύεσαι σαν πύραυλος από λάθος υπολογισμό με στόχο εκείνο το ωραίο δέντρο απέναντι (μα καλά εδώ τούρθε να φυτρώσει και φυσικά η πανταχού παρούσα τροχαία που δεν μπορεί να νιώσει τους ευαίσθητους κραδασμούς στους οποίους δονείται η ρομαντική ψυχή κάθε μηχανόβιου που ψοφάει για μια ακόμα τελική. Το Τζο Μπαρ Τιμ πάντα κοντά μας με τη γνωστή παρέα να κοντράρει σε δρόμους πατημένους και απάτητους...


    όλα απο εκδόσεις "MAMOYΘ KOMIX"

    υπάρχουν και τόμοι 2,3 αλλά δεν ξέρω απο που (στο site της μαμουθκομιξ δεν τους αναφέρει)

    edit : οι παραπάνω περιγραφές ειναι απο το site της MAMOYΘ KOMIX

  4. #19
    όπου γης Το avatar του/της iosif
    Εγγραφή
    13/03/2007
    Μηνύματα
    150
    περίμενε μπας και το πει κανέις

    "το ζεν και η τέχνη συντήρησης της μοτοσυκλέτας" ρόμπερτ πίρσινγκ
    καλά που βγήκα φρόνιμος, υπάκουος, σκυφτός

  5. #20
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414

    Re: "ψαγμένη" βιβλιογραφία για το καλοκαίρι?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra [*]Αγριεμένοι ανάπηροι επιστρέφουν από καυτά κλίματα - Ρόμπινς, Τομ - ΑΙΟΛΟΣ - 21.11?[*]Ακόμα και οι καουμπόισσες μελαγχολούν - Ρόμπινς, Τομ - ΑΙΟΛΟΣ - 16.51?
    Να προσθεσω το "ο Τρυποκαρυδος", το καλυτερο πιστευω του Ρομπινς: σαρκαστικοτατο και διασκεδαστικοτατο!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
    - Αναγνώριση προτύπων - William Gibson - ΑΙΟΛΟΣ
    Κι αφου μιλαμε για Gibson, προτεινω ανεπιφυλακτα το "Neuromancer", προγονος του ματριξ, απιστευτα ατμοσφαιρικο βιβλιο αν και δυσκολουτσικη η γλωσσα (στα αγγλικα παντα)

  6. #21
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    GEORGE MACDONALD -LILITH (μεταφρασμενο)
    GABRIEL GARCIA MARQUEZ - ΠΕΡΙ ΕΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΔΑΙΜΟΝΙΩΝ
    ΝΑΟΥΜ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ - ΞΩΤΙΚΑ
    GRAHAM MASTERTON - Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΨΕΥΔΟΥΣ
    ΚΛΑΙΒ ΜΠΑΡΚΕΡ- ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ

    Δε θυμαμαι κανα αλλο εκτος απο αυτα που εχουν ηδη αναφερθει σε αλλα ποστ




    υσ' TWIST OF THE RIST 1-2

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  7. #22
    awesome μέλος Το avatar του/της hercul
    Εγγραφή
    22/05/2007
    Μηνύματα
    614
    lampros_fazer τι σχολή είσαι/έχεις τελειώσει??

    Τα βιβλία που πρότεινες μου είναι ΠΑΡΑ πολύ γνώριμα!!!
    Συγκεκριμένα αυτές τις μέρες διαβάζω Αναλογικά Σήματα!!!

    Πολύ διάβασμα έπεσε εδώ ρε παιδιά!!! Μπράβο!!

    Εγώ δεν είμαι πολύ του διαβάσματος αλλά από τα ελάχιστα που έχω διαβάσει
    και νομίζω ότι δεν αναφέρθηκε είναι το βιβλίο :

    Ο Ιστορικός της Elizabeth Kostova!!

    Μυθιστόρημα που έχει σχέση με τον δράκουλα!!!
    Φοβερό βιβλίο !!
    And the road becomes my bride
    I have stripped of all but pride
    So in her I do confide
    And she keeps me satisfied
    Gives me all I need

  8. #23

    Re: Re: "ψαγμένη" βιβλιογραφία για το καλοκαίρι?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
    Να προσθεσω το "ο Τρυποκαρυδος", το καλυτερο πιστευω του Ρομπινς: σαρκαστικοτατο και διασκεδαστικοτατο!

    προτιμω το "αρωμα του ονειρου" απο ρομπινς!
    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  9. #24

    Re: "ψαγμένη" βιβλιογραφία για το καλοκαίρι?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra


    βλεπω δεν αναφερεις το "Εσωτερικη εξορια" του Μιγκελ ντε Σαλαμπερτ,φανταζομαι δεν το βρηκες.Κριμα ,καλο βιβλιο,ελαφρυ και πανβαρο ταυτοχρονα.


    "Τον ανθρωπο χωρις ιδιοτητες" τι το θελες.1500σελ. χωρις υποθεση.βραβειο πανευρωπαικης μεταφρασης απο Τουλα Σιωτη.Δηλ. το καλητερο μετα το πρωτοτυπο γερμανικο.Το γερμανικο ειναι 3000 σελιδες.Οι επιπλεων 1500 κεφαλαια σημειωσεις ,αταξινομητα .Ενα απο τα 3 μεγαλητερα εργα του 20ου αιωνα .Τα αλλα δυο ειναι ο "Οδυσσεας" του Τζους και το "αναζητωντας το χαμενο χρονο"του Προυστ.
    Θες να μπλεξεις;Μετα απο 7χρονια εχω διαβασει τα 2/3.

    Ο καπταιν προτεινει Καραγατση.Απο Καραγατση προτεινω Νο1 "το 10",Νο2 τον "Κιτρινο φακελο"περι ενος ανθρωπου που αποφασιζει να διαπειστωσει το αν θα ευτηχισουν οι ανθρωποι ανα λαβουν αυτο που ποθουν.

    Ο Φαντασιντ προτεινει το μικρο πριγκιπα.απο τα "απλα" και απυθμενα παιδικα βιβλια.Καταπληκτικο. εχω βρει ομως και κακες εκδοσεις με παραληψεις.θελει προσοχη.30-40 σελιδουλες που αφου τις διαβασει κανεις σε ενα απογευμα πρεπει να του αφιερωσει και πολυ χρονο σκεψης και συναισθηματος.Απο τα πρακτικα ενχειριδια ζωης.


    Τωρα Γκινσμπεργκ η κραυγη εγω την ξερω σα"Ουρλιαχτο" Αντι να διαβασεις το βιβλιο που το ξεφυλισα και δε μου ειπε .Ακου ενα κομματι απο Λακη με τα ψηλα ρεβερ απο το δισκο που χε το κομματι "οχι να λυπηθω που πεθανα με μηχανακι,..." (δε θυμαμε τιτλο,το θυμαται κανεις εκει μεσα λοιπον υπαρχει το ουρλιαχτο του Γκινσμπερκ ,το τραγουδαει μια γκομενα ,και ειναι συνγκλονιστηκο.

    "Ειδα τα καλητερα μυαλα της γεννιας μου χαλασμενα απο την τρελλα ,να σερνονται στους μαυρους δρομους την αυγη,γυρευοντας μια φλογισμενη δοση... ...ενα ονειρο ζωης ενας βραχνας,κορμια που γινηκαν βαρεια ,πετρα βαρεια σα το φεγγαρι."
    that I was where I would be,
    Then I would be where I am not,
    Here I am where I must be
    Go where I would, I can not


  10. #25
    Den eida na iparxei se kamia lista opote to protino....


    oumperto eko TO ONOMA TOU RODOU...





    filiki simvouli...otan arxisei i perigrafi tpu lavirinthou,na exete konta sas xarti kai milivi giati idalos tha xatheite...
    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  11. #26
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.877
    Ακου ανθρωπακο -Βιλκεμ ραιχ.

    Μικρο ,απιστευτα δυνατο ,ενα πραγματικο ξεμπροστιασμα της ανθρωπινης μικροτητας.
    Συσωρευμενοι ολοι οι λογοι που ο ανθρωπος της μαζας επιλεγει την οπισθοδρομιση του ειδους του και τελικα αυτη την εξαιρετη μορφη επιστημονα και ανθρωπου την αφησε να σαπισει στην φυλακη.

    Διαβαστε το.

  12. #27
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.877

    Άκου Ανθρωπάκο! ~ Βίλχελμ Ράϊχ (απόσπασμα)

    "Ξέρεις, Ανθρωπάκο, πως θα ένιωθε ένας αητός άμα έκλωθε αυγά μιας κότας; Αρχικά ο αητός νομίζει ότι θα κλωσσήσει μικρά αετόπουλα που θα μεγαλώσουν. Μα εκείνο που βγαίνει από τα αυγά δεν είναι παρά μικρά κοτόπουλα. Απελπισμένος ο αητός εξακολουθεί να ελπίζει πως τα κοτόπουλα θα γίνουν αητοί. Μα που τέτοιο πράμμα! Τελικά δε βγαίνουν παρά κότες που κακαρίζουν. Όταν ο αητός διαπιστώνει κάτι τέτοιο βρίσκεται στο δίλημμα αν πρέπει να καταβροχθίσει όλα τα κοτόπουλα και τις κότες που κακαρίζουν. Μα συγκρατείται. Κι' ό,τι τον κάνει να συγκρατηθεί είναι μια μικρή ελπίδα· πως ανάμεσα στα τόσα κοτόπουλα, μπορεί κάποτε να βρεθεί ένα αητόπουλο, ικανό σαν εκείνον τον ίδιο, ένα αητόπουλο που από την ψηλή φωληά του θ' ατενίζει μακριά κόσμους καινούριους, σκέψεις καινούριες, καινούρια σχήματα ζωής. Μόνο αυτή η ανεπαίσθητη ελπίδα κρατάει το λυπημένο, τον αποξενωμένο αητό από την απόφασή του να φάει όλα τα κοτόπουλα και όλες τις κότες που κακαρίζουν, και που δεν βλέπουν ότι τα κλωσσάει ένας αητός, δεν καταλαβαίνουν ότι ζούνε σ' ένα ψηλό, απόμακρο βράχο, μακριά από τις υγρές και σκοτεινές κοιλάδες. Δεν ατενίζουν την απόσταση, όπως κάνει ο απομονωμένος αητός. Μόνο καταβροχθίζουν και καταβροχθίζουν, όλο καταβροχθίζουν ό,τι φέρνει ο αητός στη φωλιά.
    Οι κότες και τα κοτόπουλα άφησαν τον αητό να τα ζεστάνει κάτω από τα μεγάλα και δυνατά του φτερά όταν απ' όξω κροτάλιζε η βροχή και αναβροντούσαν οι καταιγίδες που 'κείνος άντεχε δίχως καμμιά προστασία. Όταν τα πράμματα γίνονταν σκληρότερα, του πέταγαν μικρές μυτερές πέτρες από κάποια ενέδρα για να τον χτυπήσουν και να τον πληγώσουν. Όταν ο αητός αντιλήφθηκε την κακοήθεια ετούτη, πρώτη του αντίδραση ήταν να τα ξεσχίσει σε χίλια κομμάτια. Μα το ξανασκέφτηκε κι' άρχισε να τα λυπάται. Κάποτε, έλπισε, θα βρισκόταν - έπρεπε να βρεθεί - ανάμεσα στα τόσα κοντόφθαλμα κοτόπουλα που κακάριζαν και καταβρόχθιζαν ό,τι έλαχε μπροστά τους, ένας μικρός αητός σαν τον ίδιο του τον εαυτό.

    Ο μοναχός αητός μέχρι σήμερα δεν έχει εγκαταλείψει την ελπίδα. Κι' εξακολουθεί να κλωσσάει κοτόπουλα.
    Δεν θέλεις να γίνεις αητός, Ανθρωπάκο. Γιαυτό σε τρώνε τα όρνεα. Φοβάσαι τους αητούς κι' έτσι ζεις κοπαδιαστά και κοπαδιαστά εξολοθρεύεσαι. Γιατί μερικά από τα κοτόπουλα σου έχουν κλωσσήσει αυγά όρνεων. Και τα όρνεά σου έχουνε γίνει οι Φύρερ σου ενάντια στους αητούς, τους αητούς που θελήσανε να σε οδηγήσουν σε μακρινότερες, πιο υποσχετικές αποστάσεις. Τα όρνεα σε δίδαξαν να τρως ψοφίμια και ν'ασαι ικανοποιημένος με ελάχιστα σπειριά σιτάρι. Σ' έμαθαν και να ορύεσαι "Ζήτω, ζήτω, Μέγα Όρνεο!". Τώρα λιμοκτονείς και πεθαίνεις κι' ακόμη φοβάσαι τους αητούς που κλωσσάνε τα κοτόπουλά σου."


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	eagle.jpg 
Προβολές:	973 
Μέγεθος:	8,5 KB 
ID:	99219

  13. #28
    όπου γης Το avatar του/της iosif
    Εγγραφή
    13/03/2007
    Μηνύματα
    150
    διάβασα πρόσφατα και το άλμπατρος της τριανταφύλλου. 7,5 με άριστα το 10
    καλά που βγήκα φρόνιμος, υπάκουος, σκυφτός

  14. #29
    Καλα εσυ σκοτωθηκες νωρις - Χρονης Μισσιος
    Αναφέρθηκε ήδη, να προσθέσω και το
    Χαμογέλα ρε τί σου ζητάνε - Χρόνης Μίσσιος
    Επίσης το τελευταίο που διάβασα και μου άρεσε πάρα πολύ
    Η ματωμένη εκστρατεία - Στηβεν Πρεσφιλντ

  15. #30
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jen
    Καλα εσυ σκοτωθηκες νωρις - Χρονης Μισσιος
    ...Χαμογέλα ρε τί σου ζητάνε - Χρόνης Μίσσιος
    Τα δυο πρωτα τα χω διαβασει ,πολυ καλα .

    Εγω να προτεινω ενα μικρο βιβλιαρακι το Θαυμαστο ταξιδι του Καμπεθα ντε Βακα Εκδοσεις Ωκεανιδα (1992 το δικο μου)

    Γραφτηκε το 1542 απο τον ιδιο τον Καμπεθα ν.Β. και ειναι η πραγματικη ιστορια που συνεβει στον ιδιο .Αποδοθηκε απο τον Χανιελ Λονγκ το 1936

    Ο Κονκισταντορ ναυαγει στις ακτες του Μεξικο και επιβιωνει επι 8 χρονια περιπλανωμενος αναμεσα στους ινδιανους ως θεραπευτης μεχρι να ξανασυναντησει ισπανους.

    "...Ισως προκειται για τον κρυφο σκοπο που η ιδια η ζωη θελει να εκπληρωνει- μια μακρια,πολυ μακρια πορεια,
    που την πραγματοποιειςσυναντωντας ανθρωπους,συναπτοντας σχεσεις μαζι τους,αντιμετωπιζοντας συχνα απαιτησεις τρομερες κι ακατορθωτες
    χωρις την βοηθεια μιας μυστηριακης δυναμης: απαιτησεις για γιατρια και κατανοηση και για αδιακοπο εξορκισμο του φοβου.
    Μ'εναν ανθρωπο μυαλωμενο κι ενα φοβιτσιαρη κι εναν φιληδονο για συντροφους μου και με τα αναλογα κομματια του εαυτου μου

    Και ποιος αναμεσα μας ειναι εκεινος που,χωρις να πεινασει, μπορει να διασχισει το βασιλειο της πεινας ; "
    that I was where I would be,
    Then I would be where I am not,
    Here I am where I must be
    Go where I would, I can not


Σελίδα 2 από 42 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2012, 17:03
  2. Βοήθεια από τις κοπέλες του φόρουμ
    από jtoros στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2011, 16:57
  3. Βαλτε φωτο απο τα Ζ του φορουμ
    από maikz750madness στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2005, 21:20
  4. Κάποια αξιότιμα μέλη του φλόρουμ...
    από Adventure-R στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2004, 00:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF