Σελίδα 32 από 42 ΠρώτοΠρώτο ... 222728293031323334353637 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 466 έως 480 από 625

Θέμα: Βιβλιο-προτάσεις (προτάσεις από μέλη του φόρουμ)

  1. #466
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Αναζήτηση Βιβλίου,

    ψάχνω να βρω το παρακάτω βιβλίο, αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει πουθενά μιας και είναι εξαντλημένο από εκδότη. Σε καποια eshop που εμφανίζεται ως διαθέσιμο, είναι από λάθος.
    Μιας και το χρειάζομαι για εργασία, μήπως κάποιος αγαπητός συμφορουμίτης μπορεί το έχει, και μπορεί να το δανείσει για μια μέρα προκειμένου να το φωτοτυπήσω;;

    ΠΡΟΘΥΜΟΙ ΔΗΜΙΟΙ : ΟΙ ΕΚΤΕΛΕΣΤΕΣ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
    ΟΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ
    GOLDHAGEN DANIEL-JONAH

    εκδόσεις Τερζόπουλος

    https://www.ianos.gr/prothimoi-dimio...r-0049968.html

    Merci
    Βύρωνα αν έχεις fb εγγράψου σε ομάδες του στυλ Πωλήσεις βιβλίων ή Αναζητώ βιβλία κλπ.Δεν φαντάζεσαι τι μπορείς να βρεις ή να σου βρουν άλλοι) κει μέσα.

    Έδιτ: κοίταξα σε 5-6 δε βρήκα τίποτα.
    Τελευταία τροποποίηση από karellen; 23/05/2019 στις 19:45. Αιτία: Νεότεραι πληροφορίαι

  2. #467
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Αναζήτηση Βιβλίου,

    ψάχνω να βρω το παρακάτω βιβλίο, αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει πουθενά μιας και είναι εξαντλημένο από εκδότη. Σε καποια eshop που εμφανίζεται ως διαθέσιμο, είναι από λάθος.
    Μιας και το χρειάζομαι για εργασία, μήπως κάποιος αγαπητός συμφορουμίτης μπορεί το έχει, και μπορεί να το δανείσει για μια μέρα προκειμένου να το φωτοτυπήσω;;

    ΠΡΟΘΥΜΟΙ ΔΗΜΙΟΙ : ΟΙ ΕΚΤΕΛΕΣΤΕΣ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
    ΟΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ
    GOLDHAGEN DANIEL-JONAH

    εκδόσεις Τερζόπουλος

    https://www.ianos.gr/prothimoi-dimio...r-0049968.html

    Merci
    Το θέλεις υποχρεωτικά στα Ελληνικά και σε χαρτί; Γιατί στα Αγγλικά και ηλεκτρονικά... υπάρχει.

  3. #468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Βύρωνα αν έχεις fb εγγράψου σε ομάδες του στυλ Πωλήσεις βιβλίων ή Αναζητώ βιβλία κλπ.Δεν φαντάζεσαι τι μπορείς να βρεις ή να σου βρουν άλλοι) κει μέσα.

    Έδιτ: κοίταξα σε 5-6 δε βρήκα τίποτα.
    Ευχαριστώ πολύ για την προσπάθεια.
    Δεν είχα ψάξει εκεί, δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα με το FB, αλλά αφού δεν το βρήκες κι εσύ είναι πραγματικά εξαφανισμένο.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Το θέλεις υποχρεωτικά στα Ελληνικά και σε χαρτί; Γιατί στα Αγγλικά και ηλεκτρονικά... υπάρχει.
    Δεν έχω πρόβλημα με τα Αγγλικά. To πρόβλημα είναι πως το βιβλίο είναι μέρος εργασίας, και οι παραθέσεις, παραπομπές κλπ πρέπει να αφορούν το συγκεκριμένο βιβλίο.

    Ευχαριστώ πάντως
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #469
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Αναζήτηση Βιβλίου,

    ψάχνω να βρω το παρακάτω βιβλίο, αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει πουθενά μιας και είναι εξαντλημένο από εκδότη. Σε καποια eshop που εμφανίζεται ως διαθέσιμο, είναι από λάθος.
    Μιας και το χρειάζομαι για εργασία, μήπως κάποιος αγαπητός συμφορουμίτης μπορεί το έχει, και μπορεί να το δανείσει για μια μέρα προκειμένου να το φωτοτυπήσω;;

    ΠΡΟΘΥΜΟΙ ΔΗΜΙΟΙ : ΟΙ ΕΚΤΕΛΕΣΤΕΣ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
    ΟΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ
    GOLDHAGEN DANIEL-JONAH

    εκδόσεις Τερζόπουλος

    https://www.ianos.gr/prothimoi-dimio...r-0049968.html

    Merci
    Άσχετο, που είσαι εσύ ρε ???

  5. #470
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    12/08/2018
    Μηνύματα
    479
    Χαιρετώ τους βιβλιόφιλους του φόρουμ.
    Αν και είμαι της άποψης ότι πρέπει να ολοκληρώνεις ένα βιβλίο για να το προτείνεις,
    αυτή την φορά θα κάνω μια εξαίρεση.
    Έχω ξεκινήσει να διαβάζω ένα βιβλίο του Κωνσταντίνου Κελλη με τίτλο " Η σκιά στο σπίτι ". Βρίσκομαι περίπου στα μισά του βιβλίου και μπορώ να πω ότι μου αρέσει αρκετά. Έχοντας διαβάσει πολλά βιβλία του Στίβεν Κινγκ , πρέπει να ομολογήσω ότι η προσπάθεια του ελληνα συγγραφέα είναι πολύ καλή.
    Μεγάλη υπόθεση σε μια ιστορία δεν είναι μόνο η πλοκή ή ο τρόπος αφηγήσεις αλλά και ο τόπος που εκτυλίσσεται αυτή.
    Συνηθισμένος από τους συγγραφείς που διαβάζω κατά καιρούς , που όλα γίνονται έκτως ελλαδας , χάρηκα πραγματικά που η ιστορία εκτυλίσσεται σε μια περιοχή κοντά σε μένα, στην λίμνη Βόλβη.
    Φυσικά το βιβλίο αυτό απευθύνεται κυρίως σε φαν του είδους ( μυστηρίου-τρομου ) αλλά διαβάζεται ευχάριστα πιστεύω και από κάποιους που δεν ξέρουν το είδος.
    Θα ακολουθήσω τον Κωνσταντίνο Κελλη και σε άλλα βιβλία του για να έχω μια καλύτερη άποψη για τα συγγραφικα έργα του.
    Προτείνω να διαβαστεί νύχτα.
    Είναι από της έκδοσης Κέδρος και κοστίζει ( το βρήκα με έκπτωση ) 12,25€.

  6. #471
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sebastian1980 Προβολή μηνύματος
    Χαιρετώ τους βιβλιόφιλους του φόρουμ.
    Αν και είμαι της άποψης ότι πρέπει να ολοκληρώνεις ένα βιβλίο για να το προτείνεις,
    αυτή την φορά θα κάνω μια εξαίρεση.
    Έχω ξεκινήσει να διαβάζω ένα βιβλίο του Κωνσταντίνου Κελλη με τίτλο " Η σκιά στο σπίτι ". Βρίσκομαι περίπου στα μισά του βιβλίου και μπορώ να πω ότι μου αρέσει αρκετά. Έχοντας διαβάσει πολλά βιβλία του Στίβεν Κινγκ , πρέπει να ομολογήσω ότι η προσπάθεια του ελληνα συγγραφέα είναι πολύ καλή.
    Μεγάλη υπόθεση σε μια ιστορία δεν είναι μόνο η πλοκή ή ο τρόπος αφηγήσεις αλλά και ο τόπος που εκτυλίσσεται αυτή.
    Συνηθισμένος από τους συγγραφείς που διαβάζω κατά καιρούς , που όλα γίνονται έκτως ελλαδας , χάρηκα πραγματικά που η ιστορία εκτυλίσσεται σε μια περιοχή κοντά σε μένα, στην λίμνη Βόλβη.
    Φυσικά το βιβλίο αυτό απευθύνεται κυρίως σε φαν του είδους ( μυστηρίου-τρομου ) αλλά διαβάζεται ευχάριστα πιστεύω και από κάποιους που δεν ξέρουν το είδος.
    Θα ακολουθήσω τον Κωνσταντίνο Κελλη και σε άλλα βιβλία του για να έχω μια καλύτερη άποψη για τα συγγραφικα έργα του.
    Προτείνω να διαβαστεί νύχτα.
    Είναι από της έκδοσης Κέδρος και κοστίζει ( το βρήκα με έκπτωση ) 12,25€.
    Δεν έχω διαβάσει ποτέ Έλληνα συγγραφέα. Ειμουν και εγώ φαν του Στίβεν κινκ. Έχω διαβάσει πολλά βιβλία του μέχρι που σταμάτησα γιατί άρχισε να γίνεται προβλέψιμος. Είμαι όμως αυτής της κατηγορίας. Ίσως κάνω μια εξαίρεση και διαβάσω τον πρώτο μου Έλληνα. ..
    καθε μερα ...νεα μερα.

  7. #472
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Ετοιμο σεναριο για ταινια! Ο καθένας μας εχει κριση και μπορει να επεξεργαστεί τι διαβαζει. Ωραιο χιουμορ, ωραιες στιγμες καταδίωξης και συμπλοκων και περιγραφή του συστηματος δικαιοσύνης απο τον πρωταγωνιστη!

    https://www.politeianet.gr/books/978...iki-zoi-298164
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  8. #473
    Dog Days Are Over Το avatar του/της giorgosb
    Moderator
    Εγγραφή
    06/01/2014
    Μηνύματα
    1.063
    Να πιαστώ από την αναφορά στους Έλληνες συγγραφείς και να προτείνω τα αστυνομικά μυθιστορήματα του Γιάννη Μαρή. Η γραφή απλοϊκή, ίσως φανεί σε κάποιους παλιομοδίτικη αλλά προσωπικά με γοήτευσε το ότι όλα συμβαίνουν σε διάφορες τοποθεσίες στην Ελλάδα και οι εικόνες που μεταφέρει από την Αθήνα του '50 και του '60..

  9. #474
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    12/08/2018
    Μηνύματα
    479
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Δεν έχω διαβάσει ποτέ Έλληνα συγγραφέα. Ειμουν και εγώ φαν του Στίβεν κινκ. Έχω διαβάσει πολλά βιβλία του μέχρι που σταμάτησα γιατί άρχισε να γίνεται προβλέψιμος. Είμαι όμως αυτής της κατηγορίας. Ίσως κάνω μια εξαίρεση και διαβάσω τον πρώτο μου Έλληνα. ..
    Εμένα ο αγαπημένος μου συγγραφέας είναι ο Πόε.
    Για τον ίδιο λόγο σταμάτησα και εγώ να διαβάζω τον Κίνγκ ,έκτως από προβλέψιμος είχε γίνει μηχανή γραφής μυθιστορημάτων. Κάθε χρόνο 2-3 βιβλία. Κράτησα τα καλύτερα σε συλλογή και ψάχνω καινούριους συγγραφείς.
    Κυρίως μου αρέσουν τα ψυχολογικά θρίλερ αλλά είναι δυσεύρετα.
    Να πω την αλήθεια και εμένα ο Κελλης είναι ο πρώτος ελληνας συγγραφέας που διαβάζω.
    Πιστεύω είναι σε καλό δρόμο...

  10. #475
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.311
    Καλημέρα στο φόρουμ

    Χάρηκα πολύ που υπάρχει θέμα για βιβλία γιατί τα αγαπώ πολύ! Ασχολούμαι με την ποίηση και έχω εκδόσει έξι βιβλία μέχρι στιγμής:

    http://www.biblionet.gr/author/73714...BA%CE%B7%CF%82

    Μία παρουσίαση που είχα κάνει στον Ιανό πριν μερικά χρόνια, με τα έσοδα να πηγαίνουν για καλό σκοπό:

    https://www.ianos.gr/events/pantelis...thirathen.html

    Επίσης έχω μελοποιήσει με κιθάρα κάποια από αυτά και με τη βοήθεια τραγουδιστών και συνθετών έχουμε δημιουργήσει και ένα CD με τα τραγούδια ενορχηστρωμένα:

    https://store.cdbaby.com/cd/mrtsibi

    Τα τραγούδια στην απλή μορφή τους υπάρχουν στο κανάλι μου στο YouTube μαζί με τα μοτοσικλετιστικά βέβαια

    https://www.youtube.com/user/MrTsibi...=dd&shelf_id=0


    Παρακαλώ μην εκλάβετε το ποστ αυτό σαν αυτό-διαφήμιση γιατί έχω ήδη γίνει τόσο πάμπλουτος και διάσημος από την ποίηση, τη μουσική και το YouTube που δεν την έχω πλέον ανάγκη


    Αυτό είναι το τελευταίο μου βιβλίο που εκδόθηκε πριν λίγους μήνες:

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	atreptos cover final.jpg 
Προβολές:	248 
Μέγεθος:	33,0 KB 
ID:	407920


    Και ένα ποίημα από αυτό, αφιερωμένο εξαιρετικά στο φόρουμ

    Ο μελισσοκόμος

    Μέλισσα άοκνη η ποίηση
    χορεύει στην κερήθρα της ψυχής
    και μέλι χρυσό γεμίζει
    του ανθρώπου το Είναι.
    Κι ούτε σταγόνα δεν ξεκλέβει
    ο Μέγας Μελισσουργός,
    μοναχά την καμαρώνει,
    που τόση γλύκα
    με κόπο μοίρασε,

    στις καρδιές που τη θελήσαν!

  11. #476
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.311
    Για τους λάτρεις της πεζογραφίας και της ιστορίας έχω να προτείνω ένα υπέροχο βιβλίο - έντυπο ντοκυμαντέρ που μετέφρασα πάνω από δέκα χρόνια πριν και είναι ουσιαστικά οι αναμνήσεις ενός Εβραίου από την πολυεθνική Θεσσαλονίκη των αρχών του περασμένου αιώνα μέχρι και τη μεγάλη φωτιά του '17 - Αποχαιρετώντας τη Θεσσαλονίκη:

    https://www.skroutz.gr/books/a.73714..._8QbsFtNw9p0y8

    Είναι κάπως ακριβό γιατί είναι δερματόδετο και στις δύο εκδόσεις του, είναι όμως ένα πολύ "γεμάτο" βιβλίο

  12. #477
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Σήμερα παρέλαβα άλλα 3 βιβλία της Christie Golden.
    Έχει γράψει ιστορίες Warcraft,Starcraft,Star Wars,Star Trek,μέχρι και μερικές ιστορίες του κόσμου του Ravenloft στα νιάτα της.Αγαπημένη!
    (geek-nerd alert )
    porca miseria.

  13. #478
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.311
    Καλημέρα και καλή εβδομάδα, βιβλιοπρόταση με...καταθλιπτικό όνομα

    Το βιβλίο λέγεται Ηπειρώτικο Μοιρολόι αλλά πριν αρχίσετε να μου πετάτε ντομάτες, όχι, δεν έχει να κάνει (μόνο) με κλαίουσες γιαγιές.

    Το βιβλίο είναι καλογραμμένο και σχετικά καλομεταφρασμένο και η πλοκή έχει ως εξής, βραβευμένος με ΕΜΥ Αμερικανός μουσικός παραγωγός και εμμονικός συλλέκτης δίσκων γραμμοφώνου ταξιδεύει στην Κωνσταντινούπολη, συναντά Τούρκο ομοϊδεάτη, ακούει πολυφωνική Ηπειρώτικη μουσική και έρχεται στην Ελλάδα όπου γνωρίζει την Ήπειρο, τους ανθρώπους της και, κυρίως, το τσίπουρο!

    Ο ίδιος το περιγράφει σαν "εσωτερικό ταξίδι" κι εγώ το συνιστώ ανεπιφύλακτα γιατί διαβάζεται ευχάριστα έστω και αν δε γνωρίζει ή δεν αρέσει σε κάποιον η πολυφωνική μουσική, περνάει με σωστό τρόπο αυτά που μας αρέσουν σε αυτή την χώρα και παρόλο που έχει κάτι το "πιασάρικο" σαν κόνσεπτ πετυχαίνει να μεταφέρει αυτούσιο τον ψυχισμό του συγγραφέα

    https://www.huffingtonpost.gr/entry/...b0a173c024f4d7

    Υ.Γ. Μόλις τελείωσα την ανάγνωση είπα από μέσα μου, δεν υπάρχει περίπτωση τούτος εδώ να μην έρθει μόνιμα στην Ελλάδα, και είχα όντως δίκιο.

  14. #479
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    12/08/2018
    Μηνύματα
    479
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sebastian1980 Προβολή μηνύματος
    Χαιρετώ τους βιβλιόφιλους του φόρουμ.
    Αν και είμαι της άποψης ότι πρέπει να ολοκληρώνεις ένα βιβλίο για να το προτείνεις,
    αυτή την φορά θα κάνω μια εξαίρεση.
    Έχω ξεκινήσει να διαβάζω ένα βιβλίο του Κωνσταντίνου Κελλη με τίτλο " Η σκιά στο σπίτι ". Βρίσκομαι περίπου στα μισά του βιβλίου και μπορώ να πω ότι μου αρέσει αρκετά. Έχοντας διαβάσει πολλά βιβλία του Στίβεν Κινγκ , πρέπει να ομολογήσω ότι η προσπάθεια του ελληνα συγγραφέα είναι πολύ καλή.
    Μεγάλη υπόθεση σε μια ιστορία δεν είναι μόνο η πλοκή ή ο τρόπος αφηγήσεις αλλά και ο τόπος που εκτυλίσσεται αυτή.
    Συνηθισμένος από τους συγγραφείς που διαβάζω κατά καιρούς , που όλα γίνονται έκτως ελλαδας , χάρηκα πραγματικά που η ιστορία εκτυλίσσεται σε μια περιοχή κοντά σε μένα, στην λίμνη Βόλβη.
    Φυσικά το βιβλίο αυτό απευθύνεται κυρίως σε φαν του είδους ( μυστηρίου-τρομου ) αλλά διαβάζεται ευχάριστα πιστεύω και από κάποιους που δεν ξέρουν το είδος.
    Θα ακολουθήσω τον Κωνσταντίνο Κελλη και σε άλλα βιβλία του για να έχω μια καλύτερη άποψη για τα συγγραφικα έργα του.
    Προτείνω να διαβαστεί νύχτα.
    Είναι από της έκδοσης Κέδρος και κοστίζει ( το βρήκα με έκπτωση ) 12,25€.
    Όπως είχα γράψει ο Κωσταντίνος Κέλλης μου άρεσε αρκετά. Έτσι αποφάσισα να τον ακολουθήσω σε άλλα δύο βιβλία του.
    Αφού ολοκλήρωσα το " Η σκιά στο σπίτι " αγόρασα το " Νεκρή γραμμή " και είμαι προς το τέλος της ανάγνωσης του βιβλίου " Άγιοι τίποτα ".
    Το " Η σκιά στο σπίτι " ήταν ένα βιβλίο αρκετά καλό αλλά κατά την γνώμη μου είχε ένα τέλος πολύ υπερβολικό. Ως τόσο διαβάζεται ευχάριστα.
    Η " Νεκρή γραμμή " μου άρεσε και αυτό αρκετά. Κυρίως για τους χαρακτήρες του βιβλίου που ο συγγραφέας με αρκετή προσπάθεια κατάφερε να μην μοιάζουν χάρτινη (ψεύτικη).
    Αν και δεν έχω ολοκληρώσει την ανάγνωση του " Άγιοι τίποτα " είναι το βιβλίο που μου άρεσε περισσότερο.
    Μερικά βιβλία μπορούν να σε " ταξιδέψουν " πολύ οικονομικά. Ένα από αυτά είναι και το διήγημα του Κωνσταντίνου Κέλλη.
    Έχοντας διαβάσει τρία από τα τέσσερα βιβλία που έχει γράψει πιστεύω ότι είναι σε καλό δρόμο.
    Αν θα ξαναγοραζα βιβλίο του;. Σίγουρα ναι.
    " Νεκρή γραμμή " Εκδόσεις ΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΣ σελ.457 11,12€
    " Άγιοι τίποτα" Εκδόσεις BELL σελ.432 (Με έκπτωση) 12,96€.

  15. #480
    Περασμένα ξεχασμένα... Το avatar του/της Δεινόσαυρος
    Εγγραφή
    24/02/2015
    Μηνύματα
    761
    Διάβασα πρόσφατα την εικονογραφημένη νουβέλα Logicomix των Δοξιάδη & Παπαδημητρίου.

    https://el.m.wikipedia.org/wiki/Logicomix

    ΟΚ, δεν είναι για όλους, αλλά μαθηματικοί, κομπιουτεράδες, φιλοί του προσεγμένου graphic novel καθώς και οι απανταχού φιλόσοφοι σίγουρα θα το ευχαριστηθούν.

    Δεν το βρήκα εδώ μέσα με αναζήτηση, άραγε πόσοι το ξέρουν; Απο τις Ελληνικές εργασίες που τυγχάνουν διεθνούς αναγνώρισης. Ο γιος μου μου το έδειξε στα Γερμανικά. Το διάβασα στα Αγγλικά, αλλα θα ψάξω και την Ελληνική έκδοση.

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2012, 17:03
  2. Βοήθεια από τις κοπέλες του φόρουμ
    από jtoros στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2011, 16:57
  3. Βαλτε φωτο απο τα Ζ του φορουμ
    από maikz750madness στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2005, 21:20
  4. Κάποια αξιότιμα μέλη του φλόρουμ...
    από Adventure-R στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2004, 00:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF