Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 16

Θέμα: Τέλος οι απορίες... ήρθε το φως απο το Cosmopolitan:

  1. #1
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787

    Τέλος οι απορίες... ήρθε το φως απο το Cosmopolitan:

    ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΡΗΚΑ (τι διάολο μ' έπιασε σήμερα με τ' ανέκδοτα?)

    Είμαι 13 χρονών και πολύ αδύνατη. Θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχουν τρόφιμα που μεγαλώνουν το στήθος και τα πόδια (Magrina'84)
    -Υπάρχει ένα προϊόν ειδικό για τα πόδια. Λέγεται "Προκρουστέξ", αλλά δεν ξέρω τι επίδραση έχει στο στήθος

    Είναι αλήθεια ότι το σπέρμα των αγοριών βγαίνει μόνο τη νύχτα; (Περίεργη)
    -Ναι, σαφώς! Το σπέρμα των αγοριών κατάγεται από τα Καρπάθια και ως γνωστόν όλοι εκεί είναι απόγονοι του Κόμη που στο φως της μέρας γίνεται στάχτη. Τώρα, για το σπέρμα των κοριτσιών δεν ξέρω αν θέλεις να μάθεις. Αν ναι, μου ξαναγράφεις.

    Προσπάθησα να βάλω ταμπόν αλλά δεν τα κατάφερα. Είναι επειδή είμαι παρθένα ή επειδή δεν είμαι κανονική; (Arietina'85)
    -Το βρήκες! Για όλα φταίει ένα ανατομικό "πρόβλημα" . . .

    Είναι δυνατό να κάνει κανείς έρωτα όταν είναι παρθένος; (D.V. '83)
    -Εξαρτάται. Αν έχει ωροσκόπο Ζυγό σίγουρα μπορεί!

    Εγώ και μια φίλη μου είχαμε πάντα αυτή την απορία. Οι πρωτόγονες γυναίκες είχαν περίοδο; Και αν ναι, πώς μπορούσαν χωρίς σερβιέτες; (Αμφίβολες)
    -Οχι βέβαια . . . Η περίοδος είναι προϊόν του σύγχρονου, πολιτισμένου κόσμου και της παγκοσμιοποίησης.Πώς ήταν δυνατό να υπάρχει πριν από τις σερβιέτες με φτερά?

    Είναι αλήθεια ότι δεν μπορείς να κάνεις παιδιά αν η περίοδος έρθει μετά τα 14; (Απελπισμένη '85)
    -Είναι γεγονός οτι όσο πιο αργά σου έρθει περίοδος, τόσο πιο αργά θα κάνεις παιδιά.Αν μάλιστα δε σου έρθει ποτέ, φοβάμαι ότι τα νέα είναι άσχημα . . .

    Είναι αλήθεια ότι για να μεγαλώσει το στήθος σου, πρέπει να τρως πολλά μανιτάρια;(Ανώνυμη '9Cool
    -Ναι! Και μάλιστα μία και μόνη συγκεκριμένη ποικιλία, που φύεται στα οροπέδια του Περού, που πρέπει να τη μαζέψεις πρωί πριν ανατείλει ο ήλιος και πρέπει να την περάσεις κι από σαρανταδυο κύματα

    Χαίρετε, είμαι μια αναγνώστριά σας που εδώ και λίγο καιρό έχει μια τρελλή επιθυμία να κάνει έρωτα και διερωτάται συνεχώς: μα είναι φυσιολογικό;(Lisa'82)
    -Εάν δεν είχες αυτήν την τρελλή επιθυμία, θα μπορούσα να σου δώσω τη διεύθυνση ενός ψυχίατρου, ειδικού σεξολόγου.Αφού την έχεις όμως, άναψε μια λαμπάδα μπόι και όλα τ' άλλα άστα να πάρουν το δρόμο τους (Μαζί με "το δρόμο τους" όμως, πάρε και κανά αντισυλληπτικό, κανά προφυλακτικό, κάτι τέτοιο τέλος πάντων . . )

    Έχω μια απορία: μια κοπέλλα παρθένα που κάνει τεχνητή γονιμοποίηση,παραμένει παρθένα; Αν ναι, όταν γεννήσει, έχοντας τον υμένα της άθικτο, το παιδί θα μπορέσει να γεννηθεί κανονικά; Σ' αυτή την περίπτωση υπάρχει κίνδυνος να χάσει την παρθενιά της; Αν ναι, σημαίνει ότι είναι καλύτερα να γεννήσει με καισαρική; (Κριός '83)
    -Σίγουρα ειναι καλύτερα να γεννήσει με καισαρική Και μάλιστα να βρει γυναικολόγο γυναίκα και παρθένα Όπως και να κάνει οτιδήποτε, μα οτιδήποτε, για να σώσει την παρθενιά της Γιατί τίποτα δεν είναι πιο σπουδαίο στον κόσμο απ' αυτό το κομματάκι υμένα

    Είμαι 15 χρονών και τα'χω εδώ κι ένα χρόνο. Εμείς δεν κάνουμε ακόμα σεξ αλλά έχουμε μερικά προβλήματα. Αυτός θέλει κάθε μέρα να βγαίνει σπέρμα από το γεννητικό του όργανο, εγώ όμως φοβάμαι ότι αυτό μπορεί να του προκαλέσει προβλήματα στο μέλλον. Είναι αλήθεια; Και ποια θα μπορούσαν να είναι;(Martina'83)
    -Όταν λες "θέλει να βγαίνει σπέρμα" εννοείς τι ακριβώς? Να χρησιμοποιεί το όργανό του σα βρύση? Να το ανοίγει μια φορά τη μερα και να το αδειάζει?

    Είμαι 13 χρονών. Τυχαία έμαθα από μια φίλη μου ότι μπορείς να μείνεις έγκυος όχι μόνο με την σεξουαλική επαφή αλλά και με άλλους τρόπους. Π.χ αν το αγόρι είναι κολλημένο στο κορίτσι, το σπέρμα μπορεί να περάσει μέσα απ' τα ενδύματα και να φτάσει στα απόκρυφα του κοριτσιού. Είναι αλήθεια; (Laura)
    -Φυσικα και είναι αλήθεια.Ιδιαίτερα αν φοράει πολύ χοντρά και μάλλινα ρούχα, επειδή το μαλλι είναι καλός αγωγός του σπέρματος, ο κίνδυνος μεγαλώνει

    Είμαι 12 χρονών. Ένας φίλος του αδελφού μου, 16 χρονών με έπεισε να κάνουμε έρωτα χωρίς προφυλακτικό, επειδή δεν μου είχε έρθει ακόμα περίοδος. Μια εβδομάδα μετά μου ήρθε και μετά από αυτό άρχισα να παχαίνω. Είμαι έγκυος;(Alexia'86)
    -Οχι, κορίτσι μου. Το πρόβλημά σου καμία σχέση δεν έχει με την κοιλιά σου και τη μήτρα σου . ..

    Είμαι 15 χρονών και δεν μου έχει έρθει ακόμα περίοδος. Δεδομένου ότι αυνανίζομαι από μικρή μήπως έγινα στείρα; (Απελπισμένη '83)
    -Δεν μου είπες αν αυνανίζεσαι με πρόγραμμα και πόσες φορές τη μέρα ή τη βδομάδα το κάνεις.Μην ξεχνάς από εκεί εξαρτάται το αν θα κάνεις παιδιά ή όχι.

    Με λεν Michela και είμαι 14 ετών. Τον περασμένο Αύγουστο έκανα κάτι που δεν θα συγχωρέσω ποτέ στον εαυτό μου. Αυνάνισα τον πρώην μου. Είμαι πολύ άσχημα. Νοιώθω ότι διέπραξα κάτι το ασυγχώρητο και ντρέπομαι να το πω. Θα ήθελα να γυρίσω στο παρελθόν και να αποφύγω αυτό το λάθος.... Κάθε μέρα ζητώ συγχώρεση απ' το ΘΕΟ!!! Ντρέπομαι να το εξομολογηθώ στον ιερέα. Έχω ήδη εξομολογηθεί δύο φορές αλλά δεν έχω καταφέρει να συγχωρέσω τον εαυτό μου.... Τι με συμβουλεύετε; (Απελπισμένη'84)
    -Ν' αλλάξεις ιερέα . .. Ίσως και ενορία ν' άλλαζες να σε βοηθούσε περισσότερο

    Είμαι 16 χρονών. Δεν έχω φίλες. Δεν έχω καλές σχέσεις με τον πατέρα μου και νοιώθω ότι θα πεθάνω εντός του έτους σε δυστύχημα. Προσπαθώ να φανταστώ ένα κάποιο μέλλον, μα ύστερα διαπιστώνω ότι κάνω πολλά όνειρα όπως κι ο ξάδελφος μου που μετά από αυτό πέθανε. Φοιτώ στο λύκειο γλωσσών, δεν ξέρω γιατί μια και δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη, ύστερα όμως λέω καλύτερα να έχω έναν τίτλο σπουδών για την περίπτωση που δεν πεθάνω (αν και έτσι κι αλλιώς δεν θα βρω δουλειά). Φοβάμαι ότι η ζωή μου είναι μονότονη, είμαι άσχημη, χοντρή και έχω σπυριά. Τα έχω κακά με τον εαυτό μου και με τους άλλους. (Francy)
    -Δε μου είπες: Ο ξάδελφός σου από τι πέθανε?Επειδή μισούσε τον πατέρα του?Επειδή ήταν χοντρός?Επειδή είχε σπυράκια?Επειδή έκανε όνειρα?Επειδή φοιτούσε στο Λύκειο Γλωσσών?Επειδή δεν είχε φίλες?Πες μου και ίσως με βοηθήσεις να σου απαντήσω στο πρόβλημά σου...



    Φακοί Επαφής

    Μελίνα :
    Αγαπητό cosmoforum. Το πρόβλημα μου είναι λεπτό.... όσο και ένας φακός
    επαφής! Χρόνια τώρα έχω μυωπία (είμαι 20 χρονών) και φοράω φακούς επαφής.
    Δεν έχω πολύ βέβαια... 2 βαθμούς μόνο. Το αγόρι μου κάθε φορά που το κάνουμε
    θέλει να εκσπερματώνει στο πρόσωπό μου. Όμως κάθε φορά φεύγουν πιτσιλιές και
    μπαίνουν στα μάτια μου. Και ξέρετε με τους φακούς επαφής τσούζει πάρα πολύ
    μετά, και τα μάτια μου είναι κόκκινα για 2 μέρες. το κακό είναι πως χτες που
    το ξανακάναμε κοκκίνισε πάρα πολύ το μάτι μου και ως τώρα με τσούζει του
    θανατά. Θα πάω σε οφθαλμίατρο αύριο αλλά τί να του πω???? Ντρέπομαι μέχρι
    τρέλας. Και τί να κάνω για να σταματήσει αυτό το πράγμα????

    Απάντηση Cosmopolitan:
    Να κάνεις λίγο στην άκρη.....

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της airamhag
    Εγγραφή
    26/01/2006
    Μηνύματα
    696
    xaxaxaxaxaxxxaxaxaxax
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Mη μου γαματε τη καρδια ειμαι παιδι ακομα..

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgis4
    Εγγραφή
    26/05/2008
    Μηνύματα
    297

    Re: Τέλος οι απορίες... ήρθε το φως απο το Cosmopolitan:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska


    Απάντηση Cosmopolitan:
    Να κάνεις λίγο στην άκρη.....
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Θα το στρωσω που θα παει..

  4. #4
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220

    Re: Τέλος οι απορίες... ήρθε το φως απο το Cosmopolitan:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska

    Είμαι 13 χρονών. Τυχαία έμαθα από μια φίλη μου ότι μπορείς να μείνεις έγκυος όχι μόνο με την σεξουαλική επαφή αλλά και με άλλους τρόπους. Π.χ αν το αγόρι είναι κολλημένο στο κορίτσι, το σπέρμα μπορεί να περάσει μέσα απ' τα ενδύματα και να φτάσει στα απόκρυφα του κοριτσιού. Είναι αλήθεια; (Laura)
    -Φυσικα και είναι αλήθεια.Ιδιαίτερα αν φοράει πολύ χοντρά και μάλλινα ρούχα, επειδή το μαλλι είναι καλός αγωγός του σπέρματος, ο κίνδυνος μεγαλώνει
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  5. #5
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260

    Re: Τέλος οι απορίες... ήρθε το φως απο το Cosmopolitan:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
    Φακοί Επαφής

    Μελίνα :
    Αγαπητό cosmoforum. Το αγόρι μου κάθε φορά που το κάνουμε
    θέλει να εκσπερματώνει στο πρόσωπό μου. Όμως κάθε φορά φεύγουν πιτσιλιές και
    μπαίνουν στα μάτια μου. Και ξέρετε με τους φακούς επαφής τσούζει πάρα πολύ
    μετά τί να κάνω για να σταματήσει αυτό το πράγμα????

    Απάντηση
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	woman_wearing_scuba_dive_mask.jpg 
Προβολές:	581 
Μέγεθος:	20,1 KB 
ID:	189390
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  6. #6
    Ζοχαδιασμέλος Το avatar του/της VGER
    Εγγραφή
    05/03/2008
    Μηνύματα
    305

    Re: Re: Τέλος οι απορίες... ήρθε το φως απο το Cosmopolitan:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Ααααχχαχαχα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  7. #7
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918

    Re: Τέλος οι απορίες... ήρθε το φως απο το Cosmopolitan:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
    Φακοί Επαφής

    Μελίνα :
    Αγαπητό cosmoforum. Το πρόβλημα μου είναι λεπτό.... όσο και ένας φακός
    επαφής! Χρόνια τώρα έχω μυωπία (είμαι 20 χρονών) και φοράω φακούς επαφής.
    Δεν έχω πολύ βέβαια... 2 βαθμούς μόνο. Το αγόρι μου κάθε φορά που το κάνουμε
    θέλει να εκσπερματώνει στο πρόσωπό μου. Όμως κάθε φορά φεύγουν πιτσιλιές και
    μπαίνουν στα μάτια μου. Και ξέρετε με τους φακούς επαφής τσούζει πάρα πολύ
    μετά, και τα μάτια μου είναι κόκκινα για 2 μέρες. το κακό είναι πως χτες που
    το ξανακάναμε κοκκίνισε πάρα πολύ το μάτι μου και ως τώρα με τσούζει του
    θανατά. Θα πάω σε οφθαλμίατρο αύριο αλλά τί να του πω???? Ντρέπομαι μέχρι
    τρέλας. Και τί να κάνω για να σταματήσει αυτό το πράγμα????

    Απάντηση Cosmopolitan:
    Να κάνεις λίγο στην άκρη.....
    Πρώτη φορά η πολύ μαλακία τυφλώνει δεύτερο
    πρόσωπο...

  8. #8

    Re: Re: Τέλος οι απορίες... ήρθε το φως απο το Cosmopolitan:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Πω πω, αυτο ειναι λυση για την προωρη εξπερματωση. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Επισης μπορει να γινει και παραφραση γνωστης φρασης: Μαμας που μαμας, δεν κανεις και καμια βουτια?
    Με εναν αναπνευστηρα εκλεισε το συνολακι.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  9. #9

    Re: Re: Τέλος οι απορίες... ήρθε το φως απο το Cosmopolitan:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Πρώτη φορά η πολύ μαλακία τυφλώνει δεύτερο
    πρόσωπο...


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  10. #10
    ΧΑΧΑ !!!!!!!!

    ΟΥΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!!!
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Leopsomo
    Εγγραφή
    30/08/2008
    Μηνύματα
    134

    Re: Re: Τέλος οι απορίες... ήρθε το φως απο το Cosmopolitan:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Πρώτη φορά η πολύ μαλακία τυφλώνει δεύτερο
    πρόσωπο...

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jimmis5
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    2.116
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    vaska θα στο κλεψω :rotflmao:
    Οι μοτοσυκλέτες δεν εχουν πια ψυχή γιατί οι άνθρωποι δεν εχουν πια ψυχή
    Είτε έχεις είτε δεν έχεις αν δεν σε τρέχουνε μην τρέχεις...
    Αν δεν ξερεις που πας γυρνα πισω!!!

  13. #13
    Αυτος που απανταει ειναι γιατρος?

  14. #14
    Δεν μπορουσα να κανω κατι καλυτερο.Αν μπορει καποιος...
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων mpink.bmp‎  

  15. #15
    Οτι κινειται βαφεται Το avatar του/της airpanos
    Εγγραφή
    19/01/2010
    Μηνύματα
    803
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
    Δεν μπορουσα να κανω κατι καλυτερο.Αν μπορει καποιος...



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	13655_105092166171407_100000118732694_140920_1957374_n (medium).jpg 
Προβολές:	297 
Μέγεθος:	56,6 KB 
ID:	189558
    ready to race....
    The right to go insane
    http://www.youtube.com/watch?v=m20sJNgZ17U&ob=av3e

    http://www.sevenstring.org/forum/index.php

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Το ψαλίδι από το V-strom 1000..
    από Respect στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 15/10/2008, 12:22
  2. .....το εξιτήριο....από το τρελάδικο...
    από nktR στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 22/07/2008, 09:56
  3. Απαντήσεις: 65
    Τελευταίο μήνυμα: 29/11/2006, 18:16
  4. Μολις το πηρα απο το μαστορα γ@μω την τυχη μου..
    από n1k3man στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2005, 17:02
  5. το μοτερ απο το παπι μου
    από karelis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2005, 23:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF