Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 48 από 48

Θέμα: ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΟΥ-ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΟΥ

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VALES
    Εγγραφή
    16/02/2009
    Μηνύματα
    1.059
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Roufianos


    Δεν τα γράφω για να μου πουν μπράβο.Το κάνω γιατί έτσι το νιώθω και έτσι βλέπω τα ταξίδια μου. Και ευτυχώς με τον ίδιο τρόπο βλέπουν το ταξίδι και αρκετοί άλλοι και έτσι το ταξίδι με την μοτοσυκλέτα έχει αποκτήσει τον χαρακτήρα που έχει.Δεν θα μπορούσε άλλωστε να είναι κάπως αλλιώς.

    [/B]




    Tο ταξίδι σου μπορείς να το δεις όπως θέλεις. Από όποια οπτική γωνία θέλεις.
    Κάνε όμως τον κόπο και ρώτησε πως βλέπω και εγώ το δικό μου ταξίδι που έκανα με τα πόδια, με το αεροπλάνο ή με το πατίνι.
    Αν για παράδειγμα έκανα εγώ ένα ταξίδι με ποδήλατο, θέλεις να δοκιμάσω να γράψω πως βλέπω το δικό σου ταξίδι με τα τριβάλιτσα, τα GPS, τα θερμαινόμενα γκριπ, όλο τον εξοπλισμό του αναβάτη και το μοτέρ που απλά ανοίγεις το γκάζι και σε πάει φορτωμένο παντού, ενώ εγώ έχω μόνο τα πόδια μου για να ταξιδεύω?
    Με τη μοτοσικλέτα μπορεί να σκοτωθείς είναι αλήθεια, αλλά δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος να ζήσεις το χρόνο που σου έχει παραχωρηθεί

    Άντε γεια... Blog

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pilgrimage
    Εγγραφή
    06/04/2010
    Μηνύματα
    100
    Ωραίο πόστ.Τώρα μια προσωπική άποψη το πως βλέπει το ταξίδι έγραψε ο Ρουφιάνος.Και θα συμφωνίσω γιατί η σύγκριση γινόταν με τα ταξιδιωτικά γραφεία και τα Must και τα λιπά, όπως και να το κάνουμε αυτό δεν είναι ελευθερία....οι απόψεις δυίστανται καλώς αλλά όπως και να το κάνουμε δεν είναι ταξίδι αυτό :P
    Get your motor running..

  3. #48
    Μέλος προς δωρεά Το avatar του/της Vagelis Gar
    Εγγραφή
    06/02/2010
    Μηνύματα
    1.389
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VALES
    Tο ταξίδι σου μπορείς να το δεις όπως θέλεις. Από όποια οπτική γωνία θέλεις.
    Κάνε όμως τον κόπο και ρώτησε πως βλέπω και εγώ το δικό μου ταξίδι που έκανα με τα πόδια, με το αεροπλάνο ή με το πατίνι.
    Αν για παράδειγμα έκανα εγώ ένα ταξίδι με ποδήλατο, θέλεις να δοκιμάσω να γράψω πως βλέπω το δικό σου ταξίδι με τα τριβάλιτσα, τα GPS, τα θερμαινόμενα γκριπ, όλο τον εξοπλισμό του αναβάτη και το μοτέρ που απλά ανοίγεις το γκάζι και σε πάει φορτωμένο παντού, ενώ εγώ έχω μόνο τα πόδια μου για να ταξιδεύω?
    ταξίδι με τα τριβάλιτσα, τα GPS, τα θερμαινόμενα γκριπ, όλο τον εξοπλισμό του αναβάτη και το μοτέρ που απλά ανοίγεις το γκάζι και σε πάει φορτωμένο παντού




    Αν δε σου κάνει κόπος φίλε μου διάβασε το post μου (περίπου στη μέση) για το ταξιδάκι μου σε λίγες μέρες.
    http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=96500

    Δεν θέλω να συνεχίσω την αντιπαράθεση ή όπως αλλιώς το βλέπεις.Καλά ταξίδια να έχουμε
    Το blog μου:
    http://northcape2010.blogspot.com/

    Βάση Δεδομένων:
    http://www.earthexplorer.weebly.com/

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2008, 18:28
  2. Για ταξίδι το πήγαινα, βόλτα το κατάντησα...
    από McGyver στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 122
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2006, 18:31
  3. Rez, βγάλε το τηλ μου απο το sig σου.
    από gtsiros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2005, 11:37
  4. Μεγάλο Ταξίδι (Όχι το κακό): HELP!
    από jtoros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 10:03
  5. Ελλασ Το Μεγαλειο Σου!!
    από XTMPAM στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 26/11/2003, 08:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF