Σελίδα 3 από 9 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 126

Θέμα: Ηλιθιοι Δηθεν ΜηΧανοβιοι

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: MIXALH THA SYMFONHSO

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    MAZI SOU STO KOMATI OTI O KATHENAS STO XORO TOY!KAI FYSIKA DE MPOREI NA SYGRITHEI ENA KTM ME ENA MEGALO STREET SE ANOIXTO STROFILIKI!ALA KAI SE KLEISTO..
    Σε ανοιχτό στροφιλίκι παίζει! ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΡΑΕΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ!

  2. #32
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    Re: Re: Re: Re: ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    Στην κοσμάρα σου εντελώς!
    Αλλά οι στροφές που λες οι ανοιχτές είναι εύκολες???Δηλαδή το να στρίβεις με 190++++ στο Αρτεμίσιο ή στο Μπράλο είναι εύκολο??Και είναι σχεδόν ευθεία???Όταν λες κάτι να ξέρεις τι λες!ΓΚΕ ΓΚΕ?

    Και τα δύο έχουν την δυσκολία τους και θέλουν την τέχνη τους!

    ΕΕΕ ΤΩΡΑΑ ΡΕ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΗ??ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΛΕΜΕ!!ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ?ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΛΕΩ!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  3. #33
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    EGO MIXALH

    THA SE PARAKALOYSA NA MHN MPAINEIS ME 190++ STO ARTEMISIO KAI STO MPRALO...
    GIATI EIMASTE OLOI MIA PAREA KAI POLLY GOYSTARO POY KANOYME TH PLAKITSA MAS EDO!

    NA KANONISOYME NA PAME KAMIA PISTA GIATI AYTA TA ARTEMISIA KAI TA MPRALA KAI OI EPIDAYROI KAI TA LOIPA.....MOY FERNOYNE ASXHMA PRAMATA STO MYALO!

  4. #34
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: EGO MIXALH

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    THA SE PARAKALOYSA NA MHN MPAINEIS ME 190++ STO ARTEMISIO KAI STO MPRALO...
    GIATI EIMASTE OLOI MIA PAREA KAI POLLY GOYSTARO POY KANOYME TH PLAKITSA MAS EDO!

    NA KANONISOYME NA PAME KAMIA PISTA GIATI AYTA TA ARTEMISIA KAI TA MPRALA KAI OI EPIDAYROI KAI TA LOIPA.....MOY FERNOYNE ASXHMA PRAMATA STO MYALO!
    Έχεις απόλυτο δίκιο ρε Σπύρο και να σαι καλά μόνο που το σκέφτηκες!Όντως δεν λέει να παίζεις εκεί!Όπως και πουθενά αλλού!Παρά μόνο σε πίστα!!

    Εγώ προτείνω να λύσουμε τους λογαριασμούς μας σε πίστα!!!!!!!
    Αλλά πίστα ΚΑΡΤ!Και να οδηγάμε ΚΑΡΤ φυσικά!ΕΙΣΤΕ???? Ή ΚΟΚΟΚΟ χαχαχα!

  5. #35
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    KAI EGO ETSI LEO NA PAME SE KAMIA PISTA..

    AN XEKINAGAME APO ...ROMEO-KOKKINOY;;KAI SYNEXIZAME SE KANA FEVER ME SAKI -TSALIKH..[NA GOYSTAREIS KAI ESY.XXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAX]

    E KAI META APO OLA AYTA..PAME KAI GIA KART...NA SE DO EKEI...AN THA BLEPEIS TIS STROFES...

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της swtos
    Εγγραφή
    22/07/2002
    Μηνύματα
    109
    Μισό λεπτό να σας ειπώ και γω τη γνώμη μου και μετά μαλλιοτραβηχτείτε ελεύθερα ....

    Τα 190+ είναι λίγα και για Αρτεμίσιο και για Μπράλλο .....

    Τώρα, αν σας πετύχει ΚΤΜ ή SM είναι ή enduro, σε σχετικά κλειστό
    στροφιλίκι (δηλαδή μέχρι τα 170+) να το παίξετε κοιτάω τις παπαρούνες και τα γύρω βουνά και τι ωραία που είναι η πλάση
    που μας έδωσεν ο Κύριος, δηλαδή να το παίξετε αδιάφοροι και
    ωραίοι για να μην θρηνήσετε τον εγωισμό σας και τα μύρια που δώσατε για τα μπουρδέλα σας ...


    Αυτά


    Ούστ, παλιοαλήτες ΚΤΜάκηδες που ξεφτιλίζετε τον κοσμάκη @$%@$^%^

  7. #37
    ..ο Μάγος.. Το avatar του/της wizard
    Εγγραφή
    06/06/2003
    Μηνύματα
    70
    ΡΕ ΥΠΟΒΡΥΧΙΕ, ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!


    ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΤ - ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ!!

    ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΛΑ


    Έχει να πέσει το γέλιο της αρκούδας..
    .."νάφε και μέμνασ' απιστείν.. Άρθρα ταύτα φρενών"..

  8. #38

    ρε γαμώτο...

    κονέ για το στρατό δεν έχετε....

    τίποτα βύσματα για να κλείσουμε τον δρόμο της Πεντέλης έχετε??Και χωματουργικά μηχανήματα κάνουν!!!!Δήθεν έμεινε το ένα φορτηγό πάνω στην κορυφή και τελειως κατα τύχη έμεινε άλλο ένα χαμηλά στο τέλος της διαδρομής και μέχρι να μας πάρουν χαμπάρι θα την έχουμεκάνει Λούϊδες!!!! Guest star θα είναι ο Μιχάλης με το θωρηκτό γιατί όπως και να το κάνεις ακόμα και στα αρχαία χρόνια όλοι γέλαγαν με τον κλόουν!!!

    ΟΛΟΙ ΚΑΡΤ!!!!

  9. #39
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΣΩΤΟ

    ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ!!ΠΟΥ ΣΟΥΝΑ ΡΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ??ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!
    ΣΠΥΡΟ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΡΟΜΕΟ ΔΕ ΜΕ ΠΕΡΝΑΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΤΗΝ ΚΑΤΕΧΩ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΚΑΛΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  10. #40
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αν βρείτε πιστά οργανωμένη ερχομέ με ένα BIMOTA με KAWASAKI MACH 3 750cc τρικιλινδρο δίχρονο μοτέρ και ένα YAMAHA TZR 500 racing και τα δύο φτιαγμένα για πίστα και με τελικές πανικού και τα παίζουμε όσοι καβαλάνε street
    ’τομα που καβαλάνε eduro ktm xt κλπ αποκλείονται έχουν άλλες συνήθειες στην γεωμετρία του στησίματος πάνω στην μηχανή και θα πανε αδιάβαστοι
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  11. #41
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    Αν βρείτε πιστά οργανωμένη ερχομέ με ένα BIMOTA με KAWASAKI MACH 3 750cc τρικιλινδρο δίχρονο μοτέρ και ένα YAMAHA TZR 500 racing και τα δύο φτιαγμένα για πίστα και με τελικές πανικού και τα παίζουμε όσοι καβαλάνε street
    ’τομα που καβαλάνε eduro ktm xt κλπ αποκλείονται έχουν άλλες συνήθειες στην γεωμετρία του στησίματος πάνω στην μηχανή και θα πανε αδιάβαστοι
    ama brite pista organomenh poio konta apo 200 xiliometra pao na agoraso street TORA!!!!!!!
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  12. #42
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ POST ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΩΡΑΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΛΑ.
    DUKASII ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ
    Ο ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΜΑΓΚΑΣ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ(ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΛΕΩ).
    ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ. ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΥΤΟ ΑΚΥΡΩΝΕΙ ΤΟ

    ESY FANTAZOMAI EISAI O GNHSIOS..KAI O DEN KANO POTE MALAKIA!
    .
    ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ .ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΝΟΥΜΕ.
    ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΤΜ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΑΤΕ.ΓΙΑΤΙ Ο BIKERSONLY ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΤΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ?

  13. #43
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    FILE OPOY GOYSTARO PAO ..DE TRABAO ZORIA

    MIAS KAI EXO PEDIKO KAI GYMNASMENO KOLARAKI KAI DE MASAEI APO PIASHMATA KAI ALA TETOIA POY EPIKALOYNTE DIAFOROI GIA NA MHN PANE POYTHENA!
    EKTOS TON ALON ..O DUKAS MOY EXEI 28.000 STO KONTER KAI KANEI KEFI ALA TOSA!!
    DE THA EPIKALESTO FYSIKA OTI EINAI KANA TAXIDIARIKO..ALA AYTO EXO KAI ME AYTO THA BOLEYTO OPOU KAI AN EINAI NA PAO!
    FYSIKA AN MOY PEIS NA PAME LITOXORO...HMERHSIO...NA MOY PEIS NA KLEISO DOMATIOOOOO....TI ORAA;;;KAI ALA TETOIA!
    KAI STO LITOXORO;;;TI NA PAO NA KANO;

  14. #44
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sv5byt
    ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ POST ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΩΡΑΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΛΑ.
    DUKASII ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ

    ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ. ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΥΤΟ ΑΚΥΡΩΝΕΙ ΤΟ

    .
    ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ .ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΝΟΥΜΕ.
    ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΤΜ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΑΤΕ.ΓΙΑΤΙ Ο BIKERSONLY ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΤΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ?
    ΣΤΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΣΤΡΙΒΟΥΜΕ ΡΕ ΤΡΕΛΕ ΠΟΙΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ??ΠΟΙΟΣ ΠΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ??ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ??
    ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΝΑ POST AN ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΟΚ??
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  15. #45
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    XAXAXAXAXAXAXA ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ. ΡΕ DUKASII ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΠΑΣ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΣ ΩΡΑΙΑ ΚΟΨΙΔΙΑ.
    ΧΤΜPAM ΜΗΝ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΝΕΙΣ ΟΛΑ. ΑΛΛΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΛΛΟ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ . ΕΓΩ ΕΙΠΑΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ ΚΑΝΩ.

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 10+1 Ηλιθιοι Λογοι Για Να Μην Κοψετε Το Καπνισμα!!!
    από milaber στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2004, 01:20
  2. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 23/06/2004, 13:24
  3. Αλήτες Μηχανόβιοι...
    από kapeos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2004, 08:34
  4. Εδώ μέσα... "πουλάει" το δήθεν;
    από NLS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 91
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2004, 11:38
  5. Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο μήνυμα: 12/03/2004, 21:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF