Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 126

Θέμα: Ηλιθιοι Δηθεν ΜηΧανοβιοι

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121

    Ηλιθιοι Δηθεν ΜηΧανοβιοι

    ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΟ.ΟΛΟΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΗΚΑΤΕ ΤΙ ΚΟΛΟΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙ. ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΣΥΓΓΡΟΥ ΜΕ ΒΟΥΡΒΑΧΗ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟΣ ΕΓΩ (TDM850) ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΝΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΜΕ ΚΤΜ LC640 SM. ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ ΝΑ ΛΥΣΣΑΕΙ.ΚΟΒΩ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΚΟΠΙΜΟ ΝΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΩ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ CBR600 ΚΙΤΡΙΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΜΕΝΑ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΠΙΣΩ ΜΑΡΣΠΙΕ ΤΟΥ 600 ΕΞΗΣΕ ΤΟ ΕΝΑ MIG ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΦΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΗ ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΑΡΑ.ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΥΓΓΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΥΡΑΔΟΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΕΝΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΟΔΗΓΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΝΤΡΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΚΑΝΕΙΣ.Ο ΣΟΥΠΕΡ ΗΛΙΘΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΒΕΒΑΙΑ (ΠΟΥ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΙΛΑΕΙ ΑΠΟ ΔΑΥΤΟΥΣ) ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ.ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ

  2. #2
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    KALHMERA KAI SE SENA FILE GNHSIE MHXANOBIE!

    ALA NA SE ROTHSO KATI;;PISTEYEIS EILIKRINA OTI O DHTHEN AYTOS MHXANOBIOS EIXE STO NOY TOY NA SE KLEISEI KAI NA PATHEIS TH ZHMIA AYTH;AN NAI ...PAO PASO!
    TORA TO ALO....AN EIXE ALH MHXANH POY THA EIXE KAPOIA TYXH APENANTI SOY ..APO TI KATALABAINO DE THA SE PEIRAZE KAI TOSO??

    TO SYMPERASMA MOY EMENA EINAI OTI AN O ''DHTHEN'' EIXE ALH MOTO ...AS POYME EIXE ENA TDM 850..THA HTANE ENAS GNHSIOS MHXANOBIOS SAN KAI ESENA KAI APLA THA EIXE KANEI MALAKIA E;
    TESPA!

    TORA TO AN ENA KOYRADOMHXANAKI EXEI TYXH APENANTI STO RHMADI SOY POY EINAI 850 KAI EXEI 70 ALOGA....THA STO EXIGHSO AN KAMIA MERA ME DEIS STO DROMO!ANTE MIA PROI PROI...ME TOYS GNHSIOYS MHXANOBIOYS!

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Η γνώμη μου...

    Καταρχήν το ευχάριστο ότι δεν έπεσε κανένας!

    Λες ξεκινάτε από φανάρι και φεύγει ο άλλος μαλλιά!Που σημαίνει άντε να χες εσύ 20-30 χλμ κάπου εκεί.Έβρεχε κι όλας.Που σημαίνει ότι προλαβαίνεις να κόψεις-κοκκαλώσεις.Έκανες πιο άκρη αλλά κάνοντας άκρη ξέρεις ότι είναι επικίνδυνο να κλείσεις άλλον.Μιλάμε για φανάρι και σε δρόμο με κίνηση, δηλαδή στο φανάρι συνοστισμός από μοτό που ξεκινάνε όλες μαζί.Βέβαια μόνο εσύ ξέρεις τις συνθήκες που έγινε το σκηνικό.Αν ο ΚΤΜ ήταν δίπλα σου ή λίγο μπροστά σου έχεις άδικο εσύ.Αν ήταν πίσω σου και με το που ξεκίνησε σου έκανε σφήνα επικίνδυνη για να μπει μπροστά σου τότε είναι μαλάκας ο ΚΤΜ.Αν και λάθος σου που έκοψες ταχύτητα.Αλλιώς τι θα κανε??Θα πέρναγε από πάνω σου?Μάλλον ήταν ΚΑΙ η κακιά στιγμή αφού και ο CBR έκλεινε προς εσένα.Δηλαδή πολλές συγκοιρίες μαζεμένες!Αν και το ανοίξεις με βροχή αυτόματα κάνει τον ΚΤΜ μαλάκα!

    Τέλος πάντων δεν μπορούμε να βγάλουμε άκρη.Αλλά είπες μια αλήθεια!Κυλοφορούν πολλοί μαλάκες εκεί έξω!Και πρώτα από όλα ΟΣΟ μπορούμε και είναι δυνατό (καμιά φορά ότι και αν κάνουμε είναι αδύνατο) προσέχουμε ΕΜΕΙΣ πολύ!

    Keep Rocking!

    Υ.Γ Δεν τίθεται θέμα για Δήθεν Μηχανόβιο!Μπορεί να μην κατάλαβε τι έκανε, να ήταν καινούργιος οδηγός, να έκανε μια μαλακία κτλ κτλ.Και τουλάχιστον αυτός κινήθηκε και σήμερα με αυτόν τον καιρό με την μοτό του.Όχι σαν πολλούς που στα δύσκολα παίρνουν αμάξι!Και η μοτό μόνο καλοκαίρι!!

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    ΚΑΤΑΡΧΗΝ DUKASII ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΘΕΙΑΣΩ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΚΕΣ ΜΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΧΩ.ΕΓΩ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΘΕΣΕ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ 3 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
    Ο ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΜΑΓΚΑΣ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ(ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΛΕΩ).ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΥΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΕΓΩΙΣΜΟΥ ΣΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΡΗΜΑΔΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ.
    ΚΑΙ GSXR1000 NA EIXE TO IΔΙΟ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΗ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΟΝΤΡΑΣ, ΑΥΤΟΣ ΜΠΗΚΕ.Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΗΧΑΝΗΣ.
    Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΤΜ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΣΕ ΚΟΝΤΡΑ ΦΑΝΑΡΙΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΤΥΧΗ (ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΧΙ ΕΓΩ), ΑΡΑ ΘΕΩΡΩ ΑΣΚΟΠΗ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ ΜΕΝΑ.
    ΤΕΛΙΩΝΟΝΤΑΣ , ΤΟΝ ΔΗΘΕΝ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΣΡΙΣΑ ΕΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΒΑΛΟΥΣΕ ΚΤΜ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ.ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙ GSXR1000 ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΑΛΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ.
    ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ 86 ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΜΕΝΑ ΑΛΟΓΑ ΣΤΟΝ ΤΡΟΧΟ ΚΑΙ ΟΧΙ 70 ΧΑΡΗ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΠΙΟΙΣΕΙΣ ΤΗΣ POWER HOUSE , ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΑΣΗ.
    BIKERSONLY ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΟΥΝ. ΟΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΕΝΟΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΠΑΡ'ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΟΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΑΧΗΜΟ.
    ΤΕΣΠΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
    ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΕΞΑΤΜΙΣΑ - ΝΙΚΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΒΗΣΕΙ ΤΗΝ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ?

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της swtos
    Εγγραφή
    22/07/2002
    Μηνύματα
    109
    Καλά το λεγα κι εγώ, όλοι αυτοί με τα ΚΤΜ είναι μαλάκες μέχρι τ' αυτιά .

    Α στα διάλα κωλόπαιδα, που νομίζετε ότι έχετε και μηχανάκι

    ΠαλιοΑλήτες που η τρύπα στο μυαλό σας είναι μεγαλύτερη
    απ' το πιστόνι σας

    ΟΥΣΤ, στο πυρ το εξώτερο

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/05/2002
    Μηνύματα
    2

    KTMαλακιες

    Η κακια στιγμη φταιει και η καβλα του KTM που μαλλον εκεινη
    την στιγμη την ειδε κάπως.

    Καλα ρε συ DUKASII το μηχανακι σου τα ριχνει σε TDM850.
    Τι λες ρε συ !!!
    Μπραβο Μπραβο.

  7. #7
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    MIAS KAI EIMAI EKTOS THEMATOS GNHSIE..MHXANOBIE

    EXHGHSE MOY GIATI ESY EISAI ENTOS THEMATOS OTAN ANAFERESAI STO KOYRADOMHXANAKI..KAI OLES AYTES TIS ISTORIES KAI TO DEN EXEI KAMIA TYXH KAI TETOIA!
    EGO ITHELA NA SOY DOSO NA KATALABEIS OTI TO TI MHXANH EXEI O KATHENAS DE PAIZEI ROLO STO POSO MHXANOBIOS EINAI!AYTO MONO ME PARAXENEPSE OXI TO OTI O ALOS EIXE KTM!

    STA A!@#@# MOY TO TI LES GIA TON KTM POY PROFANOS EKANE MALAKIA KAI DEN ANTILEGO SE AYTO!ALA TO AN EINAI MHXANOBIOS DE THA TO KRINOYME ME TI KABALAEI ..H ME TO AN EKANE MIA KONTRA[MALAKIA TH DEDOMENH STIGMH]
    !!!

    PANTOS PROFANOS KAI MPHKES ME NEYRAKIA EDO ME TH MALAKIA POY EGINE KAI DE SE PAREXHGO!ME MIA TETOIA MALAKIA ..KAI ME MIA TETOIA MERA[KRYO-BROXH ] DIKAIOLOGHMENOS EISAI!APLA ISOS TO PROTO SOY POST TA EIXE ME OLOYS KAI ME OLA!KAI KYRIOS ME TOYS DHTHEN...

    TORA POU TO SKEFTHKA AN EXEIS OLOKLHRA 86 TROXO KAI DYNAMOMETRHMENA...KAI 200++ KILAKIA...MPOREI KAI NA BLEPEIS NA DIABAZEIS TH PINAKIDA MOY ...AN XEKINHSOYME APO KANA FANARI!![ALO THEMA TORA AYTO]OSO GIA TA NOYMERA....ASE DE THA FAO SHMERA...EXEI GLAROSOYPA!
    GIATI..POTE DE XEREIS TI EXEI O ALOS....

  8. #8
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Re ego den se pistevo otan les oti to ekane epitides kai se ekleise kai kala gia thn kontra.....

    Sigoura afou o typos eixe KTM tha viazotane na paei sto synergeio na prolavei seira kai mesa sthn tholoura toy kai thn pikra toy se ekleise xoris na to katalavei.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.834
    Είναι θέμα γενικότερης παιδείας, και ευγένειας στο δρόμο.
    Δεν υπάρχει δυστυχώς, όπως δεν υπάρχει και μυαλό να σκεφτούμε οτι όλοι δεν έχουμε ούτε τα ίδια μηχανακια ούτε τις ίδιες ικανότητες.

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Aπλά και μόνο επειδή το πάτε....

    σε κοντρίσια λημέρια!
    Τι μοτό έχει ο καθένας δεν έχει και πάρα πολύ νόημα.Παρά μόνο σε ευθεία που εκεί ακόμα όλα είναι ανοιχτά.Δεν μιλάω για 1000άρι με 400άρι έλεος αλλά για παραπλήσιες μοτό.
    Το ΤDM 900 μαμίσιο έπαιρνε σε εκκίνηση CBR 600 F4 μαμίσιο.Και οι δύο φίλοι μου.Ο CBR πολύ πιο έμπειρος!!!Το έκαναν πολλές φορές και πάντα το ίδιο.Μέχρι τα 140-160 μπροστά ελάχιστα το TDM.Μετά το CBR εξαφανιζόταν!Καρακουφό αλλά έγινε.
    Υπάρχουν πολλοί παράγοντες όπως το CBR σπίνιαρε πολύ.Αλλά ο οδηγός αν ξέρει να το ξεκινάει ΔΕΝ του σπινιάρει.

    Σε δημόσιο δρόμο και εκκίνηση από φανάρι μπορείς να δεις τα πιο κουφά!Γιατί μιλάμε για μικρές ταχύτητες οπότε τα 0-100 είναι παραπλήσια για όλους.Π.Χ SuperFour 400 VR 0-100 3,6sec.GSXR-1000 2,9 sec.Δηλαδή μιλάμε για μηδαμινές διαφορές.Απλά παίζει μεγάλο ρόλο πόσα βγάζει η 1η του καθενός.Αφού το SuperFour έβγαζα 70χλμ η 1η και το GSXR 130χλμ ο Four έχει μία αλλαγή ενώ ο GSXR καμία!κτλ κτλ.Παίζει ρόλο ότι το GSXR θα σπινιάρει περισσότερο ή θα σηκωθεί για σούζα κτλ κτλ!Οπότε μέχρι τα 100χλμ όλα ανοιχτά (σχεδόν όλα)!

    Από εκεί και πέρα κόντρα μέσα στην πόλη μετράνε και άλλα.Καταρχήν ποιος "χωράει" να περάσει και ποιος θα προλάβει να "πάρει" την σφήνα!Εμπειρία,φρένα,λάστιχα κτλ κτλ.Και εννοείται πως παίζεις με την τύχη σου ρώσσικη ρουλέτα!

    Μέσα στην πόλη πιο γρήγορος (Θεωρητικά πάντα) θεωρείται ο ΚΤΜ.Σε μια ευθεία π.χ Βούτα πιο γρήγορος (Θεωρητικά πάντα ) Θεωρείτε ο TDM.Αλλά πάντα παίζει ρόλο ο οδηγός και η τύχη μερικές φορές!

    Πάντως εμένα με συγκινούν τα στροφιλίκια πλέον και όχι οι κόντρες μέσα στα αμάξια!

    Τώρα γιατί τα λέω όλα αυτά δεν ξέρω απλά μου ρθαν και τα έγραψα!

  11. #11
    Εδώ που τα λέμε sv5byt πρέπει και και εσύ να την έκανες την κοντρουλα σου έτσι ??
    Ε ναι ! δεν μπορεί ο άλλος να ΛΥΣΣΑΓΕ και εσύ να φρέναρες για να περάσει !! πρέπει να έτρεχες και εσύ λιγακι..αλλα δεν νομίζω να σε έκλεισε και επίτηδες. Πάντως ΣΥΓΓΡΟΥ+ΒΡΟΧΗ+ΚΙΝΗΣΗ+ΚΟΝΤΡΑ= ΜΑΛΑΚΙΑ !

    .
    .
    "Κοιτάζω την πανσέληνο, σε σκέφτομαι και κλαίω....

    Μετα το ξανασκέφτομαι, βρε δε γα***έσαι λέω!!!

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    DUKASII ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ.ΕΣΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ. ΤΗΝ ΑΝΤΙΑΡΑΘΕΣΗ ΕΣΥ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΑΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ.
    ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ POST ΣΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΥΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ ΚΤΜ Vs TDM.
    ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙΠΟΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑΚΙΑ ΤΩΝ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ.KTM DUKEII 47,6 ΑΛΟΓΑ, 5,7 ΡΟΠΗ, 13,36 0-400m, 176 ΤΕΛΙΚΗ. ΜΕ 5 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ TDM.OΛΑ ΤΑ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΥΠΟΔΗΛΩΝΕΙ ΤΟ USERNAME ΣΟΥ.
    ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ HAYABUSA, ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ!!!!!!

  13. #13
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    RE SY SV5TADE..

    MH MOY TSANTIZESAI...
    KOMPLEXIKOS EIMAI..APO MIKROS!!KAI ME TH MHXANH MOY KYRIOS!
    MOTO;;TI EINAI AYTO;;
    DE THELO NA KATEBOYME SE KONTRA..EXEI O KOLHTOS MOY TDM 850!THN EXO IDI KANEI!
    TO POST MOY HTANE EPITHETIKO OXI EPIDI EGRAPSES GIA TO KTM KAI STO LEO KAI PARAPANO ! ME PAREXHGHSES! TO TDM TO EKTIMO KAI TO SEBOME DEN EXO KAPOIO PROBLHMA !ISA ISA POY TO SKEFTOMOYNA KAI GIA AGORA!ALA TI SE NOIAZEI ESENA THA MOY PEIS TORA!
    EGO APLA DE MPORO TIS EKFRASEIS ..DHTHEN MHXANOBIOS KAI HLITHIOS KAI TETOIA!ESY FANTAZOMAI EISAI O GNHSIOS..KAI O DEN KANO POTE MALAKIA!
    OSO GIA TIS METRHSEIS FILE -SYNADELFE MHXANOBIE[XEREIS..EIMAI KAI EGO GNHSIOS E;]
    APLA THA SOY PO OTI ..POTE DE XEREIS TI EXEI O KANEI O ALOS STH MOTO TOY!OPOS ESY EXEIS KANEI DIAFORA STO TDM...E MH MOY PEIS OTI NOMIZEIS OTI EISAI O MONOS POY EIXES TO MIKROBIO THS BELTIOSHS;;


    MHN TSANTIZESAI SOY XANALEO....

    TA HAYABUSA..TA EXO MIA PROTH!!


    KAI MH NOMIZEIS OTI PAREXHGHTHIKA FILE..KOYBENTOYLA KANOYME MORE NA PERASEI AYTH H KRYA BARETH MERA!
    XEREIS POSO KAIRO EXEI NA GINEI TETOIO POST;;

    ANTE MIA ME PATATES..POY THA ELEGE KAI ENAS KALOS MOY FILOS...

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.834
    παντως είναι γνωστό οτι όσοι καβαλάνε ΚΤΜ είναι πολύ καλά παιδειά και οδηγάρες.

  15. #15
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Talking Τι αυτό ήταν?????

    Ώπα ρε παιδιά!!! Ούτε 12 δεν είναι ακόμα!!!!!! Τώρα?????
    Ρε DUKA το έχεις για πλάκα το TDM!!!!

    Και εσύ sv5byt το έχεις για πλάκα το KTM!!!!

    ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!χαχαχα!!!

Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 10+1 Ηλιθιοι Λογοι Για Να Μην Κοψετε Το Καπνισμα!!!
    από milaber στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2004, 01:20
  2. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 23/06/2004, 13:24
  3. Αλήτες Μηχανόβιοι...
    από kapeos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2004, 08:34
  4. Εδώ μέσα... "πουλάει" το δήθεν;
    από NLS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 91
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2004, 11:38
  5. Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο μήνυμα: 12/03/2004, 21:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF