Σελίδα 11 από 99 ΠρώτοΠρώτο ... 6789101112131415162161 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 1472

Θέμα: photo apo ta gsxrakia mas

  1. #151
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062

    Εχω προβλημα μεγαλο......

    Ποιο απ'τα δυο να κρατησω??


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	k6 vs k7.jpg 
Προβολές:	1215 
Μέγεθος:	32,1 KB 
ID:	86173

  2. #152
    To rotas kiolas.....

  3. #153
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217

    Re: Εχω προβλημα μεγαλο......

    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Ποιο απ'τα δυο να κρατησω??
    Και τα δυο!
    Keep spamming!!!:a13:

  4. #154
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062

    Re: Re: Εχω προβλημα μεγαλο......

    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Και τα δυο!
    Αν μπορουσα να μετακομισω τα πραγματα απο το Κ6 στο Κ7 δεν θα το συζητουσα...αλλα παλι δοσεις απ'την αρχη δεν αντεχω...

    Ισως αμα βρω καμια ευκαιρια Κ7 εντος του ετους κατι να κανω...

  5. #155

    Re: Re: Re: Εχω προβλημα μεγαλο......

    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Αν μπορουσα να μετακομισω τα πραγματα απο το Κ6 στο Κ7 δεν θα το συζητουσα...αλλα παλι δοσεις απ'την αρχη δεν αντεχω...

    Ισως αμα βρω καμια ευκαιρια Κ7 εντος του ετους κατι να κανω...
    Koita xoris plaka tora sti thesi su de tha edina giati pola lefta xasimo..

    olosomes to ena to alo.. einai arketa lefta kai na to dosis 11.000 to k6 to poli giati parapano de paei..
    Na dosis meta ala 4.000 na paris telios mama k7

    Perimene kalitera kana 2008 mpas kai bgalun kana kainurio me pio megales diafores pu aksizi

  6. #156
    To k6 μεταχειρισμένο δεν πουλιέται 11.000 με τίποτα.11.990 το έχει προσφορά ο Σφακιανάκης καινούργιο...
    Fortis Fortuna Adiuvat

  7. #157
    Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
    To k6 μεταχειρισμένο δεν πουλιέται 11.000 με τίποτα.11.990 το έχει προσφορά ο Σφακιανάκης καινούργιο...

    Nai ontos gamiseta...


    Ego pali kala pou edosa to R1 mou 2005 kiolas 11.000

  8. #158
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
    To k6 μεταχειρισμένο δεν πουλιέται 11.000 με τίποτα.11.990 το έχει προσφορά ο Σφακιανάκης καινούργιο...

    Ναι σιγουρα μαμα Κ6 11.000 ? δυσκολα...Αλλα το ουσιαστικο προβλημα ξερεις ποιο ειναι?

    Οτι εστω και 11.000 ? να το πουλησω και να δωσω αλλα 2.500~ ? για παραεισαγωγης Κ7,μετα θα θελω κανα 2.000 ? ακομα για να το φτιαξω οπως θελω...εκει κολλαω...

    Οποτε,καθομαι στα αβγα μου....

  9. #159
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Ναι σιγουρα μαμα Κ6 11.000 ? δυσκολα...Αλλα το ουσιαστικο προβλημα ξερεις ποιο ειναι?

    Οτι εστω και 11.000 ? να το πουλησω και να δωσω αλλα 2.500~ ? για παραεισαγωγης Κ7,μετα θα θελω κανα 2.000 ? ακομα για να το φτιαξω οπως θελω...εκει κολλαω...

    Οποτε,καθομαι στα αβγα μου....
    Paraeisagogis den exei idia dinami opos to kanoniko

  10. #160
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Ναι σιγουρα μαμα Κ6 11.000 ? δυσκολα...Αλλα το ουσιαστικο προβλημα ξερεις ποιο ειναι?

    Οτι εστω και 11.000 ? να το πουλησω και να δωσω αλλα 2.500~ ? για παραεισαγωγης Κ7,μετα θα θελω κανα 2.000 ? ακομα για να το φτιαξω οπως θελω...εκει κολλαω...

    Οποτε,καθομαι στα αβγα μου....

    Ρε Νίκο το θέμα είναι πως και μαμά να μην είναι το μηχανάκι,ό,τι aftermarket και να έχει πάνω ο εν δυνάμει αγοραστής δεν το πληρώνει.Στην ουσία τα aftermarket είναι "χαμένα λεφτά" όταν έρχεται η ώρα να πουληθεί το μηχανάκι.Δυστυχώς...
    Fortis Fortuna Adiuvat

  11. #161
    Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
    Paraeisagogis den exei idia dinami opos to kanoniko


    Ρε Γρηγόρη μην ακούω τέτοια πράγματα,κακοχαρακτηρίζεσαι...Και του Gixxxerpap παραεισαγωγής είναι,ρώτα τον πως πάει...
    Fortis Fortuna Adiuvat

  12. #162
    Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
    Ρε Γρηγόρη μην ακούω τέτοια πράγματα,κακοχαρακτηρίζεσαι...Και του Gixxxerpap παραεισαγωγής είναι,ρώτα τον πως πάει...

    De ksero ti les esi.... pantos i antiprosopeia leei den einai idia dinami ala tora na mou pis mporei na lene malakies ala ego de to riskaro..


    Giati kai to proto mu R1 pu eixa paei paraeisagogis eixe klista karmpirater kai de pigene toso kala. vevea to mixanaki anige kanonika oles tis strofes ala piga se mixanourgio kai ebgala tous koftes apo karmpirater kai meta pigene poli pio kala

    Tora na to riskaro me ena 2007 modelo ingection ktl.. mpa....

  13. #163
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
    Ρε Νίκο το θέμα είναι πως και μαμά να μην είναι το μηχανάκι,ό,τι aftermarket και να έχει πάνω ο εν δυνάμει αγοραστής δεν το πληρώνει.Στην ουσία τα aftermarket είναι "χαμένα λεφτά" όταν έρχεται η ώρα να πουληθεί το μηχανάκι.Δυστυχώς...
    Δυστηχως ετσι ειναι...αν τα βγαλω και τα πουλησω ξεχωριστα πιανω 11.000 ? μαζι με την μηχανη...

    Τελοσπαντων,το Κ6 μου ειναι σχεδον οπως το θελω και δεν παιζει σαλιο για να κανω και ενα Κ7 ετσι,οποτε θα με συντροφευει μεχρι να βγει Κ9 εκτος απροοπτου...

    Γρηγορη τα παραεισαγωγης μια χαρα δυναμη εχουν,ειναι ακριβως ιδια στην περιπτωση των SS...

  14. #164
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Δυστηχως ετσι ειναι...αν τα βγαλω και τα πουλησω ξεχωριστα πιανω 11.000 ? μαζι με την μηχανη...

    Τελοσπαντων,το Κ6 μου ειναι σχεδον οπως το θελω και δεν παιζει σαλιο για να κανω και ενα Κ7 ετσι,οποτε θα με συντροφευει μεχρι να βγει Κ9 εκτος απροοπτου...

    Γρηγορη τα παραεισαγωγης μια χαρα δυναμη εχουν,ειναι ακριβως ιδια στην περιπτωση των SS...

    Mporei na einai etsi opos ta les na einai idia dinami.


    Tespa emena de mou aresei na riskaro ase pou den exeis oute eguisi kai de su dinun oute eksatmisis.


    Tha to dokimaso me kapion pou pire paraeisagogis an bro.. kai tha dume an ontos exei kamia diafora

  15. #165
    Tin kano tora sxolasa


    Kalo sk kali protomagia...

    Kala na perasate guys,TRE kai esi

    Ta leme ..

Σελίδα 11 από 99 ΠρώτοΠρώτο ... 6789101112131415162161 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF