Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 81

Θέμα: Εϊ εσείς με τα beverlovespoειδή!!!

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Πρέπει να είναι φοβερό πάντως......

    Να ΄χεις βάλει τα σημάδια σου, να πέφτεις στα φρένα, να σφίγγεις ντεπόζιτο με τα πόδια.....χαλαρός κορμός, χαλαρά χέρια, κεφάλι κάτω για να μας βγει το hook turn........





    και να σε περνάει από εξωτερική scooter τέζα κάτω με τη καρώ κουβέρτα να ανεμίζει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Το καις μετά ή δεν το καίς?

    :rotflmao: :rotflmao:
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    οι περισσοτεροι απο αυτους δεν μπορουν να παρουν στροφη ουτε σταματημενοι.

    οταν ειχα παει για δυναμομετρηση το XR, περιμενε ενα ΤΜΑΧ να δυναμομετρηθει.

    λεω αυτος μας κανει πλακα..

    οταν ειδα ομως τι φοραγε επανω το μηχανακι...ΧΑΖΕΨΑ!!:hypnotize

    μπροστινο ohlins.
    αναρτηση πισω ohlins.
    ολοσωμη yoshimura.
    φιλτροχοανη.

    και κατ'οπιν εμαθα οτι:
    εχει κανει ροϊκη.
    εκκεντροφορυς.
    και συμπιεση απο αλλαγμενη φλαντζα.


    ειπατε τιποτα?

    να μην σας τα πολυλογω, πιανω συζητηση με τον τυπο και μου λεει οτι μαζι με την αγορα του εχει παει γυρω στα 16.000?:a53:

    και του λεω..."μα καλα, εσυ επαιρνες μπουσα και το τουμπανιαζες κιολας με αυτα τα ?"
    και μου λεει..."μπουσα ηθελα να παρω αλλα μολις το ειδε η γυναικα μου, επεσε παντοφλα. και της λεω. οκ. θα παρω το σκουτερ αλλα θα του ριξω πανω οσο θα επαιρνα το μπουσα και ακομα περισσοτερα"


    τα σχολια δικα σας....

  3. #18
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.881
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Πρέπει να είναι φοβερό πάντως......

    να σε περνάει από εξωτερική scooter τέζα κάτω με τη καρώ κουβέρτα να ανεμίζει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Και να σου κολλαει μια τσιχλα στο κρανος.:rotflmao:

  4. #19
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της MG
    Εγγραφή
    19/01/2003
    Μηνύματα
    434
    και που να δεις Burgman 650 με τρι-οβαλ yoshimura πανω και τυπα με τραγιασκα κ κασκολ αλλα Μαέβιους Παχατουριδη να ψαχνεται για κοντρες στη Θησεως απο φαναρι σε φαναρι....


    αλλα λαδια πολλα και τηγανιτες τιποτα ειναι αυτα...

    αφου ξεσηκωσε τον κοσμο τον τσαγιασα με το παλιο diversion 600 πριν 2-3 χρονια

    η αποθεωση με ρωταει στο επομενο φαναρι ποσα κυβικα ειμαι.....
    If you think adventure is dangerous, try routine, it's lethal....

  5. #20
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal

    να μην σας τα πολυλογω, πιανω συζητηση με τον τυπο και μου λεει οτι μαζι με την αγορα του εχει παει γυρω στα 16.000?:a53:
    ...
    ο χριστός κι η μάνα του....


    και το έχει για να πουλάει μόστρα στην πλατεία της περιοχής του;;

  6. #21
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n

    και να σε περνάει από εξωτερική scooter τέζα κάτω με τη καρώ κουβέρτα να ανεμίζει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ναι και μετά ξύπνισε! έχω πετύχει κάτι σκουτεράδες "γλήγορους" στην ευθεία και στην κίνηση και με το που βλέπουν τη στροφή μπροστά τους πάνε πιο αργά κι από τδμ.


  7. #22
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Πρέπει να είναι φοβερό πάντως......

    Να ΄χεις βάλει τα σημάδια σου, να πέφτεις στα φρένα, να σφίγγεις ντεπόζιτο με τα πόδια.....χαλαρός κορμός, χαλαρά χέρια, κεφάλι κάτω για να μας βγει το hook turn........





    και να σε περνάει από εξωτερική scooter τέζα κάτω με τη καρώ κουβέρτα να ανεμίζει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    το χω ζησει με το μπουσα στην δεξια ,κατω απο την γεφυρα,απο συγγρου για παραλιακη...

    παλευω να μην γραψει η 6η με 100 χλμ. και πολυ ιδρωτα και με περναει απο εξωτερικη ενα σκουτερ με +30...ουτε τι ηταν δεν προλαβα να δω...:rotflmao: :rotflmao:
    frankly my dear, i dont give a damn...

  8. #23
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    δεν με νοιαζει να με περνανε αι βεσποειδη ορδες το προβλημα ειναι οτι με περνανε και μετα σφηνωνουν αναμεσα στα αυτοκινητα (βρισκει η κουβερτα στους καθρεφτες?) και παω απο πισω και εγω περιμενοντας να ξασκαλωσει η βετλανς η να χασει μερικα κιλα η χοντρελα για να περασει!

  9. #24
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    Τσαγιωμενοι εκδηλωθειται αφοβα. :rotflmao:
    +

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
    ναι και μετά ξύπνισε! έχω πετύχει κάτι σκουτεράδες "γλήγορους" στην ευθεία και στην κίνηση και με το που βλέπουν τη στροφή μπροστά τους πάνε πιο αργά κι από τδμ.

    Ισχύει για όλους και με όλα. Μην κρίνετε απ΄το όχημα....ρίξτε μια ματιά στα chicken stripes καλού κακού
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #26

    Re: Εϊ εσείς με τα beverlovespoειδή!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ingenius
    ί κυκλοφορείτε με την ταυτότητα στο στόμα κάθε μέρα κάνοντας επικίνδυνες σφήνες και τρέχετε δίχως αύριο (οι περισσότεροι χωρίς εξοπλισμό εννοείται); Έπιασα τον εαυτό μου να κινείται με αρκετά υψηλή ταχύτητα 90+ σε κεντρικούς δρόμους κατά το βραδάκι με χαλαρή κίνηση (απεργούσαν οι ταρίφες) και όμως είδα αρκετούς να με παιρνούν ποιος ξέρει με πόσα . Αναρωτηθήκατε ποτέ όμως αν οι εν λόγω ματρακάδες σας αντέχουν τέτοια καθημερινή καταπόνηση; Τι θα γίνει αν χρειαστεί να πέσετε στα φρένα πχ προσπαθώντας να αποφύγετε ένα πεζό (και όλοι ξέρουμε πως πετάγονται δεξιά κ αριστερά για να διασχίσουν δρόμους όπως Β. Σοφίας, Βουλιαγμένης, Μιχαλακοπούλου κ.α.);
    ενω τα βληματα (με ΚΤΜ,ΟΝ ΟFF,SUPERSPORT,MOTOSPORT K τρεισ τον π..ο κλαιγανε)που τρεχουνε με 80+ στη μποτιλιαρισμενη κηφισιασ αναμεσα απο τα αυτοκινητα,κ εχουνε την απαιτηση να πασ κα συ με τοσα,κ σε βριζουνε γιατι δεν εισαι ο λαλακασ που δεν πασ τοσα
    ειναι καλοι,ειναι μηχανοβιοι...

    ε ρε δεν πατε καλα..
    HOME ALONE

  12. #27
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Ισχύει για όλους και με όλα. Μην κρίνετε απ΄το όχημα....ρίξτε μια ματιά στα chicken stripes καλού κακού
    οι μαλάκες υπάρχουν παντού και σε κάθε κατηγορία σίγουρα (όπως ένας που είχα δει στην Π. Ράλλη πάνω σε VFR να παίρνει τη στροφή στη γέφυρα... και να βάζει πόδι κάτω....) ! και τώρα που ανοίγει ο καιρός θα κάνουν και την εμφάνισή τους οι εποχιακοί.

    όμως εγώ στην πλειοψηφία βλέπω beverly-tmax-tdm να κάνουν τις πιο πολλές καγκουριές.

    και ειδικά τα beverly γιατί:
    - τα έχει πάρει ο κάθε κυριούλης που απλά θέλει να αποφύγει την κίνηση και δεν είχε ιδέα από 2τροχο πριν τον άνετο, κατα τ'άλλα, καναπέ του.
    - ο κάθε γιός του κάθε κυριούλη που καβαλάει το beverly του πατέρα του και την βλέπει rossi.
    - ο γιός του κάθε κυριούλη που με 125 δίπλωμα πάει και αγοράζει 250+ beverly γιατί είναι άνετο και πουλάει και μουρίτσα στα 18-23 ετών γκομενάκια. + ότι το καλοκαίρι μπορεί να οδηγάει με τη σαγιονάρα, να μιλάει στο κινητό και να πίνει τον καφέ του.


    έχω αρκετούς γνωστούς οι οποίοι δεν έχουν καν δίπλωμα μηχανής... και όλοι ψάχνουν ή έχουν beverly. οπότε καταλαβαίνετε το target group του συγκεκριμένου μπουρδέλου.

  13. #28
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    εγω παντως οδηγω beverly ανα καιρους :rotflmao: παλιο κουλαδια με εμας τα βαλατε ? :rotflmao: και οντως ολα τα γκομενακια 18-23 ψαρωνουν :rotflmao: τι λες μωρε λιακο εγω 23 χρονων ειχα freewind ποιος τα μαμουσε τα σκουτερ? :rotflmao:

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  14. #29
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    εγω παντως οδηγω beverly ανα καιρους :rotflmao: παλιο κουλαδια με εμας τα βαλατε ? :rotflmao: και οντως ολα τα γκομενακια 18-23 ψαρωνουν :rotflmao: τι λες μωρε λιακο εγω 23 χρονων ειχα freewind ποιος τα μαμουσε τα σκουτερ? :rotflmao:
    εσύ είσαι η ευχάριστη εξαίρεση στον κανόνα! μαζί και μια κοπελιά με ένα CBF μαύρο που είδα χθες το βραδάκι στο λιμάνι!

  15. #30
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Παντως αδυνατω να καταλαβω τοβν ρατσισμο των περισσοτερων σας με τα mega-mini τελος παντων με οτιδηποτε σκουτερ μπορει να ειναι.....

    Αλλος μιλαει για ελιγμους και αδυναμια αποφυγης πεζων στα 90+ (λες και οι υπολοιποι θα μπορεσουν να τους αποφυγουν...)

    Αλλος για χοντροειδη μηχανηματα που λιγο παρακατω σφηνωνουν λες και τα τα διαφορα βαρκαντερο ? χαγιαμπουσα, ΧΧ , ξαφνικα αδυνατισαν και περνανε αερα....

    Αλλος για τα διαφορα εξτρα που εχει φορεσει στο σκουτερ του τα οποια ειναι θεμα καθαρα πλατειας ( λες και οι υπολοιποι στα .. αλλα μηχανακια τα εχουν φορεσει για να κοβουν δεκατα στην διαδρομη για το σπιτι...)


    Μαλακομπεβερλακηδες....κουλοι, στραβοι, κουβερτακηδες, διαφοροι χαρακτηρισμοι που νομιζω δεν αρμοζουν στον συναδελφο μοτοσυκλετιστη οσο και αν απεχουν τα γουστα μας απο την μοτο που εχει διαλεξει να κανει και αυτος την οποια δουλεια του....

    Χαλαρωστε παιδια .... Μοτοσυκλετιστες ειναι και αυτοι.....Και εμεις ... Και ολοι μας !!!!






Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. όλοι εσείς με τα Dainese...Σας ΠΑΡΑΚΑΛΩ...
    από SVX στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2010, 17:05
  2. Εσεις με τα Tiger για ψαχτειτε:
    από hector στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2010, 19:10
  3. Προσέξτε εσείς με τα ss..
    από lampros_fazer στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 05/02/2007, 00:15
  4. Εσείς όλοι με τα avatar "μαιμού"
    από powerphot στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2005, 00:17
  5. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2003, 13:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF