Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 67

Θέμα: αγορα μηχανης με γραμματια και οχι τραπεζες?

  1. #1

    αγορα μηχανεις με γραμματια και οχι τραπεζες?

    καλησπερα μηπος ξερη κανης κανα καταστιμα να κανη δοσης με γραμματια για αγορα μηχανης και προκαταβολη ενδιαφερομαι για το x-max αν γνωριζη κανης κατη ας επηκηνονηση μαζη μου εφχαρηστω
    Η είσοδος στα όνειρα είναι δωρεάν-> η έξοδος είναι που κοστίζει.

    Μπορείς να αγοράσεις ένα ρολόι, ............ αλλά όχι το χρόνο.
    Μπορείς να αγοράσεις ένα βιβλίο, ........... αλλά όχι την γνώση.
    Μπορείς να αγοράσεις μια θέση, .............. αλλά όχι το σεβασμό.
    Μπορείς να αγοράσεις τον γιατρό, ........... αλλά όχι την υγεία.
    Μπορείς να αγοράσεις την ψυχή, ............ αλλά όχι την ζωή.
    Μπορείς να αγοράσεις το σέξ, ................. αλλά όχι την αγάπη...♥

  2. #2
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Edited by Catmaster-πειραιά.

  3. #3

    Re: αγορα μηχανεις με γραμματια και οχι τραπεζες?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από simple76
    καλησπερα μηπος ξερη κανης κανα καταστιμα να κανη δοσης με γραμματια για αγορα μηχανης και προκαταβολη ενδιαφερομαι για το x-max αν γνωριζη κανης κατη ας επηκηνονηση μαζη μου εφχαρηστω
    Καλά πες μου ότι κάνεις πλάκα!!!! Δεν υπάρχει τόσο ανορθόγραφος άνθρωπος!!!!!!
    Μόνο το ενδιαφέρομαι πέτυχες τα γραμμάτια , την προκαταβολή και τις μονοσύλλαβες.
    Στο θέμα μας τώρα, σε λίγο όλοι θα δίνουν με γραμμάτια γιατί οι τράπεζες δεν δίνουν δάνειο με τίποτα.
    Εμένα με το ζόρι μου βγάλανε δάνειο για τα αμάξι για 18.000? με εισόδημα ανά έτος που καλύπτει αυτό το ποσό μερικές φορές.
    Το ίδιο και σε φίλο που ήθελε δάνειο για αμάξι με δόση 400? και εισόδημα που καλύπτει αυτό το ποσό για πλάκα και πάλι με το ζόρι το πήρε.

    Πάνε οι εποχές που σε παρακαλούσαν να πάρεις δάνειο. Τώρα κάνουν τους δύσκολους

  4. #4
    EXlrakias cbakias k wild Το avatar του/της BornToBeWild
    Εγγραφή
    04/04/2008
    Μηνύματα
    19

    Re: Re: αγορα μηχανεις με γραμματια και οχι τραπεζες?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από drspeed
    Καλά πες μου ότι κάνεις πλάκα!!!! Δεν υπάρχει τόσο ανορθόγραφος άνθρωπος!!!!!!
    Μόνο το ενδιαφέρομαι πέτυχες τα γραμμάτια , την προκαταβολή και τις μονοσύλλαβες.
    ...k το καλησπερα....

  5. #5
    Ζοχαδιασμέλος Το avatar του/της VGER
    Εγγραφή
    05/03/2008
    Μηνύματα
    305
    Να μην πούμε για τους τόνους, ε;

  6. #6
    φιλαρακι συγνωμη αλλα με στενοχωρησες πολυ με αυτο που ειπες δεν εχω παει σχολειο ρε φιλε και η ορθογραφεια ειναι χαλια το ξερω αλλα ειναι αναγκη να μοθ την πεις τοσο ασχημα τι σοθ εκανα ρε φιλε σε προσβαλα η κατι αλλο τελος παντον εφχαρηστω παντος ποθ μου απαντησες εστο και κατο υπο αυτες της συνθηκες καλο βραδυ
    Η είσοδος στα όνειρα είναι δωρεάν-> η έξοδος είναι που κοστίζει.

    Μπορείς να αγοράσεις ένα ρολόι, ............ αλλά όχι το χρόνο.
    Μπορείς να αγοράσεις ένα βιβλίο, ........... αλλά όχι την γνώση.
    Μπορείς να αγοράσεις μια θέση, .............. αλλά όχι το σεβασμό.
    Μπορείς να αγοράσεις τον γιατρό, ........... αλλά όχι την υγεία.
    Μπορείς να αγοράσεις την ψυχή, ............ αλλά όχι την ζωή.
    Μπορείς να αγοράσεις το σέξ, ................. αλλά όχι την αγάπη...♥

  7. #7
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από simple76
    φιλαρακι συγνωμη αλλα με στενοχωρησες πολυ με αυτο που ειπες δεν εχω παει σχολειο ρε φιλε και η ορθογραφεια ειναι χαλια το ξερω αλλα ειναι αναγκη να μοθ την πεις τοσο ασχημα τι σοθ εκανα ρε φιλε σε προσβαλα η κατι αλλο

    μην ψαρωνεις ρε μαν με τον καθενα που νομιζει οτι ειναι καποιος και μπορει να προσβαλλει τους αλλους επειδη δεν κανει ορθογραφικα λαθη..


    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από simple76
    φιλαρακι συγνωμη αλλα με στενοχωρησες πολυ με αυτο που ειπες δεν εχω παει σχολειο ρε φιλε και η ορθογραφεια ειναι χαλια το ξερω αλλα ειναι αναγκη να μοθ την πεις τοσο ασχημα τι σοθ εκανα ρε φιλε σε προσβαλα η κατι αλλο τελος παντον εφχαρηστω παντος ποθ μου απαντησες εστο και κατο υπο αυτες της συνθηκες καλο βραδυ
    Πες μου ότι κάνεις πλάκα!!!!!!!!!!!!!!
    Δεν έχει λοιπόν να κάνει με εσένα και αν σε προσέβαλα ζητώ συγγνώμη.
    Αλλά κόντεψαν να μου βγούνε τα μάτια!!!!

    Πάντως πλάκα πλάκα όλη η αγορά με γραμμάτια και επιταγές έτους παίζει.Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα να βρεις μαγαζί που να δίνει με γραμμάτια.
    Το θέμα είναι ότι τα γραμμάτια είναι 10 φορές χειρότερα από την τράπεζα έτσι και κάνεις ότι δεν πληρώνεις.Σου παίρνει και τα σώβρακα αν θέλει ο μαγαζάτορας.

  9. #9
    Ρε φιλαρακι και που δεν εχεις παει σχολειο εχεις ανωτερη παιδεια απο πολυ κοσμο που εχει βγαλει και τα καλυτερα πανεπιστημια και αυτο φανηκε απ την απαντηση σου.Εχεις ενα μπραβο απο μενα γιατι αποτελεις παραδειγμα.(το ξερω οτι χεστηκες για το μπραβο μου αλλα ηθελα να το πω) =D

  10. #10
    Παιδιά έχετε δει 15χρόνους με 20άρια στο σχολείο;
    H ορθογραφία είναι μάχη στο βιβλίο της ιστορίας που απλά δεν διάβασαν.
    Γιαυτό φιλαράκι μη μασάς με την ορθογραφία σου.

  11. #11
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Μεγάλο θέμα ανοίξατε και με τα γραμμάτια και με την ορθογραφία... αλλά δεν χωράνε και τα δύο εδώ.

    Θα παραμείνω στα γραμμάτια που είναι και ο αντίστοιχος τίτλος. Θεωρώ πως τα γραμμάτια σύντομα θα επιστρέψουν όπως ειπώθηκε , καθώς οι τράπεζες δεν δίνουν ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΚΑΝΟΥΝ, πλέον δάνεια.

    Έτσι θα έρθουμε (ήδη είμαστε) σε εποχές που πρέπει να έχεις και λίγο μετρητό για όχημα. Δηλαδή ενα 30-40% προκαταβολή και γραμμάτια ύστερα. Αν πάτε σε μάντρες οχημάτων πάντως θα δείτε οτι σε γνωστούς τους , ήδη δίνουν με γραμμάτια.

    Συγγενικό μου πρόσωπο έδωσαν όχημα των 8000 ευρώ με αυτό τον τρόπο. 30% μπροστά και τα ρέστα με γραμμάτια.

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/07/2009
    Μηνύματα
    325
    βρε τι να σας πω......του την πεσατε του ανθρωπου για να δειξετε τι?οτι εσεις που το κατακρινατε στα ορθογραφικα ειστε σε κατι ανωτεροι απο αυτον?μια πληροφορια ζητησε ο ανθρωπος!
    φιλε μην κολας εχεις εδω ανθρωπους που εχουν και διαφορετικες αποψεις και κρινουν μονο τον εαυτον τους και οχι τους αλλους........
    για να απαντησω και στην ερωτηση σου δεν ειναι προτιμοτερο με καρτα που σου βγαζει το μαγαζι και συνεργαζετε με τραπεζα ωστε και αν παραληψεις εστω και να καθιστερησεις και καμια δωση θα πληρωσεις μονο λιγο παραπανω τοκο?εκτοσ και αν δεν εχεις φορολογικη δηλωση οποτε παω πασω.....
    καλαματιανος

  13. #13
    Τα καλύτερα έρχονται Το avatar του/της christostr
    Εγγραφή
    08/08/2009
    Μηνύματα
    552
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
    Τζιβαράκης-πειραιά.
    Με τον Φώτη θα βρεις άκρη
    Φεύγω... πάω ταξίδι να επισκευτώ τον εαυτό μου...

  14. #14
    Εγώ ρε παιδιά γουστάρω γραμμάτια.Να ξεφύγουμε έστω έμμεσα από τους
    τοκογλύφους(τράπεζες).
    Άσε που μου θυμίζουν παλιές ρομαντικές εποχές!

  15. #15
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Φίλε μου εχω πολλά χρονια να ακούσω και δεν ξερω αν υπάρχει έμπορος που να κανει γραμμάτια.Στα 80ς υπηρχαν αλλα σημερα ολο και με καποια τραπεζα συνεργάζονται ολοι.Ίσως καποια μεγάλα ονόματα της αγοράς να εχουν την δυνατότητα αυτη.

Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. αγορά μηχανής με γραμμάτια..
    από WithoutImperium στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 88
    Τελευταίο μήνυμα: 03/02/2011, 22:14
  2. Αγορά μηχανής με γραμμάτια
    από dtravlos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2010, 19:49
  3. Online Games με μηχανες και οχι μονο
    από OzZzZzY στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2007, 11:14
  4. Σχετικα με χαρτες (και οχι μονο)
    από crs-k στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 73
    Τελευταίο μήνυμα: 29/06/2006, 13:14
  5. Και ΣυνεΧιζω Με Μπλουζακια Και ΟΧι Μονο....
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2005, 11:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF