Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 71

Θέμα: Mugello 2010

  1. #31
    ΛΑΤΡΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ Το avatar του/της tzeronymo
    Εγγραφή
    15/09/2008
    Μηνύματα
    232
    Για κανονησε να ερθης μαζι ξερεις πολλα και σε θελουμε α πες τι γνωμη εχεις για τις διαφορες εταιριες - γραφεια που οργανονουν ταξιδια και με ποσα χρηματα λες να την βγαλουμε καθαρη μιλαω για ΟΛΑ κανα 1000e ? 670 moy ειπε φιλος χωρις μασαμπουκα και τα ψιλοδιαφορα
    ΠΕΡΑΜΑ Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΝΑΥΤΟΣΥΝΗΣ

  2. #32
    Φυσάει κόντρα!!! Το avatar του/της emiliano
    Εγγραφή
    05/03/2009
    Μηνύματα
    150

    Re: Mugello 2010

    Αρχικά δημιουργήθηκε από pipis
    Είδα ότι φέτος δεν έχει ανοιχτεί συζήτηση για Mugello και είπα να ξεκινήσω εγώ.


    Πάντως υπάρχει μία σκέψη να πάω με αυτοκίνητο μόνος μου οπότε μπορούμε να μιλήσουμε να δούμε αν μπορούμε να συγχρονιστούμε και να κάνουμε τρελό ταξιδάκι στα τυφλά.....

    Το αμάξι είναι αρκετά ευρήχωρο και ότι πρέπει για τέτοιες εξορμήσεις (έχει και τραπεζάκι για τους πίσω!!)
    και με ψήνει να το κάνω απλά πρέπει να υπάρχει και παρέα και δεν έχουμε κανονίσει κάτι ακόμα με άλλους φίλους οπότε είναι ανοικτό το ενδεχόμενο...

    Bλέπουμε



    "Μην ντρέπεσαι να ρωτήσεις Σύντροφε/ Μην αφεθείς να πείθεσαι/ Μάθε να βλέπεις συ ο ίδιος!/
    Ο,τι δεν ξέρεις ο ίδιος/ καθόλου δεν το ξέρεις/ Έλεγξε το λογαριασμό/ Εσύ θα τον πληρώσεις/
    Ψάξε με τα δάχτυλα κάθε σημάδι/Ρώτα: πώς βρέθηκε αυτό εδώ/Εσύ να πάρεις πρέπει την εξουσία."

    "Εγκώμιο για τη μάθηση" Μπέρτολτ Μπρεχτ

  3. #33
    Φυσάει κόντρα!!! Το avatar του/της emiliano
    Εγγραφή
    05/03/2009
    Μηνύματα
    150
    Να και μία από το 2008


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	phpvhy9r1am.jpg 
Προβολές:	405 
Μέγεθος:	65,7 KB 
ID:	191770
    "Μην ντρέπεσαι να ρωτήσεις Σύντροφε/ Μην αφεθείς να πείθεσαι/ Μάθε να βλέπεις συ ο ίδιος!/
    Ο,τι δεν ξέρεις ο ίδιος/ καθόλου δεν το ξέρεις/ Έλεγξε το λογαριασμό/ Εσύ θα τον πληρώσεις/
    Ψάξε με τα δάχτυλα κάθε σημάδι/Ρώτα: πώς βρέθηκε αυτό εδώ/Εσύ να πάρεις πρέπει την εξουσία."

    "Εγκώμιο για τη μάθηση" Μπέρτολτ Μπρεχτ

  4. #34
    παιδια το πασχα του 2007 που πηγα με το αυτοκινητο και την οικογενεια να κανω πασχα στην φλωρεντια εκανα το εξεισ. μπικα και βρικα το ξενοδοχειο που ηθελα στην φλωρεντια και το καραβι που μου εκανε. εφοσον ηξερα τισ τιμεσ που μπορουσα να κλισο μονος μου μπικα στο pamediakopes.gr και τους ειπα. κυριοι θελο να παο στο ταδε ξενοδοχειο στην φλωρεντια και να παο με το ταδε καραβι με καμπινα ετσι και ετσι . εγο βρηκα τιμη τοσο για το ξενοδοχειο και τοσο για το καραβι μπορειτε να μου κανετε κατι καλιτερο? αν οχι θα κλισο μονοσ μου. και μου κανανε οχι πολλα αλλα εστω και αυτα τα λιγα ηταν καλα

  5. #35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΤΖΕΡΟΝΥΜΟ
    Για κανονησε να ερθης μαζι ξερεις πολλα και σε θελουμε α πες τι γνωμη εχεις για τις διαφορες εταιριες - γραφεια που οργανονουν ταξιδια και με ποσα χρηματα λες να την βγαλουμε καθαρη μιλαω για ΟΛΑ κανα 1000e ? 670 moy ειπε φιλος χωρις μασαμπουκα και τα ψιλοδιαφορα

    Εχω κλεισει με 1250 ευρω το ζευγαρι,

    1.Το καραβι δυο ατομα
    2.Το μηχανακι στο καραβι
    3.5 διανυκτερευσεις (3 Φλωρεντια 2 Σαν Τζιμινιανο)
    4.Τα εισιτηρια του αγωνα Σαββατο-Κυριακη

    (οι καμπινες στο καραβι ειναι δυκλινες)

    Δεν ξερω αν στην τελικη τιμη εχει παιξει ρολο το οτι κλεισαμε 4 ζευγαρια μαζι.

    Μας ειχε πει παντως οτι οι τιμες αυτες ηταν αν τα κλειναμε μεχρι τελος Φλεβαρη
    οπως και καναμε.


  6. #36
    Φρέέέένοοοο!! *&^%#@& Το avatar του/της pipis
    Εγγραφή
    08/12/2005
    Μηνύματα
    329
    Παίδες έκλεισα μόλις πριν λίγο!!!!!


    193? για όλα!!!

    4 διανυκτερεύσεις εδώ (να ΄σαι καλά Γιώργο)
    ενοίκιο αυτοκινήτου εδώ και εισιτήρια από easyjet. Φτάνουμε μιλάνο και απο εκεί 300χλμ για Φλωρεντία. Δευτέρα έχει επίσκεψη στο Φιοράνο στο μουσείο της Φερράρι!
    Δεν ξέρω που είναι τα όρια μου, αλλά ξέρω που δεν είναι. - Josef Ajram

  7. #37
    pipis απενατη απο το ξενοδοχειο ειναι ενα τεραστι παρκο σε ενα μεροσ οποσ θα κοιταξεισ ειναι ενα μπαρακι. πιγενετε εκει το βραδυ για μπυρα και μεζε ...... ειναι φτινα και καλα αξιζει . η πιτσαρια που λεο στ ριφρεντι ειναι οποσ βγενεισ απο το ξενοδοχειο θα περασεισ απεναντη και θα προχορισεισ περιπου 500 μετρα και θα βρεισ την οδο που γραφο για την πιτσαρια να πας για ενα βραδυ εκει. πισο απο το ξενοδοχειο εχει lidl και ενα αλλο ιταλικο σουπερ μαρκετ πιγενετε και παρτε νερα και αναψικτικα και βαλτε τα στο ψιγειο του δοματιου σας . αν θελετε να ποιητε καφε τησ προκοπις.... ξεχαστε το. οτι εχει στο ξενοδοχειο ειναι το καλιτερο μην πατε εξω για καφε. υπ οψιν σας ο καπουτσινο και τα αλλα που εχουμε εδω δεν εχουν σχεση με την ιταλια

  8. #38
    Λάστιχαααααα! Το avatar του/της lice13
    Εγγραφή
    29/08/2009
    Μηνύματα
    104
    Εγώ ψήνομαι να πάω οργανωμένα με την skylines οδικό. Έχει κανείς εμπειρία απο το συγκεκριμένο?
    Ελπ'ιζω να αντέξει το super four μου και να μη σκορπίσει στο δρόμο!:wacko: Πληροφορίες για το πακέτο εδώ: http://www.gptours.gr/node/80

    550 ευρώ πιστεύω τα αξίζει. Δεν θέλω να ταλαιπωρηθώ και πολύ με σκηνές και τα σχετικά...
    Reggae will save us...

  9. #39
    ΛΑΤΡΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ Το avatar του/της tzeronymo
    Εγγραφή
    15/09/2008
    Μηνύματα
    232
    EΚΛΕΙΣΑ με skyline oλα οκ
    ΠΕΡΑΜΑ Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΝΑΥΤΟΣΥΝΗΣ

  10. #40
    Φρέέέένοοοο!! *&^%#@& Το avatar του/της pipis
    Εγγραφή
    08/12/2005
    Μηνύματα
    329
    Καλημέρα! Πλησιάζει ο καιρός και είπα να ρίξω μία ματιά και στα εισιτήρια για τον αγώνα. Ο vassilis88 μου έδωσε το link για το ticketone.it , αλλά δεν βγάζω κ πολύ άκρη.... τα μισά είναι αγγλικά τα άλλα ιταλικά και τα έχω :hypnotize ! Έχει αγοράσει κανείς από αυτό το site? Έξοδα αποστολής έχει??

    81? είναι γενικής εισόδου... το 63? που είναι μειωμένο για ποιους είναι???

    ευχαριστώ!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	untitled.jpg 
Προβολές:	295 
Μέγεθος:	16,9 KB 
ID:	194569
    Δεν ξέρω που είναι τα όρια μου, αλλά ξέρω που δεν είναι. - Josef Ajram

  11. #41
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/10/2009
    Μηνύματα
    12
    Τελικα εκλεισα με φιλο μεσω skyline 550 e το ατομο και απο τη ρωτησε 150 μηχανες ειναι
    Oλα ειναι δρομος

  12. #42
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pipis
    Καλημέρα! Πλησιάζει ο καιρός και είπα να ρίξω μία ματιά και στα εισιτήρια για τον αγώνα. Ο vassilis88 μου έδωσε το link για το ticketone.it , αλλά δεν βγάζω κ πολύ άκρη.... τα μισά είναι αγγλικά τα άλλα ιταλικά και τα έχω :hypnotize ! Έχει αγοράσει κανείς από αυτό το site? Έξοδα αποστολής έχει??

    81? είναι γενικής εισόδου... το 63? που είναι μειωμένο για ποιους είναι???

    ευχαριστώ!
    81 για ενηλικες...63 για παιδια....κοστος μεταφορικων 19,90...μεχρι την 1/5/2010...μετα πληρωνεις 90ευρω...



    υ.γ. νερο...''ακουα νον γκαζατα'' και καθαρισατε...

  13. #43
    Αρχικά δημιουργήθηκε από everest
    Τελικα εκλεισα με φιλο μεσω skyline 550 e το ατομο και απο τη ρωτησε 150 μηχανες ειναι
    προσοχη...πολλα μηχανακια...πολλοι καγκουρες...


  14. #44
    Να θυμηθώ να αλλάξω τίτλο Το avatar του/της Pardalotzatziki
    Εγγραφή
    30/08/2005
    Μηνύματα
    1.583
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    προσοχη...πολλα μηχανακια...πολλοι καγκουρες...

    Αρα για Brno που ειναι περισσοτερα τα χλμ θα ειναι λιγοτεροι οι καγκουρες, ε?

  15. #45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
    Αρα για Brno που ειναι περισσοτερα τα χλμ θα ειναι λιγοτεροι οι καγκουρες, ε?
    σε τετοιες οργανωμενες εκδρομες γινετε ο γαμος τους Κουτρουλη...αν βαλεις κιολλας οτι αισθανονται σχεδον ολοι παγκοσμιοι βγαλε πορισμα...φιλος πηγε προπερσι Mugello και το μετανιωσε...το ταξιδι σαν διαδρομη εννοω...αλλοι μπροστα...αλλοι πισω...2-3 φορες ανασυγκροτηση για να βρεθουν...αλλοι που σε πηγαιναν ροδα...αλλοι που εμεναν χλμ πισω...ασε που αν ψαχνοταν μονος του θα εβρισκε και λιγο πιο φτηνα και με τους ρυθμους που γουσταρε...για το brno δεν γνωριζω...καταρχην νομιζω οτι δεν πανε 150 μηχανες (τοσες εχει ακουστει οτι θα πανε φετος Mugello)...και απο θεμα χρονου και κοστους θα προτιμουσα να παω με αεροπλανακι...


Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF