Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 79

Θέμα: Test Ride Harley Davidson (The Reveal)

  1. #16
    ..


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	13032010164 (600 x 337).jpg 
Προβολές:	652 
Μέγεθος:	78,2 KB 
ID:	191764
    frankly my dear, i dont give a damn...

  2. #17
    και το μωρο μου...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	13032010168 (600 x 337).jpg 
Προβολές:	656 
Μέγεθος:	66,5 KB 
ID:	191765
    frankly my dear, i dont give a damn...

  3. #18
    .......................


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	13032010172 (600 x 337).jpg 
Προβολές:	651 
Μέγεθος:	57,7 KB 
ID:	191766
    frankly my dear, i dont give a damn...

  4. #19
    μοτερ και τελος...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	13032010171 (600 x 337).jpg 
Προβολές:	649 
Μέγεθος:	57,3 KB 
ID:	191768
    frankly my dear, i dont give a damn...

  5. #20
    ...φτανουμε λοιπον με τον τερα κατα τις 11 παρα,για να πετυχω και τον σταυρο μολις επιστρεψει...

    σκαει λοιπον το τγελλο αγογι μες την καλη χαρα...

    "καλη φαση μου λεει...το φχαριστηθηκα..."τις εντυπωσεις του τις εγραψε στην αρχη οποτε για να μην επαναλαμβανομαστε πιανω τις δικες μου...

    ηταν να παρω το nighster 1200 αλλα επειδη ο πατερας εσκασε εμβολιμος,το μονο που περισσευε για παρτη του ηταν το fat bob...

    ωραιο καλο αλλα με πολυ μπροστα τα μαρσπιε,οποτε το πηρα εγω που χω πιο ανθεκτικη μεση...

    ανεβαινω πανω, το βαζω μπρος,ο χριστος η παναγια και αγιοι σαραντα μαζι...

    ρε αυτο τρεμει πολυ...μεχρι να ζεσταθει κατεβηκα απο το μηχανακι γιατι καθιστος τα εβλεπα ολα διπλα...

    ξεκιναμε λοιπον...ωραια καθομαστε...ολως περιεργως ανετα...

    ρε που ειναι τα μαρσπιε? καπου στην γλυδαφα ηταν...τα βρισκω τελος παντων και βαζω πρωτη...

    χαμηλα ηταν τραγικο απο κραδασμους...μολις ανεβαζες μεσαιες μαζευοταν κατα ενα 80%...

    τσουλαμε με ρυθμους αργα βαδιζω ζωη κερδιζω στην βουλιαγμενης...

    αλλα δεν παμε λιμανακια διοτι το προηγουμενο γκρουπ ειχε κανα δυο σβελτους που τα 40 τους φανηκαν πολλα,οποτε ειπε ο τσιφ να μας βαλει ευκολα...

    κανουμε κανα 10αρι χλμ στα στενακια και σκαμε βουλιαγμενης για την επιστροφη...

    παω διπλα στον τσιφ(χρηστο),καλα να ναι το παλληκαρι...

    "ρε φιλος...να το ανοιξω λιγο τωρα που θα βγουμε βουλιαγμενης,γιατι 1η 2α δεν καταλαβαινω τιποτα..."

    "αμε μου λεει...διπλα μου ομως προοδευτικα..."

    "οκ λεω"

    ανοιγω 1η ανοιγω 2α μενει λιγο πισω ο χρηστος,οποτε λεω δεν γαμιεται και το καρυδωνω...ροπιαζε ωραια και μαζευε σβελτα...βλεπω καμια 150αρα και τους χανω...

    κανω δεξια,περιμενω και μολις ερχεται διπλα ο τσιφ ρωταω..."ρε συ...καλα ανοιγει αυτο ...ποσα κυβικα ειναι? 1340?"

    "οχι μου λεει...1600"...

    "α"...

    στο επομενο φαναρι καθομαι μπροστα ,κουμπωνω πρωτη και περιμενω...

    αναβει πρασινο και φευγω μαλλια κουβαρια συμπλεκταριστος γραφοντας την πρωτη...

    2α 3η 4η 5η παρασκευη σαββατοκυριακο...γαμω λεω...βλεπω και μια σκαρτη 200αρου κοντερ...

    βλεπω ομως κι ενα σμαρτ κανα χιλιομετρο πιο μπροστα να βγαζει φλας,οποτε λεω δεν κοβω σιγα σιγα...

    παταω μπρος ,πισω,ριχνω αγκυρα ανοιγω και αλεξιπτωτο...οριακα σταματησα πριν το σμαρτ...

    μιλαμε για απειρο γελιο...ξαπλωτος,με τα ποδια τερμα μπροστα,σκυμενος ημουν τζοε μπαρ δαγκωτο...πρεπει να εφτιαξα την μερα σε πολυ κοσμο ετσι οπως φαινομουν...

    εν κατακλειδι...

    οσο τσουλαει με μεσαιες ειναι καλη φαση,πολυ χαλαρωτικο,οι αναρτησεις δουλευουν συμπαθητικα για το βαρος του ,γενικα ειναι πολυ καφε με ηλιο φαση...

    μεχρι εκει ομως...

    οι κραδασμοι συνηθιζονται κι αν κανεις χιλιομετρα πιθανον να αρχισουν να σου αρεσουν κιολας...

    εχει οντως χαρακτηρα...ακομη και το κουνημα του μοτερ,που κανει χιλιομετρα μπρος πισω στον σκελετο πανω στις ελαστικες βασεις,εχει χαβαλε...με ελευθερες εξατμισεις για να ακουγεται ειναι πολυ καλη φαση...

    απο βδομαδα θα παω να τσεκαρω και το xr που με ενδιαφερει και ειναι εντελως διαφορετικη φαση,ακομη και στο στατικο καβαλημα...

    υ.γ.πολλες ευχαριστιες στην ντινα που ηταν πολυ εξυπηρετικη καθως και στον χρηστο που μου εδωσε το οκ για την καγκουρια...

    frankly my dear, i dont give a damn...

  6. #21
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    ...απο βδομαδα θα παω να τσεκαρω και το xr που με ενδιαφερει....
    Δεν το διέθεταν σήμερΙς...?

    Γιά ήταν κλεισμένο..?

  7. #22
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
    Δεν το διέθεταν σήμερΙς...?

    Γιά ήταν κλεισμένο..?
    φιλαράκι, χωρίς παρεξήγηση, αλλά δεν πρέπει να στροφάρεις και πολύ, έτσι?

    πειράζει δλδ να μας εξυπηρετήσει ακόμα μια φορά η κοπέλα δηλαδής? σήμερα την είδαμε, βρήκαμε και δικαιολογία για την άλλη βδομάδα, για την μεθεπόμενη, το ψάχνουμε ακόμα ....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    φιλαράκι, χωρίς παρεξήγηση, αλλά δεν πρέπει να στροφάρεις και πολύ, έτσι?

    πειράζει δλδ να μας εξυπηρετήσει ακόμα μια φορά η κοπέλα δηλαδής? σήμερα την είδαμε, βρήκαμε και δικαιολογία για την άλλη βδομάδα, για την μεθεπόμενη, το ψάχνουμε ακόμα ....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



    χιλια κομματια Rein...

  9. #24
    Σταύρο....

    Σ'ωραίος ρε φίλε πάνω στο Χαρλεικό !!

    Άντε μάγκες, καλές αγορές !!
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    φιλαράκι, χωρίς παρεξήγηση, αλλά δεν πρέπει να στροφάρεις και πολύ, έτσι?

    πειράζει δλδ να μας εξυπηρετήσει ακόμα μια φορά η κοπέλα δηλαδής? σήμερα την είδαμε, βρήκαμε και δικαιολογία για την άλλη βδομάδα, για την μεθεπόμενη, το ψάχνουμε ακόμα ....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ερως ανικατε μαχαν...οκ...δεκτον...εμενα γιατι πρεπει να με τραβας μαζι σου?:rotflmao: :rotflmao:
    frankly my dear, i dont give a damn...

  11. #26
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    και το μωρο μου...
    ΚΟΛΛΗΤΟς πηρε το 883 σαν αυτο που βαλατε πιο πανω ...το μαυρο ... απλα ευχαριστο μηχανακι ... και φιλος αλλος ζηλεψε και πηγε και πηρε το ΧΡ ...αλλη φαση... και οταν εβαλε και τις σεμπρινγ επανω παροτι ηταν μονο τελικα ...ΧΑΖΕΨΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...
    μεχρι και σουζα κανει ...
    και θελω και εγω χαρχαλευ
    PROzacRIDER

  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
    ΚΟΛΛΗΤΟς πηρε το 883 σαν αυτο που βαλατε πιο πανω ...το μαυρο ... απλα ευχαριστο μηχανακι ... και φιλος αλλος ζηλεψε και πηγε και πηρε το ΧΡ ...αλλη φαση... και οταν εβαλε και τις σεμπρινγ επανω παροτι ηταν μονο τελικα ...ΧΑΖΕΨΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...
    μεχρι και σουζα κανει ...
    και θελω και εγω χαρχαλευ
    ωπα, φιλαράκι, φρένο . .....
    πότε θα το ακούσουμε αυτο το XR ????
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  13. #28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    ωπα, φιλαράκι, φρένο . .....
    πότε θα το ακούσουμε αυτο το XR ????
    μπορει να το δαμε ηδη... :rotflmao: :rotflmao:

    δεν νομιζω μικρε να ναι πορτοκαλι και να πωλειται ε?
    frankly my dear, i dont give a damn...

  14. #29

    Smile test Harley

    Παιδια γεια σας!
    Κατ αρχας η οργανωση ηταν πολύ καλη,o χωρος της αντιπροσωπειας καλοστημενος με τις μηχανες διπλα αξεσουαρ ατελειωτα σε προθηκες –ρουχα-αλλα και καποιες εντυπωσιακες πραγματικα MV –το προσωπικο ευγενικο αν και λιγο ενοχλητικο να μπαινεις σε ελληνικο καταστημα και να σου απευθυνονται στα αμερικανικα..!!(μια από τις κοπελες στη reception) σιγα ρε παιδια δεν ειμαστε στην Αμερικη! οι ανθρωποι εξυπηρετικοι,γενικα επικρατουσε φιλικο κλιμα,Εντυπωσιακο και το tour truck της harley
    το οποιο εκανε και το promotion σε διαφορες χωρες(νομιζω Ελλαδα-Πολωνια-Ουγγαρια-Τσεχια)
    Από κοσμο λιγο κατά τις 11 το πρωι,αλλοι με cbr1000RR-αλλοι με TDM-αλλοι με hayabusa,αλλοι μετα της συζυγου,και αλλοι …..με thruxton!!-ειχαν ηδη παρει θεσεις διπλα στις γυαλιστερες harley.
    Eγω ειχα κλεισει το iron883.
    Ξεκιναμε 5-6 μηχανες μπροστα ο Χρηστος group leader με ασπρο τεραστιο harley Πισω εμεις με διαφορα μηχανακια-ειδα και ατομο σε vrod να προσπαθει να καταλαβει που είναι οι μαρσπιεδες!!-όπως και οι περισσοτεροι.Αυτο που μου αρεσε στο iron—Θετικα
    1.αριστος συμπλεκτης
    2.πολυ καλο κιβωτιο
    3.Εξαιρετικα ελαφρια αισθηση-μαλλον λογω χαμηλου κεντρου βαρους,εντυπωσιακα ελαφρια αισθηση.το μηχανακι ηταν 250 κιλα και ειχε τοσο καλο ζυγισμα που νομιζες ότι είναι 100 κιλα!
    4.κινηση με ιμαντα,υδραυλικα ρυθμιζομενες βαλβιδες
    5ποιοτητα κατασκευης
    Αρνητικα
    1.επιδοσεις ενταξει 55 αλογα 250 κιλα τι περιμενεις?να πεταει?
    2.αναρτησεις λιγο σκληρα τα πισω αρκετα καλο το μπροστα .Ασαφης αισθηση αναρτησεων
    3.φρενα το μπροστινο μου φανηκε καπως αναισθητο το πισω μπορω να πω καλυτερο
    4 η σελα μου φανηκε –μετα από 20 λεπτα οδηγησης-σκληρη και λιγο αβολη
    5.τα μαρσπιε ηταν σε μεσσαια θεση και αρκετα προς τα εξω με αποτελεσμα να χτυπαω στα καλαμια μου κάθε φορα που επρεπε να τα βαλω επανω η από σταση .
    6.ο ηχος της εξατμισης –ρε γαμωτο δικυλινδρο V και ακουγεται τοσο σιγα?

    Γενικα εμεινα ικανοποιημενος από την συμπεριφορα του μοτερ –φαινεται αξιοπιστη κατασκευη –με ωραιους χαλαρους κραδασμους,ωραια ροπη –είναι πολύ ωραιο μηχανακι για τους αντιστοιχους πελατες βεβαια.Μου αρεσε η παρειστικη βολτα με τα υπολοιπα harley σε παραταξη να μας κοιτανε τα παιδακια από τα πισω παραθυρα των αυτοκινητων με γουρλωμενα ματια δειχνοντας μας στους γονεις τους!!Αλλος εψανε τα μαρσπιε,άλλος κοιταγε τον κινητηρα,άλλος με bobber(reinmeister?)να ανεβοκατεβαινει στη σελα με τα ελατηρια!!-εγω να παταω συνεχεια κορνα αντι φλας-γενικα ειμασταν ολιγον κωμικοτραγικοι-σαν μια συμορια που ξεφυγε από καποιο κινηματογραφικο studio του Hollywood!!
    Αρνητικο θεωρω ότι ηταν η μικρη βολτα μονο 20 λεπτα σε φαναρια και κινηση ενώ θα επρεπε να ανοιξουμε λιγο και σε ερημικο σχετικα δρομο για να απολαυσουμε αυτό για το οποιο φτιαχτηκαν τα Harley.
    Δεν καταφερα να βαλω 5η ταχυτητα και η 4η δυστυχως και αυτή κρεμασμενη…μεχρι την τριτη ταχυτητα παντως μου αφησε πολύ καλες εντυπωσεις .
    Γνωριστικα και με αρκετους από το moto.gr (devils animal,reinmeister,πατερα reinm κ.α.Μαλλον θα κλεισω και ένα nightster 1200 για το επομενο Σαβ στις 11

    Μπραβο στη Ηarley!!

    VIVA LA REVOLUTION!
    1984. BSA M20
    1989.PIAGIO VESPA PX200
    2004.KAWA Z750
    2007.TRIUMPH THRUXTON 900

  15. #30
    γουσταρω...καλα περασατε...υπαρχουν βιντεος?
    Here she comes a ridin,Well burning down the street.

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF