Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 33 από 33

Θέμα: lidl Πεμπτη 18/3

  1. #31
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    863
    Αρχικά δημιουργήθηκε από integrale
    Γεια σου ρε Αργύρη.Χαθήκαμε βρε φίλε.Χαιρετισμούς στην Κατερίνα.

    Στο διαταύτα.Τσίμπησα γαντάκι σπέσιαλ και το παντελόνι είναι μια χαρά (κατεμέ).Το αδιάβροχο μου φάνηκε λίγο μπελάς στο φόρεμα όταν το χρειαστείς και έτσι...δεν.
    Γιώργο, χαθήκαμε αλλά οι αναμνήσεις απο την Ιταλία μένουν!! Ξέρεις, τις γκέτες τις έχω άχτι απο τότε...απο την βροχή και το κρύο που φάγαμε, τώρα ήταν η ώρα να τις πάρω.....

    Θα στείλω πμ για λεπτομέρειες....

  2. #32
    Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
    Γιώργο, χαθήκαμε αλλά οι αναμνήσεις απο την Ιταλία μένουν!! Ξέρεις, τις γκέτες τις έχω άχτι απο τότε...απο την βροχή και το κρύο που φάγαμε, τώρα ήταν η ώρα να τις πάρω.....

    Θα στείλω πμ για λεπτομέρειες....
    και από εμένα και ελπίζω να τα πούμε κάποια φορά για τσιπουροκατάσταση.
    Don't follow me I'm lost too

  3. #33
    αρτοποιος 3ης γενιας Το avatar του/της Fournaris
    Εγγραφή
    13/03/2008
    Μηνύματα
    17
    Εχω απο περσι τα γαντια και το μπουφαν και το παντελονι. Εκανα μαζι τους πανω απο 5000 χιλιομετρα.

    Τα γαντια ειναι απαραδεκτα και τις ζεστες σχετικα μερες του φθινοπωρου και του χειμωνα μολις ιδρωσει λιγο το χερι κολλανε και δεν βγαινουν ευκολα. Για να μπουν ουτε λογος!! Εχω στη βαλιτσα και ενα ζευγαρι εφεδρικα μαλλινα για το κρυο μονο, οταν αυτα πουν το ποιημα.

    Για ανοιξη χλωμο να τα φορεσει καποιος με θερμοκρασια πανω απο 18-20 βαθμους. Για προστασια απο το κρυο ειναι σχετικα καλα.


    Το μπουφαν αξιζει με χιλια τα λεφτα του, καλη προστασια και απο τον αερα και απο τη βροχη.
    Και προστατευτικα καλα εφαμμιλα πολλων γνωστων εταιριων.

    Το παντελονι στο ιδιο στυλ με το μπουφαν, ιδια ποιοτητα και υφασμα (κορντουρα και αυτο) καλη προστασια απο αερηδες και βροχες αλλα λιγο δυσχρηστο καθ'οτι ογκωδες και βαρυ.

    Μεχρι τωρα καλα με βολεψαν αυτα. Στη συνεχεια σκεφτομαι να αγορασω απο μοτομαγαζο καλα γαντακια κοντα στα 50-60-80 ευρω και ενα παντελονι πιο ευχρηστο περιπου στο 100αρικο λιγο παραπανω απο αυτο του Lidl.

    Το μπουφαν θα το κρατησω ως εχει δεν τιθεται θεμα. Ειναι value for money
    Ο μονος θεος στον οποιο πιστευω ειναι τρεις. Το μυαλο μου , τα μπρατσα μου και τα ποδια μου. Σε κανενα αλλο!
    _________________________________

    Πετρος

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF