Σελίδα 19 από 19 ΠρώτοΠρώτο ... 9141516171819
Προβολή αποτελεσμάτων 271 έως 281 από 281

Θέμα: Όλα είναι δρόμος. Βαλτική και πίσω Ffw...

  1. #271
    Μέλος Το avatar του/της FJ
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    82
    Eβγαλα τα ματια μου, το διαβασα ολο με τη μια. Νασαι καλα και να μπορεις να ονειρευεσαι και να πραγματοποιεις τα ονειρα σου. Ονειρευομαστε και εμεις, ταξιδευουμε και εμεις εστω και μπροστα στην οθονη...

  2. #272
    Μπράβο ρε Παναγιώτη! Ωραίο ταξιδάκι! Ειδικά εκείνα τα ανατολικά μου άρεσαν Και στις φωτογραφίες μάστορας είσαι! Έχει αποτέλεσμα η επεξεργασία που κάνεις!

    Αλλά από όλα αυτά που διάβασα, εμένα ένα μου έμεινε: ρε 'συ, βρήκες γυναίκα που θέλει ταξίδι με μηχανή και 'συ της λες όχι;;;;;;

    Άλλοι ψάχνουμε χρόνια να βρούμε τέτοιες γυναίκες

    Να 'σαι καλά και σε άλλα με υγεία!

  3. #273
    όχι παλιός... Το avatar του/της PanVas
    Εγγραφή
    28/08/2006
    Μηνύματα
    2.395
    Ευχαριστώ όλους για τα καλά λόγια.
    Μου δίνουν κουράγιο για να ξεκινήσω το επόμενο γράψιμο...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από furious
    Αλλά από όλα αυτά που διάβασα, εμένα ένα μου έμεινε: ρε 'συ, βρήκες γυναίκα που θέλει ταξίδι με μηχανή και 'συ της λες όχι;;;;;;
    Άλλοι ψάχνουμε χρόνια να βρούμε τέτοιες γυναίκες
    Καταραμένος στρατός... Έχει καταστρέψει τα καλύτερα παιδιά... :rotflmao:
    Θα απολυθείς, καλοκαιράκι, Ντόλι, βολτούλες... και θα αναθεωρήσεις...

    Καλά και όμορφα κορίτσια που να τους αρέσουν τα ταξίδια και οι μηχανές, υπάρχουν άπειρα...
    Πρώτα πρέπει να τα βρούμε με τον εαυτό μας και μετά θα έρχονται τα κορίτσια από μόνα τους και θα σε βρίσκουν...
    Κουράγιο με την έκδοση του βιβλίου και κράτα μας ενήμερους! Όσο για την απόφαση αν θα εκδοθεί ή όχι, μην ανησυχείς καθόλου. Όλοι σ' αγαπάνε σ' αυτό τον κόσμο. Δεν υπάρχει περίπτωση να στο αρνηθούν...


  4. #274
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 700_Thespieis
    Εγγραφή
    15/04/2007
    Μηνύματα
    480
    Παναγιωτη σευχαριστω..Τετοιες διηγησεις μου δινουν δυναμη και με γεμιζουν προσμονη για κατι αντιστοιχο δικο μου:smilea:

    Και γω φανταρος..εχεις δικιο για το ασ8ενες φυλο..Δυσκολο.

    Ελπιζω να τα καταφερω και να πραγματοποιησω το δικο μου μεγαλο ταξιδιωτικο τον Αυγουστο.Πριν γινει κατι τετοιο ελπιζω σε κα8οδηγηση σου..

    Να σαι καλα φιλε

  5. #275
    afrikanos paliouras Το avatar του/της miscelano
    Εγγραφή
    18/11/2005
    Μηνύματα
    395
    παναγιωτη τι ατομο εισαι ρε φιλε....πραγματικα ξερεις να ταξιδευεις τον αλλο!!!παντα τετοια φιλε
    τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  6. #276

  7. #277
    Μέλος προς δωρεά Το avatar του/της Vagelis Gar
    Εγγραφή
    06/02/2010
    Μηνύματα
    1.389
    Παναγιώτη προορισμός αύριο στο λόφο με τους σταυρούς στη Λιθουανία.Ελπίζω να το βρούμε εύκολα γιατί έχουμε ένα θέμα με τις κατευθύνσεις χεχεχεχεχεχε
    Το blog μου:
    http://northcape2010.blogspot.com/

    Βάση Δεδομένων:
    http://www.earthexplorer.weebly.com/

  8. #278

  9. #279
    Long Way Anywhere Το avatar του/της liberec
    Εγγραφή
    12/10/2006
    Μηνύματα
    1.149
    τις ημέρες ποy το ανέβασες έλειπα στο GR2JOR και μου ξέφυγε το ταξιδιωτικό

    δεν πειράζει, το ξετρύπωσε ο junior χθες, προφανώς να σε..... μελετήσει... εν όψη τις γνωριμίας μας ερχόμενη εβδομάδα, άξιζε πάντως, μπράβο

    ξέρω τι εννοείς με ένα τέτοιο ταξίδι, που δεν πάς για τα αξιοθέατα ντε και καλά, αλλά για τα χιλιόμετρα και .. απλά... να περνάς καλά

    τέτοιo θα είναι και το δικό μας "Father and Son Trip"

    ευχαριστούμε


    πάμε με τον άλλον δρόμο, μπορεί να είναι πιο μακριά, αλλά από την άλλη είναι ..... χειρότερος

  10. #280
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
    Πάνο είσαι ωραίος, τιο διάβασα μια, αλλά δεν μου φτάνει...μόλις βρω χρόνο και την κατάληλη διάθεση θα κάτσω να το ξεψαχνίσω και να του ρουφήξω το μεδούλι...
    Μόλις το ξαναρούφηξα... θα λάβεις πμ...

    υ.γ. Αγαπημένη μου ταινία το "Λούφα και παραλλαγή"... το είδα πιτσιρικάς, το είδα όταν πήγαν οι κολλητοί φαντάροι, το έιδα όταν ήμουν εγώ στρατό, το είδα όταν έφυγα.... το έχω δει 20 φορές τουλάχιστον και πάντα όλο και κάτι καινούριο βλέπω, νοιώθω, καταλαβαίνω... με πιάνεις φαντάζομαι...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  11. #281
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsompanis
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    469
    η νύχτα ήταν όμορφη με το ταξιδιωτικό σου και οι πληροφορίες που συνέλεξα αρκετές!
    καλούς δρόμους!!!


Σελίδα 19 από 19 ΠρώτοΠρώτο ... 9141516171819

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF